"Мүгедектерді әлеуметтік қорғау саласындағы үйлестіру кеңесін құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 21 желтоқсандағы № 1266 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 15 мамырдағы № 614 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 30 маусымдағы № 528 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 30.06.2023 № 528 (01.07.2023 бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Мүгедектерді әлеуметтік қорғау саласындағы үйлестіру кеңесін құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 21 желтоқсандағы № 1266 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 49, 626-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Мүгедектерді әлеуметтік қорғау саласындағы үйлестіру кеңесінің құрамы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы кол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 15 мамырдағы
№ 614 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2005 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 1266 қаулысымен
бекітілген
Мүгедектерді әлеуметтік қорғау саласындағы үйлестіру кеңесінің
құрамы
Әбдіқалықова - Қазақстан Республикасының Еңбек және
Гүлшара Наушақызы халықты әлеуметтік қорғау министрі,
төрайым
Ахметов - Қазақстан Республикасының Еңбек және
Серік Әбжәлиұлы халықты әлеуметтік қорғау
вице-министрі, төрайымның орынбасары
Масалиева - Қазақстан Республикасы Еңбек және
Дәрия Асқарқызы халықты әлеуметтік қорғау министрлігі
мүгедектерді оңалту және
медициналық-әлеуметтік ұйымдардың
қызметін үйлестіру басқармасының бас
сарапшысы, хатшы
Кармазина - Қазақстан Республикасының Қаржы
Лена Мағауияқызы вице-министрі
Әбілқасымова - Қазақстан Республикасының Экономикалық Мәдина Ерасылқызы даму және сауда вице-министрі
Сарыбеков - Қазақстан Республикасының Білім және
Махметғали Нұрғалиұлы ғылым вице-министрі
Смағұлов - Қазақстан Республикасы Көлік және
Баянбек Жарылғапұлы коммуникация министрлігінің Азаматтық
авиация комитеті төрағасының
орынбасары
Крюкова - Қазақстан Республикасы Еңбек және
Наталья Алексеевна халықты әлеуметтік қорғау министрлігі
Әлеуметтік көмек департаментінің
директоры
Төлеғалиева - Қазақстан Республикасы Денсаулық
Ажар Ғинаятқызы сақтау министрлігі Медициналық көмекті
ұйымдастыру департаментінің директоры
Аманбаев - Қазақстандағы мүгедектер ұйымы
Әли Әбілдаұлы одағының төрағасы (келісім бойынша)
Әубәкіров - "Қазақ зағиптар қоғамы" қоғамдық
Байболат Абайұлы бірлестігі орталық басқармасының
төрағасы (келісім бойынша)
Әбдімомынов - "Мүгедек жастар қоғамы" қоғамдық
Мұрат Өсербайұлы бірлестігінің төрағасы (келісім
бойынша)
Байменова - "Ақтөбе қаласының сал ауруларды қорғау
Құралай Базарбайқызы қоғамы" қоғамдық бірлестігінің
төрайымы (келісім бойынша)
Бекбатыров - "Қазақ саңыраулар қоғамы" қоғамдық
Жангелді Рахманұлы бірлестігінің Ақмола филиалы
басқармасының төрағасы (келісім
бойынша)
Ерділдинова - "ДОС" тәуелсіз өмір орталығы" қоғамдық
Дина Исламқызы бірлестігінің төрайымы (келісім
бойынша)
Жолмағамбетов - "Қазақ зағиптар қоғамының Ақтөбе
Сапарғали Шабайұлы оқу-өндірістік кәсіпорны"
жауапкершілігі шектеулі
серіктестігінің директоры (келісім
бойынша)
Ивкин - "Лайықты өмір" мүгедектерді оңалту Александр Михайлович орталығы" қоғамдық бірлестігінің
төрағасы (келісім бойынша)
Иманәлиев - "Намыс" жоғары білімді мүгедектердің
Қайрат қоғамдық бірлестігінің төрағасы
(келісім бойынша)
Исай - "Қазақ саңыраулар қоғамы" қоғамдық
Тезекбай Ділдәбекұлы бірлестігінің президенті (келісім
бойынша)
Қалтаева - "Шырақ" мүгедектігі бар әйелдер
Ләззат Молдабекқызы қауымдастығы" қоғамдық бірлестігінің
төрайымы (келісім бойынша)
Мирвазетдинова - Шығыс Қазақстан облысы мүгедектерінің
Мағиза Мүбаракқызы ерікті қоғамының төрайымы (келісім
бойынша)
Омарбекова - "Қазақстандық мүгедектер
Жанат Әнуарбекқызы конфедерациясы" республикалық қоғамдық
бірлестігінің, төрайымы (келісім
бойынша)
Төлегенов - "Мүгедек жастар қоғамы" қоғамдық
Руслан Қаншыбекұлы бірлестігінің төрағасы (келісім
бойынша)
Четвериков - "Павлодар қалалық мүгедектердің ерікті
Георгий Михайлович қоғамы" қоғамдық бірлестігінің төрағасы
(келісім бойынша)
Шиманский - "Шанс" мүгедектерді оңалту орталығы"
Василий Леонидович қоғамдық бірлестігінің төрағасы
(келісім бойынша)

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 2005 года № 1266 "О создании Координационного совета в области социальной защиты инвалидов"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 мая 2012 года № 614. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2023 года № 528
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 30.06.2023 № 528 (вводится в действие с 01.07.2023).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 2005 года № 1266 "О создании Координационного совета в области социальной защиты инвалидов" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 49, ст. 626) следующее изменение:
состав Координационного совета в области социальной защиты инвалидов, утвержденный указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 15 мая 2012 года № 614
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 21 декабря 2005 года № 1266
Состав
Координационного совета в области социальной защиты
инвалидов
Абдыкаликова
Гульшара Наушаевна
-
Министр труда и социальной защиты населения
Республики Казахстан, председатель
Ахметов
Серик Абжалиевич
-
вице-министр труда и социальной
защиты населения
Республики Казахстан,
заместитель председателя
Масалиева
Дария Аскаровна
-
главный эксперт управления
реабилитации инвалидов
и координации деятельности
медико-социальных
организаций Министерства труда и
социальной защиты населения
Республики Казахстан, секретарь
Кармазина
Лена Магауяновна
-
вице-министр финансов Республики Казахстан
Абылкасымова
Мадина Ерасыловна
-
вице-министр экономического развития и
торговли Республики Казахстан
Сарыбеков
Махметгали Нургалиевич
-
вице-министр образования и науки
Республики Казахстан
Смагулов
Баянбек Жарылгапович
-
заместитель председателя Комитета
гражданской авиации Министерства
транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
Крюкова
Наталья Алексеевна
-
директор Департамента социальной помощи
Министерства труда и социальной
защиты населения Республики Казахстан
Тулегалиева
Ажар Гинятовна
-
директор Департамента организации
медицинской помощи Министерства здравоохранения
Республики Казахстан
Аманбаев
Али Абильдаевич
-
председатель Союза организации
инвалидов в Казахстане
(по согласованию)
Аубакиров
Байболат Абаевич
-
председатель Центрального правления
общественного объединения "Казахское
общество слепых" (по согласованию)
Абдумомынов
Мурат Усербаевич
-
председатель общественного объединения
"Молодежное общество инвалидов"
(по согласованию)
Байменова
Куралай Базарбаевна
-
председатель общественного объединения
"Общество защиты парализованных
граждан города Актобе" (по согласованию)
Бекбатыров
Жангельды Рахманович
-
председатель правления Акмолинского
филиала общественного объединения
"Казахское общество глухих"
(по согласованию)
Ердилдинова
Дина Исламовна
-
председатель общественного объединения
"Центр независимая жизнь "ДОС"
(по согласованию)
Жолмагамбетов
Сапаргали Шабаевич
-
директор товарищества с ограниченной
ответственностью "Актюбинское
учебно-производственное предприятие
Казахского общества слепых"
(по согласованию)
Ивкин
Александр Михайлович
-
председатель общественного объединения
"Центр реалибитации инвалидов "Лайықты
өмір" (по согласованию)
Иманалиев
Кайрат
-
председатель общественного объединения
инвалидов, имеющих высшее образование,
"Намыс" (по согласованию)
Исай
Тезекбай Дильдабекулы
-
президент общественного объединения
"Казахское общество глухих"
(по согласованию)
Калтаева
Ляззат Молдабековна
-
председатель общественного объединения
"Ассоциация женщин с инвалидностью
"Шырак" (по согласованию)
Мирвазетдинова
Магиза Мубараковна
-
председатель добровольного общества
инвалидов Восточно-Казахстанской
области (по согласованию)
Омарбекова
Жанат Ануарбековна
-
председатель Республиканского
общественного объединения
"Казахстанская конфедерация инвалидов"
(по согласованию)
Тулегенов
Руслан Канчибекович
-
председатель общественного объединения
"Молодежное общество инвалидов"
(по согласованию)
Четвериков
Георгий Михайлович
-
председатель общественного объединения
"Павлодарское городское добровольное
общество инвалидов" (по согласованию)
Шиманский
Василий Леонидович
-
председатель общественного объединения
"Центр реалибитации инвалидов "Шанс"
(по согласованию)