"Стратегиялық маңызы бар жер қойнауы учаскелерінің, кен орындарының тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 қазандағы № 1137 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 1640 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 28 маусымдағы № 389 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 28.06.2018 № 389 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Стратегиялық маңызы бар жер қойнауы учаскелерінің, кен орындарының тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 қазандағы № 1137 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 56, 793-құжат) мынадай өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген стратегиялық маңызы бар жер қойнауы учаскелерінің, кен орындарының тізбесінде:
реттік нөмірі 129-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
129
Көмірсутек шикізаты
Исатай
Каспий теңізі
с.к. 45037/ ш.ұ. 51030/
с.к. 45052/ ш.ұ. 51030/
с.к. 45052/ ш.ұ. 52000/
с.к. 45045/ ш.ұ. 52000/
с.к. 45045/ ш.ұ. 52015/
с.к. 45037/ ш.ұ. 52015/
";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 129-1-жолмен толықтырылсын:
"
129-1
Көмірсутек шикізаты
Шағала
Каспий теңізі
с.к. 46000/ ш.ұ. 52000/
с.к. 46015/ ш.ұ. 52000/
с.к. 46015/ ш.ұ. 52030/
с.к. 46000/ ш.ұ. 52030/
".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
С. Ахметов

О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 4 октября 2011 года № 1137 "Об утверждении перечня участков недр, месторождений, имеющих стратегическое значение"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 декабря 2012 года № 1640. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 июня 2018 года № 389.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 28.06.2018 № 389 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 4 октября 2011 года № 1137 "Об утверждении перечня участков недр, месторождений, имеющих стратегическое значение" (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 56, ст. 793) следующие изменение и дополнение:
в перечне участков недр, месторождений, имеющих стратегическое значение, утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 129, изложить в следующей редакции:
"
129
Углеводородное сырье
Исатай
Каспийское море
с.ш. 45037/ в.д. 51030/
с.ш. 45052/ в.д. 51030/
с.ш. 45052/ в.д. 52000/
с.ш. 45045/ в.д. 52000/
с.ш. 45045/ в.д. 52015/
с.ш. 45037/ в.д. 52015/
";
дополнить строкой, порядковый номер 129-1, следующего содержания:
"
129-1
Углеводородное сырье
Шагала
Каспийское море
с.ш. 46000/ в.д. 52000/
с.ш. 46015/ в.д. 52000/
с.ш. 46015/ в.д. 52030/
с.ш. 46000/ в.д. 52030/
".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
С. Ахметов