Уфа Меңдібайұлы Ахмедсафиннің туғанына 100 жыл толуына дайындық және оны өткізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 23 тамыздағы № 1075 Қаулысы
«Мерейтойлар мен атаулы күндерді мерекелеу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 28 қыркүйектегі № 1465 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасының көрнекті ғалым гидрогеологы, Қазақ ССР Ғылым академиясының академигі, Социалистік Еңбек Ері Уфа Меңдібайұлы Ахмедсафиннің туғанына 100 жыл толуына дайындық және оны өткізу жөніндегі іс-шаралар жоспары бекітілсін.
2. «2012-2014 жылдары республикалық деңгейде өткізілетін мерейтойлар мен атаулы күндердің тізбесі туралы» Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2012 жылғы 17 қаңтардағы № 3-өөкіміне мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген өкіммен бекітілген 2012-2014 жылдары республикалық деңгейде өткізілетін мерейтойлар мен атаулы күндердің тізбесі:
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 8-1-жолмен толықтырылсын:
«
8-1.
Уфа Меңдібайұлы Ахмедсафиннің 100 жылдығы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
БҒМ, Алматы қаласының әкімдігі
2012 жыл
».

О подготовке и проведении 100-летия со дня рождения Уфы Мендыбаевича Ахмедсафина
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 августа 2012 года № 1075
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 сентября 1999 года № 1465 «О праздновании юбилеев и памятных дат» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый план мероприятий по подготовке и проведению 100-летия со дня рождения выдающегося ученого-гидрогеолога Республики Казахстан, академика Академии наук Казахской ССР, Героя Социалистического Труда Уфы Мендыбаевича Ахмедсафина.
2. Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 17 января 2012 года № 3-р «О перечне юбилеев и памятных дат, проводимых на республиканском уровне в 2012 - 2014 годах» следующее дополнение:
перечень юбилеев и памятных дат, проводимых на республиканском уровне в 2012 - 2014 годах, утвержденный указанным распоряжением:
дополнить строкой, порядковый номер 8-1, следующего содержания:
«
8-1.
100-летие Уфы Мендыбаевича Ахмедсафина
Постановление Правительства Республики Казахстан
МОН, аким города Алматы
2012 год
».

3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                   К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 23 тамыздағы
№ 1075 қаулысымен
бекітілген
Уфа Меңдібайұлы Ахмедсафиннің туғанына 100 жыл толуына
дайындық және оны өткізу жөніндегі іс-шаралар жоспары
Р/с
Іс-шараның Атауы
Жауапты орындаушылар
Орындау мерзімі
Қаржыландыру көздері
Болжамды шығыстар (мың теңге)
1
2
3
4
5
6
1
У.М.Ахмедсафиннің ғылыми суретті библиографиясын басып шығару
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
2012 жылғы маусым-тамыз
«Парасат» ұлттық ғылыми-технологиялық холдингі» акционерлік қоғамының және «У.М.Ахмедсафин атындағы гидрогеология және геоэкология институты» жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің жеке қаражаты

3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 23 августа 2012 года № 1075
План мероприятий
по подготовке и проведению 100-летия со дня рождения
Уфы Мендыбаевича Ахмедсафина
Наименование мероприятия
Ответственные исполнители
Сроки исполнения
Источники финансирования
Предполагаемые расходы (тыс. тенге)
1
2
3
4
5
6
1.
Издание научной иллюстриро-
ванной библиографии У.М. Ахмедсафина
Министерство образования и науки Республики Казахстан
Июнь-Август 2012 года
Собственные средства акционерного общества «Национальный научно-технологический холдинг «Парасат», товарищества с ограниченной ответственностью «Институт гидрогеологии и геоэкологии имени У.М.Ахмедсафина»

300,0
2
У.М.Ахмедсафиннің 100 жылдығына арналған халықаралық конференцияны ұйымдастыру және өткізу. Конференция қорытындылары бойынша материалдар жинағын басып шығару
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
2012 жылғы қаңтар-қыркүйек
«Парасат» ұлттық ғылыми-технологиялық холдингі» акционерлік қоғамының және «У.М.Ахмедсафин атындағы гидрогеология және геоэкология институты» жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің жеке қаражаты
4 660,0
Барлығы
4 960,0

300,0
2.
Организация и проведение международной конференции, посвященной 100-летию У.М. Ахмедсафина. Издание сборника материалов по итогам конференции
Министерство образования и науки Республики Казахстан
Январь-
Сентябрь 2012 года
Собственные средства акционерного общества «Национальный научно-технологический холдинг «Парасат», товарищества с ограниченной ответственностью «Институт гидрогеологии и геоэкологии имени У.М.Ахмедсафина»
4 660,0
Итого
4 960,0