Қ.М. Отаров туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 21 қаңтардағы № 146 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Қадырхан Махмұтұлы Отаров Қазақстан Республикасы ресурстарын басқару агенттігінің төрағасы болып тағайындалсын.
Жер ресурстарын басқару аненттігінің төрағасы болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                 К. Мәсімов

Об Отарове К.М.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 января 2012 года № 146
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
назначить Отарова Кадирхана Махмутовича Председателем Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов