"Конкурстан тыс рәсімдерді 2012 - 2014 жылдарға бағдарламалық-нысаналы қаржыландыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 12 наурыздағы № 318 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы"
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 22 тамыздағы № 1070 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Конкурстан тыс рәсімдерді 2012 – 2014 жылдарға бағдарламалық–нысаналы қаржыландыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 12 наурыздағы № 318 қаулысына мынадай өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымшада:
3-тармақта:
9) тармақшадағы «төмендету.» деген сөз «төмендету;» деген сөзбен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 10) тармақшамен толықтырылсын:
«10) «пайда болуы әр түрлі және әр жерде орналасқан қатерлі ісіктердің жаңа жүйелі терапиясы: жаңа парадигма құру.».
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                  К. Мәсімов

О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 марта 2012 года № 318 "О программно-целевом финансировании вне конкурсных процедур на 2012 - 2014 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 августа 2012 года № 1070
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 марта 2012 года № 318 "О программно-целевом финансировании вне конкурсных процедур на 2012 - 2014 годы" следующие изменение и дополнение:
в приложении к указанному постановлению:
в пункте 3:
в подпункте 9) слово "хирургии." заменить словом: "хирургии;";
дополнить подпунктом 10) следующего содержания:
"10) "новая системная терапия злокачественных опухолей различного происхождения и локализаций: создание новой парадигмы.".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов