М.М.Оспанов, Н.Ш.Алдабергенов туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 23 қаңтардағы № 154 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Мұрат Мағауияұлы Оспанов Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің төрағасы болып тағайындалсын, басқа жұмысқа ауысуына байланысты Нұрлан Шәдібекұлы Алдабергенов бұл қызметтен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                 К. Мәсімов

Об Оспанове М.М., Алдабергенове Н.Ш.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 января 2012 года № 154
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
назначить Оспанова Мурата Магавьяновича Председателем Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий, освободив от этой должности Алдабергенова Нурлана Шадибековича в связи с переходом на другую работу.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов