Мемлекеттік энергетикалық тізілім операторын айқындау туралы
Қазақстан Республикасының Үкіметінің 2013 жылғы 5 ақпандағы № 86 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 17 шілдедегі № 549 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 17.07.2015 № 549 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
«Энергия үнемдеу және энергия тиімділігін арттыру туралы» 2012 жылғы 13 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 4-бабының 7) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Электр энергетикасын дамыту және энергия үнемдеу институты (Қазақэнергиясараптама)» акционерлік қоғамы Мемлекеттік энергетикалық тізілім операторы болып айқындалсын.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 30.11.2013 N 1294 қаулысымен.
2. Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігі осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           С. Ахметов

Об определении оператора Государственного энергетического реестра
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 февраля 2013 года № 86. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 17 июля 2015 года № 549
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 17.07.2015 № 549 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) статьи 4 Закона Республики Казахстан от 13 января 2012 года "Об энергосбережении и повышении энергоэффективности" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить оператором Государственного энергетического реестра акционерное общество "Институт  развития электроэнергетики и энергосбережения (Казахэнергоэкспертиза)".
Сноска. Пункт 1 в редакции постановления Правительства РК от 30.11.2013 № 1294.
2. Министерству индустрии и новых технологий Республики Казахстан принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов