Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің "Автоколонна 3041" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік автокөлік кәсіпорнын тарату туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 25 қаңтардағы № 37 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің «Автоколонна 3041» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік автокөлік кәсіпорны таратылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетімен бірлесіп, осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) «Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің кейбір мәселелері» туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 6 сәуірдегі № 310 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 14, 168-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің қарамағындағы ұйымдардың тізбесінде:
«Республикалық мемлекеттік кәсіпорындар» деген 1-бөлімде:
реттік нөмірі 52-жол алынып тасталсын;
2) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 28.08.2015 № 683 қаулысымен.
Ескерту. 3-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 28.08.2015 № 683 қаулысымен.
4. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) құпия;
2) Қазақ ССР Министрлер Кеңесінің 1973 жылғы 10 мамырдағы № 286-ө өкімі.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                          С. Ахметов

О ликвидации республиканского государственного автотранспортного предприятия на праве хозяйственного ведения "Автоколонна 3041" Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 января 2013 года № 37
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Ликвидировать республиканское государственное автотранспортное предприятие на праве хозяйственного ведения «Автоколонна 3041» Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан.
2. Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан совместно с Комитетом государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 6 апреля 2005 года № 310 «Некоторые вопросы Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 14, ст. 168):
в перечне организаций, находящихся в ведении Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в разделе 1 «Республиканские государственные предприятия»:
строку, порядковый номер 52, исключить;
2) утратил силу постановлением Правительства РК от 28.08.2015 № 683.
Сноска. Пункт 3 с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 28.08.2015 № 683.
4. Признать утратившими силу:
1) секретно;
2) распоряжение Совета Министров Казахской ССР от 10 мая 1973 года № 286-р.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер–Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов