Т.А.Ермегияев туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 23 қаңтардағы № 155 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Талғат Амангелдіұлы Ермегияев Қазақстан Республикасы Спорт және дене шынықтыру істері агенттігінің төрағасы болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов

Об Ермегияеве Т.А.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 января 2012 года № 155
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
назначить Ермегияева Талгата Амангельдиевича Председателем Агентства Республики Казахстан по делам спорта и физической культуры
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов