"Қазақстан Республикасының зейнетақы жүйесін одан әрі дамыту жөнінде ұсыныстар әзірлеу үшін комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 2 қыркүйектегі № 1004 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 11 желтоқсандағы № 1576 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 7 тамыздағы № 475 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 07.08.2017 № 475 қаулысымен
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасының зейнетақы жүйесін одан дамыту дамыту жөнінде ұсыныстар әзірлеу үшін комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 2 қыркүйектегі № 1004 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасында
Премьер-Министрі
С.Ахметов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 11 желтоқсандағы
№ 1576 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 2 қыркүйектегі
№ 1004 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасының зейнетақы жүйесін одан әрі дамыту жөнінде ұсыныстар әзірлейтін комиссияның құрамы
Келімбетов - Қазақстан Республикасы Премьер-
Қайрат Нематұлы Министрінің орынбасары, төраға
Досаев - Қазақстан Республикасының
Ерболат Асқарбекұлы Экономикалық даму және сауда министрі,
төрағаның орынбасары
Әбілқасымова - Қазақстан Республикасының
Мәдина Ерасылқызы Экономикалық даму және сауда
вице-министрі, хатшы
Жәмішев - Қазақстан Республикасының Қаржы
Болат Бидахметұлы министрі
Әбденов - Қазақстан Республикасының Еңбек
Серік Сақбалдыұлы және халықты әлеуметтік қорғау
министрі
Дүйсенова - Қазақстан Республикасы Еңбек және
Тамара Босымбекқызы халықты әлеуметтік қорғау
министрлігінің жауапты хатшысы
Ашуев - Қазақстан Республикасы Статистика
Айдын Жұмабекұлы агенттігі төрағасының орынбасары
Ақышев - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі
Данияр Талғатұлы төрағасының орынбасары (келісім
бойынша)
Үмбетәлиев - "Экономикалық зерттеулер институты"
Мади Тоқтарұлы акционерлік қоғамының вице-президенті
(келісім бойынша)

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 сентября 2011 года № 1004 "О создании Комиссии для выработки предложений по дальнейшему развитию пенсионной системы Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 декабря 2012 года № 1576. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 августа 2017 года № 475
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 07.08.2017 № 475.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 сентября 2011 года № 1004 "О создании Комиссии для выработки предложений по дальнейшему развитию пенсионной системы Республики Казахстан" следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
С. Ахметов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 11 декабря 2012 года № 1576
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 2 сентября 2011 года № 1004
Состав
Комиссии для выработки предложений по дальнейшему развитию
пенсионной системы Республики Казахстан
Келимбетов - Заместитель Премьер-Министра
Кайрат Нематович Республики Казахстан,
председатель
Досаев - Министр экономического развития и
Ерболат Аскарбекович торговли Республики Казахстан,
заместитель председателя
Абылкасымова - вице-министр экономического
Мадина Ерасыловна развития и торговли Республики
Казахстан, секретарь
Жамишев - Министр финансов Республики
Болат Бидахметович Казахстан
Абденов - Министр труда и социальной
Серик Сакбалдиевич защиты населения Республики
Казахстан
Дуйсенова - ответственный секретарь
Тамара Босымбековна Министерства труда и социальной
защиты населения
Республики Казахстан
Ашуев - заместитель Председателя
Айдын Жумабекович Агентства Республики
Казахстан по статистике
Акишев - заместитель Председателя
Данияр Талгатович Национального Банка Республики
Казахстан (по согласованию)
Умбеталиев вице-президент акционерного
Мади Тохтарович общества "Институт экономических
исследований" (по согласованию)