"Радиоэлектронды құралдар мен жоғары жиілікті құрылғыларды тіркеу" мемлекеттік қызмет көрсету стандартын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 1 қыркүйектегі № 868 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 27 тамыздағы № 1088 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 26 тамыздағы № 846 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 26.08.2013 № 846 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Радиоэлектронды құралдар мен жоғары жиілікті құрылғыларды тіркеу» мемлекеттік қызмет көрсету стандартын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 1 қыркүйектегі № 868 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 50, 458-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген «Радиоэлектронды құралдар мен жоғары жиiлiктi құрылғыларды тiркеу» мемлекеттiк қызмет көрсету стандартында:
1 және 2-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
«1. Радиоэлектронды құралдар мен жоғары жиiлiктi құрылғыларды тiркеу» (бұдан әрi – РЭҚ және ЖЖҚ) мемлекеттiк қызметiн Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлiгi Байланыс және ақпараттандыру комитетiнiң байланыс және ақпараттандыру инспекциялары (бұдан әрi – инспекция) көрсетедi. Инспекциялардың мекенжайлары осы стандартқа 1-қосымшада көрсетiлген.
2. Көрсетiлетiн мемлекеттiк қызмет нысаны: iшiнара автоматтандырылған. Тұтынушының мемлекеттiк қызметтi жазбаша нысанда немесе «Радиоэлектронды құралдар мен жоғары жиiлiктi құрылғыларды тiркеу» бөлiмiндегi (портал мекенжайы: http://surd.mtc.gov.kz) рұқсат беру құжаттарын есепке алу жүйесi арқылы алу мүмкiндiгi бар.»;
4-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«4. Осы стандарт және мемлекеттiк қызмет көрсетудің сапасы мен қолжетімділігіне қойылатын талап жөнiндегi ақпарат: www.mtc.gov.kz интернет ресурсының «Байланыс» бөлiмiнiң «Нормативтiк құқықтық актiлер» кiшi бөлiмiнде бұдан әрi «Қаулыларда», сондай-ақ инспекцияларда орнатылған ақпараттық стендiлерде орналастырылады.»;
12-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«12. Өтiнiштердiң бланкiлерi және толтыру үлгiлерi инспекциялардың арнайы ақпарат стендiнде және www. mtc.gov.kz интернет-ресурсында орналастырылады.»;
16-тармақтың екінші бөлігі мынадай редакцияда жазылсын:
«РЭҚ/ЖЖҚ тiркеу бөлiмiнде рұқсат құжаттарын есепке алу жүйесi арқылы құжаттарды қабылдау кезiнде (порталдың мекенжайы: http://surd.mtc.gov.kz) тұтынушы электронды түрде хабарлама алады.»;
20-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 сентября 2010 года № 868 "Об утверждении стандарта государственной услуги "Регистрация радиоэлектронных средств и высокочастотных устройств"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 августа 2012 года № 1088. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 августа 2013 года № 846
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 26.08.2013 № 846 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 сентября 2010 года № 868 «Об утверждении стандарта государственной услуги «Регистрация радиоэлектронных средств и высокочастотных устройств» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 50, ст. 458) следующие изменения:
в стандарте государственной услуги «Регистрация радиоэлектронных средств и высокочастотных устройств», утвержденном указанным постановлением:
пункты 1 и 2 изложить в следующей редакции:
«1. Государственная услуга «Регистрация радиоэлектронных средств и высокочастотных устройств» (далее – РЭС и ВЧУ) оказывается инспекциями связи и информатизации Комитета связи и информатизации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан (далее – инспекция). Адреса инспекций указаны в приложении 1 к настоящему стандарту.
2. Форма оказываемой государственной услуги: частично автоматизированная. Потребитель имеет возможность получить государственную услугу в письменной форме или через систему учета разрешительных документов (адрес портала: http://surd.mtc.gov.kz) в разделе «Регистрация радиоэлектронных средств и высокочастотных устройств».»;
пункт 4 изложить в следующей редакции:
«4. Настоящий стандарт и информация по требованию к качеству и доступности оказания государственной услуги размещается на интернет-ресурсе: www.mtc.gov.kz, в разделе «Связь» подраздела «Нормативно-правовые акты» далее «Постановления», а также на информационных стендах, установленных в инспекциях.»;
пункт 12 изложить в следующей редакции:
«12. Бланки заявлений и образец заполнения размещаются на специальном информационном стенде в инспекциях и на интернет-ресурсе: www.mtc.gov.kz.»;
часть вторую пункта 16 изложить в следующей редакции:
«При приеме документов через систему учета разрешительных документов (адрес портала: http://surd.mtc.gov.kz) в разделе «Регистрация РЭС/ВЧУ» потребитель получает уведомление в электронном виде.»;
пункт 20 изложить в следующей редакции:

«20. Мемлекеттiк қызмет көрсететiн инспекцияның жұмысы бағаланатын мемлекеттiк қызмет көрсетудiң сапа мен қолжетiмдiлiк көрсеткiштерiнiң мақсатты мәндерiн жыл сайын Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлiгi бекiтедi.»;
22-тармақтың бірінші бөлігі мынадай редакцияда жазылсын:
«22. Мемлекеттiк қызмет көрсету үдерiсi бойынша апелляция Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлiгi Байланыс және ақпараттандыру комитетi төрағасының атына жазбаша түрде пошта арқылы немесе Астана қаласы, Министрлiктер үйi, Орынбор көшесi, № 8 үй мекенжайы бойынша қолма-қол берiледi, Комитет төрағасының қабылдау бөлмесiнiң телефоны: 8(7172) 74-03-24, не электрондық түрде - kanc@mtc.gov.kz мекенжайына берiледi.»;
23-тармақтың бірінші бөлігі мынадай редакцияда жазылсын:
«23. Мемлекеттiк қызметтi Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлiгi Байланыс және ақпараттандыру комитетiнiң байланыс және ақпараттандыру инспекциялары көрсетедi. Дөрекі қызмет көрсетілген жағдайда шағым инспекция бастығының немесе оның орынбасарларының атына жазбаша түрде немесе осы стандартқа 1-қосымшада көрсетiлген мекенжайлар бойынша қолма-қол берiледi.»;
26-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«26. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлiгiнiң мекенжайы: 010000, Астана қаласы, Орынбор көшесi, № 8 үй, интернет-ресурс: www.mtc.gov.kz, тел: 8 (7172) 74-03-64 факс: 8(7172) 74-10-03.
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлiгi Байланыс және ақпараттандыру комитетiнiң сенiм телефоны: 8 (7172) 740685.»;
«Радиоэлектронды құралдар мен жоғары жиілікті құрылғыларды тіркеу» мемлекеттік қызмет стандартының 1-қосымшасы осы қаулыға  қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 27 тамыздағы
№ 1088 қаулысымен
бекітілген
«Радиоэлектронды құралдар мен
жоғары жиілікті құрылғыларды тіркеу»
мемлекеттік қызмет көрсету стандартына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Байланыс және ақпараттандыру комитетінің байланыс және ақпараттандыру инспекцияларының тізбесі
Инспекциялардың атауы
инспекциялардың мемлекеттік мекемелерінің телефондары
инспекциялардың мемлекеттік мекемелерінің мекенжайы
1
2
3
4
1.
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Байланыс және ақпараттандыру комитетінің Астана қаласы және Ақмола облысы бойынша байланыс және ақпараттандыру инспекциясы

«20. Целевые значения показателей качества и доступности государственной услуги, по которым оценивается работа инспекций, оказывающих государственную услугу, ежегодно утверждается Министерством транспорта и коммуникаций Республики Казахстан.»;
часть первую пункта 22 изложить в следующей редакции:
«22. Апелляция по процессу оказания государственной услуги подается на имя председателя Комитета связи и информатизации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в письменном виде по почте или нарочно по адресу: 010000, город Астана, Дом министерств, улица Орынбор, дом № 8, телефон приемной председателя Комитета: 8 (7172) 74 03 24, либо в электронном виде - kanc@mtc.gov.kz.»;
часть первую пункта 23 изложить в следующей редакции:
«23. Государственная услуга оказывается инспекциями связи и информатизации Комитета связи и информатизации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан. В случае некорректного обслуживания жалоба подается на имя начальника инспекции или его заместителей в письменном виде по почте или нарочно по адресам, указанным в приложении 1 к настоящему стандарту.»;
пункт 26 изложить в следующей редакции:
«26. Адрес Комитета связи и информатизации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан: 010000, город Астана, улица Орынбор, дом № 8, интернет-ресурс: www.mtc.gov.kz, тел: 8 (7172) 74-03-64, факс: 8 (7172) 74-10-03.
Телефон доверия Комитета связи и информатизации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан: 8 (7172) 74 06 85.»;
приложение 1 к стандарту государственной услуги «Регистрация радиоэлектронных средств и высокочастотных устройств» изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 27 августа 2012 года № 1088
Приложение 1
к стандарту государственной услуги
«Регистрация радиоэлектронных средств и
высокочастотных устройств»
Перечень
инспекций связи и информатизации Комитета связи и
информатизации Министерства транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
Наименование инспекций
телефоны государственных учреждений инспекций
адреса государственных учреждений инспекций
1
2
3
4
1
Инспекция связи и информатизации Комитета связи и информатизации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан по городу Астана и Акмолинской области

8(7172)217-000, 21-69-33, 21-69-36, 21-60-32 аstana@mtc.gov.kz
010000, Астана қаласы, Сарайшық көшесі, 9, «Авиценна» ТК, "Ж" блогы
2.
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Байланыс және ақпараттандыру комитетінің Алматы қаласы және Алматы облысы бойынша байланыс және ақпараттандыру инспекциясы
8 (7272)77-52-99, 77-52-81, 77-52-99 almaty@mtc.gov. kz
050000, Алматы қаласы, Жұмалиев көшесі, 108, 410-кабинет
3.
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Байланыс және ақпараттандыру комитетінің Ақтөбе облысы бойынша байланыс және ақпараттандыру инспекциясы
8 (7132) 520340, 520721 aktybinsk@mtc. gov.kz.
030000, Ақтөбе қаласы, Әбілқайыр хан даңғылы, 62
4
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Байланыс және ақпараттандыру комитетінің Атырау облысы бойынша байланыс және ақпараттандыру инспекциясы
8 (7122) 270042, фб271615 atyray@ mtc.gov.kz
060000, Атырау қаласы, Пушкин көшесі, 201, 221-кабинет
5
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Байланыс және ақпараттандыру комитетінің Қарағанды облысы бойынша байланыс және ақпараттандыру инспекциясы
8 (7212) 437010фб 437024 karaganda@ mtc.gov.kz
100000, Қарағанды қаласы, Ермеков көшесі, 73/А, 302-кеңсе
6
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Байланыс және ақпараттандыру комитетінің Павлодар облысы бойынша байланыс және ақпараттандыру инспекциясы
8 (7182) 323549, 327280 ф, 540338 РКП pavlodar.@mtc. gov.kz
140000, Павлодар қаласы, Сәтпаев көшесі, 50
7
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Байланыс және ақпараттандыру комитетінің Қостанай облысы бойынша байланыс және ақпараттандыру инспекциясы
8 (7142) 535185 ф, 535074, 503026 kostanay@ mtc. gov.kz
110000, Қостанай қаласы, Темірбаев көшесі, 14, 58-59-пәтерлер
8
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Байланыс және ақпараттандыру комитетінің Қызылорда облысы бойынша байланыс және ақпараттандыру инспекциясы
8 (72422) 70953ф 78853ф 77548 kyzylorda@mtc. gov. kz
120000, Қызылорда қаласы, Қазантаев көшесі, 8 үй, 3-пәтер
9
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Байланыс және ақпараттандыру комитетінің Жамбыл облысы бойынша байланыс және ақпараттандыру инспекциясы
8 (7262) 450960ф 434224 zhambyl@ mtc.gov.kz
080012, Тараз қаласы, Қазыбек би көшесі, 138
10
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Байланыс және ақпараттандыру комитетінің Маңғыстау облысы бойынша байланыс және ақпараттандыру инспекциясы
8 (7292) 313344, 429911ф mangistau@mtc. gov.kz
130000, Ақтау қаласы, 9 шағын ауд., 18-үй, 91-92-пәтер
11
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Байланыс және ақпараттандыру комитетінің Батыс Қазақстан облысы бойынша байланыс және ақпараттандыру инспекциясы

8 (7172) 217-000, 21-69-33, 21-69-36, 21-60-32 аstana@mtc.gov.kz
010000, г. Астана, ул. Сарайшык 9, ЖК «Авиценна», блок «Ж»
2
Инспекция связи и информатизации Комитета связи и информатизации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан по городу Алматы и Алматинской области
8 (7272) 77-52-99, 77-52-81,77-52-88 almaty@mtc.gov.kz
050000, г.Алматы, Жумалиева, 108, каб. 410
3
Инспекция связи и информатизации Комитета связи и информатизации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан по Актюбинской области
8 (7132) 520340, 520721 aktybinsk@mtc. gov.kz.
030000, г. Актобе, пр. Абулхаир-хана, 62
4
Инспекция связи и информатизации Комитета связи и информатизации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан по Атырауской области
8 (7122) 270042, фб271615 atyray@mtc. gov.kz
060000, г. Атырау, ул. Пушкина, 201, ком. 221
5
Инспекция связи и информатизации Комитета связи и информатизации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан по Карагандинской области
8 (7212) 437010фб 437024 karaganda@mtc. gov.kz
100000, г. Караганды, ул. Ермекова 73/А, оф 302
6
Инспекция связи и информатизации Комитета связи и информатизации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан по Павлодарской области
8 (7182) 323549, 327280 ф, 540338 РКП pavlodar.@mtc. gov.kz
140000, г. Павлодар, ул. Ак. Сатпаева, 50
7
Инспекция связи и информатизации Комитета связи и информатизации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан по Костанайской области
8 (7142) 535185 ф, 535074, 503026 kostanay@mtc.gov.kz
110000, г. Костанай, ул. Темирбаева 14, кв. 58-59
8
Инспекция связи и информатизации Комитета связи и информатизации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан по Кызылординской области
8 (72422) 70953 фб 78853 фб 77548 kyzylorda@mtc. gov.kz
120000, г. Кызылорда, ул. Казантаева, д. 8, кв. 3
9
Инспекция связи и информатизации Комитета связи и информатизации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан по Жамбылской области
8 (7262) 450960ф 434224 zhambyl@mtc. gov.kz
080000, г. Тараз, ул. Казыбек би, 138
10
Инспекция связи и информатизации Комитета связи и информатизации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан по Мангыстауской области
8 (7292) 313344, 429911ф mangistau@mtc. gov.kz
130000, г. Актау, м-н 9, д. 18, кв. 91-92
11
Инспекция связи и информатизации Комитета связи и информатизации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан по Западно-Казахстанской области

8 (7112) 503877 ф, 244974, 513865 zko@mtc.gov.kz
090000, Орал қаласы, Евразия даң., 100
12
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Байланыс және ақпараттандыру комитетінің Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша байланыс және ақпараттандыру инспекциясы
8 (7252) 540100, 534952, 211391 РКП uko@mtc.gov. kz
160000, Шымкент қаласы, Тәуке хан даңғылы, 35
13
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Байланыс және ақпараттандыру комитетінің Солтүстік Қазақстан облысы бойынша байланыс және ақпараттандыру инспекциясы
8 (7152) ф,490080, 50-00-29 sko@ mtc.gov.kz
150000, Петропавл қаласы, М.Жұмабаев көшесі, 109, 7-қабат
14
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Байланыс және ақпараттандыру комитетінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша байланыс және ақпараттандыру инспекциясы
8 (7232) 269105, 252784ф vko@ mtc.gov. kz
070000, Өскемен қаласы, Карл Либкнехт көшесі, 19
8 (7222) 560499
071400,Семей қаласы, Дулатов көшесі, 145/107

8 (7112) 503877 ф, 244974, 513865 zko@mtc.gov.kz
090000, г. Уральск, ул. Дзержинского 100, 4 этаж, каб 4
12
Инспекция связи и информатизации Комитета связи и информатизации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан по Южно-Казахстанской области
8 (7252) 540100, 534952, 211391 РКП uko@mtc. gov.kz
160000, г. Шымкент, пр. Таукехана 35
13
Инспекция связи и информатизации Комитета связи и информатизации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан по Северо-Казахстанской области
8 (7152) ф, 490080, 50-00-29 sko@mtc.gov.kz
150000, г. Петропаловск, ул. Жумабаева, 109, 7 этаж
14
Инспекция связи и информатизации Комитета связи и информатизации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан по Восточно-Казахстанской области
8 (7232) 269105, 252784ф vko@mtc. gov.kz
070000, г. Усть-Каменогорск, ул. Карла Либкнехта, 19
8 (7222) 560499
071400, г. Семипалатинск ул. Дулатова, 145/107