Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі Кеңсесінің "Коммуникация орталығы" республикалық мемлекеттік мекемесін құру, Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 21 маусымдағы № 814 Қаулысы
"Мемлекеттік мүлік туралы" Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 1 наурыздағы Заңының 11-бабының 4) тармақшасына, "2012 – 2014 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 24 қарашадағы Заңына және "Бюджеттің атқарылуы және оған кассалық қызмет көрсету ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 26 ақпандағы № 220 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі Кеңсесінің "Коммуникация орталығы" республикалық мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі – мекеме) құрылсын.
2. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесі мекемеге қатысты тиісті саланың уәкілетті органы болып белгіленсін.
3. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) мекеменің жарғысын бекітуді;
2) мекеменің Қазақстан Республикасының әділет органдарына мемлекеттік тіркелуін;
3) осы қаулыдан туындайтын өзге де шаралар қабылдауды қамтамасыз етсін.
4. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесіне 2012 жылы мекеменің қызметін қамтамасыз ету үшін 2012 жылға арналған республикалық бюджетте көзделген Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінен 22009700 (жиырма екі миллион тоғыз мың жеті жүз) теңге сомасында ақшалай қаражат бөлінсін.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 19.12.2012 № 1625 қаулысымен.
5. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 28.12.2016 № 887(алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2) "Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі Кеңсесінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 11 қыркүйектегі № 993 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., № 29, 327-құжат):
3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесі штат санының лимиті оған ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерді ескере отырып, 987 бірлік санында бекітілсін";
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі Кеңсесінің қарауындағы ұйымдардың тізбесі мынадай мазмұндағы 8-тармақпен толықтырылсын:

О создании Республиканского государственного учреждения "Центр коммуникаций" Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан, выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан и внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 июня 2012 года № 814
В соответствии с подпунктом 4) статьи 11 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года «О государственном имуществе», Законом Республики Казахстан от 24 ноября 2011 года «О республиканском бюджете на 2012 - 2014 годы» и постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2009 года № 220 «Об утверждении Правил исполнения бюджета и его кассового обслуживания» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Создать Республиканское государственное учреждение «Центр коммуникаций» Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан (далее – учреждение).
2. Определить уполномоченным органом соответствующей отрасли в отношении учреждения Канцелярию Премьер-Министра Республики Казахстан.
3. Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) утверждение устава учреждения;
2) государственную регистрацию учреждения в органах юстиции Республики Казахстан;
3) принятие иных мер, вытекающих из настоящего постановления.
4. Выделить Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2012 год на неотложные затраты, денежные средства в сумме 22009700 (двадцать два миллиона девять тысяч семьсот) тенге для обеспечения деятельности учреждения в 2012 году.
Сноска. Пункт 4 в редакции постановления Правительства РК от 19.12.2012 № 1625.
5. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнения:
1) утратил силу постановлением Правительства РК от 28.12.2016  № 887(вводится в действие со дня его первого официального опубликования);
2) в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 сентября 2002 года № 993 «Вопросы Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2002 г., № 29, ст. 327):
пункт 3 изложить в следующей редакции:
«3. Утвердить прилагаемый лимит штатной численности Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан с учетом подведомственных ей государственных учреждений в количестве 987 единиц.»;
Перечень организаций, находящихся в ведении Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан, утвержденный указанным постановлением, дополнить пунктом 8 следующего содержания:

"8. "Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі Кеңсесінің "Коммуникация орталығы" республикалық мемлекеттік мекемесі";
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Премьер-Министрі Кеңсесінің оған ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің адам санын ескере отырып штат санының лимиті осы қаулыға қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын;
3) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 31.12.2015 № 1193 қаулысымен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі);
Ескерту. 5-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 31.12.2015 № 1193 қаулысымен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 21 маусымдағы
№ 814 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2002 жылғы 11 қыркүйектегі
№ 993 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрі Кеңсесінің оған ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің адам санын ескере отырып штат санының лимиті
Атауы
Штат санының лимиті
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесі оған ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерді ескере отырып, оның ішінде:

«8. Республиканское государственное учреждение «Центр коммуникаций» Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан;
лимит штатной численности Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан с учетом численности подведомственных ей государственных учреждений, утвержденный указанным постановлением, изложить в следующей редакции согласно приложению к настоящему постановлению;
3) утратил силу постановлением Правительства РК от 31.12.2015 № 1193 (вводится в действие с 01.01.2016).
Сноска. Пункт 5 с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 31.12.2015 № 1193 (вводится в действие с 01.01.2016).
6. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 21 июня 2012 года № 814
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 11 сентября 2002 года № 993
Лимит
штатной численности Канцелярии Премьер-Министра
Республики Казахстан с учетом численности подведомственных ей
государственных учреждений
Наименование
Лимит штатной
численности
Канцелярия Премьер-Министра Республики
Казахстан с учетом подведомственных ей
государственных учреждений, в том числе: