Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң өкiмiне өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 13 қарашадағы № 1445 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң өкiмiне енгізілетін өзгерістер бекітілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі С. Ахметов
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң өкiмiне енгізілетін
өзгерістер
1. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 25.03.2022 № 160 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 15.06.2017 № 367 қаулысымен.
3. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 29.12.2016 № 904 қаулысымен.
4. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 20.04.2022 № 231 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
5. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 23.08.2016 № 476 қаулысымен.
6. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 10.08.2015 № 621 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
7. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 03.05.2016 № 265 қаулысымен.
8. "Қазақстан Республикасының орнықты даму жөніндегі кеңесі туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 19 наурыздағы № 345 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 15, 186-құжат):
көрсетілген қаулыға қосымшада:
Қазақстан Республикасының орнықты даму жөніндегi кеңесінің құрамында:
мына:
"Қазақстан Республикасы Премьер- - төрағаның орынбасары
Министрінің бірінші орынбасары ",
"Қазақстан Республикасы Қоршаған - хатшы
ортаны қорғау министрлігі Экологиялық
саясат және орнықты даму
департаментінің директоры ",
"Қазақстан Республикасының Индустрия және жаңа технологиялар министрі"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Премьер - - төрағаның орынбасары
Министрінің орынбасары "
"Қазақстан Республикасы Қоршаған - хатшы
ортаны қорғау министрлігі Стратегиялық
жоспарлау және мониторинг
департаментінің директоры ",
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қазақстан Республикасының Индустрия және жаңа технологиялар министрі".
9. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 29.08.2016 № 488 қаулысымен.
10. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 27.03.2017 № 140 қаулысымен.

О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 ноября 2012 года № 1445.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые изменения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
С. Ахметов
Изменения, которые вносятся в некоторые
решения Правительства Республики Казахстан
и распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан
1. Утратил силу постановлением Правительства РК от 25.03.2022 № 160 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Утратил силу постановлением Правительства РК от 15.06.2017 № 367.
3. Утратил силу постановлением Правительства РК от 29.12.2016 № 904.
4. Утратил силу постановлением Правительства РК от 20.04.2022 № 231 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
5. Утратил силу постановлением Правительства РК от 23.08.2016 № 476.
6. Утратил силу постановлением Правительства РК от 10.08.2015 № 621 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
7. Утратил силу постановлением Правительства РК от 03.05.2016 № 265.
8. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 19 марта 2004 года № 345 "О Совете по устойчивому развитию Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 15, ст. 186):
в приложении к указанному постановлению:
в составе Совета по устойчивому развитию Республики Казахстан:
строки:
"Первый заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан
заместитель
председателя",
"директор Департамента экологической
политики и устойчивого развития
Министерства охраны окружающей среды
Республики Казахстан
секретарь",
"Министр индустрии и новых технологий Республики Казахстан"
изложить в следующей редакции:
"Заместитель Премьер-Министра Республики
Казахстан
заместитель
председателя",
"директор Департамента стратегического
планирования и мониторинга Министерства
охраны окружающей среды Республики
Казахстан
секретарь",
"Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан – Министр
индустрии и новых технологий Республики Казахстан".
9. Утратил силу постановлением Правительства РК от 29.08.2016 № 488.
10. Утратил силу постановлением Правительства РК от 27.03.2017 № 140.

11. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 19.07.2016 № 415 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
12. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 30.06.2023 № 528 (01.07.2023 бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
13. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 11.07.2018 № 419 қаулысымен.
14. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 17.07.2018 № 433 қаулысымен.
15. Күші жойылды - ҚР Yкiметiнiң 25.04.2016 № 244 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
16. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 09.06.2017 № 357 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
17. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 09.04.2014 N 329 қаулысымен.
18. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 07.08.2017 № 475 қаулысымен
19. Күші жойылды – ҚР Yкiметiнiң 29.09.2016 № 546 қаулысымен.
20. "Қазақстан Республикасын үдемелi индустриялық дамыту жөнiндегi үйлестiру кеңесiн құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2009 жылғы 9 шiлдедегi № 1048 қаулысында:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасын үдемелі индустриялық дамыту жөніндегі үйлестіру кеңесінің құрамына:
Рау - Қазақстан Республикасының Индустрия және
Альберт Павлович жаңа технологиялар бiрiншi вице-министрi,
төрағаның орынбасары енгізілсін;
мына:
"Исекешев - Қазақстан Республикасының Индустрия және
Әсет Өрентайұлы жаңа технологиялар министрi, төрағаның
орынбасары
Бекенов - Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа
Берік Темірғалиұлы технологиялар министрлігі Стратегиялық
жоспарлау департаменті директорының
орынбасары, хатшы"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Исекешев - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң
Әсет Өрентайұлы орынбасары – Қазақстан Республикасының
Индустрия және жаңа технологиялар
министрi, төраға
Бекенов - Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа
Берік Темірғалиұлы технологиялар министрлігі Стратегиялық
жоспарлау департаментінің директоры,
хатшы";
көрсетiлген құрамнан Серiк Нығметұлы Ахметов шығарылсын.
21. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 31.05.2017 № 318 қаулысымен.
22. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 31.08.2017 № 529 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
23. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 04.09.2014 № 970 қаулысымен.
24. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 15.06.2017 № 367 қаулысымен.
25. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 29.12.2016 № 901 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледi) қаулысымен.
26. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 09.04.2014 N 329 қаулысымен.

11. Утратил силу постановлением Правительства РК от 19.07.2016 № 415 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
12. Утратил силу постановлением Правительства РК от 30.06.2023 № 528 (вводится в действие с 01.07.2023).
13. Утратил силу постановлением Правительства РК от 11.07.2018 № 419.
14. Утратил силу постановлением Правительства РК от 17.07.2018 № 433.
15. Утратил силу постановлением Правительства РК от 25.04.2016 № 244 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
16. Утратил силу постановлением Правительства РК от 09.06.2017 № 357 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
17. Утратил силу постановлением Правительства РК от 09.04.2014 № 329.
18. Утратил силу постановлением Правительства РК от 07.08.2017 № 475.
19. Утратил силу постановлением Правительства РК от 29.09.2016 № 546.
20. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 9 июля 2009 года № 1048 "Об образовании Координационного совета по форсированному индустриальному развитию Республики Казахстан":
ввести в состав Координационного совета по форсированному индустриальному развитию Республики Казахстан, утвержденный указанным постановлением:
Рау
Альберта Павловича
первого вице-министра индустрии и новых
технологий Республики Казахстан,
заместителем председателя;
строки:
"Исекешев
Асет Орентаевич
Министр индустрии и новых технологий
Республики Казахстан, заместитель
председателя
Бекенов Берик
Темиргалиевич
заместитель директора Департамента
стратегического планирования Министерства
индустрии и новых технологий Республики
Казахстан, секретарь"
изложить в следующей редакции:
"Исекешев
Асет Орентаевич
Заместитель Премьер-Министра Республики
Казахстан - Министр индустрии и новых
технологий Республики Казахстан,
председатель
Бекенов Берик
Темиргалиевич
директор Департамента стратегического
планирования Министерства индустрии и новых
технологий Республики Казахстан, секретарь";
вывести из указанного состава Ахметова Серика Ныгметовича.
21. Утратил силу постановлением Правительства РК от 31.05.2017 № 318.
22. Утратил силу постановлением Правительства РК от 31.08.2017 № 529 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
23. Утратил силу постановлением Правительства РК от 04.09.2014 № 970.
24. Утратил силу постановлением Правительства РК от 15.06.2017 № 367.
25. Утратил силу постановлением Правительства РК от 29.12.2016 № 901(вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
26. Утратил силу постановлением Правительства РК от 09.04.2014 № 329.

27. Күші жойылды – ҚР Yкiметiнiң 29.09.2016 № 546 қаулысымен.
28. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 25.02.2014 № 152 қаулысымен.
29. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 28.09.2017 № 595 қаулысымен.
30. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанынан Жоғары ғылыми-техникалық комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 20 сәуірдегі № 429 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 33, 405-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы Жоғары ғылыми-техникалық комиссияның құрамына мыналар енгізілсін:
Ахметов - Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі,
Серік Нығметұлы төраға
Досаев - Қазақстан Республикасының Экономикалық даму
Ерболат Асқарбекұлы және сауда министрі
Шөкеев - "Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры"
Өмірзақ Естайұлы акционерлік қоғамының басқарма төрағасы
(келісім бойынша)
Мырзахметов - "Атамекен" одағы" Қазақстанның ұлттық
Абылай Исабекұлы экономикалық палатасы" заңды тұлғалар
бірлестігінің басқарма төрағасы (келісім
бойынша);
көрсетілген құрамнан Кәрім Қажымқанұлы Мәсімов, Қайрат Нематұлы Келімбетов, Бақыт Тұрлыханұлы Сұлтанов, Тимур Асқарұлы Құлыбаев, Азат Тұрлыбекұлы Перуашев шығарылсын.
31. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 15.10.2015 № 829 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
32. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 07.08.2017 № 475 қаулысымен
33. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 04.09.2014 № 970 қаулысымен.

27. Утратил силу постановлением Правительства РК от 29.09.2016 № 546.
28. Утратил силу постановлением Правительства РК от 25.02.2014 № 152.
29. Утратил силу постановлением Правительства РК от 28.09.2017 № 595.
30. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 20 апреля 2011 года № 429 "О создании Высшей научно-технической комиссии при Правительстве Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 33, ст. 405):
ввести в состав Высшей научно-технической комиссии при Правительстве Республики Казахстан, утвержденный указанным постановлением:
Ахметова
Серика Ныгметулы
Премьер-Министра Республики
Казахстан, председателем
Досаева
Ерболата Аскарбековича
Министра экономического развития и
торговли Республики Казахстан
Шукеева
Умирзака Естаевича
председателя правления акционерного
общества "Фонд национального
благосостояния "Самрук-Казына" (по
согласованию)
Мырзахметова
Аблая Исабековича
председателя правления объединения
юридических лиц "Национальная
экономическая палата Казахстана
"Союз "Атамекен" (по согласованию);
вывести из указанного состава: Масимова Карима Кажимкановича, Келимбетова Кайрата Нематовича, Султанова Бахыта Турлыхановича, Кулибаева Тимура Аскаровича, Перуашева Азата Турлыбекулы.
31. Утратил силу постановлением Правительства РК от 15.10.2015 № 829 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
32. Утратил силу постановлением Правительства РК от 07.08.2017 № 475.
33. Утратил силу постановлением Правительства РК от 04.09.2014 № 970.