"Қарсы профилактикалық егу жүргізілетін аурулардың тізбесін, оларды жүргізу ережесін және халықтың жоспарлы егілуге жатқызылатын топтарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 2295 қаулысына өзгерістер және толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 12 ақпандағы № 119 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 24 қыркүйектегі № 612 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 24.09.2020 № 612 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қарсы профилактикалық егу жүргізілетін аурулардың тізбесін, оларды жүргізу ережесін және халықтың жоспарлы егілуге жатқызылатын топтарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 2295 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 4, 45-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Профилактикалық егу жүргізу ережесіне қосымшада:
"Республикалық бюджет қаражаты есебінен қарсы егулер жүргізілетін инфекциялық аурулар" деген 1-бөлімнің кестесінде:
"Дифтерия сіреспе (АДС)" деген 7-баған, "Дифтерия (АД-М)" деген 8-баған алынып тасталсын;
1) тармақшада:,
"18 ай" деген жолдың "Полиомиелит (ОПВ), (ИПВ)" деген 3-бағаны "+" деген белгімен толықтырылсын;
"6 жас (1-сынып)" деген жолдың "Көкжөтел, дифтерия, сіреспе (АКДС, АбКДС)" деген 5-бағаны "+" деген белгімен толықтырылсын;
"
12 жас
+
"
деген жол алынып тасталсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрі
С.Ахметов

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года № 2295 "Об утверждении перечня заболеваний, против которых проводятся профилактические прививки, Правил их проведения и групп населения, подлежащих плановым прививкам"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 февраля 2013 года № 119. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 сентября 2020 года № 612 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 24.09.2020 № 612 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года № 2295 "Об утверждении перечня заболеваний, против которых проводятся профилактические прививки, Правил их проведения и групп населения, подлежащих плановым прививкам" (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 4, ст. 45) следующие изменения и дополнения:
в приложении к Правилам проведения профилактических прививок, утвержденным указанным постановлением:
в таблице раздела 1 "Инфекционные заболевания, против которых прививки проводятся за счет средств республиканского бюджета":
графы 7 "Дифтерия, столбняк (АДС)", 8 "Дифтерия (АД-М)" исключить;
в подпункте 1):
графу 3 "Полиомиелит (ОПВ, ИПВ)" строки "18 месяцев" дополнить знаком "+";
графу 5 "Коклюш, дифтерия, столбняк (АҚДС, АбКДС)" строки "6 лет (1 класс)" дополнить знаком "+";
строку:
"
12 лет
+
"
исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
С. Ахметов