Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерінің аудандық пайдалану бөлімдерін техникамен және техникалық құралдармен жабдықтаудың заттай нормаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 24 желтоқсандағы № 1666 Қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 02.12.2016 № 755 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі)
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 02.12.2016 № 755 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 69-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерінің аудандық пайдалану бөлімдерін техникамен және техникалық құралдармен жабдықтаудың заттай нормалары бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігі материалдық қорлар мен мүлікті сатып алуды тиісті жылға арналған республикалық бюджеттен бөлінген қаражат шегінде жүзеге асырсын.

Об утверждении натуральных норм снабжения техникой и техническими средствами районных эксплуатационных частей Вооруженных Сил Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2012 года № 1666. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 декабря 2016 года № 755
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 02.12.2016 № 755 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 69 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые натуральные нормы снабжения техникой и техническими средствами районных эксплуатационных частей Вооруженных Сил Республики Казахстан.
2. Министерству обороны Республики Казахстан осуществлять закуп материальных запасов и имущества в пределах выделенных средств из республиканского бюджета на соответствующий год.