"Парасат" ұлттық ғылыми-технологиялық холдингі" акционерлік қоғамының жекелеген мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 25 қаңтардағы № 33 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлiгi заңнамада белгіленген тәртіппен Әбдікәрім Әбжәлелұлы Зейнуллиннің «Парасат» ұлттық ғылыми-технологиялық холдингі» акционерлік қоғамының басқарма төрағасы болып сайлануын қамтамасыз етсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi                           С. Ахметов

Отдельные вопросы акционерного общества "Национальный научно-технологический холдинг "Парасат"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 января 2013 года № 33
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Министерству образования и науки Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить избрание Зейнуллина Абдикарима Абжалеловича председателем правления акционерного общества «Национальный научно-технологический холдинг «Парасат».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов