"Қазақстан Республикасының Румыниядағы Дипломатиялық миссиясын қайта ұйымдастыру туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 1 наурыздағы № 278 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
«Қазақстан Республикасының Румыниядағы Дипломатиялық миссиясын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов
Қазақстан Республикасының Президенті
ЖАРЛЫҚ Қазақстан Республикасының Румыниядағы
Дипломатиялық миссиясын қайта ұйымдастыру туралы
Қазақстан Республикасының Румыниямен дипломатиялық қатынастарын нығайту мақсатында ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қазақстан Республикасының Румыниядағы Елшілігі ретінде қайта құру жолымен Қазақстан Республикасының Румыниядағы Дипломатиялық миссиясы қайта ұйымдастырылсын.
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі осы Жарлықтан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                 Н. Назарбаев

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О реорганизации Дипломатической миссии Республики Казахстан в Румынии"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 марта 2012 года № 278
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан «О реорганизации Дипломатической миссии Республики Казахстан в Румынии».
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
УКАЗ Президента Республики Казахстан О реорганизации Дипломатической миссии
Республики Казахстан в Румынии
В целях укрепления дипломатических отношений Республики Казахстан с Румынией ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Реорганизовать Дипломатическую миссию Республики Казахстан в Румынии путем преобразования в Посольство Республики Казахстан в Румынии.
2. Правительству Республики Казахстан принять необходимые меры, вытекающие из настоящего Указа.
3. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н.Назарбаев