"Қазақстан Республикасының автомобиль жолдарын жөндеу мен күтіп ұстауға арналған қаржыландыру нормативтерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 30 сәуірдегі № 423 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 26 ақпандағы № 183 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 1063 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 25.12.2015 № 1063 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасының автомобиль жолдарын жөндеу мен күтіп ұстауға арналған қаржыландыру нормативтерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 30 сәуірдегі № 423 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының автомобиль жолдарын жөндеу мен күтіп ұстауға арналған қаржыландыру нормативтері осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2013 жылғы 26 ақпандағы
№ 183 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2003 жылғы 30 сәуірдегі
№ 423 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасының автомобиль жолдарын жөндеу мен күтіп
ұстауға арналған қаржыландыру нормативтері
1 км, мың теңге
Р/с
Облыстардың атаулары
Ағымдағы жөндеу
Күтіп ұстау
1
2
3
4
1
Ақмола

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 апреля 2003 года № 423 "Об утверждении нормативов финансирования на ремонт и содержание автомобильных дорог Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2013 года № 183. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 декабря 2015 года № 1063
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 25.12.2015 № 1063 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 апреля 2003 года № 423 «Об утверждении нормативов финансирования на ремонт и содержание автомобильных дорог Республики Казахстан» следующее изменение:
нормативы финансирования на ремонт и содержание автомобильных дорог Республики Казахстан, утвержденные указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 февраля 2013 года № 183
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 30 апреля 2003 года № 423
Нормативы финансирования на ремонт и содержание
автомобильных дорог Республики Казахстан
на 1 км в тыс. тенге
п/п
Наименование областей
Текущий ремонт
Содержание
1
2
3
4
1
Акмолинская

3. 2001 жылғы базалық бағалардан ағымдық деңгейге ауыстыру бюджет заңнамасына сәйкес жыл сайын белгіленетін айлық есептік көрсеткіштің (АЕК) өзгеру индексі арқылы жүзеге асырылады.
4. ҚҚС Қазақстан Республикасының заңнамасымен тиісті жылға белгіленетін мөлшерде қабылданады.
5. Қаржыландыру нормативтері ІІІ техникалық санаттағы жолдың 1 км арналып келтірілген. Талап етілетін санаттың нормативін есептеу үшін жол санаттары бойынша төменде келтірілген саралау коэффициенттері қолданылады:
Жұмыс түрі
Автомобиль жолдарының санаттары
Iа/Іб
8 жолақ
Iа/Іб
6 жолақ
Iа/Іб
4 жолақ
II
III
IV
V
Саралау коэффициенттері
Ағымдағы жөндеу

3. Переход на текущий уровень от базовых цен 2001 года осуществляется через индекс изменения месячного расчетного показателя (МРП), устанавливаемого ежегодно согласно бюджетному законодательству.
4. НДС принимается в размере, устанавливаемом законодательством Республики Казахстан на соответствующий год.
5. Нормативы финансирования приведены для 1 км дороги III технической категорий. Для расчета норматива требуемой категории применяются ниже приведенные коэффициенты дифференцирования по категориям дорог:
Вид работ
Категории автомобильных дорог
Iа/Iб
8 полос
Iа/Iб
6 полос
Iа/Iб
4 полосы
II
III
IV
V
Коэффициенты дифференциации
Текущий
ремонт