"Мемлекет басшысының "Қазақстанды әлеуметтік жаңғырту: жалпыға ортақ еңбек қоғамына қарай жиырма қадам" атты мақаласында берілген тапсырмаларын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 23 шілдедегі № 961 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 13 желтоқсандағы № 1582 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Мемлекет басшысының «Қазақстанды әлеуметтік жаңғырту: жалпыға ортақ еңбек қоғамына қарай жиырма қадам» атты мақаласында берілген тапсырмаларын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 23 шілдедегі № 961 қаулысына мынадай өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Мемлекет басшысының «Қазақстанды әлеуметтік жаңғырту: жалпыға ортақ еңбек қоғамына қарай жиырма қадам» атты мақаласында берілген тапсырмаларын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарында:
реттік нөмірі 41-жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
41
«Ақпараттық Қазақстан – 2020» мемлекеттік бағдарламасының бірінші кезеңінің жобасын әзірлеу және енгізу
Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы
ККМ, МАМ, мүдделі мемлекеттік органдар, Астана, Алматы қалаларының, облыстардың әкімдері
2012 жылғы 1 қараша
2012 жылғы 1 желтоқсан
»;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 41-1-жолмен толықтырылсын:
«
41-1
«Ақпараттық Қазақстан – 2030» мемлекеттік бағдарламасының екінші кезеңінің жобасын әзірлеу және енгізу
Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы
ККМ, МАМ, мүдделі мемлекеттік органдар, Астана, Алматы қалаларының, облыстардың әкімдері
2019 жылғы 1 қараша
2019 жылғы 1 желтоқсан
».
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           С. Ахметов

О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 июля 2012 года № 961 "О мерах по реализации поручений Главы государства, данных в статье "Социальная модернизация Казахстана: двадцать шагов к обществу всеобщего труда"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 2012 года № 1582
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 июля 2012 года № 961 «О мерах по реализации поручений Главы государства, данных в статье «Социальная модернизация Казахстана: двадцать шагов к обществу всеобщего труда» следующие изменение и дополнение:
в Плане мероприятий по реализации поручений Главы государства, данных в статье «Социальная модернизация Казахстана: двадцать шагов к обществу всеобщего труда», утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 41, изложить в следующей редакции:
«
41
Разработать и внести проект первого этапа
Государственной
программы
«Информационный
Казахстан – 2020»
Проект Указа Президента Республики Казахстан
МТК, МКИ, заинтересованные государственные органы, акимы г.г. Астаны, Алматы, областей
1 ноября 2012 года
1 декабря 2012 года
»;
дополнить строкой, порядковый номер 41-1, следующего содержания:
«
41-1
Разработать и внести проект второго этапа Государственной программы «Информационный Казахстан – 2030»
Проект Указа Президента Республики Казахстан
МТК, МКИ, заинтересованные государственные органы, акимы г.г. Астаны, Алматы, областей
1 ноября 2019 года
1 декабря 2019 года
».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов