"Конкурстан тыс рәсімдерді 2012 - 2014 жылдарға бағдарламалық-нысаналы қаржыландыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 12 наурыздағы № 318 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 1595 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Конкурстан тыс рәсімдерді 2012 - 2014 жылдарға бағдарламалық- нысаналы қаржыландыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 12 наурыздағы № 318 қаулысына мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымша:
мынадай мазмұндағы 11-тармақпен толықтырылсын:
«11. Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігі:
Щучье-Бурабай курорттық аймағындағы көлдердің су көлемі (деңгейі) мен сапасын арттыру мәселесін кешенді шешу жөніндегі ғылыми зерттеулер жүргізу.».
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 марта 2012 года № 318 "О программно-целевом финансировании вне конкурсных процедур на 2012 - 2014 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 декабря 2012 года № 1595
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 марта 2012 года № 318 «О программно-целевом финансировании вне конкурсных процедур на 2012 - 2014 годы» следующее дополнение:
приложение к указанному постановлению:
дополнить пунктом 11 следующего содержания:
«11. Министерство охраны окружающей среды Республики Казахстан:
проведение научного исследования по комплексному решению вопроса повышения объема (уровня) и качества воды озер Щучинско-Боровской курортной зоны».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов