Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне ауыл шаруашылығы малдарын бiрдейлендiрудi ұйымдастыру және жүргiзуге 2012 жылға арналған республикалық бюджеттен берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттердi пайдалану қағидаларын бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 1 маусымдағы № 729 Қаулысы
«2012-2014 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 24 қарашадағы Заңына сәйкес және ауыл шаруашылығы малдарын аса қауiптi инфекциялық және инвазиялық аурулардан қорғауды қамтамасыз ету мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қоса берiлiп отырған Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне ауыл шаруашылығы малдарын бiрдейлендiрудi ұйымдастыру және жүргiзуге 2012 жылға арналған республикалық бюджеттен берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттердi пайдалану қағидалары бекiтiлсiн.
2. Осы қаулы 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi және ресми жариялануға тиiс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi                           К. Мәсiмов
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2012 жылғы 1 мамырдағы
№ 729 қаулысымен
бекiтiлген
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне ауыл шаруашылығы малдарын бiрдейлендiрудi ұйымдастыру және жүргiзуге 2012 жылға арналған республикалық бюджеттен берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттердi пайдалану қағидалары
1. Жалпы ережелер
1. Осы Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне ауыл шаруашылығы малдарын бiрдейлендiрудi ұйымдастыру және жүргiзуге 2012 жылға арналған республикалық бюджеттен берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттердi пайдалану қағидалары (бұдан әрi – Қағидалар) 090 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне ауыл шаруашылығы малдарын бiрдейлендiрудi ұйымдастыру және жүргiзуге берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер» (бұдан әрi – ағымдағы нысаналы трансферттер) республикалық бюджеттiк бағдарламасы бойынша облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiнiң ауыл шаруашылығы малдарын бiрдейлендiрудi ұйымдастыру және жүргiзуге республикалық бюджеттен берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттердi пайдалану тәртiбiн анықтайды.
2. Ауыл шаруашылығы малдарын бiрдейлендiрудi ұйымдастыру
және жүргiзуге берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттердi
пайдалану тәртiбi
2. Ағымдағы нысаналы трансферттер ауыл шаруашылығы малдарын бірдейлендіруді ұйымдастыру мен жүргізуге байланысты шығыстарды жабуға бағытталған және мыналарды:
1) ауыл шаруашылығы малдарына (мүйізді ұсақ мал, жылқы, түйе, шошқа) арналған ветеринариялық паспорттарды дайындау жөніндегі қызметтерді;

Об утверждении Правил использования целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на 2012 год областными бюджетами, бюджетами городов Астаны и Алматы на организацию и проведение идентификации сельскохозяйственных животных
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 июня 2012 года № 729
Примечание РЦПИ!
Вводится в действие с 1 января 2012 года.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 24 ноября 2011 года «О республиканском бюджете на 2012 – 2014 годы» и в целях обеспечения защиты сельскохозяйственных животных от особо опасных инфекционных и инвазионных болезней Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые Правила использования целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на 2012 год областными бюджетами, бюджетами городов Астаны и Алматы на организацию и проведение идентификации сельскохозяйственных животных.
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2012 года и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 1 июня 2012 года № 729
Правила
использования целевых текущих трансфертов из республиканского
бюджета на 2012 год областными бюджетами, бюджетами городов
Астаны и Алматы на организацию и проведение идентификации
сельскохозяйственных животных
1. Общее положение
1. Настоящие Правила использования целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на 2012 год областными бюджетами, бюджетами городов Астаны и Алматы на организацию и проведение идентификации сельскохозяйственных животных (далее - Правила) определяют порядок использования целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета областными бюджетами, бюджетами городов Астаны и Алматы на организацию и проведение идентификации сельскохозяйственных животных по республиканской бюджетной программе 090 «Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на организацию и проведение идентификации сельскохозяйственных животных» (далее - целевые текущие трансферты).
2. Порядок использования целевых текущих трансфертов
на организацию и проведение идентификации
сельскохозяйственных животных
2. Целевые текущие трансферты направлены на покрытие расходов, связанных с организацией и проведением идентификации сельскохозяйственных животных, и предусматривают осуществление закупа:
1) услуг на изготовление ветеринарных паспортов для сельскохозяйственных животных (мелкий рогатый скот, лошади, верблюды, свиньи);

2) ауыл шаруашылығы малдарын (мүйізді ұсақ мал, түйе, шошқа) бірдейлендіруді жүргізуге арналған ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды (құлақ жапсырмаларын);
3) ауыл шаруашылығы малдарын бірдейлендіруді жүргізуге арналған (таңбалауға және жапсырмалауға арналған) аппарат;
4) малдардың жеке нөмірлерін салыстырып оқуға арналған сканерді және өзі желімделетін штрих-кодтарды басып шығаруға арналған принтер сатып алуды жүзеге асыруды көздейді.
3. Қандай да бiр облыс, Астана және Алматы қалалары бөлiнген қаражатты толығымен игермеген жағдайда Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi (бұдан әрi – Министрлiк) облыстардың, Астана және Алматы қалаларының жергiлiктi атқарушы органдарының ұсыныстары негiзiнде Қазақстан Республикасының заңнамасында белгiленген тәртiппен игерiлмеген қаражатты 2012 жылға арналған республикалық бюджетте көзделген қаражат шегiнде одан әрi пайдалану мәселесiн қарайды.
4. Министрлiк республикалық бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi ретiнде төлемдер бойынша жеке қаржыландыру жоспарларына сәйкес, сондай-ақ қол қойылған Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрi мен облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкiмдерi арасындағы ағымдағы нысаналы трансферттер бойынша нәтижелер туралы Келiсiм шеңберiнде облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне ағымдағы нысаналы трансферттердi аударады.
5. Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының ветеринария саласындағы қызметтi жүзеге асыратын жергiлiктi атқарушы органдарының бөлiмшелерi ауыл шаруашылығы малдарына арналған ветеринариялық паспорттарды дайындау қызметтерiн (бұдан әрi – қызметтер), ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды (құлақ жапсырмаларын), ауыл шаруашылығы малдарын бiрдейлендiрудi жүргiзуге арналған аппаратты, малдардың жеке нөмiрлерiн салыстырып оқуға арналған сканердi, өзi желiмделетiн штрих-кодтарды басып шығаруға арналған принтердi (бұдан әрi – тауар) мемлекеттiк сатып алуды ұйымдастырушы болып табылады.
6. Сатып алынатын құлақ жапсырмалары, жануардың жеке нөмiрi, сондай-ақ жануарларға арналған ветеринариялық паспорт Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2009 жылғы 31 желтоқсандағы № 2331 қаулысымен бекiтiлген Ауыл шаруашылығы жануарларын бiрдейлендiру ережесiнде (бұдан әрi – Бiрдейлендiру ережесi) көрсетiлген талаптарға, сондай-ақ осы Қағидаларға 1-қосымшаға сәйкес болуы тиiс.
Жапсырмалардың бiрдейлендiру нөмiрлерiнiң реттiк нөмiрленуiн анықтауды ветеринария саласындағы уәкiлеттi мемлекеттiк орган тауарларды жеткiзушiлермен шарттар жасалғанға дейiн жүзеге асырады.

2) изделий и атрибутов ветеринарного назначения (ушные бирки) для проведения идентификации сельскохозяйственных животных (мелкий рогатый скот, верблюды, свиньи);
3) аппарата для проведения идентификации сельскохозяйственных животных (для таврения и биркования);
4) сканера для считывания индивидуальных номеров животных и принтера для распечатывания самоклеющихся штрих-кодов.
3. В случае неполного освоения какой-либо областью, городами Астаны и Алматы выделенных средств, Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан (далее - Министерство) на основе предложений местных исполнительных органов областей, городов Астаны и Алматы в установленном законодательством Республики Казахстан порядке рассматривает вопрос дальнейшего использования неосвоенных средств в пределах средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2012 год.
4. Министерство, как администратор республиканской бюджетной программы, перечисляет целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы в соответствии с индивидуальными планами финансирования по платежам, а также в рамках подписанного Соглашения о результатах по целевым текущим трансфертам между Министром сельского хозяйства Республики Казахстан и акимами областей, городов Астаны и Алматы.
5. Организатором государственных закупок услуг на изготовление ветеринарных паспортов для сельскохозяйственных животных (далее - услуги), изделий и атрибутов ветеринарного назначения (ушные бирки), аппарата для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, сканера для считывания индивидуальных номеров животных и принтера для распечатывания самоклеющихся штрих-кодов (далее - товар) выступают подразделения местных исполнительных органов областей, городов Астаны и Алматы, осуществляющие деятельность в области ветеринарии.
6. Закупаемые ушные бирки, индивидуальный номер животного, а также ветеринарный паспорт на животное должны соответствовать требованиям, указанным в Правилах идентификации сельскохозяйственных животных, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2009 года № 2331 (далее – Правила идентификации), а также приложению 1 к настоящим Правилам.
Определение последовательной нумерации индивидуальных номеров на бирках осуществляется уполномоченным государственным органом в области ветеринарии до заключения договоров с поставщиками товаров.

7. Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының жергiлiктi атқарушы органдары мемлекеттiк сатып алу қорытындылары бойынша тауарларды, қызметтерді жеткізушілермен шарттар жасасады, олар өзге де талаптармен қоса:
1) жеткiзiлетiн тауардың сапасына бақылау жүргiзудiң тәртiбi мен мерзiмдерiн;
2) жеткiзiлетiн тауарлар мен қызметтердiң сапасына жеткiзiп берушiлердiң жауапкершiлiгiн;
3) жеткiзушiлердiң сапасыз тауарларды ауыстыру мерзiмдерiн көздеуге тиiс.
8. Облыстардың және Астана, Алматы қалаларының жергiлiктi атқарушы органдарында кемiнде 3 (үш) адамнан тұратын Сатып алынатын тауарлардың және көрсетiлген қызметтердiң сандық-сапалық жай-күйін бағалау жөнiндегi комиссиялар құрылады, оның құрамына Министрлiктiң Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетiнiң облыстағы (Астана, Алматы қаласындағы) аумақтық инспекциясының өкiлi енгiзiледі.
9. Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының ветеринария саласындағы қызметтi жүзеге асыратын жергiлiктi атқарушы органдарының бөлiмшелерi Комиссияның жұмыс органдары болып табылады.
Комиссия жеткiзiлген тауарларды және көрсетiлген қызметтердi бағалауды олардың көрсетiлуi мен жеткiзiлуiне қарай жүзеге асырып, кейiннен осы Қағидаларға 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша бағалау актiсiн жасайды.
10. Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының жергiлiктi атқарушы органдары облыстардың (республикалық маңызы бар қаланың, астананың) жергiлiктi атқарушы органдары бекiтетiн Ауыл шаруашылығы малдарын бiрдейлендiрудi жүргiзу жөнiндегi iс-шаралар жоспарына сәйкес сатып алынған тауарларды бөлудi жүзеге асырады.
Ауыл шаруашылығы малдарын бiрдейлендiруді жүргiзу Бiрдейлендiру  ережесiнесәйкес жүзеге асырылады.
11. Тауарларды жеткiзушiлер 2012 жылғы 15 желтоқсаннан кешiктiрмей облыстардың, Астана және Алматы қалаларының жергiлiктi атқарушы органдарына ақы төлеудiң алдындағы мынадай құжаттарды:
1) осы Қағидаларға 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша жеткiзiлген тауарларды және көрсетiлген қызметтердi бағалау актiлерiн;
2) осы Қағидаларға 3-қосымшаға сәйкес нысан бойынша жеткiзiлген тауарлардың, көрсетiлген қызметтердiң актiлерiн ұсынады.
12. Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының жергiлiктi атқарушы органдары құжаттардың түсуiне қарай бес жұмыс күнi iшiнде, бiрақ 2012 жылғы 20 желтоқсаннан кешiктiрмей осы Қағидаларының 11-тармағында көрсетiлген ұсынылған құжаттарды тексередi, олар осы Қағидаларда белгiленген талаптарға сәйкес келген жағдайда ақы төлеуге жiбередi.
13. Ұсынылған құжаттар осы Қағидаларда белгiленген талаптарға сәйкес келмеген жағдайда облыстардың, Астана және Алматы қалаларының жергiлiктi атқарушы органдары үш жұмыс күнi iшiнде сәйкес келмеу себептерiн сипаттай отырып, оларды тауарларды жеткiзушiлерге пысықтауға қайтарады.

7. Местные исполнительные органы областей и городов Астаны, Алматы заключают договора с поставщиками товаров, услуг по итогам государственных закупок, которыми помимо прочих условий должны быть предусмотрены:
1) порядок и сроки проведения контроля качества поставляемого товара;
2) ответственность поставщиков за качество поставляемых товаров и услуг;
3) сроки замены поставщиками некачественных товаров.
8. В местных исполнительных органах областей, городов Астаны и Алматы создаются Комиссии по оценке количественно-качественного состояния закупаемых товаров и оказываемых услуг в составе не менее 3 (трех) человек с включением в ее состав представителя территориального подразделения области (города Астаны, Алматы) Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства (по согласованию).
9. Рабочими органами Комиссии являются подразделения местных исполнительных органов областей, городов Астаны и Алматы, осуществляющие деятельность в области ветеринарии.
Комиссия осуществляет оценку поставленных товаров и оказанных услуг по мере их оказания и поставки с последующим составлением акта оценки по форме согласно приложению 2 к настоящим Правилам.
10. Местными исполнительными органами областей, городов Астаны и Алматы осуществляется распределение закупленных товаров в соответствии с планом мероприятий по проведению идентификации сельскохозяйственных животных, утвержденным местными исполнительными органами областей (города республиканского значения, столицы).
Проведение идентификации сельскохозяйственных животных осуществляется в соответствии с Правилами идентификации.
11. Поставщики товаров представляют в местные исполнительные органы областей, городов Астаны и Алматы, но не позднее 15 декабря 2012 года следующие документы, предшествующие оплате:
1) акты оценки поставленных товаров и оказанных услуг по форме согласно приложению 2 к настоящим Правилам;
2) акты поставленных товаров, оказанных услуг по форме согласно приложению 3 к настоящим Правилам.
12. Местные исполнительные органы областей, городов Астаны и Алматы по мере поступления документов в течение пяти рабочих дней, но не позднее 20 декабря 2012 года, проверяют представленные документы, указанные в пункте 11 настоящих Правил, в случае их соответствия установленным настоящими Правилами требованиям, направляют на оплату.
13. В случае несоответствия представленных документов установленным настоящими Правилами требованиям, местные исполнительные органы областей, городов Астаны и Алматы в течение трех рабочих дней возвращают их поставщикам товаров на доработку с описанием причин их несоответствия.

14. Тауарларды жеткiзiгені үшiн тиiстi тауарларды жеткiзушiлердiң банктiк шоттарына қаржылай қаражат аударуды облыстардың, Астана және Алматы қалаларының жергiлiктi атқарушы органдары төлемдер бойынша жеке қаржыландыру жоспарларына сәйкес Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң аумақтық қазынашылық бөлiмшесiне екi данада төлем шоттарының тiзiлiмiн және төлем шоттарын ұсыну жолымен жүзеге асырады.
15. Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының жергiлiктi атқарушы органдары республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түскеннен кейін Министрлiкке ай сайын, есептi кезеңнен кейiнгi айдың 5-күнiне дейiнгi мерзiмде, ал жылдың қорытындылары бойынша 2012 жылғы 25 желтоқсаннан кешiктiрмей, ал қаражат толығымен игерiлмеген жағдайда себебi көрсетiлген ағымдағы нысаналы трансферттер қаражатының пайдаланылуы туралы есептердi ұсынады.
16. Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкiмдерi Министрлiкке жартыжылдықтың қорытындылары бойынша 30 шiлдеден кешiктiрмей аралық есептi, ал жылдың қорытындылары бойынша келесi қаржы жылының 15 ақпанынан кешiктiрмей ағымдағы нысаналы трансферттер бойынша нәтижелер туралы келiсiмдерге сәйкес бөлiнген ағымдағы нысаналы трансферттердi пайдалану есебiнен қол жеткiзiлген тiкелей және түпкiлiктi нәтижелерге iс жүзiнде қол жеткiзу туралы қорытынды есептi ұсынады.
Облыстық бюджеттерге,
Астана және Алматы қалаларының
бюджеттерiне ауыл шаруашылығы
малдарын бірдейлендіруді ұйымдастыру
және жүргiзуге 2012 жылға арналған
республикалық бюджеттен берiлетiн
ағымдағы нысаналы трансферттердi
пайдалану қағидаларына
1-қосымша
Сатып алынатын тауарларға сипаттама
Р/с №
Тауардың атауы
Тауардың сипаттамасы (сипаты)
1
2
3
1.
Түйелерге арналған құлақ жапсырмалары
Құлақ жапсырмалары және олардағы жануардың жеке нөмiрi Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2009 жылғы 31 желтоқсандағы № 2331 қаулысымен бекiтiлген Ауыл шаруашылығы жануарларын бiрдейлендiру ережесiнде көрсетiлген iрi жануарларға (iрi қара мал, түйе) арналған талаптарға сәйкес болуы тиiс.
2.
Ұсақ малға, шошқаға арналған құлақ жапсырмалары
Құлақ жапсырмалары және олардағы жануардың жеке нөмiрi Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2009 жылғы 31 желтоқсандағы № 2331 қаулысымен бекiтiлген Ауыл шаруашылығы жануарларын бiрдейлендiру ережесiнде көрсетiлген ұсақ жануарларға (ұсақ мал, шошқа) арналған талаптарға сәйкес болуы тиiс.
3.
Ветеринариялық паспорттар
1. Ветеринариялық паспорт Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2009 жылғы 31 желтоқсандағы № 2331 қаулысымен бекiтiлген Ауыл шаруашылығы жануарларын бiрдейлендiру ережесiнiң талаптарына сәйкес болуы тиiс.

14. Перечисление финансовых средств за поставку товаров на банковские счета соответствующих поставщиков товаров осуществляется местными исполнительными органами областей, городов Астаны и Алматы в соответствии с индивидуальными планами финансирования по платежам путем представления в территориальное подразделение казначейства Министерства финансов Республики Казахстан реестра счетов к оплате и счета к оплате в двух экземплярах.
15. Местные исполнительные органы областей, городов Астаны и Алматы после поступления целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета представляют в Министерство ежемесячно в срок до 5 числа месяца, следующего за отчетным периодом, а по итогам года - не позднее 25 декабря 2012 года отчеты об использовании целевых текущих трансфертов, а в случае неполного их освоения - с указанием причин.
16. Акимы областей, городов Астаны и Алматы представляют в Министерство по итогам полугодия не позднее 30 июля промежуточный отчет, а по итогам года - не позднее 15 февраля следующего финансового года итоговый отчет о фактическом достижении прямых и конечных результатов, достигнутых за счет использования выделенных целевых текущих трансфертов в соответствии с соглашениями о результатах по целевым текущим трансфертам.
Приложение 1
к Правилам использования целевых
текущих трансфертов из республиканского
бюджета на 2012 год областными бюджетами,
бюджетами городов Астаны и Алматы на
организацию и проведение идентификации
сельскохозяйственных животных
Характеристики к закупаемым товарам
п/п
Наименование
товара
Характеристика (описание) товара
1
2
3
1.
Ушные бирки для
верблюдов
Ушные бирки и индивидуальный номер животного на них должны
соответствовать требованиям для крупных животных (крупный
рогатый скот, верблюды), указанным в Правилах идентификации
сельскохозяйственных животных, утвержденных постановлением
Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2009 года №
2331.
2.
Ушные бирки для МРС,
свиньи
Ушные бирки и индивидуальный номер животного на них должны
соответствовать требованиям для мелких животных (мелкий
рогатый скот, свиньи), указанным в Правилах идентификации
сельскохозяйственных животных, утвержденных постановлением
Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2009 года №
2331.
3.
Ветеринарные паспорта
1. Ветеринарный паспорт должен соответствовать требованиям
Правил идентификации сельскохозяйственных животных,
утвержденных постановлением Правительства Республики
Казахстан от 31 декабря 2009 года № 2331.

2. Ветеринариялық паспорттың мөлшерлерi мынадай болуы тиiс: ұзындығы 20±1 см, биiктiгi 15±1 см. Мұқабасы: тығыздығы – 280, жылтыр, түстiлiгi 4+0. Iшкi парақтары: ксерокс қағазы, түстiлiгi 1+1, офсеттiк баспа. Бiрiншi бетi, яғни беткi жағының ортасында мемлекеттiк тiлде «Ветеринариялық паспорт» және орыс тiлiнде «Ветеринарный паспорт» деген атауы, төменгi сол жағында мемлекеттiк және орыс тiлдерiнде «_______ аудан/район (қала/город) және ___________ облыс/область» көрсетiлуi тиiс.
Екiншi бет Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2009 жылғы 31 желтоқсандағы № 2331 қаулысымен бекiтiлген Ауыл шаруашылығы жануарларын бiрдейлендiру ережесiнiң 4-қосымшасында көрсетілген мемлекеттiк және орыс тiлдерiндегi жалпы мәлiметтерден тұрады.
Үшiншi және келесi беттер Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2009 жылғы 31 желтоқсандағы № 2331 қаулысымен бекiтiлген Ауыл шаруашылығы жануарларын бiрдейлендiру ережесiнiң 4-қосымшасына сәйкес мемлекеттiк және орыс тiлдерiнде кесте түрiнде бағандарға бөлiнген.
Барлығы 20-беттен кем болмауы тиiс.
4.
Жануарларға бiрдейлендiру жүргiзуге арналған аппарат (таңба)
Жануарларды бiрдейлендiруге арналған аппарат (таңба) жылқыларды ыстық және суық таңбалауға арналған жиынтықтардан тұрады:
1. Жылқыларды суықтай таңбалауға арналған жиынтық мыналардан тұрады: цифрлар мен әрiптерге арналған матрица; кемiнде 70 см жылу өткiзбейтiн тұтқасы бар матрицаға бекiтiлетiн тұтқа; цифрлық символдар жиынтығы 0, 1, 2, 3,4, 5, 6, 7, 8, 9; әрiптiк символдар жиынтығы К, С, В, D, Е, F, Н, L, Р, М, N, R, S, Т, X, A, Z. Цифрлар мен әрiптердiң мөлшерлерi стандартты. Жасаушы зауыттың таңбасына конкурстық құжаттаманың техникалық бөлiгi, техникалық сипаты қоса берілсін.
2. Жылқыларды ыстықтай таңбалауға арналған жиынтық мынадай цифрлық символдардан тұрады: 0, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 және әрiптiк символдар К, С, В, D, E, F, H, L, P, M, N, R, S, Т, X, A, Z. Ересек жануарларға арналған таңбаның көлемi: биiктiгi 8 см, енi 5 см; төлдер үшiн: биiктiгi 5 см, енi 3 см. Ыстық таңбалауға арналған таңба енi 18-30 мм, қалыңдығы 3 мм бетi тегiс жалпақ темiрден дайындалады. Тұтқаның ұзындығы кемiнде 70 см, жылу өткiзбейтiн тұтқасы бар.
Облыстық бюджеттерге,
Астана және Алматы қалаларының
бюджеттерiне ауыл шаруашылығы
малдарын бірдейлендіруді ұйымдастыру
және жүргiзуге 2012 жылға арналған
республикалық бюджеттен берiлетiн
ағымдағы нысаналы трансферттердi
пайдалану қағидаларына
2-қосымша
Жеткізілген тауаларды, көрсетiлген қызметтердi бағалау актiсi
__________________________                    20 ж. «__» ___________
(облыс, қала)
__________________________________________________ құрылған комиссия,
(Комиссия кiмнiң шешiмiмен құрылды, шешiмнiң күнi және нөмiрi
көрсетiлсiн)
құрамында: Комиссия төрағасы,_______________________________________
(Т.А.Ә., атқаратын лауазымы)
Комиссия мүшелерi, _________________________________________________
(Т.А.Ә., атқаратын лауазымы)
сондай-ақ 20 ж. «__» _______ № ____________________ сенiмхатқа сәйкес
______________________________________ мүдделерiн бiлдiруге уәкiлеттi
(қызметтер көрсетушiнiң толық атауы)
__________________________________________ мынадай қорытынды жасады:
(Т.А.Ә.)
Тауардың/ қызметтердің толық атауы
Тауардың/ қызметтің қысқаша сипаттамасы
Өлшем бiрлiгi
Жеткізілген тауардың/ көрсетілген қызметтердің көлемі
Бір бірлігінің бағасы (теңге)
Сомасы (теңге)
Жеткізілген тауардың/көрсетілген қызметтердің қосымша сипаттамасы:
___________________________________________________________________
(атап шығыңыз)
Жеткізілген тауарларға наразылық жоқ (наразылық болған жағдайда атап шығыңыз).__________________________________________________________
Комиссия төрағасы                   _________________________
(Т.А.Ә., қолы)
Комиссия мүшелерi                   _________________________
(Т.А.Ә., қолы)
Қызметтер көрсетушiден              _________________________
(Т.А.Ә., қолы)
Облыстық бюджеттерге,
Астана және Алматы қалаларының
бюджеттерiне ауыл шаруашылығы
малдарын бірдейлендіруді ұйымдастыру
және жүргiзуге 2012 жылға арналған
республикалық бюджеттен берiлетiн
ағымдағы нысаналы трансферттердi
пайдалану қағидаларына
3-қосымша
Жеткізілген тауарлардың/көрсетілген қызметтердің актісі
__________________________                    20 ж. «__» ____________
(облыс, қала)
Бұдан әрі «Тапсырыс беруші» деп аталатын ____________________________
(мекеме атауы)
атынан 20____ ж. «______» ___________ бұйрығы негізінде әрекет ететін
_______________________________________ және бұдан әрі «Тауарлар
(Т.А.Ә. атқаратын лауазымы)
жеткізуші» деп аталатын атынан ______________________________________
(тауарларды, қызметтер көрсетушінің толық атауы)
20 ж. «__» ______ № _______ Жарғы (сенiмхат) негiзiнде әрекет ететiн _________________________ 20 ж.«____» ______ көрсетiлген қызметтердi
(Т.А.Ә. атқаратын лауазымы)
бағалау актiсiне сәйкес төмендегi туралы осы Актiнi жасады. Тауарларды/ қызметтерді жеткізуші өзі және Тапсырыс берушінің арасында жасалған 20 ж.«____» _________ № _________________ Шартқа сәйкес мынадай сипаттамадағы қызметтердi көрсеттi:
Тауардың/ қызметтердің толық атауы
Тауардың/ қызметтің қысқаша сипаттамасы
Өлшем бiрлiгi
Жеткізілген тауардың/ көрсетілген қызметтердің көлемі
Бір бірлігінің бағасы (теңге)
Сомасы (теңге)
Жеткізілген тауардың/көрсетілген қызметтердің қосымша сипаттамасы: ____________________________________________________
(атап шығыңыз)
Жеткізілген тауарларға/көрсетілген қызметтерге наразылык жоқ (наразылық болған жағдайда атап шығыңыз) ________________________

2. Ветеринарный паспорт должен иметь размеры:
длина 20 ± 1 см, высота 15 ± 1 см. Обложка: плотность - 280,
глянцевая, цветность 4 + 0. Внутренние листы: бумага -
ксероксная, цветность 1 + 1, офсетная печать. Первая
страница, т.е. лицевая сторона, по центру должна иметь
наименование документа на государственном языке
«Ветеринариялық паспорт» и на русском языке «Ветеринарный
паспорт» снизу с левой стороны на государственном и русском
языках
«_____аудан/район қала/город» и _______ облыс/область».
Вторая страница содержит на государственном и русском языках
общие сведения, указанные в приложении 4 к Правилам
идентификации сельскохозяйственных животных, утвержденным
постановлением Правительства Республики Казахстан от 31
декабря 2009 года № 2331. Третья и последующие страницы на
государственном и русском языках, разграфленные в виде
таблицы согласно приложению 4 к Правилам идентификации
сельскохозяйственных животных, утвержденным постановлением
Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2009 года №
2331. Всего должно быть не менее 20 листов.
4.
Аппарат для
проведения
идентификации
животных (тавро)
Аппарат для проведения идентификации животных (тавро)
состоит из комплекта тавр для холодного и горячего таврения
лошадей:
1. Комплект для холодного таврения лошадей включает: матрицу
для цифр и букв; ручку, устанавливающуюся на матрицу длиной
не менее 70 см с рукояткой из теплоизоляционного материала;
комплект цифровых символов 0, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
комплект буквенных символов K, С, В, D, E, F, H, L, P, M, N,
R, S, Т, X, A, Z. Стандартный размер цифр и букв. Приложить
техническую часть конкурсной документации, техническое
описание на тавро завода-изготовителя.
2. Комплект для горячего таврения лошадей включает в себя
цифровые символы 0, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 и буквенные
символы K, С, В, D, E,F, H, L, P, M, N, R, S, Т, X, A, Z.
Размеры тавра для взрослых животных: высота 8 см, ширина 5
см;
для молодняка: высота 5 см, ширина 3 см. Тавро для горячего
таврения изготавливают из полосового железа с гладкой
поверхностью шириной 18 - 30 мм, толщиной 3 мм. Длина ручки
не менее 70 см с рукояткой из теплоизоляционного материала.
Приложение 2
к Правилам использования целевых
текущих трансфертов из республиканского
бюджета на 2012 год областными бюджетами,
бюджетами городов Астаны и Алматы на
организацию и проведение идентификации
сельскохозяйственных животных
Акт оценки поставленных товаров, оказанных услуг
_________________________________            «___» _______ 20__ года
(область, город)
Комиссия, созданная ________________________________________________,
(указать, чьим решением создана Комиссия, дату и номер решения)
в составе: председатель Комиссии ___________________________________,
(Ф.И.О., занимаемая должность)
члены Комиссии _____________________________________________________,
(Ф.И.О., занимаемая должность)
а также _______________________, уполномоченный согласно доверенности
(Ф.И.О.)
№ __ от «__» ______ 20__ года представлять интересы _________________
(полное наименование поставщика услуг)
составили следующее заключение:
Полное
наименование
товара/ услуги
Краткая
характеристика
товара/ услуги
Единица
измерения
Объем
поставленного
товара/
оказанных услуг
Цена за
единицу
(тенге)
Сумма
(тенге)
Дополнительная характеристика поставленного товара/оказанных услуг:
_______________________________________________________________
(перечислить)
Претензий к поставленным товарам не имеется (в случае наличия претензий
перечислить) ______________________________________________
Председатель Комиссии _________________________________________
(подпись, Ф.И.О.)
Члены Комиссии ________________________________________________
(подпись, Ф.И.О.)
От поставщика услуг ___________________________________________
(подпись, Ф.И.О.)
Приложение 3
к Правилам использования целевых
текущих трансфертов из республиканского
бюджета на 2012 год областными бюджетами,
бюджетами городов Астаны и Алматы на
организацию и проведение идентификации
сельскохозяйственных животных
Акт поставленных товаров/оказанных услуг
________________________________            «___» _________ 20__ года
(область, город)
____________________________ в лице ________________________________,
(наименование учреждения)      (Ф.И.О., занимаемая должность)
действующего на основании приказа __________________________________
(наименование учреждения)
от «___» _________ 20__ года № ___, именуемое в дальнейшем
«Заказчик», и _____________________ в лице _________________________,
(полное наименование поставщика товаров, услуг) (Ф.И.О., занимаемая
должность) действующего на основании устава (доверенности)
от «__» _____ 20__ года № ____, именуемое в дальнейшем «Поставщик
товаров», согласно акту оценки поставленных товаров/оказанных услуг
от «__» ______ 20__ года составили настоящий акт о нижеследующем.
Поставщик товаров/услуг в соответствии с договором, заключенным между
ним и заказчиком от «___» ______ 20__ года № ____, поставил
товар/услугу со следующими характеристиками:
Полное
наименование
товара/ услуги
Краткая
характеристика
товара/услуги
Единица
измерения
Объем
поставленного
товара/оказанных
услуг
Цена за
единицу
(тенге)
Сумма (тенге)
Дополнительная характеристика поставленного товара/оказанных
услуг: ______________________________________________________________
(перечислить)
Претензий к поставленным товарам/услугам не имеется (в случае
наличия претензий - перечислить) ____________________________________

1. Алынған тауарлардың/көрсетілген қызметтердің жалпы құны
__________
2. Аванс сомасы ________________________
3. Бұрын актiленген сомасы ______________
4. Төленуі тиіс _________________________
Тапсырыс берушi үшiн      Өнім беруші/қызметтер көрсетушi үшiн
_______________________       ___________________________
(Т.А.Ә. атқаратын лауазымы)    (Т.А.Ә. атқаратын лауазымы)
____________________________ ___________________________
(қолы, мөртаңбасы)        (қолы, мөртаңбасы)

1. Общая стоимость полученных товаров/услуг ___________________
2. Сумма аванса _______________________________________________
3. Ранее заактированные суммы _________________________________
4. Следует к оплате ___________________________________________
За заказчика                        За поставщика товаров/услуг
___________________________              ___________________________
(Ф.И.О., занимаемая должность)         (Ф.И.О., занимаемая должность)
___________________________               ___________________________
(подпись, оттиск печати)                    (подпись, оттиск печати)