"Конкурстан тыс рәсімдерді 2012 – 2014 жылдарға бағдарламалық-нысаналы қаржыландыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 12 наурыздағы № 318 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 8 қазандағы № 1259 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Конкурстан тыс рәсімдерді 2012 2014 жылдарға бағдарламалық-нысаналы қаржыландыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 12 наурыздағы № 318 қаулысына мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымша:
мынадай мазмұндағы 10-тармақпен толықтырылсын:
«10. Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі:
мәдениет саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер.».
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           С. Ахметов

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 марта 2012 года № 318 "О программно-целевом финансировании вне конкурсных процедур на 2012 - 2014 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 октября 2012 года № 1259
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 марта 2012 года № 318 «О программно-целевом финансировании вне конкурсных процедур на 2012 - 2014 годы» следующее дополнение:
приложение к указанному постановлению:
дополнить пунктом 10 следующего содержания:
«10. Министерство культуры и информации Республики Казахстан:
прикладные научные исследования в области культуры.».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов