Халықаралық іскерлік операциялары мәмілелер мониторингіне жататын тауарлар (жұмыстар, қызметтер) тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 12 наурыздағы № 293 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 16 қаңтардағы № 59 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2015 жылғы 28 тамыздағы № 685 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Yкiметiнiң 28.08.2015 № 685 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 марта 2009 года № 293 "Об утверждении Перечня товаров (работ, услуг), международные деловые операции по которым подлежат мониторингу сделок"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 января 2012 года № 59. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 августа 2015 года № 685
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 28.08.2015 № 685 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. "Халықаралық іскерлік операциялары мәмілелер мониторингіне жататын тауарлар (жұмыстар, қызметтер) тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 12 наурыздағы № 293 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж„ № 14, 105-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Халықаралық іскерлік операциялары мәмілелер мониторингіне жататын тауарлар (жұмыстар, қызметтер) тізбесінде:
3-бағандағы "ҚР СЭҚ ТН коды" деген сөздер "КО СЭҚ БТН коды" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 1-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
1
Мұнай және мұнай өнімдері:
Шикі мұнай

1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 марта 2009 года № 293 "Об утверждении Перечня товаров (работ, услуг), международные деловые операции по которым подлежат мониторингу сделок" (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 14, ст. 105) следующие изменения:
в Перечне товаров (работ, услуг), международные деловые операции по которым подлежат мониторингу сделок, утвержденном указанным постановлением:
в графе 3 слова "Код ТН ВЭД РК" заменить словами "Код ЕТН ВЭД ТС";
строку, порядковый номер 1 изложить в следующей редакции:
"
1
Нефть и нефтепродукты:
Нефть сырая