"Инвестициялық ахуалды жақсарту жөнінде кеңес құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 1 наурыздағы № 275 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 23 қарашадағы № 1481 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2016 жылғы 29 қыркүйектегі № 546 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Yкiметiнiң 29.09.2016 № 546 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Инвестициялық ахуалды жақсарту жөнінде кеңес құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 1 наурыздағы № 275 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасында:
Инвестициялық ахуалды жақсарту жөніндегі кеңестің құрамына мыналар енгізілсін:
Қазақстан тарапынан:
Досаев - Қазақстан Республикасының
Ерболат Асқарбекұлы Экономикалық даму және сауда министрі
Құсайынова - Қазақстан Республикасының
Еңлік Құсайынқызы Премьер-Министрі орынбасарының
кеңесшісі, хатшы;
шетелдік тараптан:
Акдениз Алпер - Қазақстанның Еуропалық
сауда-өнеркәсіп ұйымының (EUROBAK)
төрағасы (келісім бойынша)
Пилге Зеки - Қазақстан және Түркия бизнесмендері
қоғамы (КАТИАД) басқарма кеңесінің
президенті-төрағасы (келісім бойынша)
Фостер Питер - "Эйр Астана" авиакомпаниясының
президенті (келісім бойынша)
Марк Роллинс - BG-Group бас вице-президенті (келісім
бойынша);
мына:
"Ахметов - Қазақстан Республикасы
Серік Нығметұлы Премьер-Министрінің бірінші
орынбасары
Исекешев - Қазақстан Республикасының Индустрия
Әсет Өрентайұлы және жаңа технологиялар министрі"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Ахметов - Қазақстан Республикасының
Серік Нығметұлы Премьер-Министрі, төраға
Исекешев - Қазақстан Республикасы
Әсет Өрентайұлы Премьер-Министрінің орынбасары –
Қазақстан Республикасының Индустрия
және жаңа технологиялар министрі";
көрсетілген құрамнан Кәрім Қажымқанұлы Мәсімов, Бақытжан Әбдірұлы Сағынтаев, Ақтоты Маратқызы Айтжанова, Вильм Дункан, Кит Гейбл, Флориан Крюкл шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
С. Ахметов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 марта 2012 года № 275 "О создании Совета по улучшению инвестиционного климата"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 ноября 2012 года № 1481. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 сентября 2016 года № 546
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 29.09.2016 № 546.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 марта 2012 года № 275 "О создании Совета по улучшению инвестиционного климата" следующие изменения:
в приложении к указанному постановлению:
ввести в состав Совета по улучшению инвестиционного климата:
с казахстанской стороны:
Досаева
Ерболата Аскарбековича
_
Министра экономического развития и
торговли Республики Казахстан
Кусаинову
Енлик Кусаиновну
советника Заместителя
Премьер-Министра Республики
Казахстан, секретарем;
с иностранной стороны:
Акдениза Алпера
председателя Европейской
торгово-промышленной организации
Казахстана (EUROBAK) (по
согласованию)
Пилге Зеки
президента – председателя Совета
правления общества бизнесменов
Казахстана и Турции (КАТИАД) (по
согласованию)
Фостера Питера
президента авиакомпании "Эйр Астана"
(по согласованию)
Марка Роллинса
главного вице-президента BG-Group (по
согласованию);
строки:
"Ахметов
Серик Ныгметович
Первый заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан
Исекешев
Асет Орентаевич
Министр индустрии и новых технологий
Республики Казахстан"
изложить в следующей редакции:
"Ахметов
Серик Ныгметұлы
Премьер-Министр Республики Казахстан,
председатель
Исекешев
Асет Орентаевич
Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан - Министр
индустрии и новых технологий
Республики Казахстан";
вывести из указанного состава: Масимова Карима Кажимкановича, Сагинтаева Бакытжана Абдировича, Айтжанову Актоты Маратовну, Вильяма Дункана, Кита Гейбла, Флориана Крюкла.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
С. Ахметов