Телевизиялық жабдықты жеке меншіктен республикалық меншікке сыйға тарту бойынша қабылдауды келісу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 22 тамыздағы № 1071 Қаулысы
«Cыйға тарту шарты бойынша мемлекеттің мүлік құқығына ие болу қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 28 қыркүйектегі № 1103 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Президентінің Телерадиокешені» коммерциялық емес акционерлік қоғамының теңгерімдік құны 235 825 504,72 (екі жүз отыз бес миллион сегіз жүз жиырма бес мың бес жүз төрт) теңге 72 тиын телевизиялық жабдықты республикалық меншікке сыйға тарту шарты бойынша беру туралы ұсынысына келісім берілсін.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулының 1-тармағынан туындайтын қажетті іс-шараларды жүзеге асырсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                   К. Мәсімов

О согласовании принятия телевизионного оборудования из частной собственности в республиканскую по договору дарения
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 августа 2012 года № 1071
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 сентября 2011 года № 1103 "Об утверждении Правил приобретения государством прав на имущество по договору дарения" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Согласиться с предложением некоммерческого акционерного общества "Телерадиокомплекс Президента Республики Казахстан" о передаче в республиканскую собственность телевизионного оборудования балансовой стоимостью 235 825 504,72 (двести тридцать пять миллионов восемьсот двадцать пять тысяч пятьсот четыре) тенге 72 тиын по договору дарения.
2. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке осуществить необходимые мероприятия, вытекающие из пункта 1 настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов