А.И. Бөрібаев туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 15 ақпандағы № 224 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Асқар Исмайылұлы Бөрібаев Қазақстан Республикасының Мәдениет және ақпарат вице-министрі болып тағайындалсын, ол Қазақстан Республикасы Мәдениет вице-министрі қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                               К. Мәсімов

О Бурибаеве А.И.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 февраля 2012 года № 224
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
назначить Бурибаева Аскара Исмаиловича вице-министром культуры и информации Республики Казахстан, освободив от должности вице-министра культуры Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов