Салық төлеушілердің Қазақстан Республикасы аумағынан бұрын әкеткен және Кеден одағына мүше осындай басқа мемлекет аумағында өңдеген алыс-беріс шикізатынан өңделген өнімдерін Кеден одағына мүше басқа мемлекеттің аумағында өткізуі бойынша айналымдарына нөлдік ставка бойынша қосылған құн салығы салынатын газ саласындағы ынтымақтастық туралы үкіметаралық келісімнің шеңберінде қызметін жүзеге асыратын салық төлеушілердің тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 18 қыркүйектегі № 1214 Қаулысы
«Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы» Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексінің (Салық кодексі) 245-бабының 1-2-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған салық төлеушілердің Қазақстан Республикасы аумағынан бұрын әкеткен және Кеден одағына мүше осындай басқа мемлекет аумағында өңдеген алыс-беріс шикізатынан өңделген өнімдерін Кеден одағына мүше басқа мемлекеттің аумағында өткізуі бойынша айналымдарына нөлдік ставка бойынша қосымша құн салығы салынатын, газ саласындағы ынтымақтастық туралы үкіметаралық келісімнің шеңберінде қызметін жүзеге асыратын салық төлеушілердің тізбесі бекітілсін.
2. Осы қаулы 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                              К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 18 қыркүйектегі
№ 1214 қаулысымен
бекітілген
Салық төлеушілердің Қазақстан Республикасы аумағынан бұрын
әкеткен және Кеден одағына мүше осындай басқа мемлекет
аумағында өңдеген алыс-беріс шикізатынан өңделген
өнімдерін Кеден одағына мүше басқа мемлекеттің аумағында
өткізуі бойынша айналымдарына нөлдік ставка бойынша
қосылған құн салығы салынатын, газ саласындағы
ынтымақтастық туралы үкіметаралық келісімнің шеңберінде
қызметін жүзеге асыратын салық төлеушілердің тізбесі
р/с
Салық төлеуші
1
«ҚазРосГаз» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі

Об утверждении перечня налогоплательщиков, осуществляющих деятельность в рамках межправительственного соглашения о сотрудничестве в газовой отрасли, обороты которых по реализации на территории другого государства-члена Таможенного союза продуктов переработки из давальческого сырья, ранее вывезенного этими налогоплательщиками с территории Республики Казахстан и переработанного на территории такого другого государства-члена Таможенного союза, облагаются налогом на добавленную стоимость по нулевой ставке
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 сентября 2012 года № 1214. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2018 года № 922.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 29.12.2018 № 922 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1-2 статьи 245 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень налогоплательщиков, осуществляющих деятельность в рамках межправительственного соглашения о сотрудничестве в газовой отрасли, обороты которых по реализации на территории другого государства-члена Таможенного союза продуктов переработки из давальческого сырья, ранее вывезенного этими налогоплательщиками с территории Республики Казахстан и переработанного на территории такого другого государства-члена Таможенного союза, облагаются налогом на добавленную стоимость по нулевой ставке.
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2011 года и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 18 сентября 2012 года № 1214
Перечень
налогоплательщиков, осуществляющих деятельность в рамках
межправительственного соглашения о сотрудничестве в газовой
отрасли, обороты которых по реализации на территории другого
государства-члена Таможенного союза продуктов переработки из
давальческого сырья, ранее вывезенного этими
налогоплательщиками с территории Республики Казахстан и
переработанного на территории такого другого государства-члена
Таможенного союза, облагаются налогом на добавленную стоимость
по нулевой ставке
п/п
Налогоплательщик
1.
Товарищество с ограниченной ответственностью "КазРосГаз"