"Зияткерлік меншік құқықтарын қорғау жөнінде комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 9 наурыздағы № 181 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 24 желтоқсандағы № 1661 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 31 мамырдағы № 318 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 31.05.2017 № 318 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Зияткерлік меншік құқықтарын қорғау жөнінде комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 9 наурыздағы № 181 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Зияткерлік меншік құқықтарын қорғау жөніндегі комиссияның құрамына мыналар енгізілсін:
Боданов – Қазақстан Республикасы Экономикалық қылмысқа
Айвар Жиреншіұлы және сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес
агенттігі (қаржы полициясы) төрағасының
орынбасары (келісім бойынша)
Изатуллин – "Атамекен" Одағы" Қазақстанның ұлттық
Данияр Қайырбекұлы экономикалық палатасы" заңды тұлғалар
бірлестігінің құқықтық мәселелер жөніндегі
басқарушы директоры (келісім бойынша)
Шәйкенова - Қазақстан қонақүйлер және мейрамханалар
Рашида Рашидқызы қауымдастығының президенті (келісім бойынша)
Қонысбаев – Alatau IT City ақпараттық технологиялар
Әмірет Тұяқұлы паркін дамытуға ықпал ету қауымдастығының
президенті (келісім бойынша);
көрсетілген құрамнан: Дәулет Рымтайұлы Айтжанов, Рүстем Дәулетбекұлы Жаппарбеков шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
С. Ахметов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 марта 2010 года № 181 "О создании Комиссии по охране прав интеллектуальной собственности"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2012 года № 1661. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 мая 2017 года № 318
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 31.05.2017 № 318.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 марта 2010 года № 181 "О создании Комиссии по охране прав интеллектуальной собственности" следующие изменения:
ввести в состав Комиссии по охране прав интеллектуальной собственности, утвержденный указанным постановлением:
Боданова
Айвара Жиренчина
заместителя Председателя Агентства Республики Казахстан по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовая полиция) (по согласованию)
Изатуллина
Данияра Кайырбековича
управляющего директора по правовым вопросам объединения юридических лиц "Национальная экономическая палата Казахстана "Союз Атамекен" (по согласованию)
Шайкенову
Рашиду Рашидовну
президента Казахстанской ассоциации гостиниц и ресторанов (по согласованию)
Қонысбаева
Әмірета Тұяқұлы
президента ассоциации содействия развитию парка информационных технологий Alatau IT City (по согласованию);
вывести из указанного состава: Айтжанова Даулета Рымтаевича, Жаппарбекова Рустема Даулетбековича.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
С. Ахметов