2013 жылға арналған республикалық бюджет көрсеткіштерін түзету туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 29 наурыздағы № 312 қаулысы.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 111 және 151-баптарына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес 2013 жылға арналған республикалық бюджет көрсеткіштерін түзету жүзеге асырылсын.
2. "2013 – 2015 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 30 қарашадағы № 1520 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшаның бірінші және бесінші абзацтары мынадай редакцияда жазылсын:
"1) кiрiстер – 5 331 517 063 мың теңге, оның iшiнде мыналар бойынша:
трансферттердің түсiмдерi – 1 517 198 062 мың теңге;";
2) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 6 034 815 563 мың теңге;";
3-тармақта:
2) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"2) мынадай іс-шараларды қаржыландыру үшін Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлiгiне 3 652 198 мың теңге сомасында облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттерін аудару үшін:
қызметтік тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға – 1 276 400 мың теңге;
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) сатып алуға – 278 600 мың теңге;
жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға – 2 097 198 мың теңге;";
3) тармақшаның екінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлiгiне ауылдық елді мекендерді дамытуға 23 899 334 мың теңге, оның ішінде:";
4-тармақтың екінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлiгiне 10 529 724 мың теңге, оның ішінде:";
7-тармақта:
бірінші және екінші абзацтар мынадай редакцияда жазылсын:
"7. 2013 жылға арналған республикалық бюджетте 020 "Қазақстан Республикасын әлеуметтік жаңғырту шеңберінде зерттеулер жүргізу" бюджеттік бағдарламасы шеңберінде зерттеулер жүргізуге көзделген қаражаттан 176 961 мың теңге мөлшеріндегі сома мыналарға аудару үшін:
Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлігіне – 26 087 мың теңге;";
тоғызыншы абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлiгiне – 26 087 мың теңге;";
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Республикалық бюджеттік бағдарламалардың әкімшілері осы қаулыға 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес инвестициялық жобалар бойынша заңнамада белгіленген тәртіппен бекітілген жобалау-сметалық құжаттамаларын бекіту туралы шешімдерді 2013 жылғы 1 ақпанға дейінгі мерзімде бекітсін.";

О корректировке показателей республиканского бюджета на 2013 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 марта 2013 года № 312.
В соответствии со статьями 111 и 151 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Осуществить корректировку показателей республиканского бюджета на 2013 год согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2012 года № 1520 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2013 – 2015 годы" следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
абзацы первый и пятый подпункта 1) изложить в следующей редакции:
"1) доходы – 5 331 517 063 тысячи тенге, в том числе по:
поступлениям трансфертов – 1 517 198 062 тысячи тенге;";
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
"2) затраты – 6 034 815 563 тысячи тенге;";
в пункте 3:
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
"2) целевых трансфертов на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы в сумме 3 652 198 тысяч тенге Министерству регионального развития Республики Казахстан для финансирования следующих мероприятий:
строительство и (или) приобретение служебного жилища – 1 276 400 тысяч тенге;
развитие и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры – 278 600 тысяч тенге;
развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры – 2 097 198 тысяч тенге;";
абзац второй подпункта 3) изложить в следующей редакции:
"Министерству регионального развития Республики Казахстан 23 899 334 тысячи тенге на развитие сельских населенных пунктов, в том числе на:";
абзац второй пункта 4 изложить в следующей редакции:
"Министерству регионального развития Республики Казахстан 10 529 724 тысячи тенге, в том числе на:";
в пункте 7:
абзацы первый и второй изложить в следующей редакции:
"7. Выделить из средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2013 год на проведение исследований в рамках бюджетной программы 020 "Проведение исследований в рамках социальной модернизации Республики Казахстан", сумму в размере 176 961 тысяча тенге для перечисления:
Министерству экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан – 26 087 тысяч тенге;";
абзац девятый изложить в следующей редакции:
"Министерству регионального развития Республики Казахстан – 26 087 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Администраторам республиканских бюджетных программ в срок до 1 февраля 2013 года утвердить решения о закреплении утвержденной в установленном законодательством порядке проектно-сметной документации по инвестиционным проектам согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему постановлению.";

9-тармақтың бірінші абзацы және 1) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"9. Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлiгi:
1) 2012 жылғы 20 желтоқсанға дейінгі мерзімде 034 "Сумен жабдықтау жүйесін, гидротехникалық құрылыстарды салу және реконструкциялау" бюджеттік бағдарламасы бойынша көзделген қаражатты бөлу туралы шешімнің жобасын заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін;";
15-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"15. Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі 2013 жылғы 1 наурызға дейінгі мерзімде "Қолжетімді тұрғын үй 2020" бағдарламасы шеңберіндегі облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне тұрғын үй құрылыс жинақтары жүйесі арқылы тұрғын үйлерді жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға кредит беру шарттары туралы шешім жобасын әзірлесін және заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.";
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
"2013 жыл" деген бағанда:
"Барлығы" деген жолда "1 122 037 126" деген сандар "1 161 806 214" деген сандармен ауыстырылсын;
"Республикалық бюджеттік инвестициялық жобалар" деген I бөлімде:
"581 385 462" деген сандар "590 147 850" деген сандармен ауыстырылсын;
"2013 жыл" деген бағанда:
1 "Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер" деген функционалдық топта "15 204 101" деген сандар "19 335 068" деген сандармен ауыстырылсын;
"217 Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi" деген әкімші бойынша:
"5 894 965" деген сандар "10 025 932" деген сандармен ауыстырылсын;
"е-Қаржымині" интеграцияланған автоматтандырылған ақпараттық жүйесін жасау 1 000 000, 26 440, " деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы бағдарламалармен толықтырылсын:
"
063
Кеден органдарының ақпараттық жүйелерін құру, енгізу және дамыту
2 576 297
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Өзгелер
2 576 297
"Экспорттық-импорттық операциялар бойынша бірыңғай терезе" ықпалдастырылған ақпараттық жүйесін құру
2 576 297
064
"Электрондық шот-фактуралар" ақпараттық жүйесін құру
1 554 670
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Өзгелер
1 554 670
Электрондық шот-фактураларды қабылдау және өңдеу бойынша ақпараттық жүйе (құру)
1 554 670
";
"2013 жыл" деген бағанда:
4 "Бiлiм беру" деген функционалдық топта:
"10 552 325" деген сандар "10 552 326" деген сандармен ауыстырылсын;
"225 Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлiгi" деген әкімші бойынша:
"10 514 486" деген сандар "10 514 487" деген сандармен ауыстырылсын;
"2013 жыл" деген бағанда:
7 "Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық" деген функционалдық топта:
"619 Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі" деген сөздер "214 Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі" деген сөздермен ауыстырылсын;

абзац первый и подпункт 1) пункта 9 изложить в следующей редакции:
"9. Министерству охраны окружающей среды Республики Казахстан:
1) в срок до 20 декабря 2012 года в установленном законодательном порядке внести в Правительство Республики Казахстан проект решения о распределении средств, предусмотренных по бюджетной программе 034 "Строительство и реконструкция системы водоснабжения, гидротехнических сооружений";";
пункт 15 изложить в следующей редакции:
"15. Министерству регионального развития Республики Казахстан в срок до 1 марта 2013 года разработать и в установленном законодательством порядке внести в Правительство Республики Казахстан проект решения об условиях кредитования областных бюджетов, бюджетов городов Астаны и Алматы на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья через систему жилищных строительных сбережений в рамках Программы "Доступное жилье 2020".";
в приложении 1 к указанному постановлению:
в графе "2013 год":
в строке "Всего" цифры "1 122 037 126" заменить цифрами "1 161 806 214";
в разделе I. "Республиканские бюджетные инвестиционные проекты":
цифры "581 385 462" заменить цифрами "590 147 850";
в графе "2013 год":
в функциональной группе 1 "Государственные услуги общего характера" цифры "15 204 101" заменить цифрами "19 335 068":
по администратору "217 Министерство финансов Республики Казахстан":
цифры "5 894 965" заменить цифрами "10 025 932";
после строки "Создание интегрированной автоматизированной информационной системы "е-Минфин" 1 000 000, 26 440, " дополнить программами следующего содержания:
"
063
Создание, внедрение и развитие информационных систем таможенных органов
2 576 297
в том числе на инвестиционные проекты:
Прочие
2 576 297
Создание интеграционной информационной системы "Единое окно по экспортно-импортным операциям"
2 576 297
064
Создание информационной системы "Электронные счета-фактуры"
1 554 670
в том числе на инвестиционные проекты:
Прочие
1 554 670
Информационная система по приему и обработке электронных счетов-фактур (создание)
1 554 670
";
в графе "2013 год":
в функциональной группе 4 "Образование":
цифры "10 552 325" заменить цифрами "10 552 326";
по администратору "225 Министерство образования и науки Республики Казахстан":
цифры "10 514 486" заменить цифрами "10 514 487";
в графе "2013 год":
в функциональной группе 7 "Жилищно-коммунальное хозяйство":
слова "619 Агентство Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства" заменить словами "214 Министерство регионального развития Республики Казахстан";

"032" бағдарламаның коды "034" бағдарлама кодымен ауыстырылсын;
"2013 жыл" деген бағанда:
9 "Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану" деген функционалдық топта:
"697 Қазақстан Республикасы Атом энергиясы агенттігі" деген сөздер "233 Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлiгi" деген сөздермен ауыстырылсын;
"007" бағдарламаның коды "047" бағдарлама кодымен ауыстырылсын;
"2013 жыл" деген бағанда:
10 "Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары" деген функционалдық топта:
"212 Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi" деген әкімші бойынша:
"27 610 147" деген сандар "3 388 768" деген сандармен ауыстырылсын;
"029 Сумен жабдықтау жүйесiн, гидротехникалық құрылыстарды салу және реконструкциялау" деген бағдарлама бойынша:
"22 209 065" деген сандар "0" деген санмен ауыстырылсын;
"005 Ішкі көздер есебінен" деген кіші бағдарлама бойынша:
"22 209 065" деген сандар "0" деген санмен ауыстырылсын;
"Ақмола облысы" деген жолда "5 452" деген сандар "0" деген санмен ауыстырылсын;
"Ақмола облысындағы Көкшетау топтық су құбырын реконструкциялау, құрылыстың 2-кезегі" деген жолда "1 172" деген сандар "0" деген санмен ауыстырылсын;
"Ақмола облысында суды бөлуді және суды есептеуді автоматтандыру жүйесін енгізе отырып, Астана су қоймасы құрылыстарын реконструкциялау және жаңғырту. Жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу" деген жолда "4 280" деген сандар "0" деген санмен ауыстырылсын;
"Атырау облысы" деген жолда "47 498" деген сандар "0" деген санмен ауыстырылсын;
"Атырау облысының Құрманғазы ауданындағы Қонтыртерек, Батырбек, Егінқұдық елді мекендерін қоса отырып, 3-кезектегі Қоянды топтық су құбырының құрылысы - 2-кезең" деген жолда "46 968" деген сандар "0" деген санмен ауыстырылсын;
"Атырау облысы Қызылқоға ауданындағы Кезауыз-Қарабау суландыру каналын қалпына келтіру" деген жолда "530" деген сандар "0" деген санмен ауыстырылсын;
"Шығыс Қазақстан облысы" деген жолда "900" деген сандар "0" санмен ауыстырылсын;
"Шығыс Қазақстан облысы Жарма ауданының Шар су қоймасы құрылымын гидроторабымен және "Центральный" магистральды каналымен қоса реконструкциялау. Жобалау–сметалық құжаттамасын әзірлеу" деген жолда "900" деген сандар "0" деген санмен ауыстырылсын;
"Батыс Қазақстан облысы" деген жолда "24 764" деген сандар "0" деген санмен ауыстырылсын;
"Батыс Қазақстан облысы Жаңақала ауданының Жаңажол кенті маңында Сарыөзен өзеніндегі су айдау бөгетінің құрылысы" деген жолда "24 764" деген сандар "0" деген санмен ауыстырылсын;
"Қарағанды облысы" деген жолда "54 909" деген сандар "0" деген санмен ауыстырылсын;
"Жайрем-Қаражал" топтық су тартқыш құрылысы (Тұзкөл су тартқышы)" деген жолда "54 909" деген сандар "0" деген санмен ауыстырылсын;

код программы "032" заменить кодом программы "034";
в графе "2013 год":
в функциональной группе 9 "Топливно-энергетический комплекс и недропользование":
слова "697 Агентство Республики Казахстан по атомной энергии" заменить словами "233 Министерство индустрии и новых технологий Республики Казахстан";
код программы "007" заменить кодом программы "047";
в графе "2013 год":
в функциональной группе 10 "Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения":
по администратору "212 Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан":
цифры "27 610 147" заменить цифрами "3 388 768";
по программе "029 Строительство и реконструкция системы водоснабжения, гидротехнических сооружений":
цифры "22 209 065" заменить цифрой "0";
по подпрограмме "005 За счет внутренних источников":
цифры "22 209 065" заменить цифрой "0";
в строке "Акмолинская область" цифры "5 452" заменить цифрой "0";
в строке "Реконструкция Кокшетауского группового водопровода в Акмолинской области 2-очередь строительства" цифры "1 172" заменить цифрой "0";
в строке "Реконструкция и модернизация сооружений Астанинского водохранилища с внедрением систем автоматизации водоучета и водораспределения в Акмолинской области. Разработка проектно-сметной документации" цифры "4 280" заменить цифрой "0";
в строке "Атырауская область" цифры "47 498" заменить цифрой "0";
в строке "Строительство Кояндинского группового водопровода 3-й очереди Курмангазинского района Атырауской области с подключением населенных пунктов Контыртерек, Батырбек, Егинкудук - 2 этап" цифры "46 968" заменить цифрой "0";
в строке "Восстановление обводнительного канала Кезауз-Карабау Кызылкогинского района Атырауской области" цифры "530" заменить цифрой "0";
в строке "Восточно-Казахстанская область" цифры "900" заменить цифрой "0";
в строке "Реконструкция сооружений Чарского водохранилища с гидроузлом и магистральным каналом "Центральный" Жарминского района Восточно-Казахстанской области. Разработка проектно-сметной документации" цифры "900" заменить цифрой "0";
в строке "Западно-Казахстанская область" цифры "24 764" заменить цифрой "0";
в строке "Строительство плотины для переброски воды в р. Сары-Узень у п. Жанажол Жангалинского района Западно-Казахстанской области" цифры "24 764" заменить цифрой "0";
в строке "Карагандинская область" цифры "54 909" заменить цифрой "0";
в строке "Строительство группового водовода "Жайрем - Каражал" (Тузкольский водозабор)" цифры "54 909" заменить цифрой "0";

"Қызылорда облысы" деген жолда "25 928" деген сандар "0" деген санмен ауыстырылсын;
"Арал ауданының Райым, Есқұра, Қызылжар, Шөмішкөл, Ақшатау, Құмбазар, Бекбауыл, Үкілісай деген 8 ауылын Арал-Сарыбұлақ топтық су құбырына қосу" деген жолда "25 928" деген сандар "0" деген санмен ауыстырылсын;
"Павлодар облысы" деген жолда "290 555" деген сандар "0" деген санмен ауыстырылсын;
"Павлодар облысының Беловод топтық су құбырын реконструкциялау" деген жолда "290 555" деген сандар "0" деген санмен ауыстырылсын;
"Солтүстік Қазақстан облысы" деген жолда "94 500" деген сандар "0" деген санмен ауыстырылсын;
"Солтүстік Қазақстан облысының Булаев топтық су құбырын реконструкциялау" деген жолда "94 500" деген сандар "0" деген санмен ауыстырылсын;

в строке "Кызылординская область" цифры "25 928" заменить цифрой "0";
в строке "Проект подключения 8 аулов Райым, Ескура, Кызылжар, Шомишколь, Акшатау, Кумбазар, Бекбауыл, Укилисай Аральского района к АСГВ" цифры "25 928" заменить цифрой "0";
в строке "Павлодарская область" цифры "290 555" заменить цифрой "0";
в строке "Реконструкция Беловодского группового водопровода Павлодарской области" цифры "290 555" заменить цифрой "0";
в строке "Северо-Казахстанская область" цифры "94 500" заменить цифрой "0";
в строке "Реконструкция Булаевского группового водопровода в Северо-Казахстанской области" цифры "94 500" заменить цифрой "0";

"Оңтүстік Қазақстан облысы" деген жолда "68 429" деген сандар "0" деген санмен ауыстырылсын;
"Оңтүстік Қазақстан облысы Сарыағаш ауданы Қошқарата ауылдық округінің ауылдық елді мекендерін қоса отырып, Дарбаза топтық су құбырынан магистральды су тартқыш салу" деген жолда "25 059" деген сандар "0" деген санмен ауыстырылсын;
"Оңтүстік Қазақстан облысы Сарыағаш ауданындағы "Ханым" республикааралық каналын реконструкциялау" деген жолда "30 025" деген сандар "0" деген санмен ауыстырылсын;
"Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы ауданындағы "Қараспан" магистральды каналын ПК0+00 бастап ПК10+00 дейін реконструкциялау (1-кезек)" деген жолда "149" деген сандар "0" деген санмен ауыстырылсын;

в строке "Южно-Казахстанская область" цифры "68 429" заменить цифрой "0";
в строке "Строительство магистральных водоводов с подключением сельских населенных пунктов Кошкаратинского сельского округа от Дарбазинского группового водопровода Сарыагашского района Южно-Казахстанской области" цифры "25 059" заменить цифрой "0";
в строке "Реконструкция Межреспубликанского канала "Ханым" в Сарыагашском районе Южно-Казахстанской области" цифры "30 025" заменить цифрой "0";
в строке "Реконструкция магистрального канала "Караспан" с ПК00+00 по ПК10+00 Ордабасинского района Южно-Казахстанской области (1-ая очередь)" цифры "149" заменить цифрой "0";

"Оңтүстік Қазақстан облысы Сарыағаш ауданының Сарыағаш топтық су құбырын сумен қамтамасыз ету үшін жақын маңдағы елді мекендерді қоса отырып, магистральды су тартқышын салу" жұмыс жобасының жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу" деген жолда "7 623" деген сандар "0" деген санмен ауыстырылсын;
"Оңтүстiк Қазақстан облысы Шәуілдір топтық су құбырына қосылатын Отырар ауданының жақын маңдағы елді мекендерiнің сумен жабдықтау жүйелерін реконструкциялау және жаңғырту" объектісі бойынша жобалау-сметалық құжаттама әзiрлеу" деген жолда "2 073" деген сандар "0" деген санмен ауыстырылсын;

в строке "Разработка проектно-сметной документации рабочего проекта "Строительство магистрального водовода для подпитки Сарыагашского группового водопровода с подключением близлежащих сельских населенных пунктов Сарыагашского района Южно-Казахстанской области" цифры "7 623" заменить цифрой "0";
в строке "Разработка проектно-сметной документации по объекту "Реконструкция и модернизация систем водоснабжения ближайших населенных пунктов Отырарского района подключаемых к Шаульдерскому групповому водопроводу Южно-Казахстанской области"" цифры "2 073" заменить цифрой "0";

"Оңтүстiк Қазақстан облысы Сарыағаш топтық су құбырына қосылатын Сарыағаш ауданы елдi мекендерiнің суды тазалау құрылыстарын, су құбыры желiлерiн реконструкциялау және жаңғырту" объектісі бойынша жобалау-сметалық құжаттама әзiрлеу" деген жолда "3 500" деген сандар "0" деген санмен ауыстырылсын;
"Өзгелер" деген жолда "21 596 130" деген сандар "0" деген санмен ауыстырылсын;
"Сумен жабдықтау жүйесiн, гидротехникалық құрылыстарды салу және реконструкциялау" деген жолда "21 596 130" деген сандар "0" деген санмен ауыстырылсын;

в строке "Разработка проектно-сметной документации по объекту "Реконструкция и модернизация водоочистных сооружений, водопроводных сетей населенных пунктов Сарыагашского района подключаемых к Сарыагашскому групповому водопроводу Южно-Казахстанской области" цифры "3 500" заменить цифрой "0";
в строке "Прочие" цифры "21 596 130" заменить цифрой "0";
в строке "Строительство и реконструкция системы водоснабжения, гидротехнических сооружений" цифры "21 596 130" заменить цифрой "0";

016
Республикалық бюджеттен сыртқы қарыздарды бірлесіп қаржыландыру есебінен
350 075
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Өзгелер
350 075
Нұра және Есіл өзендері бассейнінің қоршаған ортасын оңалту және басқару
350 075
"
деген бағдарламалар алынып тасталсын;
"044 Ормандарды сақтау және республиканың орманды аумақтарын ұлғайту" деген бағдарлама бойынша:
"676 035" деген сандар "0" деген санмен ауыстырылсын;
мына:
"
004
Сыртқы қарыздар есебінен
168 916
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Өзгелер
168 916
Ормандарды сақтау және республиканың орманды аумақтарын ұлғайту
168 916
"
деген кіші бағдарлама алынып тасталсын;
"016 Республикалық бюджеттен сыртқы қарыздарды бірлесіп қаржыландыру есебінен" деген кіші бағдарлама бойынша:
"389 310" деген сандар "0" деген санмен ауыстырылсын;
"Өзгелер" деген жолда "389 310" деген сандар "0" деген санмен ауыстырылсын;
"Ормандарды сақтау және республиканың орманды аумақтарын ұлғайту" деген жолда "389 310" деген сандар "0" деген санмен ауыстырылсын;
мына:
"
018
Грант есебінен
117 809
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Өзгелер
117 809
Ормандарды сақтау және республиканың орманды аумақтарын ұлғайту
117 809
"
деген кіші бағдарлама алынып тасталсын;
"207 Қазақстан Республикасында пилотты ерекше қорғалатын табиғи аумақтарда биологиялық әртүрлiлiк мониторингi бойынша ақпараттық жүйе әзiрлеу және енгiзу" деген бағдарлама бойынша:
"89 229" деген сандар "0" деген санмен ауыстырылсын;
"006 Республикалық бюджеттен грантты бірлесіп қаржыландыру есебінен" деген кіші бағдарлама бойынша:
"60 441" деген сандар "0" деген санмен ауыстырылсын;
"Өзгелер" деген жолда "60 441" деген сандар "0" деген санмен ауыстырылсын;
"Қазақстан Республикасында пилотты ерекше қорғалатын табиғи аумақтарда биологиялық әртүрлiлiк мониторингi бойынша ақпараттық жүйе әзiрлеу және енгiзу" деген жолда "60 441" деген сандар "0" деген санмен ауыстырылсын;
мына:
"

016
За счет софинансирования внешних займов из республиканского бюджета
350 075
Прочие
350 075
Реабилитация и управление окружающей средой бассейна рек Нура и Ишим
350 075
"
исключить;
по программе "044 Сохранение лесов и увеличение лесистости территории республики":
цифры "676 035" заменить цифрой "0";
подпрограмму:
"
004
За счет внешних займов
168 916
в том числе на инвестиционные проекты:
Прочие
168 916
Сохранение лесов и увеличение лесистости территории республики
168 916
"
исключить;
по подпрограмме "016 За счет софинансирования внешних займов из республиканского бюджета":
цифры "389 310" заменить цифрой "0";
в строке "Прочие" цифры "389 310" заменить цифрой "0";
в строке "Сохранение лесов и увеличение лесистости территории республики" цифры "389 310" заменить цифрой "0";
подпрограмму:
"
018
За счет гранта
117 809
в том числе на инвестиционные проекты:
Прочие
117 809
Сохранение лесов и увеличение лесистости территории республики
117 809
"
исключить;
по программе "207 Разработка и внедрение информационной системы по мониторингу биоразнообразия в пилотных особо охраняемых природных территориях Республики Казахстан":
цифры "89 229" заменить цифрой "0";
по подпрограмме "006 За счет софинансирования гранта из республиканского бюджета":
цифры "60 441" заменить цифрой "0";
в строке "Прочие" цифры "60 441" заменить цифрой "0";
в строке "Разработка и внедрение информационной системы по мониторингу биоразнообразия в пилотных особо охраняемых природных территориях Республики Казахстан" цифры "60 441" заменить цифрой "0";
подпрограмму:
"

018
Грант есебінен
28 788
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Өзгелер
28 788
Қазақстан Республикасында пилотты ерекше қорғалатын табиғи аумақтарда биологиялық әртүрлiлiк мониторингi бойынша ақпараттық жүйе әзiрлеу және енгiзу
28 788
"
деген кіші бағдарлама алынып тасталсын;
мына:
"
221
Орман шаруашылығы және ерекше қорғалатын табиғи аумақтардың инфрақұрылым объектiлерiн салу
20 521
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Ақмола облысы
20 521
Ақмола облысы Қорғалжын ауданы Амангелді ауылдық округінде Қорғалжын Мемлекеттік табиғи қорығы мемлекеттік мекемесінің кордонын салу
20 521
"
деген бағдарлама алынып тасталсын;
"234 Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігі" деген әкімші бойынша:
"1 468 756" деген сандар "25 690 135" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қытай Халық Республикасымен трансшекаралық өзендерде гидрологиялық және гидрохимиялық бекеттер құру 623 654, , " деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы бағдарламалармен толықтырылсын:
"
027
Ормандарды сақтау және республиканың орманды аумақтарын ұлғайту
676 035
004
Сыртқы қарыздар есебінен
168 916
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Өзгелер
168 916
Ормандарды сақтау және республиканың орманды аумақтарын ұлғайту
168 916
016
Республикалық бюджеттен сыртқы қарыздарды бірлесіп қаржыландыру есебінен
389 310
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Өзгелер
389 310
Ормандарды сақтау және республиканың орманды аумақтарын ұлғайту
389 310
018
Грант есебінен
117 809
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Өзгелер
117 809
Ормандарды сақтау және республиканың орманды аумақтарын ұлғайту
117 809
028
Қазақстан Республикасында пилотты ерекше қорғалатын табиғи аумақтарда биологиялық әртүрлiлiк мониторингi бойынша ақпараттық жүйе әзiрлеу және енгiзу
89 229
006
Республикалық бюджеттен грантты бірлесіп қаржыландыру есебінен
60 441
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Өзгелер
60 441
Қазақстан Республикасында пилотты ерекше қорғалатын табиғи аумақтарда биологиялық әртүрлiлiк мониторингi бойынша ақпараттық жүйе әзiрлеу және енгiзу
60 441
018
Грант есебінен
28 788
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Өзгелер
28 788
Қазақстан Республикасында пилотты ерекше қорғалатын табиғи аумақтарда биологиялық әртүрлiлiк мониторингi бойынша ақпараттық жүйе әзiрлеу және енгiзу
28 788
032
Орман шаруашылығы және ерекше қорғалатын табиғи аумақтардың инфрақұрылым объектiлерiн салу және реконструкциялау
20 521
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
20 521
Ақмола облысы
20 521
Ақмола облысы Қорғалжын ауданы Амангелді ауылдық округінде Қорғалжын Мемлекеттік табиғи қорығы мемлекеттік мекемесінің кордонын салу

018
За счет гранта
28 788
в том числе на инвестиционные проекты:
Прочие
28 788
Разработка и внедрение информационной системы по мониторингу биоразнообразия в пилотных особо охраняемых природных территориях Республики Казахстан
28 788
"
исключить;
программу:
"
221
Строительство и реконструкция объектов инфраструктуры лесного хозяйства и особо охраняемых природных территорий
20 521
в том числе на инвестиционные проекты:
Акмолинская область
20 521
Строительство кордона Государственного учреждения Коргалжинского Государственного природного заповедника в Амангельдинском сельском округе Коргалжинского района Акмолинской области
20 521
"
исключить;
по администратору "234 Министерство охраны окружающей среды":
цифры "1 468 756" заменить цифрами "25 690 135";
после строки "Создание гидрологических и гидрохимических постов на трансграничных реках с Китайской Народной Республикой 623 654,, " дополнить программами следующего содержания:
"
027
Сохранение лесов и увеличение лесистости территории республики
676 035
004
За счет внешних займов
168 916
в том числе на инвестиционные проекты:
Прочие
168 916
Сохранение лесов и увеличение лесистости территории республики
168 916
016
За счет софинансирования внешних займов из республиканского бюджета
389 310
в том числе на инвестиционные проекты:
Прочие
389 310
Сохранение лесов и увеличение лесистости территории республики
389 310
018
За счет гранта
117 809
в том числе на инвестиционные проекты:
Прочие
117 809
Сохранение лесов и увеличение лесистости территории республики
117 809
028
Разработка и внедрение информационной системы по мониторингу биоразнообразия в пилотных особо охраняемых природных территориях Республики Казахстан
89 229
006
За счет софинансирования гранта из республиканского бюджета
60 441
в том числе на инвестиционные проекты:
Прочие
60 441
Разработка и внедрение информационной системы по мониторингу биоразнообразия в пилотных особо охраняемых природных территориях Республики Казахстан
60 441
018
За счет гранта
28 788
в том числе на инвестиционные проекты:
Прочие
28 788
Разработка и внедрение информационной системы по мониторингу биоразнообразия в пилотных особо охраняемых природных территориях Республики Казахстан
28 788
032
Строительство и реконструкция объектов инфраструктуры лесного хозяйства и особо охраняемых природных территорий
20 521
в том числе на инвестиционные проекты:
Акмолинская область
20 521
Строительство кордона Государственного учреждения Коргалжинского Государственного природного заповедника в Амангельдинском сельском округе Коргалжинского района Акмолинской области
20 521

034
Сумен жабдықтау жүйесiн, гидротехникалық құрылыстарды салу және реконструкциялау
22 209 065
005
Ішкі көздер есебінен
22 209 065
Ақмола облысы
4 449 071
Ақмола облысындағы Көкшетау топтық су құбырын қайта жаңарту, құрылыстың 2-ші кезегі
2 910 652
Ақмола облысының Нұра-Есіл каналында суды есептеу және суды таратуды автоматтандыру жүйесін енгізіп Преображенск гидроторабын қайта жаңғырту және жаңарту
584 139
Ақмола облысында суды бөлуді және суды есептеуді автоматтандыру жүйесін енгізумен Астана су қоймасы құрылыстарын жетілдіру және қайта жаңарту. Жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
4 280
Ақмола облысындағы Сілеті су қоймасының имараттарын суды есептеуді және таратуды автоматтандыру жүйесін енгізіп қайта жаңғырту және жаңарту
950 000
Алматы облысы
1 186 270
Алматы облысы Қарасай ауданындағы Қаскелен топталған сутартқышының құрылысы. 1-ші қосылу кешені (құрылыстың 1-ші кезегі)
500 000
"Алматы облысындағы Талғар топталған сутартқышының құрылысы және қайта жаңарту (2-ші кезең). Талғар топталған сутартқышына 12 елді мекенді қосу" нысаны бойынша жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
15 000
Алматы облысының Қарасай ауданындағы Қаскелең топтық су құбырының құрылысының жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу
33 600
Алматы облысы Панфилов ауданының Қорғас өзеніндегі "Достық" біріккен гидроторапты магистральды арналарға қосу. Қорғас өзеніндегі "Достық" біріккен гидроторабы
115 080
Алматы облысы Панфилов ауданының Қорғас өзеніндегі "Достық" біріккен гидроторапқа магистральды арналарды қосу. Қорғас өзеніндегі "Достық" гидротобына қолданыстағы Басқұнчан және Аяқ-Құнчан магистральды арналарын қосу
224 580
Алматы облысы Панфилов ауданының Қорғас өзеніндегі "Достық" біріккен гидроторапқа магистральды арналарды қосу. Гидроэлектростанциясына соңынан магистральды арнаны қосу
89 510
Алматы облысындағы Бартоғай су қоймасын қайта жаңғырту (1-ші кезек. 2-ші қосу кешені)
204 000
Алматы облысында суды бөлу және суды есептеудi автоматтандыру жүйесiн енгiзумен Үлкен Алматы каналын қайта жаңарту. Жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
4 500
Атырау облысы
358 605
Атырау облысының Құрманғазы ауданындағы Қонтыртерек, Батырбек, Егінқұдық елді мекендерін қосуымен 3-ші кезектегі Қоянды топталған су құбырының құрылысы. 2-ші кезең.
46 968
Атырау облысы Құрманғазы ауданындағы Қоянды топталған су құбырын су жинау құрылымдары мен су құбырының трассасын қайта жаңарту және модернизациялау

034
Строительство и реконструкция системы водоснабжения, гидротехнических сооружений
22 209 065
005
За счет внутренних источников
22 209 065
Акмолинская область
4 449 071
Реконструкция Кокшетауского группового водопровода в Акмолинской области, 2-очередь строительства
2 910 652
Реконструкция и модернизация Преображенского гидроузла с внедрением систем автоматизации водоучета и водораспределения на канале "Нура-Ишим" в Акмолинской области
584 139
Реконструкция и модернизация сооружений Астанинского водохранилища с внедрением систем автоматизации водоучета и водораспределения в Акмолинской области. Разработка проектно-сметной документации
4 280
Реконструкция и модернизация сооружений Селетинского водохранилища с внедрением систем автоматизации водоучета и водораспределения в Акмолинской области
950 000
Алматинская область
1 186 270
Строительство Каскеленского группового водопровода в Карасайском районе Алматинской области. 1-й пусковой комплекс (1 очередь строительства)
500 000
Разработка проектно-сметной документации по объекту "Реконструкция и строительство Талгарского группового водовода Алматинской области (2 этап). Подключение 12 сельских населенных пунктов к Талгарскому групповому водопроводу"
15 000
Разработка проектно-сметной документации строительства Каскеленского группового водовода в Карасайском районе Алматинской области
33 600
Объединенный гидроузел "Достык" на реке Хоргос с подключением магистральных каналов в Панфиловском районе Алматинской области. Объединенный гидроузел "Достык" на реке Хоргос
115 080
Объединенный гидроузел "Достык" на реке Хоргос с подключением магистральных каналов в Панфиловском районе Алматинской области. Подключение существующих магистральных каналов Баскунчанский и Аяк-Кунчан к гидроузлу "Достык" на реке Хоргос
224 580
Объединенный гидроузел "Достык" на реке Хоргос с подключением магистральных каналов в Панфиловском районе Алматинской области. Гидроэлектростанция в конце магистрального канала подключения
89 510
Реконструкция Бартогайского водохранилища Алматинской области (1-ая очередь. 2-ой пусковой комплекс)
204 000
Реконструкция Большого Алматинского канала с внедрением систем автоматизации водоучета и водораспределения в Алматинской области. Разработка проектно-сметной документации
4 500
Атырауская область
358 605
Строительство Кояндинского группового водопровода 3-ей очереди Курмангазинского района Атырауской области с подключением населенных пунктов Контыртерек, Батырбек, Егинкудук - 2 этап
46 968
Реконструкция и модернизация водозаборных сооружений и трассы водовода Кояндинского группового водопровода в Курмангазинском районе Атырауской области

211 107
Атырау облысы Қызылқоға ауданындағы Кезауыз-Қарабау суландыру арнасын қалпына келтіру
100 530
Шығыс Қазақстан облысы
175 233
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданы Р-2, Р-1 Үйдене магистралды каналын және ОМК (оң жағалау магистралды каналы) жаңарту
150 000
Шығыс Қазақстан облысы Жарма ауданындағы Шар су қоймасы құрылымдарын гидроторап пен "Центральный" магистралды каналымен қоса қайта жаңарту. Жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
900
"Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданы Қарақол өзеніндегі гидроторапты "Оң жағалау" және "Сол жағалау" магистральды каналдарымен қоса қайта жаңарту" нысаны бойынша жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
6 000
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданы Қарғыба өзенінде су жинау бөгетін қайта жаңарту. Жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
1 930
Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданының Көктерек өзеніндегі бөгеттік гидроторапты қайта жаңарту. Жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
1 250
Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданының "Ақтоған" магистралдық каналымен Қаработа өзенiндегi бөгеттік гидроторапты қайта жаңарту. Жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
1 563
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданындағы Үйдене су жинау бөгетін қайта жаңарту. Жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
2 754
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданының Үйдене су қоймасы құрылымдарын қайта жаңарту. Жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
5 946
Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданы Қаракөл өзенiндегi су қоймасы құрылымдарын қайта жаңарту, 2-шi кезең. Жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
1 250
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданы Қандысу өзеніндегі бөгеттік гидроторапты қайта жаңарту. Жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
3 640
Жамбыл облысы
2 800
Жамбыл облысының Шу ауданында Тасөткел су қоймасы бөгетінің сейсмикалық тұрақтылығын жоғарылату, 2-ші кезек. Жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
2 800
Батыс Қазақстан облысы
388 916
Батыс Қазақстан облысының Орда біріктірілген су құбырын қайта жасақтау (IV құрылыс кезегі)
210 652
Батыс Қазақстан облысы Жаңақала ауданы Жаңажол ауылындағы Сары Өзен өзеніне су айдау бөгетінің құрылысы
24 764
Батыс Қазақстан облысы Қазталов ауданы Ақпәтер ауылы аумағында Орал-көшім жүйесінен Үлкен Өзенге бассейнаралық су жіберу үшін Киров-Шежін каналын қайда құру. I кезең
153 500
Қарағанды облысы
2 808 530
Қарағанды облысының Балқаш қаласындағы Төменгі-Тоқырау мекенінен су тарту имараттарын қайта құру

211 107
Восстановление обводнительного канала Кезауз-Карабау Кызылкогинского района Атырауской области
100 530
Восточно-Казахстанская область
175 233
Реконструкция Уйденинского магистрального канала Р-2, Р-1 и ПМК (правобережного магистрального канала) Зайсанского района Восточно-Казахстанской области
150 000
Реконструкция сооружений Чарского водохранилища с гидроузлом и магистральным каналом "Центральный" Жарминского района Восточно-Казахстанской области. Разработка проектно-сметной документации
900
Разработка проектно-сметной документации по объекту "Реконструкция гидроузла на реке Каракол с магистральными каналами "Правобережный" и "Левобережный" Урджарского района Восточно-Казахстанской области"
6 000
Реконструкция плотинного водозабора на реке Каргыба Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области. Разработка проектно-сметной документации
1 930
Реконструкция плотинного гидроузла на реке Коктерек Урджарского района Восточно-Казахстанской области. Разработка проектно-сметной документации
1 250
Реконструкция плотинного гидроузла на реке Карабута с магистральным каналом "Актоган" Урджарского района Восточно-Казахстанской области. Разработка проектно-сметной документации
1 563
Реконструкция Уйденинского головного водозабора в Зайсанском районе Восточно-Казахстанской области. Разработка проектно-сметной документации
2 754
Разработка проектно-сметной документации по объекту "Реконструкция сооружений Уйденинского водохранилища Зайсанского района Восточно-Казахстанской области"
5 946
Реконструкция сооружений водохранилища на реке Каракол Урджарского района Восточно-Казахстанской области, 2-я очередь. Разработка проектно-сметной документации
1 250
Реконструкция плотинного гидроузла на реке Кандысу Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области. Разработка проектно-сметной документации
3 640
Жамбылская область
2 800
Повышение сейсмоустойчивости плотины Тасоткельского водохранилища в Шуском районе Жамбылской области, 2-очередь. Разработка проектно-сметной документации
2 800
Западно-Казахстанская область
388 916
Реконструкция Урдинского группового водопровода Западно-Казахстанской области (IV очередь строительства)
210 652
Строительство плотины для переброски воды в р. Сары-Узень у п. Жанажол Жангалинского района Западно-Казахстанской области
24 764
Реконструкция Кирово-Чижинского канала для межбассейновой переброски воды из Урало-Кушумской системы в р. Большой Узень в районе с. Акпатер Казталовского района Западно-Казахстанской области. I-этап
153 500
Карагандинская область
2 808 530
Реконструкция водозаборных сооружений Нижне-Токрауского месторождения города Балхаш Карагандинской области

112 634
"Жайрем-Қаражал" топтық су құйылымының құрылысы (Тұзкөл су тартылымы)
54 909
Қарағанды облысының Жезқазған қаласын сумен қамтамасыз етуді ескеріп Эскулинск суағызғысының құрылысы
700 000
Қаныш Сәтпаев атындағы арнаның № 1 (2 агрегат), 8 (3), 15 (1), 22 (1) сорғы станцияларының негізгі технологиялық жабдықтарын қалпына келтіру
123 970
Қаныш Сәтпаев атындағы арнаның №№ 1 (4-агрегат), 6 (3), 9 (3), 19 (3), 21 (3) сорғы стансасының негізгі технологиялық жабдықтарын қайта жаңарту
510 855
Қарағанды облысының Жартас бөгенін қайта құрылымдау
1 292 462
Қарағанды облысы Самарқанд су қоймасының гидроторабын техникалық қайта жабдықтау және қайта жаңарту. Жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
13 700
Қызылорда облысы
2 486 117
Арал ауданының Райым, Есқұра, Қызылжар, Шөмішкөл, Ақшатау, Құмбазар, Бекбауыл, Үкілісай 8 ауылдарын Арал-Сарыбұлақ топтық су құбырына қосу
25 928
Қызылорда облысы Арал ауданының Бердікөл-Сексеуіл учаскесіндегі (ПК 433+45-тен ПК 601+03-не дейін) Арал-Сарыбұлақ топтық су құбырының 1-ші кезегін қайта жаңарту. Жобаланатын су тартқыштың екі тармақты болуына байланысты түзету
232 465
Қызылорда облысы Қазалы ауданындағы № 23 СҚ-нан (Ақбай е.м.) № 7 СС-на дейінгі Арал-Сарыбұлақ топтық су құбырын қайта жаңғырту
105 269
Қызылорда облысы Арал ауданының Қосаман-Бердікөл учаскесіндегі ПК-120+00-нен ПК-276+00-не дейін 1-ші кезектегі Арал-Сарыбұлақ топтық су құбырының қайта жаңғырту
92 098
Қызылорда облысы Арал ауданының Арал-Аралқұм учаскесіндегі 2-ші кезектегі Арал-Сарыбұлақ топтық су құбырының магистральды су тартқышын қайта жаңғырту
181 242
Қызылорда облысы Арал ауданы Аралқұм-Қамышлыбаш ст. учаскесіндегі 2-ші кезектегі Арал-Сарыбұлақ топтық су құбырын қайта жаңғырту
82 317
Қызылорда облысы Шиелі ауданында Жиделі топтық су құбырының және оған қосылу тармақтарының № 3 көтеру сорғы стансасынан (ПК282+70) Бірлестік елді мекеніне дейін құрылысы. № 5 КСС-нан Жөлек елді мекеніне дейінгі су құбыры және оған қосылу тармақтарының, бас су өткізгіш имараттары мен елді мекендердің қыстақішілік желілерінің құрылысы
1 244 261
"Жиделі топтық су құбырының су жинау ұңғымасын қайта жаңарту" нысаны бойынша жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
360
"Қызылорда облысы Шиелі ауданының Талаптан елді мекенінен № 5 сорғы станциясына дейін ЖТСҚ қайта жаңарту" нысаны бойынша жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
6 927
"Қызылорда облысы Қазалы ауданында ВК 23-тен (Ақбай е.м.) № 7СС-на дейін АСТСҚ қайта жаңарту" нысаны бойынша жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу

112 634
Строительство группового водовода "Жайрем - Каражал" (Тузкольский водозабор) Карагандинской области
54 909
Строительство Эскулинского водовода с учетом водоснабжения города Жезказгана Карагандинской области
700 000
Реконструкция основного технологического оборудования насосных станций № 1 (2-й агрегат), 8(3), 15(1), 22(1) канала имени Каныша Сатпаева
123 970
Реконструкция основного технологического оборудования насосных станций №№ 1 (4-агрегат), 6(3), 9(3), 19(3), 21(3) канала имени Каныша Сатпаева
510 855
Реконструкция Жартасского водохранилища Карагандинской области
1 292 462
Реконструкция и техническое перевооружение гидроузла Самаркандского водохранилища Карагандинской области. Разработка проектно-сметной документации
13 700
Кызылординская область
2 486 117
Проект подключения 8 аулов Райым, Ескура, Кызылжар, Шомишколь, Акшатау, Кумбазар, Бекбауыл, Укилисай Аральского района к Арало-Сарыбулакскому групповому водопроводу Кызылординской области
25 928
Реконструкция Арало-Сарыбулакского группового водопровода 1-ой очереди на участке Бердиколь-Саксаульск (с ПК 433+45 по ПК 601+03) Аральского района Кызылординской области. Корректировка в связи с заменой проектируемого водовода на две нитки
232 465
Реконструкция Арало-Сарыбулакского группового водопровода от ВКС 23 (н.п. Акбай) до НС № 7 в Казалинском районе Кызылординской области
105 269
Реконструкция Арало-Сарыбулакского группового водопровода 1-ой очереди на участке Косаман-Бердиколь с ПК120+00 по ПК276+00 Аральского района Кызылординской области
92 098
Реконструкция магистрального водопровода Арало-Сарыбулакского группового водопровода 2-ой очереди на участке Арал-Аралкум Аральского района Кызылординской области
181 242
Реконструкция магистрального водовода Арало-Сарыбулакского группового водопровода 2-ой очереди на участке Аралкум-ст. Камышлыбаш Аральского района Кызылординской области
82 317
Строительство Жиделинского группового водопровода и веток подключения к нему от ПНС № 3 (ПК282+70) до н.п. Бирлестик по Шиелинскому району в Кызылординской области. Строительство водовода от ПНС № 5 до н.п. Жулек с ветками подключения, головными водопроводными сооружениями и внутрипоселковыми сетями населенных пунктов
1 244 261
Разработка проектно-сметной документации "Реконструкция водозаборных скважин Жиделинского группового водопровода"
360
Разработка проектно-сметной документации "Реконструкция ЖГВ от насосной станции № 5 до н.п. Талаптан Шиелийского района Кызылординской области"
6 927
Разработка проектно-сметной документации "Реконструкция АСГВ от ВК 23 (н.п. Акбай) до Н.С. № 7 в Казалинском районе Кызылординской области"

2 803
"Қызылорда облысы Арал ауданы Арал-Аралқұм учаскесінде 2-ші кезектегі АСТСҚ қайта жаңарту" нысаны бойынша жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
3 100
"Қызылорда облысы Арал ауданы Аққұлақ е.м. № 5СС-нан № 9СС-на дейін 3-ші кезекті АСТСҚ қайта жаңарту" нысаны бойынша жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
3 661
"Қызылорда облысы Қазалы ауданы 2-кезектегі АСТСҚ-на қосу тармақтарын қайта жаңарту" нысаны бойынша жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
5 686
Қызылорда облысының Қызылорда Сол жағалау магистральды каналының гидротехникалық имараттарын қайта жаңғырту (1-кезек). Қызылорда қаласындағы ПК-0-ден ПК-272-ге дейін
500 000
Павлодар облысы
1 406 084
Павлодар облысының Беловод топтық су құбырын реконструкциялау
1 290 555
Павлодар облысының Май ауданындағы Май топтық су құбырын қайта реконструкциялау құрылыстың 1-ші кезегі
115 529
Солтүстік Қазақстан облысы
5 108 019
Солтүстік Қазақстан облысындағы Булаев топтық су құбырын қайта жаңарту
94 500
Солтүстік Қазақстан облысының Булаев топтық су құбырын қайта жаңарту (ІІІ кезек, 1 іске қосу кешені)
1 154 244
Солтүстік Қазақстан облысының Соколов топтық су құбырын қайта жаңарту
3 282 418
Солтүстік Қазақстан облысының Есіл топтық су құбырын қайта жаңартудың жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу
50 136
"Булаев топтық су құбырын қайта жаңарту және Булаев топтық су құбырына қосылатын ауылдық елді мекендердің таратушы желілерін салу" нысаны бойынша жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
177 648
"Есіл топтық су құбырын қайта жаңарту және Есіл топтық су құбырына қосылатын ауылдық елді мекендердің таратушы желілерін салу" нысаны бойынша жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
25 700
"Преснов топтық су құбырын қайта жаңарту және Преснов топтық су құбырына қосылатын ауылдық елді мекендердің таратушы желілерін салу" нысаны бойынша жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
290 000
"Соколов топтық су құбырын қайта жаңарту және Соколов топтық су құбырына қосылатын ауылдық елді мекендердің таратушы желілерін салу" нысаны бойынша жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
33 373
Оңтүстік Қазақстан облысы
3 839 420
Оңтүстiк Қазақстан облысы Созақ ауданындағы Тасты-Шу су құбырын қайта құру
9 447
"Оңтүстiк Қазақстан облысы Сарыағаш топтық су құбырына қосылатын Сарыағаш ауданының жақын елдi мекендерiнің су құбыры желiлерiн, суды тазалау құрылымдарын жетiлдiру және қайта жаңарту" нысаны бойынша жобалау-сметалық құжаттама әзiрлеу

2 803
Разработка проектно-сметной документации "Реконструкция АСГВ 2-ой очереди на участке Аральск-Аралкум Аральского района Кызылординской области"
3 100
Разработка проектно-сметной документации "Реконструкция АСГВ 3-ей очереди от НС № 5 до НС № 9 н.п. Аккулак Аральского района Кызылординской области"
3 661
Разработка проектно-сметной документации "Реконструкция веток подключения АСГВ 2-ой очереди Казалинского района Кызылординской области"
5 686
Реконструкция гидротехнических сооружений Кызылординского Левобережного магистрального канала Кызылординской области (1 очередь). ПК-0 по ПК-272 г. Кызылорда
500 000
Павлодарская область
1 406 084
Реконструкция Беловодского группового водопровода Павлодарской области
1 290 555
Реконструкция Майского группового водопровода Майского района Павлодарской области. 1 очередь строительства
115 529
Северо-Казахстанская область
5 108 019
Реконструкция Булаевского группового водопровода в Северо-Казахстанской области (II очередь строительства)
94 500
Реконструкция Булаевского группового водопровода в Северо-Казахстанской области (III очередь, 1 пусковой комплекс)
1 154 244
Реконструкция Соколовского группового водопровода в Северо-Казахстанской области
3 282 418
Разработка проектно-сметной документации реконструкции Ишимского группового водопровода Северо-Казахстанской области
50 136
Разработка проектно-сметной документации по объекту "Реконструкция Булаевского группового водопровода и строительство разводящих сетей сельских населенных пунктов, подключаемых Булаевскому групповому водопроводу"
177 648
Разработка проектно-сметной документации по объекту "Реконструкция Ишимского группового водопровода и строительство разводящих сетей сельских населенных пунктов, подключаемых к Ишимскому групповому водопроводу"
25 700
Разработка проектно-сметной документации по объекту "Реконструкция Пресновского группового водопровода и строительство разводящих сетей сельских населенных пунктов, подключаемых к Булаевскому групповому водопроводу"
290 000
Разработка проектно-сметной документации по объекту "Реконструкция Соколовского группового водопровода и строительство разводящих сетей сельских населенных пунктов, подключаемых к Соколовскому групповому водопроводу"
33 373
Южно-Казахстанская область
3 839 420
Реконструкция Тасты-Шуйского группового водопровода Созакского района Южно-Казахстанской области
9 447
Разработка проектно-сметной документации по объекту "Реконструкция и модернизация водоочистных сооружений, водопроводных сетей населенных пунктов Сарыагашского района, подключаемых к Сарыагашскому групповому водопроводу Южно-Казахстанской области"

3 500
"Оңтүстiк Қазақстан облысы Шаулдер топтық су құбырына қосылатын Отырар ауданының жақын елді мекендерiнің су құбыры желiлерiн жетiлдiру және қайта жаңарту" нысаны бойынша жобалау-сметалық құжаттама әзiрлеу
2 073
Оңтүстік Қазақстан облысы Сарыағаш ауданы Дарбаза топтасқан су өткізгіштерінен Қошқарата ауылдық округінің елді мекендерін қосатын магистралды су аққыларының құрылысы
25 059
"Оңтүстік Қазақстан облысы Сарыағаш ауданының Сарыағаш топтық су құбырын сумен қамтамасыз ету үшін жақын жатқан елді мекендерді қосумен магистралды су құбырын салу" жұмыс жобасы бойынша жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
7 623
Оңтүстік Қазақстан облысы Мақтарал ауданындағы негізгі каналдардағы су өлшегіш имараттарды автоматтандыруды, суды есепке алуды және су бөлгіштерді қайта құру
70 000
Оңтүстік Қазақстан облысы Шардара ауданы Шардара су қоймасындағы Арнасай бөгетінің гидротехникалық имараттар кешенін қайта құру (бірінші кезек)
48 000
ОҚО Шардара ауданы Шардара су қоймасындағы Арнасай бөгетінің гидротехникалық имараттар кешенін қайта құру (екінші кезек)
159 774
ОҚО Шардара ауданы Шардара су қоймасындағы Арнасай бөгетінің гидротехникалық имараттар кешенін қайта құру (үшінші кезек)
463 449
Оңтүстiк Қазақстан облысы Мақтарал ауданындағы К-28 шаруааралық каналын және имараттарын қайта құру
23 966
Оңтүстік Қазақстан облысы Сарыағаш ауданындағы "Ханым" Республикааралық каналды қайта құру
30 026
Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы ауданындағы ПК0+00 нен ПК10+00 арасындағы Қараспан магистралды каналын қайта құру (бірінші кезек)
149
Оңтүстік Қазақстан облысы Мақтарал ауданындағы магистральды ұзындығы 5,87 шм К-13 каналын К-13а - 0,32 шм, К-13-3 - 5,426 шм және К-13-6 - 12,297 шм тармақтарымен су есептеу және су бөлуді автоматтандыруымен қоса қайта құру
346 841
Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы және Түркістан аудандарындағы Түркістан магистральды каналын ПК 496-дан ПК-888+27 аралығын қайта құру (II кезек)
636 562
Оңтүстік Қазақстан облысы Мақтарал ауданы К-30 шаруааралық каналын гидротехникалық имараттарымен, автоматтандырылған су есептегіш және су таратқыштарымен қайта құру
1 000 000
Оңтүстiк Қазақстан облысы Мақтарал ауданының Жетісай коллекторын және "К-21-2" каналын желілерімен қайта құру
164 088
Ташкент облысы және Сарыағаш және Қазығұрт аудандарындағы Республикааралық Үлкен Келес магистралды каналын ПК 0+00-ден ПК 957+00 дейінгі аралықта Р-1, Р-3, Р-15 таратушыларымен қайта құру (бірінші кезек)

3 500
Разработка проектно-сметной документации по объекту "Реконструкция и модернизация систем водоснабжения ближайших населенных пунктов Отырарского района, подключаемых к Шаульдерскому групповому водопроводу"
2 073
Строительство магистральных водоводов с подключением сельских населенных пунктов Кошкаратинского сельского округа от Дарбазинского группового водопровода Сарыагашского района Южно-Казахстанской области
25 059
Разработка проектно-сметной документации рабочего проекта "Строительство магистрального водовода для подпитки Сарыагашского группового водопровода с подключением близлежащих сельских населенных пунктов Сарыагашского района Южно-Казахстанской области"
7 623
Реконструкция водомерных сооружений, автоматизации, водоучета и водораспределения на основных каналах Мактаральского района Южно-Казахстанской области
70 000
Реконструкция комплекса гидротехнических сооружений на Арнасайской плотине Шардаринского водохранилища в Шардаринском районе Южно-Казахстанской области (1-очередь)
48 000
Реконструкция комплекса гидротехнических сооружений на Арнасайской плотине Шардаринского водохранилища в Шардаринском районе Южно-Казахстанской области (2-очередь)
159 774
Реконструкция комплекса гидротехнических сооружений на Арнасайской плотине Шардаринского водохранилища в Шардаринском районе Южно-Казахстанской области (3-очередь)
463 449
Реконструкция межхозяйственного канала К-28 с сооружениями Махтаральского района Южно-Казахстанской области
23 966
Реконструкция Межреспубликанского канала "Ханым" в Сарыагашском районе Южно-Казахстанской области
30 026
Реконструкция магистрального канала "Караспан" с ПК00+00 по ПК10+00 Ордабасинского района Южно-Казахстанской области (1 очередь)
149
Реконструкция магистрального канала К-13 протяженностью 5,87 км. с отводящими каналами: К-13а - 032 км., К-13-3 - 5,476 км., К-13-6 - 12,297 км. с автоматизацией водоучета и водораспределение в Мактаральском районе Южно-Казахстанской области
346 841
Реконструкция Туркестанского магистрального канала с ПК496 по ПК888+27 в Ордабасинском и Туркестанском районах Южно-Казахстанской области (II-очередь)
636 562
Реконструкция межхозяйственного канала К-30 с гидротехническими сооружениями с внедрением автоматизации водоучета и водораспределения в Мактаральском районе Южно-Казахстанской области
1 000 000
Реконструкция Жетысайского коллектора и канала "К-21-2" с сетями Мактаальского района Южно-Казахстанской области
164 088
Реконструкция БКМК с ПК0+0 по ПК957+00 с распределителями Р-1, Р-3 и Р-15 в Ташкентской области и Сарыагашском и Казыгуртском районах Южно-Казахстанской области (1-я очередь)

763 864
Оңтүстік Қазақстан облысы Шардара су қоймасының бөгетінің сейсмикалық тұрақтылығын жоғарылату және қайта жаңарту. Жобалау–сметалық құжаттама әзірлеу
80 000
Оңтүстiк Қазақстан облысы Мақтарал ауданындағы шаруашылық аралық К-26 каналын гидротехникалық құрылыстарымен суды бөлу және суды есептеуді автоматтандыруды енгiзумен қайта жаңарту. Жобалау–сметалық құжаттама әзiрлеу
5 000
035
Өскемен қаласында жер асты суларын қорғау және өнеркәсiп ағындыларын тазарту объектiлерiн дамыту
876 454
004
Сыртқы қарыздар есебінен
441 427
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Шығыс Қазақстан облысы
441 427
Өскемен қаласының қоршаған ортасын қалпына келтіру
441 427
016
Республикалық бюджеттен сыртқы қарыздарды бірлесіп қаржыландыру есебінен
435 027
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Шығыс Қазақстан облысы
435 027
Өскемен қаласының қоршаған ортасын қалпына келтіру
435 027
036
Нұра және Есіл өзендері бассейнінің қоршаған ортасын оңалту және басқару
350 075
016
Республикалық бюджеттен сыртқы қарыздарды бірлесіп қаржыландыру есебінен
350 075
Өзгелер
350 075
Нұра және Есіл өзендері бассейнінің қоршаған ортасын оңалту және басқару
350 075
";
"2013 жыл" деген бағанда:
12 "Көлiк және коммуникация" деген функционалдық топта:
"220 959 007" деген сандар "225 590 427" деген сандармен ауыстырылсын;
"215 Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникация министрлiгi" деген әкімші бойынша:
"220 959 007" деген сандар "225 590 427" деген сандармен ауыстырылсын;
"Бейнеу-Ақтау-Түрікменстан шекарасы" автомобиль жолын қайта жаңарту және жобалық-ізденіс жұмыстары 1 100 000, 2 933 188, 797 500" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы бағдарламамен толықтырылсын:
"
006
Әуе көлігі инфрақұрылымын салу және реконструкциялау
4 631 420
005
Ішкі қаржыландыру көздері есебінен
4 631 420
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Жамбыл облысы
4 631 420
Тараз қаласы әуежайының жасанды ұшу-қону жолы мен № 2 рулежді жолағын қайта жаңарту
4 631 420
";
"2013 жыл" деген бағанда:
13 "Баcқалар" деген функционалдық топта:

763 864
Реконструкция и повышение сейсмоустойчивости плотины Шардаринского водохранилища Южно-Казахстанской области. Разработка проектно-сметной документации
80 000
Реконструкция межхозяйственного канала К-26 с гидротехническими сооружениями с внедрением автоматизации водоучета и водораспределения в Мактааральском районе Южно-Казахстанской области. Разработка проектно-сметной документации
5 000
035
Развитие объектов охраны подземных вод и очистки промышленных стоков в городе Усть-Каменогорске
876 454
004
За счет внешних займов
441 427
в том числе на инвестиционные проекты:
Восточно-Казахстанская область
441 427
Восстановление окружающей среды города Усть-Каменогорска
441 427
016
За счет софинансирования внешних займов из республиканского бюджета
435 027
в том числе на инвестиционные проекты:
Восточно-Казахстанская область
435 027
Восстановление окружающей среды города Усть-Каменогорска
435 027
036
Реабилитация и управление окружающей средой бассейна рек Нура и Ишим
350 075
016
За счет софинансирования внешних займов из республиканского бюджета
350 075
Прочие
350 075
Реабилитация и управление окружающей средой бассейна рек Нура и Ишим
350 075
";
в графе "2013 год":
в функциональной группе 12 "Транспорт и коммуникации":
цифры "220 959 007" заменить цифрами "225 590 427";
по администратору "215 Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан":
цифры "220 959 007" заменить цифрами "225 590 427";
после строки "Реконструкция и проектно-изыскательские работы автодороги "Бейнеу-Актау-граница Туркменистана 1 100 000, 2 933 188, 797 500" дополнить программой следующего содержания:
"
006
Строительство и реконструкция инфраструктуры воздушного транспорта
4 631 420
005
За счет внутренних источников
4 631 420
в том числе на инвестиционные проекты:
Жамбылская область
4 631 420
Реконструкция искусственной взлетно-посадочной полосы и рулежной дорожки № 2 в аэропорту города Тараз
4 631 420
";
в графе "2013 год":
в функциональной группе 13 "Прочие":

"217 Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi" деген сөздер "222 Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі" деген сөздермен ауыстырылсын;
"120" бағдарламаның коды "014" бағдарлама кодымен ауыстырылсын;
"2013 жыл" деген бағанда:
"Заңды тұлғалардың жарғылық капиталында мемлекеттің қатысуы бар бюджеттік инвестициялар" деген II бөлімде:
"71 474 250" деген сандар "78 160 444" деген сандармен ауыстырылсын;
4 "006 Халықаралық қаржы ұйымдарының акцияларын сатып алу 2 276 632, 979 229, 826 229" деген бағдарламадан кейін мынадай мазмұндағы функционалдық топпен толықтырылсын:
"
4
Бiлiм беру

слова "217 Министерство финансов Республики Казахстан" заменить словами "222 Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан";
код программы "120" заменить кодом программы "014";
в графе "2013 год":
в разделе II. "Бюджетные инвестиции, планируемые посредством участия государства в уставном капитале юридических лиц":
цифры "71 474 250" заменить цифрами "78 160 444";
после программы "006 Приобретение акций международных финансовых организаций 2 276 632, 979 229, 826 229" дополнить функциональной группой следующего содержания:
"
4
Образование

"043 Агроөнеркәсіптік кешенді дамытуды ынталандыру жөніндегі мемлекеттік саясатты іске асыру үшін "ҚазАгро" ұлттық басқарушы холдингі" АҚ жарғылық капиталын ұлғайту" деген бағдарлама бойынша "8 564 000" деген сандар "13 794 300" деген сандармен ауыстырылсын;
"2013 жыл" деген бағанда:
13 "Басқалар" деген функционалдық топта:
"220 Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрлігі" деген әкімші бойынша:
"22 399 021" деген сандар "0" деген санмен ауыстырылсын;
"051 Ұлттық экономиканың бәсекеге қабілеттілігі мен орнықтылығын қамтамасыз ету үшін "Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры" АҚ жарғылық капиталын ұлғайту" деген бағдарлама бойынша "22 399 021" деген сандар "0" деген санмен ауыстырылсын;
"051 Ұлттық экономиканың бәсекеге қабілеттілігі мен орнықтылығын қамтамасыз ету үшін "Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры" АҚ жарғылық капиталын ұлғайту 22 399 021, 418 117, " деген бағдарламадан кейін мынадай мазмұндағы әкімшімен толықтырылсын:
"
222
Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі
22 399 021
018
Ұлттық экономиканың бәсекеге қабілеттілігі мен орнықтылығын қамтамасыз ету үшін "Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры" АҚ жарғылық капиталын ұлғайту
22 399 021
";
"2013 жыл" деген бағанда:
"Нысаналы даму трансферттері" деген III бөлімде:
"430 686 611" деген сандар "446 394 193" деген сандармен ауыстырылсын;
"3 Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі" деген функционалдық топта:
"1 335 521" деген сандар "1 905 521" деген сандармен ауыстырылсын;
"201 Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi" деген әкімші бойынша:
"577 521" деген сандар "1 147 521" деген сандармен ауыстырылсын;
"Алматы облысы 142 404" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы бағдарламамен толықтырылсын:
"
054
Облыстық бюджеттерге Қазақстан Республикасының шағын қалаларын жедел басқару орталықтарының бағдарламалық-ақпараттық кешендерін құруға берілетін нысаналы даму трансферттері
570 000
оның ішінде аумақтар бойынша:
Маңғыстау облысы
570 000
";
"2013 жыл" деген бағанда:
4 "Бiлiм беру" деген функционалдық топта:
"50 371 107" деген сандар "50 971 107" деген сандармен ауыстырылсын;
"225 Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлiгi" деген әкімші бойынша:
"50 371 107" деген сандар "50 971 107" деген сандармен ауыстырылсын;
"012 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға, Алматы облысының облыстық бюджетіне және Алматы қаласының бюджетіне білім беру объектілерінің сейсмотұрақтылығын күшейту үшiн берілетін нысаналы даму трансферттерi" деген бағдарлама бойынша:
"50 371 107" деген сандар "50 971 107" деген сандармен ауыстырылсын;

по программе "043 Увеличение уставного капитала АО "Национальный управляющий холдинг "КазАгро" для реализации государственной политики по стимулированию развития агропромышленного комплекса" цифры "8 564 000" заменить цифрами "13 794 300";
в графе "2013 год":
в функциональной группе 13 "Прочие":
по администратору "220 Министерство экономического развития и торговли Республики Казахстан":
цифры "22 399 021" заменить цифрой "0";
по программе "051 Увеличение уставного капитала АО "Фонд национального благосостояния "Самрук-Казына" для обеспечения конкурентоспособности и устойчивости национальной экономики" цифры "22 399 021" заменить цифрой "0";
после программы "051 Увеличение уставного капитала АО "Фонд национального благосостояния "Самрук-Казына" для обеспечения конкурентоспособности и устойчивости национальной экономики 22 399 021, 418 117, " дополнить администратором следующего содержания:
"
222
Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
22 399 021
018
Увеличение уставного капитала АО "Фонд национального благосостояния "Самрук-Казына" для обеспечения конкурентоспособности и устойчивости национальной экономики
22 399 021
";
в графе "2013 год":
в разделе III. "Целевые трансферты на развитие":
цифры "430 686 611" заменить цифрами "446 394 193";
в графе "2013 год":
в функциональной группе 3 "Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность":
цифры "1 335 521" заменить цифрами "1 905 521";
по администратору "201 Министерство внутренних дел Республики Казахстан" цифры "577 521" заменить цифрами "1 147 521";
после строки "Алматинская область 142 404,, " дополнить программой следующего содержания:
"
054
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам на создание программно-аппаратных комплексов центров оперативного управления малых городов Республики Казахстан
570 000
в том числе по регионам:
Мангистауская область
570 000
";
в графе "2013 год":
в функциональной группе 4 "Образование":
цифры "50 371 107" заменить цифрами "50 971 107";
по администратору "225 Министерство образования и науки Республики Казахстан":
цифры "50 371 107" заменить цифрами "50 971 107";
по программе "012 Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство и реконструкцию объектов образования и областному бюджету Алматинской области и бюджету города Алматы для сейсмоусиления объектов образования":
цифры "50 371 107" заменить цифрами "50 971 107";

"Алматы қаласы" деген жолда "435 601" деген сандар "935 601" деген сандармен ауыстырылсын;
"2013 жыл" деген бағанда:
7 "Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық" деген функционалдық топта:
"153 215 953" деген сандар "164 953 535" деген сандармен ауыстырылсын;
"Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық 153 215 953, 103 766 949, 55 184 650" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы әкімшімен толықтырылсын:
"
214
Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі
164 953 535
033
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері

в строке "Город Алматы" цифры "435 601" заменить цифрами "935 601";
в графе "2013 год":
в функциональной группе 7 "Жилищно-коммунальное хозяйство":
цифры "153 215 953" заменить цифрами "164 953 535";
после строки "Жилищно-коммунальное хозяйство 153 215 953, 103 766 949, 55 184 650" дополнить администратором следующего содержания:
"
214
Министерство регионального развития Республики Казахстан
164 953 535
033
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры

1 958 690
Қостанай облысы
3 484 175
Қызылорда облысы
3 373 983
Маңғыстау облысы
213 573
Павлодар облысы
749 521
Солтүстік Қазақстан облысы
2 356 028
Оңтүстік Қазақстан облысы
3 923 303
";
"619 Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі" деген әкімші бойынша:
"153 215 953" деген сандар "0" деген санмен ауыстырылсын;
"009 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері" деген бағдарлама бойынша:

1 958 690
Костанайская область
3 484 175
Кызылординская область
3 373 983
Мангистауская область
213 573
Павлодарская область
749 521
Северо-Казахстанская область
2 356 028
Южно-Казахстанская область
3 923 303
";
по администратору "619 Агентство Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства":
цифры "153 215 953" заменить цифрой "0";
по программе "009 Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры":

"Оңтүстік Қазақстан облысы" деген жолда "5 341 678" деген сандар "0" деген санмен ауыстырылсын;
"Солтүстік Қазақстан облысы" деген жолда "249 200" деген сандар "0" деген санмен ауыстырылсын;
"Алматы қаласы" деген жолда "1 105 569" деген сандар "0" деген санмен ауыстырылсын;
мына:
"
Астана қаласы
5 500 000
"
деген жол алынып тасталсын;
"011 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері" деген бағдарлама бойынша:
"18 129 145" деген сандар "0" деген санмен ауыстырылсын;
"Жергілікті атқарушы органдарда кезекте тұрғандарға тұрғын үй салу" деген жолда "10 919 294" деген сандар "0" деген санмен ауыстырылсын;
мына:
"
Ақмола облысы
531 583
Ақтөбе облысы
700 000
"
деген жолдар алынып тасталсын;
"Алматы облысы" деген жолда "916 152" деген сандар "0" деген санмен ауыстырылсын;
"Шығыс Қазақстан облысы" деген жолда "1 288 100" деген сандар "0" деген санмен ауыстырылсын;
"Жамбыл облысы" деген жолда "700 000" деген сандар "0" деген санмен ауыстырылсын;
"Батыс Қазақстан облысы" деген жолда "357 408" деген сандар "0" деген санмен ауыстырылсын;
"Қарағанды облысы" деген жолда "1 050 000" деген сандар "0" деген санмен ауыстырылсын;
мына:
"
Қостанай облысы
254 070
"
деген жол алынып тасталсын;
"Қызылорда облысы" деген жолда "228 200" деген сандар "0" деген санмен ауыстырылсын;
мына:
"
Маңғыстау облысы
24 041
Солтүстік Қазақстан облысы
700 000
"
деген жолдар алынып тасталсын;
"Алматы қаласы" деген жолда "2 450 000" деген сандар "0" деген санмен ауыстырылсын;
"Астана қаласы" деген жолда "1 719 740" деген сандар "0" деген санмен ауыстырылсын;
"Жас отбасылар үшін тұрғын үй салуға" деген жолда "7 209 851" деген сандар "0" деген санмен ауыстырылсын;
мына:
"
Ақмола облысы
285 016
"
деген жол алынып тасталсын;
"Ақтөбе облысы" деген жолда "700 000" деген сандар "0" деген санмен ауыстырылсын;
"Алматы облысы" деген жолда "750 000" деген сандар "0" деген санмен ауыстырылсын;
мына:
"
Атырау облысы
"
деген жол алынып тасталсын;
"Шығыс Қазақстан облысы" деген жолда "627 500" деген сандар "0" деген санмен ауыстырылсын;
мына:
"
Жамбыл облысы
470 000
"
деген жол алынып тасталсын;
"Батыс Қазақстан облысы" деген жолда "500 000" деген сандар "0" деген санмен ауыстырылсын;
"Қарағанды облысы" деген жолда "160 062" деген сандар "0" деген санмен ауыстырылсын;
мына:
"
Қостанай облысы
379 953
Қызылорда облысы
Маңғыстау облысы
Павлодар облысы
287 320
Солтүстік Қазақстан облысы
470 000
Оңтүстік Қазақстан облысы
500 000
"
деген жолдар алынып тасталсын;

в строке "Южно-Казахстанская область" цифры "5 341 678" заменить цифрой "0";
в строке "Северо-Казахстанская область" цифры "249 200" заменить цифрой "0";
в строке "Город Алматы" цифры "1 105 569" заменить цифрой "0";
строку:
"
Город Астана
5 500 000
"
исключить;
по программе "011 Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда":
цифры "18 129 145" заменить цифрой "0";
в строке "на строительство жилья для очередников" цифры "10 919 294" заменить цифрой "0";
строки:
"
Акмолинская область
531 583
Актюбинская область
700 000
"
исключить;
в строке "Алматинская область" цифры "916 152" заменить цифрой "0";
в строке "Восточно-Казахстанская область" цифры "1 288 100" заменить цифрой "0";
в строке "Жамбылская область" цифры "700 000" заменить цифрой "0";
в строке "Западно-Казахстанская область" цифры "357 408" заменить цифрой "0";
в строке "Карагандинская область" цифры "1 050 000" заменить цифрой "0";
строку:
"
Костанайская область
254 070
"
исключить;
в строке "Кызылординская область" цифры "228 200" заменить цифрой "0";
строки:
"
Мангистауская область
24 041
Северо-Казахстанская область
700 000
"
исключить;
в строке "Город Алматы" цифры "2 450 000" заменить цифрой "0";
в строке "Город Астана" цифры "1 719 740" заменить цифрой "0";
в строке "на строительство жилья для молодых семей" цифры "7 209 851" заменить цифрой "0";
строку:
"
Акмолинская область
285 016
"
исключить;
в строке "Актюбинская область" цифры "700 000" заменить цифрой "0";
в строке "Алматинская область" цифры "750 000" заменить цифрой "0";
строку:
"
Атырауская область
"
исключить;
в строке "Восточно-Казахстанская область" цифры "627 500" заменить цифрой "0";
строку:
"
Жамбылская область
470 000
"
исключить;
в строке "Западно-Казахстанская область" цифры "500 000" заменить цифрой "0";
в строке "Карагандинская область" цифры "160 062" заменить цифрой "0";
строки:
"
Костанайская область
379 953
Кызылординская область
Мангистауская область
Павлодарская область
287 320
Северо-Казахстанская область
470 000
Южно-Казахстанская область
500 000
"
исключить;

"Алматы қаласы" деген жолда "1 080 000" деген сандар "0" деген санмен ауыстырылсын;
"Астана қаласы" деген жолда "1 000 000" деген сандар "0" деген санмен ауыстырылсын;
"012 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері" деген бағдарлама бойынша:
"14 658 601" деген сандар "0" деген санмен ауыстырылсын;
"Ақмола облысы" деген жолда "1 000 840" деген сандар "0" деген санмен ауыстырылсын;
"Ақтөбе облысы" деген жолда "1 209 619" деген сандар "0" деген санмен ауыстырылсын;
"Алматы облысы" деген жолда "1 924 932" деген сандар "0" деген санмен ауыстырылсын;
"Атырау облысы" деген жолда "544 135" деген сандар "0" деген санмен ауыстырылсын;
"Шығыс Қазақстан облысы" деген жолда "392 511" деген сандар "0" деген санмен ауыстырылсын;
"Жамбыл облысы" деген жолда "762 857" деген сандар "0" деген санмен ауыстырылсын;
"Батыс Қазақстан облысы" деген жолда "786 437" деген сандар "0" деген санмен ауыстырылсын;
"Қарағанды облысы" деген жолда "2 824 198" деген сандар "0" деген санмен ауыстырылсын;
"Қостанай облысы" деген жолда "1 532 735" деген сандар "0" деген санмен ауыстырылсын;
"Қызылорда облысы" деген жолда "902 597" деген сандар "0" деген санмен ауыстырылсын;
"Маңғыстау облысы" деген жолда "869 274" деген сандар "0" деген санмен ауыстырылсын;
мына:
"
Павлодар облысы
22 369
"
деген жол алынып тасталсын;
"Оңтүстік Қазақстан облысы" деген жолда "1 886 097" деген сандар "0" деген санмен ауыстырылсын;
мына:
"
013
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне қалалар мен елді мекендерді көркейтуге берілетін нысаналы даму трансферттері
3 480 809
оның ішінде аумақтар бойынша:
Астана қаласы
3 480 809
015
Алматы облысының бюджетіне тұрғын үйлерді және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, салу үшін уәкілетті ұйымның жарғылық капиталын қалыптастыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
5 288 000
оның ішінде аумақтар бойынша:
Алматы облысы
5 288 000
"
деген бағдарламалар алынып тасталсын;
"038 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне сумен жабдықтау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері" деген бағдарлама бойынша:
"34 448 111" деген сандар "0" деген санмен ауыстырылсын;
"Ақмола облысы" деген жолда "2 808 780" деген сандар "0" деген санмен ауыстырылсын;
"Ақтөбе облысы" деген жолда "2 116 896" деген сандар "0" деген санмен ауыстырылсын;
"Алматы облысы" деген жолда "1 917 161" деген сандар "0" деген санмен ауыстырылсын;
"Атырау облысы" деген жолда "3 372 171" деген сандар "0" деген санмен ауыстырылсын;

в строке "Город Алматы" цифры "1 080 000" заменить цифрой "0";
в строке "Город Астана" цифры "1 000 000" заменить цифрой "0";
по программе "012 Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие коммунального хозяйства":
цифры "14 658 601" заменить цифрой "0";
в строке "Акмолинская область" цифры "1 000 840" заменить цифрой "0";
в строке "Актюбинская область" цифры "1 209 619" заменить цифрой "0";
в строке "Алматинская область" цифры "1 924 932" заменить цифрой "0";
в строке "Атырауская область" цифры "544 135" заменить цифрой "0";
в строке "Восточно-Казахстанская область" цифры "392 511" заменить цифрой "0";
в строке "Жамбылская область" цифры "762 857" заменить цифрой "0";
в строке "Западно-Казахстанская область" цифры "786 437" заменить цифрой "0";
в строке "Карагандинская область" цифры "2 824 198" заменить цифрой "0";
в строке "Костанайская область" цифры "1 532 735" заменить цифрой "0";
в строке "Кызылординская область" цифры "902 597" заменить цифрой "0";
в строке "Мангистауская область" цифры "869 274" заменить цифрой "0";
строку:
"
Павлодарская область
22 369
"
исключить;
в строке "Южно-Казахстанская область" цифры "1 886 097" заменить цифрой "0";
программы:
"
013
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие благоустройства городов и населенных пунктов
3 480 809
в том числе по регионам:
Город Астана
3 480 809
015
Целевые трансферты на развитие бюджету Алматинской области на формирование уставного капитала уполномоченной организации для строительства, проектирования жилья и инженерно-коммуникационной инфраструктуры
5 288 000
в том числе по регионам:
Алматинская область
5 288 000
"
исключить;
по программе "038 Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах":
цифры "34 448 111" заменить цифрой "0";
в строке "Акмолинская область" цифры "2 808 780" заменить цифрой "0";
в строке "Актюбинская область" цифры "2 116 896" заменить цифрой "0";
в строке "Алматинская область" цифры "1 917 161" заменить цифрой "0";
в строке "Атырауская область" цифры "3 372 171" заменить цифрой "0";

"Шығыс Қазақстан облысы" деген жолда "3 247 374" деген сандар "0" деген санмен ауыстырылсын;
"Жамбыл облысы" деген жолда "3 959 339" деген сандар "0" деген санмен ауыстырылсын;
"Батыс Қазақстан облысы" деген жолда "967 118" деген сандар "0" деген санмен ауыстырылсын;
"Қарағанды облысы" деген жолда "1 958 690" деген сандар "0" деген санмен ауыстырылсын;
"Қостанай облысы" деген жолда "3 484 175" деген сандар "0" деген санмен ауыстырылсын;
"Қызылорда облысы" деген жолда "3 373 983" деген сандар "0" деген санмен ауыстырылсын;
"Маңғыстау облысы" деген жолда "213 572" деген сандар "0" деген санмен ауыстырылсын;
"Павлодар облысы" деген жолда "749 521" деген сандар "0" деген санмен ауыстырылсын;
"Солтүстік Қазақстан облысы" деген жолда "2 356 029" деген сандар "0" деген санмен ауыстырылсын;
"Оңтүстік Қазақстан облысы" деген жолда "3 923 303" деген сандар "0" деген санмен ауыстырылсын;
"2013 жыл" деген бағанда:
9 "Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану" деген функционалдық топта:
"84 950 716" деген сандар "87 250 716" деген сандармен ауыстырылсын;
"233 Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлiгi" деген әкімші бойынша:
"71 438 190" деген сандар "73 738 190" деген сандармен ауыстырылсын;
"048 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне жылу-энергетика жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері" деген бағдарлама бойынша:
"71 438 190" деген сандар "73 738 190" деген сандармен ауыстырылсын;
"Астана қаласы" деген жолда "48 949 800" деген сандар "51 249 800" деген сандармен ауыстырылсын;
"2013 жыл" деген бағанда:
10 "Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары" деген функционалдық топта:
мына:
"

в строке "Восточно-Казахстанская область" цифры "3 247 374" заменить цифрой "0";
в строке "Жамбылская область" цифры "3 959 339" заменить цифрой "0";
в строке "Западно-Казахстанская область" цифры "967 118" заменить цифрой "0";
в строке "Карагандинская область" цифры "1 958 690" заменить цифрой "0";
в строке "Костанайская область" цифры "3 484 175" заменить цифрой "0";
в строке "Кызылординская область" цифры "3 373 983" заменить цифрой "0";
в строке "Мангистауская область" цифры "213 572" заменить цифрой "0";
в строке "Павлодарская область" цифры "749 521" заменить цифрой "0";
в строке "Северо-Казахстанская область" цифры "2 356 029" заменить цифрой "0";
в строке "Южно-Казахстанская область" цифры "3 923 303" заменить цифрой "0";
в графе "2013 год":
в функциональной группе 9 "Топливно-энергетический комплекс и недропользование":
цифры "84 950 716" заменить цифрами "87 250 716";
по администратору "233 Министерство индустрии и новых технологий Республики Казахстан":
цифры "71 438 190" заменить цифрами "73 738 190";
по программе "048 Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие теплоэнергетической системы":
цифры "71 438 190" заменить цифрами "73 738 190";
в строке "город Астана" цифры "48 949 800" заменить цифрами "51 249 800";
в графе "2013 год":
в функциональной группе 010 "Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения":
администратора:
"

212
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi
515 454
025
Жамбыл облысының бюджетіне Қазақстан Республикасының мемлекеттік шекарасы бойында Шу өзенінде жағалауды нығайту жұмыстарына берілетін нысаналы даму трансферттері
515 454
оның ішінде аумақтар бойынша:
Жамбыл облысы
515 454
"
деген әкімші алынып тасталсын;
"234 Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігі" деген әкімші бойынша:
"710 801" деген сандар "1 226 255" деген сандармен ауыстырылсын;
мына:
"
Атырау облысы шегінде Жайық өзенінің су көлемін көтеру және гидрологиялық режимін жақсарту
447 230
"
деген жол алынып тасталсын;
мына:
"
Усолка ө. арнасын жаңғырту

212
Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
515 454
025
Целевые трансферты на развитие бюджету Жамбылской области на берегоукрепительные работы на реке Шу вдоль Государственной границы Республики Казахстан
515 454
в том числе по регионам:
Жамбылская область
515 454
"
исключить;
по администратору "234 Министерство охраны окружающей среды Республики Казахстан":
цифры "710 801" заменить цифрами "1 226 255";
строку:
"
Повышение водности и улучшение гидрологического режима реки Урал в пределах Атырауской области
447 230
"
исключить;
строки:
"
Возрождение русла реки Усолка

150 000
Сабындыкөл көлін қайта құралымдау
113 571
"
деген жолдар алынып тасталсын;
"Павлодар облысы 263 571, 1 818 146, 156 336" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы бағдарламамен толықтырылсын:
"
033
Жамбыл облысының бюджетіне Қазақстан Республикасының мемлекеттік шекарасы бойында Шу өзенінде жағалауды нығайту жұмыстарына берілетін нысаналы даму трансферттері
515 454
оның ішінде аумақтар бойынша:
Жамбыл облысы
515 454
";
"2013 жыл" деген бағанда:
13 "Басқалар" деген функционалдық топта:
"Басқалар 14 395 978, 30 000 000, 30 000 000" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы әкімшімен толықтырылсын:
"

150 000
Реконструкция озера Сабындыколь Баянаульского района
113 571
"
исключить;
после строки "Павлодарская область 263 571, 1 818 146, 156 336" дополнить программой следующего содержания:
"
033
Целевые трансферты на развитие бюджету Жамбылской области на берегоукрепительные работы на реке Шу вдоль Государственной границы Республики Казахстан
515 454
в том числе по регионам:
Жамбылская область
515 454
";
в графе "2013 год":
в функциональной группе 13 "Прочие":
после строки "Прочие 14 395 978, 30 000 000, 30 000 000" дополнить администратором следующего содержания:
"

1 833 980
Қостанай облысы
32 097
Қызылорда облысы
329 282
Маңғыстау облысы
2 130 644
Павлодар облысы
1 965 340
Оңтүстік Қазақстан облысы
881 284
";
"220 Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрлігі" деген әкімші бойынша:
"12 973 978" деген сандар "0" деген санмен ауыстырылсын;
"055 Облыстық бюджеттерге "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде қалалардың инженерлік инфрақұрылымын дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері" деген бағдарлама бойынша:
"12 973 978" деген сандар "0" деген санмен ауыстырылсын;

1 833 980
Костанайская область
32 097
Кызылординская область
329 282
Мангистауская область
2 130 644
Павлодарская область
1 965 340
Южно-Казахстанская область
881 284
";
по администратору "220 Министерство экономического развития и торговли Республики Казахстан":
цифры "12 973 978" заменить цифрой "0";
по программе "055 Целевые трансферты на развитие областным бюджетам на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы "Развитие регионов":
цифры "12 973 978" заменить цифрой "0";

"Қарағанды облысы" деген жолда "1 833 980" деген сандар "0" деген санмен ауыстырылсын;
"Қостанай облысы" деген жолда "32 097" деген сандар "0" деген санмен ауыстырылсын;
"Қызылорда облысы" деген жолда "329 282" деген сандар "0" деген санмен ауыстырылсын;
"Маңғыстау облысы" деген жолда "2 130 644" деген сандар "0" деген санмен ауыстырылсын;
"Павлодар облысы" деген жолда "1 965 340" деген сандар "0" деген санмен ауыстырылсын;
"Оңтүстік Қазақстан облысы" деген жолда "881 284" деген сандар "0" деген санмен ауыстырылсын;
"2013 жыл" деген бағанда:

в строке "Карагандинская область" цифры "1 833 980" заменить цифрой "0";
в строке "Костанайская область" цифры "32 097" заменить цифрой "0";
в строке "Кызылординская область" цифры "329 282" заменить цифрой "0";
в строке "Мангистауская область" цифры "2 130 644" заменить цифрой "0";
в строке "Павлодарская область" цифры "1 965 340" заменить цифрой "0";
в строке "Южно-Казахстанская область" цифры "881 284" заменить цифрой "0";
в графе "2013 год":

IV. "Кредиттер" деген бөлімде "38 490 803" деген сандар "47 103 727" деген сандармен ауыстырылсын;
"2013 жыл" деген бағанда:
7 "Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық" деген функционалдық топта:
"21 539 476" деген сандар "30 152 400" деген сандармен ауыстырылсын;
"Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық 21 539 476, 8 724 567, 1 170 000" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы әкімшімен толықтырылсын:
"
214
Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі
30 152 400
032
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне тұрғын үй жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға кредит беру

в разделе IV. "Кредиты" цифры "38 490 803" заменить цифрами "47 103 727";
в графе "2013 год":
в функциональной группе 7 "Жилищно-коммунальное хозяйство":
цифры "21 539 476" заменить цифрами "30 152 400";
после строки "Жилищно-коммунальное хозяйство 21 539 476, 8 724 567, 1 170 000" дополнить администратором следующего содержания:
"
214
Министерство регионального развития Республики Казахстан
30 152 400
032
Кредитование областных бюджетов, бюджетов городов Астаны и Алматы на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья

064
"Электрондық шот-фактуралар" ақпараттық жүйесін құру
1 554 670
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Өзгелер
1 554 670
Электрондық шот-фактураларды қабылдау және өңдеу жөніндегі ақпараттық жүйе құру
1 554 670
"
деген бағдарламалар алынып тасталсын;
"2013 жыл" деген бағанда:
12 "Көлiк және коммуникация" деген функционалдық топта:
"4 761 000" деген сандар "129 580" деген сандармен ауыстырылсын;
"215 Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникация министрлiгi" деген әкімші бойынша:
"4 761 000" деген сандар "129 580" деген сандармен ауыстырылсын;
"006 Әуе көлігі инфрақұрылымын салу және реконструкциялау" деген бағдарлама бойынша:
"4 761 000" деген сандар "129 580" деген сандармен ауыстырылсын;
"005 Ішкі көздер есебінен" деген кіші бағдарлама бойынша:
"4 761 000" деген сандар "129 580" деген сандармен ауыстырылсын;
"Жамбыл облысы" деген жолда "4 761 000" деген сандар "129 580" деген сандармен ауыстырылсын;

064
Создание информационной системы "Электронные счета-фактуры"
1 554 670
в том числе на инвестиционные проекты:
Прочие
1 554 670
Создание информационной системы по приему и обработке электронных счетов-фактур
1 554 670
"
исключить;
в графе "2013 год":
в функциональной группе 12 "Транспорт и коммуникации":
цифры "4 761 000" заменить цифрами "129 580";
по администратору "215 Министерство транспорта и коммуникации Республики Казахстан":
цифры "4 761 000" заменить цифрами "129 580";
по программе "006 Строительство и реконструкция инфраструктуры воздушного транспорта":
цифры "4 761 000" заменить цифрами "129 580";
по подпрограмме "005 За счет внутренних источников":
цифры "4 761 000" заменить цифрами "129 580";
в строке "Жамбылская область" цифры "4 761 000" заменить цифрами "129 580";

"Тараз қаласы әуежайының жасанды ұшу-қону жолы мен № 2 рулежді жолағын қайта жаңарту" деген жолда "4 761 000" деген сандар "129 580" деген сандармен ауыстырылсын;
"2013 жыл" деген бағанда:
13 "Басқалар" деген функционалдық топта:
"Басқалар 9 388 944, 26 571 992, 36 476 623" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы әкімшімен толықтырылсын:
"
214
Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі
9 388 944
018
Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
9 388 944
оның ішінде аумақтар бойынша:
Ақмола облысы
150 038
Ақтөбе облысы
136 402
Алматы облысы
158 696
Атырау облысы
296 126
Шығыс Қазақстан облысы

в строке "Реконструкция искусственной взлетно-посадочной полосы и рулежной дорожки 2 в аэропорту города Тараз" цифры "4 761 000" заменить цифрами "129 580";
в графе "2013 год":
в функциональной группе 13 "Прочие":
после строки "Прочие 9 388 944, 26 571 992, 36 476 623" дополнить администратором следующего содержания:
"
214
Министерство регионального развития Республики Казахстан
9 388 944
018
Реализация бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы "Развитие моногородов на 2012-2020 годы"
9 388 944
в том числе по регионам:
Акмолинская область
150 038
Актюбинская область
136 402
Алматинская область
158 696
Атырауская область
296 126
Восточно-Казахстанская область

"Басқалар 86 550" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы әкімшімен толықтырылсын:
"
214
Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі
86 550
036
"Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын жаңғырту мен дамытудың қазақстандық орталығы" АҚ-ның жарғылық капиталын ұлғайту
86 550
";
мына:
"
619
Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі
86 550
042
"Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын жаңғырту мен дамытудың қазақстандық орталығы" АҚ-ның жарғылық капиталын ұлғайту

после строки "Прочие 86 550" дополнить администратором следующего содержания:
"
214
Министерство регионального развития Республики Казахстан
86 550
036
Увеличение уставного капитала АО "Казахстанский центр модернизации и развития жилищно-коммунального хозяйства"
86 550
";
администратора:
"
619
Агентство Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства
86 550
042
Увеличение уставного капитала АО "Казахстанский центр модернизации и развития жилищно-коммунального хозяйства"

86 550
"
деген әкімші алынып тасталсын;
"2013 жыл" деген бағанда:
III. "Нысаналы даму трансферттері" деген бөлімде:
"36 653 523" деген сандар "20 945 939" деген сандармен ауыстырылсын;
"2013 жыл" деген бағанда:
3 "Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі" деген функционалдық топта:
"1 572 591" деген сандар "1 002 591" деген сандармен ауыстырылсын;
"201 Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi" деген әкімші бойынша:
"1 572 591" деген сандар "1 002 591" деген сандармен ауыстырылсын;
мына:
"
054
Облыстық бюджеттерге Қазақстан Республикасының шағын қалаларын жедел басқару орталықтарының бағдарламалық-ақпараттық кешендерін құруға берілетін нысаналы даму трансферттері
570 000
оның ішінде аумақтар бойынша:
Маңғыстау облысы
570 000
"
деген бағдарлама алынып тасталсын;
"2013 жыл" деген бағанда:
4 "Бiлiм беру" деген функционалдық топта:
"800 000" деген сандар "200 000" деген сандармен ауыстырылсын;
"225 Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлiгi" деген әкімші бойынша:
"800 000" деген сандар "200 000" деген сандармен ауыстырылсын;
"012 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға және Алматы облысының облыстық бюджетіне, Алматы қаласының бюджетіне білім беру объектілерінің сейсмотұрақтылығын күшейту үшiн берілетін нысаналы даму трансферттерi" деген бағдарлама бойынша:
"800 000" деген сандар "200 000" деген сандармен ауыстырылсын;
"Атырау облысы" деген жолда "400 000" деген сандар "0" деген санмен ауыстырылсын;
"Шығыс Қазақстан облысы" деген жолда "200 000" деген сандар "0" деген санмен ауыстырылсын;
"2013 жыл" деген бағанда:
5 "Денсаулық сақтау" деген функционалдық топта:
"1 242 500" деген сандар "742 500" деген сандармен ауыстырылсын;
"226 Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі" деген әкімші бойынша:
"1 242 500" деген сандар "742 500" деген сандармен ауыстырылсын;
"005 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне денсаулық сақтау объектілерін салуға және реконструкциялауға және Алматы облысының облыстық бюджетін, Алматы қаласының бюджетіне денсаулық сақтау объектілерінің сейсмотұрақтылығын күшейтуге берілетін нысаналы даму трансферттерi" деген бағдарлама бойынша:
"1 242 500" деген сандар "742 500" деген сандармен ауыстырылсын;
"Алматы қаласы" деген жолда "800 000" деген сандар "300 000" деген сандармен ауыстырылсын;
"2013 жыл" деген бағанда:
7 "Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық" деген функционалдық топта:
"Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық 12 492 432, 67 005 748, 97 758 009" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы әкімшісімен толықтырылсын:
"

86 550
"
исключить;
в графе "2013 год":
в разделе III. "Целевые трансферты на развитие":
цифры "36 653 523" заменить цифрами "20 945 939";
в графе "2013 год":
в функциональной группе 3 "Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность":
цифры "1 572 591" заменить цифрами "1 002 591";
по администратору "201 Министерство внутренних дел Республики Казахстан":
цифры "1 572 591" заменить цифрами "1 002 591";
программу:
"
054
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам на создание программно-аппаратных комплексов центров оперативного управления малых городов Республики Казахстан
570 000
в том числе по регионам:
Мангистауская область
570 000
"
исключить;
в графе "2013 год":
в функциональной группе 4 "Образование":
цифры "800 000" заменить цифрами "200 000";
по администратору "225 Министерство образования и науки Республики Казахстан":
цифры "800 000" заменить цифрами "200 000";
по программе "012 Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство и реконструкцию объектов образования и областному бюджету Алматинской области, бюджету города Алматы для сейсмоусиления объектов образования":
цифры "800 000" заменить цифрами "200 000";
в строке "Атырауская область" цифры "400 000" заменить цифрой "0";
в строке "Восточно-Казахстанская область" цифры "200 000" заменить цифрой "0";
в графе "2013 год":
в функциональной группе 5 "Здравоохранение":
цифры "1 242 500" заменить цифрами "742 500 ";
по администратору "226 Министерство здравоохранения Республики Казахстан":
цифры "1 242 500" заменить цифрами "742 500";
по программе "005 Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство и реконструкцию объектов здравоохранения и областному бюджету Алматинской области, бюджету города Алматы для сейсмоусиления объектов здравоохранения":
цифры "1 242 500" заменить цифрами "742 500";
в строке "Город Алматы" цифры "800 000" заменить цифрами "300 000";
в графе "2013 год":
в функциональной группе 7 "Жилищно-коммунальное хозяйство":
после строки "Жилищно-коммунальное хозяйство 12 492 432, 67 005 748, 97 758 009" дополнить администратором следующего содержания:
"

"Жамбыл облысы" деген жолдағы "700 000" деген сандар "0" деген санмен ауыстырылсын;
"Батыс Қазақстан облысы" деген жолда "1 565 000" деген сандар "0" деген санмен ауыстырылсын;
"Қостанай облысы" деген жолда "209 172" деген сандар "0" деген санмен ауыстырылсын;
"Қызылорда облысы" деген жолда "952 810" деген сандар "0" деген санмен ауыстырылсын;
"Павлодар облысы" деген жолда "66 524" деген сандар "0" деген санмен ауыстырылсын;
"Оңтүстік Қазақстан облысы" деген жолда "133 278" деген сандар "0" деген санмен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 43-қосымшада:
"2013 жыл" деген бағанда:
I "Республикалық бюджеттік инвестициялық жобалар" деген бөлімде:
"2013 жыл" деген бағанда:
10 "Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары" деген функционалдық топта:
мына:
"

в строке "Жамбылская область" цифры "700 000" заменить цифрой "0";
в строке "Западно-Казахстанская область" цифры "1 565 000" заменить цифрой "0";
в строке "Костанайская область" цифры "209 172" заменить цифрой "0";
в строке "Кызылординская область" цифры "952 810" заменить цифрой "0";
в строке "Павлодарская область" цифры "66 524" заменить цифрой "0";
в строке "Южно-Казахстанская область" цифры "133 278" заменить цифрой "0";
в приложении 43 к указанному постановлению;
в графе "2013 год":
в разделе I. "Республиканские бюджетные инвестиционные проекты":
в графе "2013 год":
в функциональной группе 10 "Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения" администратора:
"

24 500 000
";
көрсетілген қаулыға 4, 5, 36 және 42-қосымшалар осы қаулыға 2, 3, 4 және 5-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі мүдделі республикалық бюджеттік бағдарламалар әкімшілерімен бірлесіп, тиісті қаржы жылына арналған міндеттемелер мен төлемдер бойынша қаржыландырудың жиынтық жоспарына өзгерістер мен толықтырулар енгізсін.
4. Республикалық бюджеттік бағдарламалардың әкімшілері осы қаулыға қол қойылған сәттен бастап бір айда мерзімде стратегиялық жоспарларына тиісті өзгерістер мен толықтырулар енгізсін.
5. Осы қаулы 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
С. Ахметов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2013 жылғы 29 наурыздағы
№ 312 қаулысына
1-қосымша
2013 жылға арналған республикалық бюджет көрсеткіштерін түзету
туралы
мың теңге
Санаты
Атауы
Өзгерістер
(+/-)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
I. Кірістер
6 650
4
Трансферттердің түсімдері
6 650
1
Төмен тұрған мемлекеттiк басқару органдарынан алынатын трансферттер
6 650
1
Облыстық бюджеттерден, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерінен алынатын трансферттер
6 650
II. Шығындар
6 650
1
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер

24 500 000
";
приложения 4, 5, 36 и 42 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложениям 2, 3, 4 и 5 к настоящему постановлению.
3. Министерству финансов Республики Казахстан совместно с заинтересованными администраторами республиканских бюджетных программ внести изменения и дополнения в сводный план финансирования по обязательствам и платежам на соответствующий финансовый год.
4. Администраторам республиканских бюджетных программ в месячный срок с момента подписания настоящего постановления внести соответствующие изменения и дополнения в стратегические планы.
5. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2013 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
С. Ахметов
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 марта 2013 года № 312
Корректировка показателей
республиканского бюджета на 2013 год
тыс. тенге
Категория
Наименование
Изменения
(+/-)
Класс
Подкласс
I. Доходы
6 650
Поступления трансфертов
6 650
01
Трансферты из нижестоящих органов государственного управления
6 650
1
Трансферты из областных бюджетов, бюджетов городов Астаны и Алматы
6 650
Функциональная группа
Наименование
Изменения
(+/-)
Администратор
Программа
II. Затраты
6 650
01
Государственные услуги общего характера

-493 820
214
Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлiгi
6 682 440
007
Халықаралық ұйымдармен бірлесіп жүзеге асырылатын жобаларды зерттеулерді іске асыруды қамтамасыз ету
232 843
008
Өңірлердің бәсекеге қабілеттілігін арттыру
578 780
028
Тұрғын үй құрылыс жинақ салымдары бойынша сыйлықақылар төлеу
5 870 817
217
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi
-573 228
001
Бюджеттік жоспарлауды, мемлекеттік бюджеттің атқарылуын және оның атқарылуын бақылауды қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
-52 570 192
001
Мемлекеттік бюджеттің атқарылуын және оның атқарылуын бақылауды қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
52 122 784
008
Бюджеттік инвестициялық жобаларға мониторинг жүргізу
-58 863
021
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi күрделі шығындары
-4 144
060
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталына мемлекеттiң қатысуы арқылы бюджеттiк инвестициялардың іске асырылуына мониторинг жүргізу
-62 813
220
Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрлігі
-7 632 837
001
Экономика және сауда саясатын, мемлекеттік жоспарлау мен басқару жүйесін қалыптастыру және дамыту жөніндегі қызметтер
-3 508 393
005
Жұмылдыру дайындығы мен жұмылдыруды жетілдіру жөніндегі қызметтер
-47 823
006
Бюджеттік инвестициялар және концессия мәселелері бойынша құжаттаманы бағалау және сараптау
-477 065
010
Қазақстан Республикасының егемен кредиттік рейтингін қайта қарау мәселелері бойынша халықаралық рейтингтік агенттіктерімен өзара іс-қимыл
-31 140
011
Халықаралық ұйымдармен бірге жүзеге асырылатын жобаларды зерттеулерді іске асыруды қамтамасыз ету
-1 581 093
012
Мемлекеттік басқаруды жетілдіру
-860 280
029
Сауда саясатын жүзеге асыру жөніндегі қызметтер
-479 526
033
Астана экономикалық форумын өткізуді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
-386 000
044
Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрлігінің күрделі шығыстары
-84 556
140
Қазақстан Республикасын әлеуметтік жаңғырту шеңберінде зерттеулер жүргізу
-176 961
222
Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлігі
6 900 622
001
Экономика және сауда саясатын, мемлекеттік жоспарлау мен басқару жүйесін қалыптастыру және дамыту жөніндегі қызметтер
3 464 983
003
Бюджеттік инвестициялық жобаларға мониторинг жүргізу
58 863
005
Жұмылдыру дайындығы мен жұмылдыруды жетілдіру жөніндегі қызметтер
47 823
006
Бюджеттік инвестициялар және концессия мәселелері бойынша құжаттаманы бағалау және сараптау
477 065
008
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталына мемлекеттiң қатысуы арқылы бюджеттiк инвестициялардың іске асырылуына мониторинг жүргізу
62 813
010
Қазақстан Республикасының егемен кредиттік рейтингін қайта қарау мәселелері бойынша халықаралық рейтингтік агенттіктерімен өзара іс-қимыл

-493 820
214
Министерство регионального развития Республики Казахстан
6 682 440
007
Обеспечение реализации исследований проектов, осуществляемых совместно с международными организациями
232 843
008
Повышение конкурентоспособности регионов
578 780
028
Выплата премий по вкладам в жилищные строительные сбережения
5 870 817
217
Министерство финансов Республики Казахстан
-573 228
001
Услуги по обеспечению бюджетного планирования, исполнения и контроля за исполнением государственного бюджета
-52 570 192
001
Услуги по обеспечению исполнения и контроля за исполнением государственного бюджета
52 122 784
008
Проведение мониторинга бюджетных инвестиционных проектов
-58 863
021
Капитальные расходы Министерства финансов Республики Казахстан
-4 144
060
Проведение мониторинга реализации бюджетных инвестиций посредством участия государства в уставном капитале юридических лиц
-62 813
220
Министерство экономического развития и торговли Республики Казахстан
-7 632 837
001
Услуги по формированию и развитию экономической и торговой политики, системы государственного планирования и управления
-3 508 393
005
Услуги по совершенствованию мобилизационной подготовки и мобилизации
-47 823
006
Экспертиза и оценка документации по вопросам бюджетных инвестиций и концессии
-477 065
010
Взаимодействие с международными рейтинговыми агентствами по вопросам пересмотра суверенного кредитного рейтинга Республики Казахстан
-31 140
011
Обеспечение реализации исследований проектов, осуществляемых совместно с международными организациями
-1 581 093
012
Повышение конкурентоспособности регионов и совершенствование государственного управления
-860 280
029
Услуги по реализации торговой политики
-479 526
033
Услуги по обеспечению проведения Астанинского экономического форума
-386 000
044
Капитальные расходы Министерства экономического развития и торговли Республики Казахстан
-84 556
140
Проведение исследований в рамках социальной модернизации Республики Казахстан
-176 961
222
Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
6 900 622
001
Услуги по формированию и развитию экономической и торговой политики, системы государственного планирования и управления
3 464 983
003
Проведение мониторинга бюджетных инвестиционных проектов
58 863
005
Услуги по совершенствованию мобилизационной подготовки и мобилизации
47 823
006
Экспертиза и оценка документации по вопросам бюджетных инвестиций и концессии
477 065
008
Проведение мониторинга реализации бюджетных инвестиций посредством участия государства в уставном капитале юридических лиц
62 813
010
Взаимодействие с международными рейтинговыми агентствами по вопросам пересмотра суверенного кредитного рейтинга Республики Казахстан

31 140
011
Халықаралық ұйымдармен бірге жүзеге асырылатын жобаларды зерттеулерді іске асыруды қамтамасыз ету
1 348 250
012
Мемлекеттік басқаруды жетілдіру
281 500
015
Сауда саясатын жүзеге асыру жөніндегі қызметтер
479 526
016
Астана экономикалық форумын өткізуді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
386 000
017
Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлігі күрделі шығыстары
85 698
020
Қазақстан Республикасын әлеуметтік жаңғырту шеңберінде зерттеулер жүргізу
176 961
619
Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі
-5 870 817
034
Тұрғын үй құрылыс жинақ салымдары бойынша сыйлықақылар төлеу
-5 870 817
3
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
-258 546
201
Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi
-258 546
001
Қоғамдық тәртіпті қорғау және қоғамдық қауіпсіздікті қамтамасыз ету саласында мемлекеттік саясаттың іске асырылуын ұйымдастыру және айқындау жөніндегі қызметтер
-28 792
033
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне көші-қон полициясының қосымша штат санын ұстауға, материалдық-техникалық жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
-120 436
035
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне оралмандарды уақытша орналастыру орталығын және оралмандарды бейімдеу және ықпалдастыру орталығын күтіп-ұстауға және материалдық-техникалық жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
-109 318
4
Бiлiм беру
0
214
Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлiгi
163 772
005
Кәсіпкерлік саласындағы басшы қызметкерлер мен менеджерлердің біліктілігін арттыру
163 772
220
Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрлігі
-163 772
042
Экономика саласындағы басшы қызметкерлер мен менеджерлердің біліктілігін арттыру
-163 772
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
251 712
213
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi
251 712
001
Еңбек, халықты жұмыспен қамту, әлеуметтік қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру
-3 273 921
001
Еңбек, халықты жұмыспен қамту, әлеуметтік қорғау және көші-қон саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру
3 415 814
014
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгiнің күрделі шығыстары
501
015
Республикалық деңгейде әлеуметтік қорғау ұйымдарының күрделі шығыстары
734
027
Оралмандарды тарихи отанына қоныстандыру және бастапқы бейімдеу
108 584
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
0
214
Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлiгi
171 167 732
022
Әлеуметтік саладағы және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы саласындағы объектілерінде энергия үнемдеу шараларын жүргізу

31 140
011
Обеспечение реализации исследований проектов, осуществляемых совместно с международными организациями
1 348 250
012
Совершенствование государственного управления
281 500
015
Услуги по реализации торговой политики
479 526
016
Услуги по обеспечению проведения Астанинского экономического форума
386 000
017
Капитальные расходы Министерства экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
85 698
020
Проведение исследований в рамках социальной модернизации Республики Казахстан
176 961
619
Агентство Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства
-5 870 817
034
Выплата премий по вкладам в жилищные строительные сбережения
-5 870 817
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
-258 546
201
Министерство внутренних дел Республики Казахстан
-258 546
001
Услуги по определению и организации реализации государственной политики в области охраны общественного порядка и обеспечения общественной безопасности
-28 792
033
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на содержание, материально-техническое оснащение дополнительной штатной численности миграционной полиции
-120 436
035
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на содержание и материально-техническое оснащение центра временного размещения оралманов и центра адаптации и интеграции оралманов
-109 318
4
Образование
0
214
Министерство регионального развития Республики Казахстан
163 772
005
Повышение квалификации руководящих работников и менеджеров в сфере предпринимательства
163 772
220
Министерство экономического развития и торговли Республики Казахстан
-163 772
042
Повышение квалификации руководящих работников и менеджеров в сфере экономики
-163 772
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
251 712
213
Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
251 712
001
Формирование государственной политики в области труда, занятости, социальной защиты населения
-3 273 921
001
Формирование государственной политики в области труда, занятости, социальной защиты и миграции населения
3 415 814
014
Капитальные расходы Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
501
015
Капитальные расходы организаций социальной защиты на республиканском уровне
734
027
Переселение на историческую родину и первичная адаптация оралманов
108 584
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
0
214
Министерство регионального развития Республики Казахстан
171 167 732
022
Проведение мероприятий по энергосбережению объектов социальной сферы и жилищно-коммунального хозяйства

360 000
023
Инженерлік желілердің техникалық жағдайын бағалауды жүргізу
250 000
025
Қарағанды облысының облыстық бюджетіне Приозерск қаласының инфрақұрылымын қолдауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
257 011
026
Инвестиция негіздемелерін әзірлеу
3 342 570
030
Тұрғын үй шаруашылық саласы мамандарының біліктілігін арттыру
175 000
031
Шағын елді мекендер үшін тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын жаңғырту және басқару моделін әзірлеу және сынақтан өткізу
74 768
033
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
36 658 020
034
Астана, Алматы және Ақтөбе қалаларында тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықтың энергия тиімділігі орталықтарын құру
1 000 000
035
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
43 674 842
037
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
27 500 000
038
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
14 658 601
039
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне қалалар мен елді мекендерді көркейтуге берілетін нысаналы даму трансферттері
3 480 809
040
Алматы облысының бюджетіне тұрғын үйлерді және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды салу, жобалау үшін уәкілетті ұйымның жарғылық капиталын қалыптастыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
5 288 000
041
Облыстық бюджеттерге ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
34 448 111
234
Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлiгi
999 730
040
Қатты тұрмыстық қалдықтар бойынша инвестиция негіздемелерін әзірлеу
999 730
619
Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі
-172 167 462
007
Әлеуметтік саладағы және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы саласындағы объектілерінде энергия үнемдеу шараларын жүргізу
-360 000
009
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
-36 658 020
010
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері

360 000
023
Проведение оценки технического состояния инженерных сетей
250 000
025
Целевые текущие трансферты областному бюджету Карагандинской области на поддержание инфраструктуры города Приозерска
257 011
026
Разработка обоснований инвестиций
3 342 570
030
Повышение квалификации специалистов сферы жилищного хозяйства
175 000
031
Разработка и апробация модели модернизации и управления жилищно-коммунальным хозяйством для малых населенных пунктов
74 768
033
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
36 658 020
034
Создание Центров энергоэффективности жилищно-коммунального хозяйства в городах Астана, Алматы и Актобе
1 000 000
035
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие системы водоснабжения и водоотведения
43 674 842
037
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
27 500 000
038
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие коммунального хозяйства
14 658 601
039
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие благоустройства городов и населенных пунктов
3 480 809
040
Целевые трансферты на развитие бюджету Алматинской области на формирование уставного капитала уполномоченной организации для строительства, проектирования жилья и инженерно-коммуникационной инфраструктуры
5 288 000
041
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
34 448 111
234
Министерство охраны окружающей среды Республики Казахстан
999 730
040
Разработка обоснований инвестиций по твердо-бытовым отходам
999 730
619
Агентство Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства
-172 167 462
007
Проведение мероприятий по энергосбережению объектов социальной сферы и жилищно-коммунального хозяйства
-360 000
009
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
-36 658 020
010
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие системы водоснабжения и водоотведения

-43 674 842
011
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
-27 500 000
012
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
-14 658 601
013
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне қалалар мен елді мекендерді көркейтуге берілетін нысаналы даму трансферттері
-3 480 809
015
Алматы облысының бюджетіне тұрғын үйлерді және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды салу, жобалау үшін уәкілетті ұйымның жарғылық капиталын қалыптастыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
-5 288 000
019
Инженерлік желілердің техникалық жағдайын бағалауды жүргізу
-250 000
025
Қарағанды облысының облыстық бюджетіне Приозерск қаласының инфрақұрылымын қолдауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
-257 011
029
Инвестиция негіздемелерін әзірлеу
-4 342 300
032
Астана, Алматы және Ақтөбе қалаларында тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықтың энергия тиімділігі орталықтарын құру
-1 000 000
038
Облыстық бюджеттерге ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
-34 448 111
041
Тұрғын үй шаруашылық саласы мамандарының біліктілігін арттыру
-175 000
045
Шағын елді мекендер үшін тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын жаңғырту және басқару моделін әзірлеу және сынақтан өткізу
-74 768
9
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
-301 015
233
Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлiгi
1 110 409
034
Уран кеніштерін консервациялау және жою, техногендік қалдықтарды көму
80 267
038
Қазақстан Республикасы аумағында радиациялық қауіпсіздікті қамтамасыз ету
598 475
044
Ядролық сынақтардың мониторингі
63 731
047
Ядролық медицина және биофизика орталығын құру
367 936
697
Қазақстан Республикасы Атом энергиясы агенттігі
-1 411 424
001
Атом энергиясын пайдалану кезіндегі қызметтерді үйлестіру және қауіпсіздікті қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
-294 280
002
Қазақстан Республикасының Атом энергиясы агенттігінің күрделі шығыстары
-6 735
004
Уран кеніштерін консервациялау және жою, техногендік қалдықтарды көму
-80 267
005
Қазақстан Республикасы аумағында радиациялық қауіпсіздікті қамтамасыз ету
-598 475
006
Ядролық сынақтардың мониторингі
-63 731
007
Ядролық медицина және биофизика орталығын құру
-367 936
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары

-43 674 842
011
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
-27 500 000
012
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие коммунального хозяйства
-14 658 601
013
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие благоустройства городов и населенных пунктов
-3 480 809
015
Целевые трансферты на развитие бюджету Алматинской области на формирование уставного капитала уполномоченной организации для строительства, проектирования жилья и инженерно-коммуникационной инфраструктуры
-5 288 000
019
Проведение оценки технического состояния инженерных сетей
-250 000
025
Целевые текущие трансферты областному бюджету Карагандинской области на поддержание инфраструктуры города Приозерска
-257 011
029
Разработка обоснований инвестиций
-4 342 300
032
Создание Центров энергоэффективности жилищно-коммунального хозяйства в городах Астана, Алматы и Актобе
-1 000 000
038
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
-34 448 111
041
Повышение квалификации специалистов сферы жилищного хозяйства
-175 000
045
Разработка и апробация модели модернизации и управления жилищно-коммунальным хозяйством для малых населенных пунктов
-74 768
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
-301 015
233
Министерство индустрии и новых технологий Республики Казахстан
1 110 409
034
Консервация и ликвидация урановых рудников, захоронение техногенных отходов
80 267
038
Обеспечение радиационной безопасности на территории Республики Казахстан
598 475
044
Мониторинг ядерных испытаний
63 731
047
Создание Центра ядерной медицины и биофизики
367 936
697
Агентство Республики Казахстан по атомной энергии
-1 411 424
001
Услуги по координации деятельности и обеспечению безопасности при использовании атомной энергии
-294 280
002
Капитальные расходы Агентства Республики Казахстан по атомной энергии
-6 735
004
Консервация и ликвидация урановых рудников, захоронение техногенных отходов
-80 267
005
Обеспечение радиационной безопасности на территории Республики Казахстан
-598 475
006
Мониторинг ядерных испытаний
-63 731
007
Создание Центра ядерной медицины и биофизики
-367 936
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения

-1 033 092
212
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi
-52 645 261
001
Ауыл шаруашылығы және табиғатты пайдалану саласындағы жоспарлау, реттеу, басқару
-12 647 633
001
Ауыл шаруашылығы саласындағы жоспарлау, реттеу, басқару
10 581 129
020
Ақмола облысының бюджетіне "Шортанды - Щучинск" учаскесінде "Астана - Щучинск" автомобиль жолының бойында орман екпе ағаштарын отырғызуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
-291 669
025
Жамбыл облысының бюджетіне Қазақстан Республикасының мемлекеттік шекарасы бойында Шу өзенінде жағалауды нығайту жұмыстарына берілетін нысаналы даму трансферттері
-515 454
029
Сумен жабдықтау жүйесін, гидротехникалық құрылыстарды салу және реконструкциялау
-22 209 065
032
Өскемен қаласында жер асты суларын қорғау және өнеркәсіп ағындыларын тазарту объектілерін дамыту
-876 454
041
Нұра және Есіл өзендері бассейнінің қоршаған ортасын оңалту және басқару
-350 075
044
Ормандарды сақтау және республиканың орманды аумақтарын ұлғайту
-676 035
054
Шаруашылықаралық арналар мен гидромелиоративтік құрылыстардың аса апатты учаскелерін күрделі жөндеу және қалпына келтіру
-2 541 220
074
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің күрделі шығыстары
-30 550
201
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнің ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
-42 883
207
Қазақстан Республикасында пилотты ерекше қорғалатын табиғи аумақтарда биологиялық әртүрлілік мониторингі бойынша ақпараттық жүйе әзірлеу және енгізу
-89 229
209
Астана қаласының бюджетіне "жасыл белдеуді" салуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
-989 270
210
Ақмола облысының бюджетіне жер пайдаланушылары немесе жер учаскелерінің меншік иелеріне Астана қаласының жасыл аймағын құру үшін жер учаскелерін мәжбүрлеп оқшаулау кезінде келтірілген шығындарды өтеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
-324 775
211
Су қорын пайдалану мен қорғауды реттеу, су шаруашылығы жүйелері мен құрылғыларының қызметін қамтамасыз ету және жерлерді мелиорациялау
-7 695 203
212
Агроөнеркәсіптік кешен мен табиғатты пайдалану саласындағы ғылыми зерттеулер мен іс-шаралар
-3 457 805
212
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы ғылыми зерттеулер мен іс-шаралар
3 315 387
218
Орман шаруашылығын басқару, орман ресурстары мен жануарлар әлемін сақтау және дамытуды қамтамасыз ету
-13 005 370
219
Балық ресурстарын және басқа да су жануарларын сақтау және молайту
-1 032 990
221
Орман шаруашылығы және ерекше қорғалатын табиғи аумақтардың инфрақұрылым объектілерін салу және реконструкциялау
-20 521
224
Суармалы жерлердің мелиоративтік жағдайын бағалау және мониторинг жасау

-1 033 092
212
Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
-52 645 261
001
Планирование, регулирование, управление в сфере сельского хозяйства и природопользования
-12 647 633
001
Планирование, регулирование, управление в сфере сельского хозяйства
10 581 129
020
Целевые текущие трансферты бюджету Акмолинской области на создание лесонасаждений вдоль автомобильной дороги "Астана-Щучинск" на участках "Шортанды-Щучинск"
-291 669
025
Целевые трансферты на развитие областному бюджету Жамбылской области на берегоукрепительные работы на реке Шу вдоль Государственной границы Республики Казахстан
-515 454
029
Строительство и реконструкция системы водоснабжения, гидротехнических сооружений
-22 209 065
032
Развитие объектов охраны подземных вод и очистки промышленных стоков в городе Усть-Каменогорске
-876 454
041
Реабилитация и управление окружающей средой бассейна рек Нура и Ишим
-350 075
044
Сохранение лесов и увеличение лесистости территории республики
-676 035
054
Капитальный ремонт и восстановление особо аварийных участков межхозяйственных каналов и гидромелиоративных сооружений
-2 541 220
074
Капитальные расходы Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
-30 550
201
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
-42 883
207
Разработка и внедрение информационной системы по мониторингу биоразнообразия в пилотных особо охраняемых природных территориях Республики Казахстан
-89 229
209
Целевые текущие трансферты бюджету города Астаны на создание "зеленого пояса"
-989 270
210
Целевые текущие трансферты бюджету Акмолинской области на возмещение убытков землепользователей или собственникам земельных участков при принудительном отчуждении земельных участков для создания зеленой зоны города Астаны
-324 775
211
Регулирование использования и охраны водного фонда, обеспечение функционирования водохозяйственных систем и сооружений и мелиорация земель
-7 695 203
212
Научные исследования и мероприятия в области агропромышленного комплекса и природопользования
-3 457 805
212
Научные исследования и мероприятия в области агропромышленного комплекса
3 315 387
218
Управление лесным хозяйством, обеспечение сохранения и развития лесных ресурсов и животного мира
-13 005 370
219
Сохранение и воспроизводство рыбных ресурсов и других водных животных
-1 032 990
221
Строительство и реконструкция объектов инфраструктуры лесного хозяйства и особо охраняемых природных территорий
-20 521
224
Мониторинг и оценка мелиоративного состояния орошаемых земель

254 424
214
Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлiгi
11 600 822
012
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
1 333 119
019
Мемлекеттік жер кадастры мәліметтерін қалыптастыру
2 800 492
020
Топография-геодезиялық және картографиялық өнімдерді және олардың сақталуын қамтамасыз ету
2 333 141
029
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын аса маңызды топтық және жергілікті сумен жабдықтау жүйелерінен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
5 134 070
220
Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрлігі
-1 333 119
062
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
-1 333 119
234
Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлiгi
52 647 106
001
Қазақстан Республикасының орнықты дамуға көшуін қамтамасыз ету, қоршаған ортаның сапасын сақтау, қалпына келтіру және жақсарту жөніндегі қызметтер
2 068 349
003
Қоршаған ортаны қорғау саласындағы ғылыми зерттеулер
-303 300
003
Қоршаған ортаны қорғау мен табиғатты пайдалану саласындағы ғылыми зерттеулер
445 718
010
Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігінің күрделі шығыстары
30 550
018
Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлiгiнің ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
42 883
026
Ақмола облысының бюджетіне "Шортанды - Щучинск" учаскесінде "Астана - Щучинск" автомобиль жолының бойында орман екпе ағаштарын отырғызуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
291 669
027
Ормандарды сақтау және республиканың орманды аумақтарын ұлғайту
676 035
028
Қазақстан Республикасында пилотты ерекше қорғалатын табиғи аумақтарда биологиялық әртүрлілік мониторингі бойынша ақпараттық жүйе әзірлеу және енгізу
89 229
029
Астана қаласының бюджетіне "жасыл белдеуді" салуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
989 270
030
Ақмола облысының бюджетіне жер пайдаланушылары немесе жер учаскелерінің меншік иелеріне Астана қаласының жасыл аймағын құру үшін жер учаскелерін мәжбүрлеп оқшаулау кезінде келтірілген шығындарды өтеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
324 775
031
Орман шаруашылығын басқару, орман ресурстары мен жануарлар әлемін сақтау және дамытуды қамтамасыз ету
13 005 370
032
Орман шаруашылығы және ерекше қорғалатын табиғи аумақтардың инфрақұрылым объектілерін салу және реконструкциялау

254 424
214
Министерство регионального развития Республики Казахстан
11 600 822
012
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на реализацию мер социальной поддержки специалистов
1 333 119
019
Формирование сведений государственного земельного кадастра
2 800 492
020
Обеспечение топографо-геодезической и картографической продукцией и ее хранение
2 333 141
029
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
5 134 070
220
Министерство экономического развития и торговли Республики Казахстан
-1 333 119
062
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на реализацию мер социальной поддержки специалистов
-1 333 119
234
Министерство охраны окружающей среды Республики Казахстан
52 647 106
001
Услуги по сохранению, восстановлению и улучшению качества окружающей среды, обеспечению перехода Республики Казахстан к устойчивому развитию
2 068 349
003
Научные исследования в области охраны окружающей среды
-303 300
003
Научные исследования в области охраны окружающей среды и природопользования
445 718
010
Капитальные расходы Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан
30 550
018
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан
42 883
026
Целевые текущие трансферты бюджету Акмолинской области на создание лесонасаждений вдоль автомобильной дороги "Астана-Щучинск" на участках "Шортанды-Щучинск"
291 669
027
Сохранение лесов и увеличение лесистости территории республики
676 035
028
Разработка и внедрение информационной системы по мониторингу биоразнообразия в пилотных особо охраняемых природных территориях Республики Казахстан
89 229
029
Целевые текущие трансферты бюджету города Астаны на создание "зеленого пояса"
989 270
030
Целевые текущие трансферты бюджету Акмолинской области на возмещение убытков землепользователям или собственникам земельных участков при принудительном отчуждении земельных участков для создания зеленой зоны города Астаны
324 775
031
Управление лесным хозяйством, обеспечение сохранения и развития лесных ресурсов и животного мира
13 005 370
032
Строительство и реконструкция объектов инфраструктуры лесного хозяйства и особо охраняемых природных территорий

20 521
033
Жамбыл облысының облыстық бюджетіне Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасы бойында Шу өзенінде жағалауды нығайту жұмыстарына берілетін нысаналы даму трансферттері
515 454
034
Сумен жабдықтау жүйесін, гидротехникалық құрылыстарды салу және реконструкциялау
22 209 065
035
Өскемен қаласында жерасты суларын қорғау және өнеркәсіп ағындыларын тазарту объектілерін дамыту
876 454
036
Нұра және Есіл өзендері бассейнінің қоршаған ортасын оңалту және басқару
350 075
037
Шаруашылықаралық арналар мен гидромелиоративтік құрылыстардың аса апатты учаскелерін күрделі жөндеу және қалпына келтіру
2 541 220
038
Су қорын пайдалану мен қорғауды реттеу, су шаруашылығы жүйелері мен құрылғыларының қызметін қамтамасыз ету
7 440 779
039
Балық ресурстарын және басқа да су жануарларын сақтау және молайту
1 032 990
614
Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттігі
-6 168 570
001
Елдің экономикалық дамуына және ұлттық қауіпсіздікті нығайтуға көмектесетін жерді тиімді пайдалануға және қорғауға жағдай жасау, геодезиялық және картографиялық қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
-932 540
002
Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттігінің күрделі шығыстары
-102 397
003
Мемлекеттік жер кадастры мәліметтерін қалыптастыру
-2 800 492
004
Топография-геодезиялық және картографиялық өнімдерді және олардың сақталуын қамтамасыз ету
-2 333 141
619
Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі
-5 134 070
039
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын аса маңызды топтық және жергілікті сумен жабдықтау жүйелерінен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
-5 134 070
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
0
214
Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлiгi
4 637 877
021
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі саласындағы нормативтік-техникалық құжаттарды жетілдіру
4 587 877
024
Құрылыс саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер
50 000
233
Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлiгi
593 156
006
Технологиялық сипаттағы қолданбалы ғылыми зерттеулер
593 156
619
Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі
-4 637 877
003
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі саласындағы нормативтік-техникалық құжаттарды жетілдіру
-4 587 877
021
Құрылыс саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер
-50 000

20 521
033
Целевые трансферты на развитие областному бюджету Жамбылской области на берегоукрепительные работы на реке Шу вдоль Государственной границы Республики Казахстан
515 454
034
Строительство и реконструкция системы водоснабжения, гидротехнических сооружений
22 209 065
035
Развитие объектов охраны подземных вод и очистки промышленных стоков в городе Усть-Каменогорске
876 454
036
Реабилитация и управление окружающей средой бассейна рек Нура и Ишим
350 075
037
Капитальный ремонт и восстановление особо аварийных участков межхозяйственных каналов и гидромелиоративных сооружений
2 541 220
038
Регулирование использования и охраны водного фонда, обеспечение функционирования водохозяйственных систем и сооружений
7 440 779
039
Сохранение и воспроизводство рыбных ресурсов и других водных животных
1 032 990
614
Агентство Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
-6 168 570
001
Услуги по созданию условий для эффективного использования и охраны земли, геодезического и картографического обеспечения, способствующего экономическому развитию страны и укреплению национальной безопасности
-932 540
002
Капитальные расходы Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
-102 397
003
Формирование сведений государственного земельного кадастра
-2 800 492
004
Обеспечение топографо-геодезической и картографической продукцией и ее хранение
-2 333 141
619
Агентство Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства
-5 134 070
039
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
-5 134 070
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
0
214
Министерство регионального развития Республики Казахстан
4 637 877
021
Совершенствование нормативно-технических документов в сфере архитектурной, градостроительной и строительной деятельности
4 587 877
024
Прикладные научные исследования в области строительства
50 000
233
Министерство индустрии и новых технологий Республики Казахстан
593 156
006
Прикладные научные исследования технологического характера
593 156
619
Агентство Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства
-4 637 877
003
Совершенствование нормативно-технических документов в сфере архитектурной, градостроительной и строительной деятельности
-4 587 877
021
Прикладные научные исследования в области строительства
-50 000

697
Қазақстан Республикасы Атом энергиясы агенттігі
-593 156
003
Технологиялық сипаттағы қолданбалы ғылыми зерттеулер
-593 156
13
Басқалар
1 841 411
214
Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлiгi
79 989 476
001
Өңірлік даму, құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, кәсіпкерлікті дамыту және жерді тиімді пайдалану мен қорғауға жағдай жасау, геодезиялық және картографиялық қамтамасыз ету саласындағы уәкілетті мемлекеттік органның қызметін үйлестіру жөніндегі қызметтер
3 001 047
002
Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлiгінің күрделі шығыстары
205 348
003
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікті әлеуетті сауықтыру және күшейту
7 253 220
004
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде оператор мен қаржылық агент көрсететін қызметтерді төлеу
720 000
006
Моноқалалардағы кәсіпкерлерді ақпараттық қамтамасыз ету
136 202
009
Облыстық бюджеттерге "Өңiрлердi дамыту" бағдарламасы шеңберiнде өңiрлердiң экономикалық дамуына жәрдемдесу жөнiндегi шараларды iске асыру үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
6 000 000
010
Маңғыстау облысы бюджетіне Жаңаөзен қаласында кәсіпкерлікті қолдауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
200 000
013
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне "Бизнестiң жол картасы – 2020" бағдарламасы шеңберiнде өңiрлерде жеке кәсiпкерлiктi қолдау үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
13 602 227
014
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне "Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
17 546 000
015
Облыстық бюджеттерге "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
12 973 978
017
Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде ағымдағы іс-шараларды іске асыру
8 804 020
018
Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
9 388 944
027
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер
158 490
217
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi
-200 000 000
120
Шартты түрде қаржыландырылатын шығыстар
-200 000 000
220
Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрлігі
-79 019 591
014
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне "Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
-17 546 000
015
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікті әлеуетті сауықтыру және күшейту

697
Агентство Республики Казахстан по атомной энергии
-593 156
003
Прикладные научные исследования технологического характера
-593 156
13
Прочие
1 841 411
214
Министерство регионального развития Республики Казахстан
79 989 476
001
Услуги по координации деятельности в области регионального развития, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, развития предпринимательства и создания условий для эффективного использования и охраны земли, геодезического и картографического обеспечения
3 001 047
002
Капитальные расходы Министерства регионального развития Республики Казахстан
205 348
003
Оздоровление и усиление предпринимательского потенциала в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
7 253 220
004
Оплата услуг оператора и финансового агента оказываемых в рамках программы "Дорожная карта бизнеса – 2020"
720 000
006
Информационное обеспечение предпринимателей в моногородах
136 202
009
Целевые текущие трансферты областным бюджетам на реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
6 000 000
010
Целевые текущие трансферты областному бюджету Мангистауской области на поддержку предпринимательства в городе Жанаозен
200 000
013
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на поддержку частного предпринимательства в регионах в рамках Программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
13 602 227
014
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
17 546 000
015
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы "Развитие регионов"
12 973 978
017
Реализация текущих мероприятий в рамках Программы развития моногородов на 2012 - 2020 годы
8 804 020
018
Реализация бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012 - 2020 годы
9 388 944
027
Прикладные научные исследования в области жилищно-коммунального хозяйства
158 490
217
Министерство финансов Республики Казахстан
-200 000 000
120
Условно финансируемые расходы
-200 000 000
220
Министерство экономического развития и торговли Республики Казахстан
-79 019 591
014
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
-17 546 000
015
Оздоровление и усиление предпринимательского потенциала в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"

-7 253 220
016
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде оператор мен қаржылық агент көрсететін қызметтерді төлеу
-720 000
023
Облыстық бюджеттерге "Өңiрлердi дамыту" бағдарламасы шеңберiнде өңiрлердiң экономикалық дамуына жәрдемдесу жөнiндегi шараларды iске асыру үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
-6 000 000
025
Бюджеттік инвестициялық және концессиялық жобалардың техника-экономикалық негіздемелерін әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамалар жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
-588 000
030
Азия даму қорына Қазақстанның донорлық жарнасы
-780 000
049
"Экспорттаушы - 2020" бағыты шеңберінде қазақстандық тауарлардың экспортын сыртқы нарыққа жылжытуға жәрдемдесу
-827 000
054
Маңғыстау облысы бюджетіне Жаңаөзен қаласында кәсіпкерлікті қолдауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
-200 000
055
Облыстық бюджеттерге "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
-12 973 978
059
Моноқалалардағы кәсіпкерлерді ақпараттық қамтамасыз ету
-136 202
063
Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымының Еуразиялық бәсеке қабілеттілігі бағдарламасының Орталық Азия бастамасына Қазақстанның қатысуы
-200 000
117
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне "Бизнестiң жол картасы – 2020" бағдарламасы шеңберiнде өңiрлерде жеке кәсiпкерлiктi қолдау үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
-13 602 227
132
Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде ағымдағы іс-шараларды іске асыру
-8 804 020
133
Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
-9 388 944
222
Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлігі
202 395 000
002
Бюджеттік инвестициялық және концессиялық жобалардың техника-экономикалық негіздемелерін әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамалар жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
588 000
004
Азия даму қорына Қазақстанның донорлық жарнасы
780 000
007
Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымының Еуразиялық бәсеке қабілеттілігі бағдарламасының Орталық Азия бастамасына Қазақстанның қатысуы
200 000
009
"Экспорттаушы - 2020" бағыты шеңберінде қазақстандық тауарлардың экспортын сыртқы нарыққа жылжытуға жәрдемдесу
827 000
014
Шартты түрде қаржыландырылатын шығыстар
200 000 000
233
Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлiгi
289 215
001
Стандарттау, метрология, өнеркәсіп, инвестициялар тарту, электр энергетикасы, геология, отын-энергетикалық кешен, көмір өнеркәсібі және туристік индустрия саласындағы уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету

-7 253 220
016
Оплата услуг оператора и финансового агента оказываемых в рамках программы "Дорожная карта бизнеса – 2020"
-720 000
023
Целевые текущие трансферты областным бюджетам на реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
-6 000 000
025
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных и концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов
-588 000
030
Донорский взнос Казахстана в Азиатский фонд развития
-780 000
049
Содействие продвижению экспорта казахстанских товаров на внешние рынки в рамках направления "Экспортер - 2020"
-827 000
054
Целевые текущие трансферты областному бюджету Мангистауской области на поддержку предпринимательства в городе Жанаозен
-200 000
055
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы "Развитие регионов"
-12 973 978
059
Информационное обеспечение предпринимателей в моногородах
-136 202
063
Участие Казахстана в Центрально-Азиатской инициативе Евразийской программы конкурентоспособности Организации экономического сотрудничества и развития
-200 000
117
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на поддержку частного предпринимательства в регионах в рамках Программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
-13 602 227
132
Реализация текущих мероприятий в рамках Программы развития моногородов на 2012 - 2020 годы
-8 804 020
133
Реализация бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012 - 2020 годы
-9 388 944
222
Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
202 395 000
002
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных и концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов
588 000
004
Донорский взнос Казахстана в Азиатский фонд развития
780 000
007
Участие Казахстана в Центрально-Азиатской инициативе Евразийской программы конкурентоспособности Организации экономического сотрудничества и развития
200 000
009
Содействие продвижению экспорта казахстанских товаров на внешние рынки в рамках направления "Экспортер - 2020"
827 000
014
Условно финансируемые расходы
200 000 000
233
Министерство индустрии и новых технологий Республики Казахстан
289 215
001
Услуги по обеспечению стандартизации, метрологии, промышленности, привлечения инвестиций, электроэнергетики, геологии, топливно-энергетического комплекса, угольной промышленности и туристской индустрии

114 000
2
Республика аймақтарының ресурстық әлеуетін бағалау
Бәсекеге қабілетті ауыл шаруашылық өнімдерін өсіруге қабілетті аймақтарды бөле отырып, ауыл шаруашылығы өндірушілерінің жер, су, еңбек ресурстарымен қамтамасыз етілуін талдау
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі
"Ұлттық талдама орталығы" АҚ
001 "Ауыл шаруашылығы саласында жоспарлау, реттеу, басқару"
90 000
3
Қазақстан Республикасының азық-түлік қауіпсіздігі қамтамасыз етудің ұзақ мерзімді шаралары мен механизмдерін әзірлеу
Ішкі және әлемдік азық-түлік тауарлар нарығы тенденциялары мен факторларын, азық-түлік қауіпсіздігінің ішкі және сыртқы қауіп-қатерлерін талдап, халықтың белсенді және салауатты өмір сүру салтына қажетті азық-түлік тауарларын тұтынуының халықаралық нормаларға сай, көлемі және ассортименті жағынан қажеттілігін қанағаттандыруға бағытталған, азық-түлік қауіпсіздігі қамтамасыз етудің ұзақ мерзімді шаралары мен механизмдерін әзірлеу
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі
"Ұлттық талдама орталығы" АҚ
001 "Ауыл шаруашылығы саласында жоспарлау, реттеу, басқару"
90 000
4
Кәсіпкерлік қызметті мемлекеттік реттеудің тиімділігін арттыру сұрақтары бойынша зерттеу
Мақұлданған әдістер бойынша күшті және әлсіз, қауіп пен даму перспективасын анықтаумен және шетелдік тәжірибені талдау және бизнеске қатысты мемлекеттік саясатты жетілдіру бойынша нақты нұсқауларды әзірлеу кәсіпкерлік қызметті мемлекеттік реттеудің тиімділігін кешенді зерттеуді жүргізу қажеттілігінен туындап отыр
Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі
"Экономикалық зерттеу институты" АҚ
001 "Экономика және сауда саясатын, мемлекеттік жоспарлау мен басқару жүйесін қалыптастыру және дамыту жөніндегі қызметтер"

114 000
2
Оценка ресурсного потенциала регионов республики
Анализ обеспеченности земельными, водными, трудовыми ресурсами сельскохозяйственных производителей с выделением регионов, способных выращивать конкурентоспособную сельскохозяйственную продукцию
Министерство сельского
хозяйства Республики Казахстан
АО "Национальный аналитический центр"
001 "Планирование, регулирование, управление в сфере сельского хозяйства"
90 000
3
Разработка долгосрочных мер и механизмов обеспечения продовольственной безопасности Республики Казахстан
Разработка долгосрочных мер и механизмов, направленных на удовлетворение потребностей населения в объемах и ассортименте, которые соответствуют международным нормам потребления пищевых продуктов, необходимых для активного и здорового образа жизни на основе анализа тенденций и факторов развития мирового и внутреннего рынка продовольственных товаров, внутренних и внешних угроз продовольственной безопасности
Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
АО "Национальный аналитический центр"
001 "Планирование, регулирование, управление в сфере сельского хозяйства"
90 000
4
Исследования по вопросам повышения государственного регулирования предпринимательской деятельности
Для качественного написания Концепции необходимо провести комплексное исследование государственного регулирования предпринимательской деятельности по одобренным подходам с определением его сильных и слабых сторон, угроз и перспектив развития, анализом международного опыта и выработкой конкретных рекомендаций по написанию комплексной концепции
Министерство регионального развития Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001"Услуги по координации деятельности в области регионального развития, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, развития предпринимательства и создания условий для эффективного использования и охраны земли, геодезического и картографического обеспечения"

77 000
5
Елдің кіші қалаларының кешенді дамуын зерттеу және оларды одан әрі дамыту бойынша ұсыныстарды әзірлеу
Орта және ұзақ мерзімді перспективада кіші қалаларды тұрақты дамуын қамтамасыз ету бойынша нұсқауларды әзірлеу үшін кіші қалаларды кешенді зерттеу қажеттілігінен туындап отыр
Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі
"Экономикалық зерттеу институты" АҚ
001 "Экономика және сауда саясатын, мемлекеттік жоспарлау мен басқару жүйесін қалыптастыру және дамыту жөніндегі қызметтер"
57 000
6
Ауыл аумақтарын дамыту бөлігінде өңірлік саясатты жетілдіру
Қазақстан Республикасы экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігінің негізгі міндеті әлеуетті келешегі бар ауылдық аумақтарды дамытуды ынталандыруға, сонымен қатар экономикалық өсім орындарына (агломерациялар, облыс орталықтары және басқа да перспективалы қалалық аумақтар) ауыл тұрғындарын қайта қоныстандырудың мемлекеттік реттеуге бағытталған практикалық нұсқауларын әзірлеу
Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі
"Экономикалық зерттеу институты" АҚ
001 "Экономика және сауда саясатын, мемлекеттік жоспарлау мен басқару жүйесін қалыптастыру және дамыту жөніндегі қызметтер"

77 000
5
Изучение комплексного развития малых городов страны и выработка предложений по их дальнейшему развитию
В связи с необходимостью на сегодняшний день комплексного изучения малых городов для выработки рекомендаций по обеспечению их устойчивого развития в среднесрочной и долгосрочной перспективе
Министерство регионального развития Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001"Услуги по координации деятельности в области регионального развития, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, развития предпринимательства и создания условий для эффективного использования и охраны земли, геодезического и картографического обеспечения"
57 000
6
Совершенствование региональной политики в части развития сельских территорий
Выработка практических рекомендаций, направленных на стимулирование развития как потенциально перспективных сельских населенных пунктов, так и государственного регулирования переселения сельского населения в точки экономического роста (агломерации, областные центры и другие перспективные городские поселения)
Министерство регионального развития Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по координации деятельности в области регионального развития, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, развития предпринимательства и создания условий для эффективного использования и охраны земли, геодезического и картографического обеспечения"

50 000
7
Мемлекеттік органдармен өзара әрекет ету барысында пайда болатын бизнес шығындарын бағалау
2011 және 2012 жылдардағы жағдай бойынша ҚР заңнамасына сәйкес рұқсат беру рәсімдерін өту кезінде мемлекеттік органдармен өзара әрекет ету барысында пайда болатын әкімшілік іс-әрекеттерді орындауға байланысты жедел шығындардың жалпы көлемін анықтау
Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі
"Ұлттық талдамалық орталық" АҚ
001 Өңірлік даму, құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, кәсіпкерлікті дамыту және жерді тиімді пайдалану мен қорғауға жағдай жасау, геодезиялық және картографиялық қамтамасыз ету саласындағы уәкілетті мемлекеттік органның қызметін үйлестіру жөніндегі қызметтер

50 000
7
Оценка издержек бизнеса, которые возникают в ходе взаимодействия с государственными органами
Выявление общего объема операционных издержек, связанных с выполнением административных действий, которые возникают в ходе взаимодействия с государственными органами при прохождении разрешительных процедур в соответствии с законодательством Республики Казахстан по состоянию на 2011 и 2012 годов
Министерство регионального развития Республики Казахстан
АО "Национальный аналитический центр"
001"Услуги по координации деятельности в области регионального развития, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, развития предпринимательства и создания условий для эффективного использования и охраны земли, геодезического и картографического обеспечения"

15 000
8
"Іскерлік ахуал" тәуелсіз рейтингін ендіру
Бизнес-ахуалдың даму деңгейі бойынша өңірлерді жүйелі бағалау және осы негізде Қазақстан Республикасында қазіргі "іскерлік ахуалды" жақсарту бойынша тәжірибелік нұсқауларды әзірлеу қажеттілігінен туындап отыр
Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі
"Экономикалық зерттеу институты" АҚ
001 "Экономика және сауда саясатын, мемлекеттік жоспарлау мен басқару жүйесін қалыптастыру және дамыту жөніндегі қызметтер"
20 000
9
"Назарбаев Университеті" БАҚ-ның негізінде ШОБ топ-менеджментін оқыту
"ШОБ топ-менеджментін оқыту" шағын және орта бизнес кәсіпорындарының жоғары және орта звено басшылары үшін "Назарбаев Университеті" БАҚ Дьюк Университетімен (АҚШ) бірлесіп 2010 жылғы 13 сәуірдегі № 301 "Бизнестің жол картасы - 2020" Бағдарламасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысына сәйкес "Бизнестің жол картасы 2020" Бағдарламасының төртінші бағытының шеңберінде жүзеге асырылады
Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі
"Назарбаев Университеті" ДБҰ
003 "Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікті әлеуетті сауықтыру және күшейту
244 000
10
Инвестициялық негіздемелер
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дайындау бойынша инвестициялық негіздемелер әзірлеу
Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі
"Қазақ Суарнажоба" АҚ
026 "Инвестициялық негіздемелер әзірлеу"
2 847 970
11
Техникалық реттеу жүйесін реформалау
Қазақстан Республикасының құрылыс саласындағы нормативтік-техникалық және сметалық-нормативтік құжаттар әзірлеу (өңдеу)
Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі
"Қазақ құрылыс және сәулет ғылыми-зерттеу және жобалау институты" (ҚазҒЗҚСИ)"
021 "Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі саласындағы нормативтік-техникалық құжаттарды жетілдіру"

15 000
8
Внедрение независимого рейтинга "Деловой климат"
"Деловой климат" станет надежным индикатором для отечественных предприятий, иностранных инвесторов и Правительства, которые смогут в реальном времени следить за мнением экономических агентов, их восприятием экономической ситуации и прогнозами на ближайшие периоды. С помощью данного инструмента на основании сводного индекса можно будет определить текущую ситуацию в регионах, существующие проблемы, эффективность действующих инструментов поддержки, а также провести ранжирование регионов
Министерство регионального развития Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по координации деятельности в области регионального развития, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, развития предпринимательства и создания условий для эффективного использования и охраны земли, геодезического и картографического обеспечения"
20 000
9
Обучение топ-менеджмента МСБ на базе АОО "Назарбаев Университет"
"Обучение топ-менеджмента МСБ" для руководителей высшего и среднего звена предприятий малого и среднего бизнеса проводится АОО "Назарбаев Университет" совместно с Университетом Дьюк (США) в соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 13 апреля 2010 года № 301 "Об утверждении Программы "Дорожная карта бизнеса 2020" в рамках четвертого направления Программы "Дорожная карта бизнеса-2020"
Министерство регионального развития Республики Казахстан
АОО "Назарбаев Университет"
003 "Оздоровление и усиление предпринимательского потенциала в рамках программы "Дорожная карта бизнеса – 2020"
244 000
10
Обоснование инвестиций
Разработка обоснований инвестиций по разработке систем водоснабжения и водоотведения
Министерство регионального развития Республики Казахстан
АО "Казахский Водоканалпроект"
026 "Разработка обоснований инвестиций"
2 847 970
11
Реформирование системы технического регулирования
Разработка (переработка) нормативно-технических и сметно-нормативных документов строительной отрасли Республики Казахстан
Министерство регионального развития Республики Казахстан
АО "Казахский научно-исследовательский и проектный институт строительства и архитектуры" (КазНИИСА)"
021 "Совершенствование нормативно-технических документов в сфере архитектурной, градостроительной и строительной деятельности"

1 846 344
12
Үлгі жобалар
Үлгі жобалар әзірлеу
Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі
"Қазақ құрылыс және сәулет ғылыми-зерттеу және жобалау институты" (ҚазҒЗҚСИ)"
021 "Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі саласындағы нормативтік-техникалық құжаттарды жетілдіру"
901 613
13
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы нормативтік-техникалық құжаттар
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы нормативтік-техникалық құжаттар әзірлеу (өңдеу)
Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі
"Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын жаңғырту мен дамытудың қазақстандық орталығы" АҚ
021 "Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі саласындағы нормативтік-техникалық құжаттарды жетілдіру"

1 846 344
12
Типовые проекты
Разработка типовых проектов
Министерство регионального развития Республики Казахстан
АО "Казахский научно-исследовательский и проектный институт строительства и архитектуры" (КазНИИСА)"
021 "Совершенствование нормативно-технических документов в сфере архитектурной, градостроительной и строительной деятельности"
901 613
13
Нормативно-технические документы в сфере жилищно-коммунального хозяйства
Разработка (переработка) нормативно-технических документов в сфере жилищно-коммунального хозяйства
Министерство регионального развития Республики Казахстан
АО "Казахстанский центр модернизации и развития жилищно-коммунального хозяйства"
021 "Совершенствование нормативно-технических документов в сфере архитектурной, градостроительной и строительной деятельности"

98 800
14
Әлеуметтік сала және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы объектілерінде энергия үнемдеу бойынша іс-шаралар
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық объектілеріне энергетикалық зерттеулер және тұрғындармен түсіндіру-ақпараттық-насихаттау жұмыстарын жүргізу
Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі
"Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын жаңғырту мен дамытудың қазақстандық орталығы" АҚ
022 "Әлеуметтік саладағы және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы саласындағы объектілерінде энергия үнемдеу шараларын жүргізу"

98 800
14
Мероприятия по энергосбережению объектов социальной сферы и жилищно-коммунального хозяйства
Проведение энергетического обследования объектов жилищно-коммунального хозяйства и разъяснительно-информационно-пропагандистской работы с населением
Министерство регионального развития Республики Казахстан
АО "Казахстанский центр модернизации и развития жилищно-коммунального хозяйства"
022 "Проведение мероприятий по энергосбережению объектов социальной сферы и жилищно-коммунального хозяйства"

360 000
15
Талдамалық зерттеулер жүргізу
Қазақстандық заңнаманың салықтық әкімшілік ету және капиталға қатысты операцияларға салық салу, пассивті табыстар (дивиденттер, пайыздар, роялти), халықаралық салық салу және осындай бағалау негізінде салықтық органдардың қызметін жетілдіру бойынша ұсыныстар саласында ЭЫДҰ іске асырудың тәжірибесі мен стандарттарына сәйкестігін бағалау
Қазақстан Республикасы Қаржы Министрлігі
"Ұлттық талдама орталығы" АҚ
001 "Мемлекеттік бюджеттің атқарылуын және оның атқарылуын бақылауды қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер"

360 000
15
Проведение аналитических исследований
Оценка соответствия казахстанского законодательства стандартам и практике реализации ОЭСР в сфере налогового администрирования и налогообложения операций с капиталом, пассивных доходов (дивиденды, проценты, роялти), международному налогообложению и рекомендации по совершенствованию деятельности налоговых органов на основе такой оценки
Министерство финансов Республики Казахстан
АО "Национальный аналитический центр"
001 "Услуги по обеспечению исполнения и контроля за исполнением государственного бюджета"

80 000
16
Мемлекеттік саясаттың басым салаларына ЭЫДҰ стандарттарын енгізу
Әлеуметтік-экономикалық дамудың, Қазақстан Республикасының қолданыстағы нормативтік құқықтық актілерінің ағымдағы жағдайын талдау; мемлекеттік саясаттың негізгі салаларында ЭЫДҰ стандарттарына қазақстандық заңнаманың сәйкестілігіне салыстырмалы талдау жүргізу; қазақстандық заңнаманы жетілдіру бойынша ұсынымдар әзірлеу; ЭЫДҰ стандарттарын енгізу бойынша мемлекеттік органдарға ұсынымдарды жүзеге асыруға қолдау көрсету; ЭЫДҰ Комитеттеріне ҚР енгізу бойынша ұсынымдар әзірлеу; ҚР-ның ЭЫДҰ-ға кіруі бойынша іс-шаралар жоспарын әзірлеу
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі
"Ұлттық талдама орталығы" АҚ
001 "Мемлекеттің қызметін құқықтық қамтамасыз ету"

80 000
16
Внедрение стандартов ОЭСР в приоритетные сферы государственной политики
Анализ текущей ситуации социально-экономического развития, действующих нормативно-правовых актов Республики Казахстан; проведение сравнительного анализа на предмет соответствия казахстанского законодательства стандартам ОЭСР в ключевых сферах государственной политики; разработка рекомендаций по совершенствованию казахстанского законодательства; оказание содействия государственным органам в реализации рекомендаций по внедрению стандартов ОЭСР; разработка рекомендации по включению РК в Комитеты ОЭСР, разработка плана мероприятий по вступлению РК в ОЭСР
Министерство юстиции Республики Казахстан
АО "Национальный аналитический центр"
001 "Правовое обеспечение деятельности государства"

60 409
17
Cалалық (ведомстволық) функционалдық шолуларды өткізу
Мемлекеттік органдардың өкілеттіктерін және мемлекеттік басқарудың деңгейлерін неғұрлым айқын анықтау, сондай-ақ функцияларын жүзеге асыру үдерістерін жетілдіру үшін мемлекеттік басқарудың тиісті салаларындағы (аясындағы) саясаттың тиімділігін бағалау арқылы мемлекеттік органдардың қызметіне жүйелі түрде функционалдық шолу жүргізу
Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлігі
"Ұлттық талдамалық орталық" АҚ
001 "Экономика және сауда саясатын, мемлекеттік жоспарлау мен басқару жүйесін қалыптастыру және дамыту жөніндегі қызметтер"

60 409
17
Проведение отраслевых (ведомственных) функциональных обзоров
Проведение на системной основе функциональных обзоров деятельности государственных органов через оценку эффективности политики в соответствующих отраслях (сферах) государственного управления для более четкого определения полномочий государственных органов и уровней государственного управления, а также совершенствования процессов осуществления функций
Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
АО "Национальный аналитический центр"
001 "Услуги по формированию и развитию экономической и торговой политики, системы государственного планирования и управления"

35 440
18
Қазақстанның бәсекеге қабілеттілік деңгейін талдау
Ұлттық экономиканың бәсекеге қабілеттілігінің әлсіз және күшті жақтарына мониторинг пен талдау өткізу және мемлекеттік органдардың қызметінде одан әрі практикалық пайдалану үшін ұсыныстарды әзірлеу
Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлігі
"Экономикалық зерттеу институты" АҚ
001 "Экономика және сауда саясатын, мемлекеттік жоспарлау мен басқару жүйесін қалыптастыру және дамыту жөніндегі қызметтер"

35 440
18
Анализ уровня конкурентоспособности Казахстана
Проведение мониторинга и анализа сильных и слабых сторон конкурентоспособности национальной экономики и выработка рекомендаций с последующим практическим применением их в деятельности государственных органов
Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по формированию и развитию экономической и торговой политики, системы государственного планирования и управления"

37 507
19
Орталық мемлекеттік органдар мен жергілікті атқарушы органдар қызметінің тиімділігін бағалауды талдамалық сүйемелдеу
Мемлекеттік органдардың қызметінің тиімділігін бағалау Жүйесінің барлық бағыттарын іске асыруды сапалы сипаттамалы сүйемелдеуді қамтамасыз ету
Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлігі
"Экономикалық зерттеу институты" АҚ
001 "Экономика және сауда саясатын, мемлекеттік жоспарлау мен басқару жүйесін қалыптастыру және дамыту жөніндегі қызметтер"

37 507
19
Аналитическое сопровождение оценки эффективности деятельности центральных государственных и местных исполнительных органов
Обеспечение качественного экспертного сопровождения реализации всех этапов Системы оценки эффективности деятельности госорганов
Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по формированию и развитию экономической и торговой политики, системы государственного планирования и управления"

94 374
20
Қазақстан Республикасының инвестициялық процестерін басқару жүйесін экономикалық талдау және сүйемелдеу
Зерттеудің мақсаты Қазақстан Республикасының өндірістік қуаттарын оңтайлы орналастырудың 2015 жылға дейінгі схеманы актуальдандыру болып табылады (2009 жылғы 15 мамырдағы "Hұp Отан" ХДП XII кезектен тыс съезінде Мемлекет басшысымен берілген тапсырмасын орындау мақсатында)
Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлігі
"Экономикалық зерттеу институты" АҚ
001 "Экономика және сауда саясатын, мемлекеттік жоспарлау мен басқару жүйесін қалыптастыру және дамыту жөніндегі қызметтер"

94 374
20
Экономический анализ и сопровождение Системы управления инвестиционными процессами Республики Казахстан
Целью исследования являются актуализация Схемы рационального размещения производственных мощностей Республики Казахстан до 2015 года (разработанной во исполнение поручения Главы государства, данного 15 мая 2009 года на XII внеочередном съезде Народно-демократической партии "Hуp Отан") и анализ инвестиционной политики Казахстана
Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по формированию и развитию экономической и торговой политики, системы государственного планирования и управления"

15 000
21
Макроэкономикалық модельдеу және болжамдау құралдарын жетілдіру
DSGE жалпы тепе-теңдік динамикалық-стохастикалық үлгісін жетілдіру бойынша ұсынысты жүзеге асыру және салааралық тепе-теңдікті (СТТ) бастапқыда қолданылған болжамдаудың қойылған алгоритмдерін жетілдіру үлгілері, үлгілеудің параметрлерін жаңарту және кеңейту жолымен, үлгілеудің ауыспалы көрсеткіштерін кеңейту
Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлігі
"Экономикалық зерттеу институты" АҚ
001 "Экономика және сауда саясатын, мемлекеттік жоспарлау мен басқару жүйесін қалыптастыру және дамыту жөніндегі қызметтер"

15 000
21
Совершенствование инструментария макроэкономического моделирования и прогнозирования
Выработка рекомендаций по совершенствованию динамической-стохастической модели общего равновесия DSGE и модели межотраслевого баланса (МОБ) путем обновления и расширения параметров моделей, используемых в качестве исходных, совершенствованию заложенных алгоритмов прогнозирования, расширению перечня моделируемых переменных
Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по формированию и развитию экономической и торговой политики, системы государственного планирования и управления"

20 000
22
Қазақстан экономикасы үшін сыртқы тәуекелдер мен қауіптерді анықтай отырып, қазақстандық және әлемдік экономика, әлемдік қаржы жүйесі, әлемдік тауар нарықтары дамуының ағымдағы үрдістерін зерттеу
Әлемдік және Қазақстан экономикасының күн сайынғы, апта сайынғы, ай сайынғы және тоқсан сайынғы мониторингін қамтамасыз ету, Қазақстан экономикасындағы қауіптерді жедел анықтауға, сондай-ақ Қазақстан экономикасына қауіптердің теріс әсері күшейген жағдайда нақты нұсқауларды дайындауға, әлемде және елде болып жатқан экономикалық жағдайларға ғылыми-негізделген бағалауды әзірлеу нақтылы ұсыныс
Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлігі
"Экономикалық зерттеу институты" АҚ
001 "Экономика және сауда саясатын, мемлекеттік жоспарлау мен басқару жүйесін қалыптастыру және дамыту жөніндегі қызметтер"

20 000
22
Исследование текущих тенденций развития казахстанской и мировой экономики, мировой финансовой системы, мировых товарных рынков с выявлением внешних рисков и угроз для экономики Казахстана
Обеспечение ежедневного, еженедельного, ежемесячного и ежеквартального мониторинга показателей мировой экономики и экономики Казахстана, что позволит оперативно выявлять риски для экономики Казахстана, также разрабатывать научно-обоснованную оценку происходящих экономических событий в мире и стране, в случае усиления негативного влияния рисков на экономику Казахстана выработать конкретные рекомендации
Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по формированию и развитию экономической и торговой политики, системы государственного планирования и управления"

45 000
23
Қазақстанның Бірыңғай экономикалық кеңістіктің қызмет ету жағдайындағы әлеуметтік-экономикалық саясаты
Елдердің даму үрдістерін түсіну – БЭК әріптестік бойынша және тұрақсыздық кезеңіндегі экзогендік факторлардың макроэкономикалық қауіптерін есепке алу
Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлігі
"Экономикалық зерттеу институты" АҚ
001 "Экономика және сауда саясатын, мемлекеттік жоспарлау мен басқару жүйесін қалыптастыру және дамыту жөніндегі қызметтер"

45 000
23
Социально-экономическая политика Казахстана в условиях функционирования Единого экономического пространства
Понимание дальнейшей динамики развития стран – партнеров по ЕЭП и учет возможных макроэкономических рисков в условиях нестабильности экзогенных факторов
Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по формированию и развитию экономической и торговой политики, системы государственного планирования и управления"

40 000
24
Жалпы ел және өңірлер бойынша 2020 жылға дейінгі ахуал болжамын құрып, өңірлердің демографиялық ахуалын, әлеуметтік-экономикалық жағдайын ескере отырып, кадрлар қажеттілігін айқындау әдістемесін әзірлеу
Зерттеудің мақсаты Қазақстанның экономикасына кадрлардың қажеттілігін айқындау және болжамдау Әдістемесін әзірлеу, оның ішінде кадрлар қажеттілігіне жыл сайынғы бағалау жүргізу болып табылады. Кадрлар қажеттілігін айқындау және болжамдау Әдістемесін әзірлеуде демографиялық жағдайды, аймақтардың әлеуметтік-экономикалық жағдайын ескереді, сонымен қатар елдер және аудандар бойынша түгел 2030 жылға дейін жағдайларды болжамдауды құрайды
Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлігі
"Экономикалық зерттеу институты" АҚ
001 "Экономика және сауда саясатын, мемлекеттік жоспарлау мен басқару жүйесін қалыптастыру және дамыту жөніндегі қызметтер"

40 000
24
Разработка методики определения потребности в кадрах с учетом демографической ситуации, социально-экономического положения регионов с составлением прогноза ситуации до 2020 года в целом по стране и регионам
Целью исследования является разработка методики определения и прогноза потребности в кадрах экономики Казахстана, в том числе по проведению ежегодной оценки потребности в кадрах.
Разрабатываемая методика определения и прогноза потребности в кадрах будет учитывать демографическую ситуацию, социально-экономическое положение регионов, а также содержать прогноз ситуации до 2030 года в целом по стране и регионам
Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по формированию и развитию экономической и торговой политики, системы государственного планирования и управления"

22 500
25
Мемлекеттік жоспарлау жүйесі құжаттарының іске асырылуын мониторингілеуді сараптамалық-талдамалық сүйемелдеу
Ресурстарды тиімді пайдалануды, жоспарланған іс-шараларды орындауды, жоспарланған нысаналы индикаторларға қол жеткізуді зерттеу мен талдау үшін ақпаратты тұрақты жинау арқылы стратегиялық және бағдарламалық құжаттардың іске асырылуын талдау
Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлігі
"Экономикалық зерттеу институты" АҚ
001 "Экономика және сауда саясатын, мемлекеттік жоспарлау мен басқару жүйесін қалыптастыру және дамыту жөніндегі қызметтер"

22 500
25
Экспертно-аналитическое сопровождение мониторинга реализации документов Системы  государственного планирования
Анализ реализации стратегических и программных документов посредством регулярного сбора информации для изучения и анализа эффективного использования ресурсов, выполнения запланированных мероприятий, достижения запланированных целевых индикаторов
Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по формированию и развитию экономической и торговой политики, системы государственного планирования и управления"

57 000
26
Қазақстан Республикасының Заң жобаларына ғылыми экономикалық сараптама
Ғылыми сараптама жүргізу ережелеріне сәйкес Қазақстан Республикасының Заң жобаларына ғылыми экономикалық сараптаманы жүзеге асыру
Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлігі
"Экономикалық зерттеу институты" АҚ
001 "Экономика және сауда саясатын, мемлекеттік жоспарлау мен басқару жүйесін қалыптастыру және дамыту жөніндегі қызметтер"

57 000
26
Научная экономическая экспертиза законопроектов Республики Казахстан
Проведение научной экономической экспертизы законопроектов Республики Казахстан в соответствии с Правилами проведения научной экспертизы
Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по формированию и развитию экономической и торговой политики, системы государственного планирования и управления"

168 560
27
Мемлекеттік аудит жүйесін енгізу
Мемлекеттік аудит жүйесін енгізу шеңберінде қазіргі уақытта әрекет ететін стратегиялық және бағдарламалық құжаттардың бағалануын, мемлекеттік қаржылық бақылауды, мемлекеттік органдар қызметінің жыл сайынғы бағалауын байланыстыру қажет
Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлігі
"Экономикалық зерттеу институты" АҚ
001 "Экономика және сауда саясатын, мемлекеттік жоспарлау мен басқару жүйесін қалыптастыру және дамыту жөніндегі қызметтер"

168 560
27
Внедрение системы государственного аудита
В рамках внедрения системы государственного аудита потребуется связать действующие в настоящее время оценку стратегических и программных документов, государственный финансовый контроль, ежегодную оценку эффективности деятельности государственных органов
Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по формированию и развитию экономической и торговой политики, системы государственного планирования и управления"

40 000
28
Қазақстанның әлемнің ең дамыған 30 мемлекетінің қатарына кіруі жөнінде тұжырымдама әзірлеу
Зерттеудің тақырыбы: 2050 жылға қарай Қазақстанның ең дамыған 30 мемлекет қатарына кіруді қамтамасыз ететін Концепцияны әзірлеу
Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлігі
"Экономикалық зерттеу институты" АҚ
001 "Экономика және сауда саясатын, мемлекеттік жоспарлау мен басқару жүйесін қалыптастыру және дамыту жөніндегі қызметтер"

40 000
28
Разработка Концепции вхождения в 30-ку развитых стран мира
Цель исследования: разработка Концепции, обеспечивающей вхождение Казахстана к 2050 году в число 30-ти развитых государств мира
Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по формированию и развитию экономической и торговой политики, системы государственного планирования и управления"

240 000
29
Қазақстан Республикасының 2030 жылға дейінгі әлеуметтік дамуының жалпыұлттық тұжырымдамасы жобасы бойынша тұжырымдамаларды әзірлеу
2030 жылға дейінгі әлеуметтік дамудың жалпыұлттық тұжырымдамасы әлеуметтік мемлекеттің қазақстандық моделі мен оның негізгі принциптері көрінісін, елдің әлеуметтік жаңғыруының стратегиялық бағыттарын, 2030 жылға дейінгі әлеуметтік сала дамуын көрсететін мақсатты индикаторларды және оларға жету бойынша стратегиялық әрекеттерді айқындау қажет
Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлігі
"Ұлттық талдамалық орталық" АҚ
001 "Экономика және сауда саясатын, мемлекеттік жоспарлау мен басқару жүйесін қалыптастыру және дамыту жөніндегі қызметтер"

240 000
29
Разработка рекомендаций к проекту Общенациональной концепции социального развития Республики Казахстан до 2030 года
В проекте Общенациональной концепции социального развития Республики Казахстан до 2030 года будут обозначены видение казахстанской модели социального государства и ее основные принципы, стратегические направления социальной модернизации страны, целевые индикаторы, отражающие развитие социальной сферы до 2030 года и стратегию действий по их достижению
Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
АО "Национальный аналитический центр"
001 "Услуги по формированию и развитию экономической и торговой политики, системы государственного планирования и управления"

22 500
30
Қазақстанның ДСҰ-ға кіруі шеңберінде келіссөздер позицияларын әзірлеген кезде консультациялық қолдау көрсету
Қазақстанның ДСҰ-ға кіруі, барлық мәселелердің аясы бойынша талдамалық сүйемелдеу, атап айтқанда Қазақстанның ДСҰ-ға кіруі жөніндегі Жұмыс тобы Баяндамасының жобасын дайындау шеңберінде көпжақты сияқты екіжақты деңгейдегі келіссөздерді сүйемелдеу бойынша зерттеулер
Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлігі
"Сауда саясатын дамыту орталығы" АҚ
001 "Экономика және сауда саясатын, мемлекеттік жоспарлау мен басқару жүйесін қалыптастыру және дамыту жөніндегі қызметтер"

22 500
30
Оказание консультационной поддержки при разработке переговорных позиций в рамках вступления Казахстана в ВТО
Исследования по вступлению Казахстана в ВТО, аналитическому сопровождению по всему спектру вопросов, в частности в рамках подготовки проекта доклада рабочей группы по вступлению Казахстана в ВТО, сопровождению в переговорах, как на многостороннем, так и на двустороннем уровне
Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
АО "Центр развития торговой политики"
001 "Услуги по формированию и развитию экономической и торговой политики, системы государственного планирования и управления"

184 000
31
Беларусь Республикасының, Қазақстан Республикасының және Ресей Федерациясының Кеден одағы мен Бірыңғай экономикалық кеңістігінің құқықтық базасын дамыту бойынша ұсынымдар әзірлеу
Ұлттық мүдделерді ескере отырып КО мен БЭК шеңберіндегі құжаттардың жобаларын әзірлеу және мазмұндық жағынан толықтыру бойынша ұсынымдар әзірлеу
Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлігі
"Сауда саясатын дамыту орталығы" АҚ
001 "Экономика және сауда саясатын, мемлекеттік жоспарлау мен басқару жүйесін қалыптастыру және дамыту жөніндегі қызметтер"

184 000
31
Выработка рекомендаций по развитию правовой базы Таможенного союза и Единого экономического пространства Республики Беларусь, Республики Казахстан и Российской Федерации
Выработка рекомендаций по разработке и содержательному наполнению проектов документов в рамках ТС и ЕЭП с учетом национальных интересов
Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
АО "Центр развития торговой политики"
001 "Услуги по формированию и развитию экономической и торговой политики, системы государственного планирования и управления"

174 000
32
ДСҰ, Кеден одағы мен Бірыңғай экономикалық кеңістік шеңберінде қабылданатын міндеттемелерді ескере отырып сауда-экономикалық ынтымақтастықты дамыту бойынша ұсыныстар мен ұсынымдар әзірлеу
Үшінші елдер сияқты ТМД елдерімен Қазақстандық өнімді ілгерілетуге бағытталған еркін сауда аймақтарын құру бойынша келіссөздер барысында келіссөздер ұстанымын әзірлеу
Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлігі
"Сауда саясатын дамыту орталығы" АҚ
001 "Экономика және сауда саясатын, мемлекеттік жоспарлау мен басқару жүйесін қалыптастыру және дамыту жөніндегі қызметтер"

174 000
32
Выработка предложений и рекомендаций по развитию торгово-экономического сотрудничества с учетом обязательств принимаемых в рамках ВТО, Таможенного союза и Единого экономического пространства
Выработка переговорной позиции в ходе переговоров по созданию зон свободной торговли как с третьими странами, так и странами СНГ, направленных на продвижение казахстанской продукции
Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
АО "Центр развития торговой политики"
001 "Услуги по формированию и развитию экономической и торговой политики, системы государственного планирования и управления"

159 550
33
Жұмылдыру дайындығы мен жұмылдыруды жетілдіру жөніндегі қызметтер
Құпия
Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлігі
"Экономикалық зерттеу институты" АҚ
005 "Жұмылдыру дайындығы мен жұмылдыруды жетілдіру жөніндегі қызметтер"
47 823
34
Астана экономикалық форумын өткізу
VI Астана экономикалық форумын ұйымдастыру және өткізу
Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлігі
"Экономикалық зерттеу институты" АҚ
016 "Астана экономикалық форумын өткізуді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер"

159 550
33
Услуги по совершенствованию мобилизационной подготовки и мобилизации
Секретно
Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
005 "Услуги по совершенствованию мобилизационной подготовки и мобилизации"
47 823
34
Проведение Астанинского экономического форума
Организация и проведение VI Астанинского экономического форума
Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
016 "Услуги по обеспечению проведения Астанинского экономического форума"

386 000
35
Ең төменгі әлеуметтік стандарттарды ендіру бойынша жалпы әдістемелік тәсілдерді анықтау
Қазақстандық қоғамның заманауи әлеуметтік-экономикалық жаңғыртылуының мәтінінде мемлекеттік ең төменгі әлеуметтік стандарттарды кешенді зерттеу және ең төменгі әлеуметтік стандарттарды өндіру бойынша жалпы әдістемелік тәсілдерді, сондай-ақ азаматтардың ең төменгі әлеуметтік стандарттармен қамтамасыз етілу ережесі мен мөлшерлерін жете дайындау
Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі
"Экономикалық зерттеулер институты" АҚ
147 "Қазақстан Республикасын әлеуметтік жаңғырту шеңберінде зерттеулер жүргізуді қамтамасыз ету"

386 000
35
Определение общих методологических подходов по внедрению минимальных социальных стандартов
Комплексное исследование государственных минимальных социальных стандартов в контексте современной социально-экономической модернизации казахстанского общества и разработка общих методологических подходов по внедрению минимальных социальных стандартов, а также норм и нормативов обеспечения граждан минимальными социальными стандартами
Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
147 "Обеспечение проведения исследований в рамках социальной модернизации Республики Казахстан"

26 087
36
"Назарбаев Зияткерлік мектептері" мамандандырылған білім беру ұйымдарындағы білім беру және тәрбиелеу қызметтері
Жеке оқу жоспарлары мен авторлық бағдарламалардың негізінде жаратылыстану-математикалық бағыттағы эксперименталды оқу бағдарламаларын қолдана отырып, білім беру қызметтерін ұсыну
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДББҰ
009 "Дарынды балаларды оқыту және тәрбиелеу"

26 087
36
Образовательные и воспитательные услуги в специализированных организациях образования "Назарбаев Интеллектуальные Школы"
Предоставление образовательных услуг с применением экспериментальных учебных программ с естественно-математическими направлениями на основе индивидуальных учебных планов и авторских программ
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АОО "Назарбаев Интеллектуальные Школы"
009 "Обучение и воспитание одаренных детей"

1 295 953
37
Техникалық және кәсіптік білім беру жүйесі үшін оқытушылар мен менеджерлердің біліктілігін арттыру бойынша көрсетілетін қызметтер
Халықаралық сарапшыларды тарта отырып, оқытушылар мен менеджерлердің біліктілігін арттыруды ұйымдастыру бойынша көрсетілетін қызметтер
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Кәсіпқор" холдингі" АҚ
023 "Мемлекеттік білім беру ұйымдары кадрларының біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау"

1 295 953
37
Услуги по повышению квалификации преподавателей и менеджеров для системы технического и профессионального образования
Услуги по организации повышения квалификации преподавателей и менеджеров с привлечением международных экспертов
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Холдинг "Кәсіпқор"
023 "Повышение квалификации и переподготовка кадров государственных организаций образования"

319 373
38
Білім беру қызметкерлерінің біліктілігін арттыру бойынша көрсетілетін қызметтер
Қазақстан Республикасы білім беру қызметкерлерінің кәсіби құзыреттілігі деңгейіне қойылатын заманауи талаптарға сәйкес үздіксіз біліктілікті арттырудың тиімді моделін құру жолымен білім беру қызметкерлерінің біліктілігін арттыру бойынша көрсетілетін қызметтерді ұсыну
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Өрлеу" ұлттық біліктілікті арттыру орталығы" АҚ
023 "Мемлекеттік білім беру ұйымдары кадрларының біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау"

319 373
38
Услуги по повышению квалификации работников образования
Предоставление услуг по повышению квалификации работников образования путем создания эффективной модели непрерывного повышения квалификации в соответствии с современными требованиями к уровню профессиональных компетенций работников образования Республики Казахстан
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Национальный центр повышения квалификации "Өрлеу"
023 "Повышение квалификации и переподготовка кадров государственных организаций образования"

10 416 520
39
Мемлекеттік білім беру және мемлекеттік студенттік кредиттерді қайтару, оларға қызмет көрсету және білім беру гранттары бойынша ауылдық квота шеңберінде білім алған Қазақстан Республикасы жоғары оқу орындары түлектерін ауылдық жерлерде жұмысқа орналастыруды қадағалауды жүзеге асыруды қамтамасыз ету қызметтері
Мемлекеттік білім беру және мемлекеттік студенттік кредиттерді қайтару, оларға қызмет көрсетуді ұсыну, білім беру гранттары бойынша ауылдық квота шеңберінде білім алған Қазақстан Республикасы жоғары оқу орындары түлектерін ауылдық жерлердегі білім беру және медициналық ұйымдарда жұмысқа орналастыруды, жас мамандардың қарызды еңбекпен өтеу бойынша міндеттерін орындауын қадағалаумен қамтамасыз ету қызметтері
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Қаржы орталығы" АҚ
050 "Білім беру кредиттерін қайтару бойынша сенім білдірілген өкілдің қызметіне ақы төлеу"

10 416 520
39
Услуги по возврату и обслуживанию государственных образовательных и государственных студенческих кредитов, обеспечению мониторинга трудоустройства выпускников высших учебных заведений Республики Казахстан, обучавшихся по образовательным грантам в пределах сельской квоты
Предоставление услуг по возврату и обслуживанию государственных образовательных и государственных студенческих кредитов, обеспечению мониторинга трудоустройства выпускников высших учебных заведений Республики Казахстан, обучавшихся по образовательным грантам в пределах сельской квоты, в организации образования и медицинские организации, расположенные в сельской местности и исполнения молодыми специалистами обязанности по отработке в сельской местности
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Финансовый центр"
050 "Оплата услуг поверенным агентам по возврату образовательных кредитов"

133 094
40
Ғылыми зерттеулердің бағдарламалары мен жобаларын орындау бойынша қызмет көрсету
Түркі мәдени кешенінің қалыптасуы тұрғысынан ежелгі түріктердің монументалды және декоративті қолданбалы өнерін зерделеу; Түркі халықтары мен мемлекеттерінің тарихи-мәдени мұрасы және ықпалдасу процестері
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі (Ғылым комитеті)
"Түркі академиясы" АҚ
055 "Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет"

133 094
40
Предоставление услуг по выполнению программ и проектов научных исследований
Изучение монументального и декоративного прикладного искусства древних тюрков в контексте формирования тюркского культурного комплекса; историко-культурное наследие и интеграционные процессы тюркских народов и государств
Министерство образования и науки Республики Казахстан (Комитет науки )
НАО "Тюркская академия"
055 "Научная и (или) научно-техническая деятельность"

373 712
41
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландыру ұсынылатын ғылыми, ғылыми-техникалық және инновациялық жобалар мен бағдарламаларды жүргізуді ұйымдастыру жөніндегі қызметтер, сондай-ақ ұлттық ғылыми кеңестердің жұмысын ұйымдастыру
Сарапшыларды іздеу және тарту, қолданыстағы заңнаманың талаптарына сәйкес шарт шеңберінде жүргізілген мемлекеттік ғылыми-техникалық сараптамалар бойынша құжаттарды қалыптастыру. Сарапшыларға және басқа қызметкерлерге еңбекақы төлеу, жүргізілетін жұмыстардың/көрсетілетін қызметтердің нәтижелілігінің мониторингі. Ғылыми, ғылыми-техникалық және инновациялық жобалар мен бағдарламалардың, шетелдік және отандық сарапшылардың, сараптамалық қорытындылардың дерекқорын қалыптастыру. Ғылыми-техникалық сараптама әдіснамасын жетілдіру жөнінде ғылыми-талдамалық жұмыстар жүргізу. ҰҒК мүшелеріне сыйақы төлеу, олардың іссапарлық шығыстарын өтеу, орындалған ғылыми жұмыстардың мониторингі
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі (Ғылым комитеті)
"Мемлекеттік ғылыми-техникалық сараптама ұлттық орталығы" АҚ
055 "Ғылыми және/немесе ғылыми-техникалық қызмет"

373 712
41
Услуги по организации проведения государственной научно-технической экспертизы научных, научно-технических и инновационных проектов и программ, предлагаемых к финансированию из государственного бюджета, а также организация работы национальных научных советов
Поиск и привлечение экспертов, формирование документов по проведенным в рамках договора государственным научно-техническим экспертизам в соответствии с требованиями действующего законодательства. Оплата труда экспертов и других работников, мониторинг результативности проводимых работ/услуг.
Формирование банков данных научных, научно-технических и инновационных проектов и программ, зарубежных и отечественных экспертов и экспертных заключений. Проведение научно-аналитических работ по усовершенствованию методологии научно-технической экспертизы. Оплата вознаграждения членам ННС, оплата их командировочных расходов, мониторинг выполнения научных работ
Министерство образования и науки Республики Казахстан (Комитет науки )
АО "Национальный центр государственной научно-технической экспертизы"
055 "Научная и (или) научно-техническая деятельность"

1 473 352
42
Инновациялар мен патенттер дерекқорын құру
Әлеуметтік тартымды ғылыми әзірлемелер алабына инвесторлардың (қорлардың, банктердің және басқа қаржы ұйымдарының), даму институттарының, технологиялар трансферті ұйымдарының, инноваторлардың, ғалымдар мен басқа да мүдделі адамдардың жетімділігін қамтамасыз ету арқылы ғылыми-техникалық қызмет нәтижелерін коммерцияландыруға және инновациялық кәсіпкерлікті дамытуға көмектесу үшін инновациялар мен патенттер дерекқорын құру
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің (Ғылым комитеті)
"Ұлттық ғылыми-техникалық ақпарат орталығы" АҚ
055 "Ғылыми және/немесе ғылыми-техникалық қызмет"

1 473 352
42
Создание базы данных инноваций и патентов
Создание базы данных инноваций и патентов для содействия коммерциализации результатов научно-технической деятельности и развитию инновационного предпринимательства путем обеспечения доступа инвесторов (фондов, банков и других финансовых организаций), институтов развития, организаций трансфера технологий, инноваторов, ученых и других заинтересованных лиц к массиву коммерчески и социально привлекательных научных разработок
Министерство образования и науки Республики Казахстан (Комитет науки)
АО "Национальный центр научно-технической информации"
055 "Научная и (или) научно-техническая деятельность"

73 425
43
Бекіре балықты өсірудің аквамәдени технологиясын әзірлеу және құрылғыларды дайындау
Жетілдірілген технологиялар мен жаңа технологиялар шешімі негізінде қара уылдырық пен бекіре ет бойынша тұйық сумен қамтылу жағдайында бекіре балықтың ғылыми-технологиялық өнеркәсіптік аквамәдениеттік кешенін құру
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің (Ғылым комитеті)
"Парасат" ұлттық ғылыми-технологиялық холдингі" АҚ
055 "Ғылыми және/немесе ғылыми-техникалық қызмет"

73 425
43
Разработка аквакультурной технологии выращивания осетровых рыб и изготовление оборудования
Создание научно-технологического промышленного аквакультурного комплекса осетровых пород рыб в условиях замкнутого водообеспечения по производству черной икры и осетрового мяса на основе усовершенствованных технологий и новых технологических решений
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Национальный научно-технологический холдинг "Парасат"
055 "Научная и (или) научно-техническая деятельность"

1 335 000
44
Атырау қаласындағы мамандарды даярлау, қайта даярлау және біліктілігін арттыру өңіраралық кәсіби орталығының (колледж) қызметін қамтамасыз ету
Атырау қаласындағы мамандарды даярлау, қайта даярлау және біліктілігін арттыру өңіраралық кәсіби орталығында (колледж) оқу-өндірістік үдерісті ұйымдастыру қызметтерін ұсыну
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Кәсіпқор" холдингі" АҚ
057 "Кәсіпқор" холдингі" АҚ қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер"

1 335 000
44
Обеспечение деятельности Межрегионального профессионального центра подготовки, переподготовки и повышения квалификации кадров в городе Атырау (колледж)
Предоставление услуг по организации учебно-производственного процесса в Межрегиональном профессиональном центре подготовки, переподготовки и повышения квалификации кадров в городе Атырау (колледж)
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Холдинг "Кәсіпқор"
057 "Услуги по обеспечению деятельности АО "Холдинг "Кәсіпқор"

124 074
45
Foundation бағдарламасы бойынша оқуды енгізу және ұйымдастыру қызметтері
Атырау қаласындағы мамандарды даярлау, қайта даярлау және біліктілігін арттыру өңіраралық кәсіби орталығында (колледж) Foundation бағдарламасы бойынша студенттерді оқыту және енгізілетін эксперименталдық білім беру бағдарламалары бойынша қазақстандық оқытушыларды оқытуға даярлау қызметтері
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Кәсіпқор" холдингі" АҚ
057 "Кәсіпқор" холдингі" АҚ қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер"

124 074
45
Услуги по внедрению и организации обучения по программе Foundation
Услуги по обучению студентов по программе Foundation и подготовке казахстанских преподавателей к преподаванию экспериментальных образовательных программ, внедряемых в Межрегиональном профессиональном центре подготовки, переподготовки и повышения квалификации кадров в городе Атырау (колледж)
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Холдинг "Кәсіпқор"
057 "Услуги по обеспечению деятельности АО "Холдинг "Кәсіпқор"

735 831
46
Білім беру бағдарламаларын әзірлеу қызметтері
Халықаралық сарапшыларды тарту арқылы "Кәсіпқор" холдингінің білім беру ұйымдарына арналған білім беру бағдарламаларын әзірлеу
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Кәсіпқор" холдингі" АҚ
057 "Кәсіпқор" холдингі" АҚ қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер"
400 164
47
Мемлекеттік білім беру тапсырысы шеңберінде "Назарбаев университеті" ДББҰ-да жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандарды даярлау қызметтері
Мемлекеттік білім беру тапсырысы шеңберінде жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандарды даярлау қызметтерін ұсыну
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Назарбаев университеті" ДББҰ
064 "Назарбаев университеті" ДББҰ-да жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандарды даярлау қызметтері"

735 831
46
Услуги по разработке образовательных программ
Разработка образовательных программ для образовательных организаций холдинга "Кәсіпқор" с привлечением международных экспертов
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Холдинг "Кәсіпқор"
057 "Услуги по обеспечению деятельности АО "Холдинг "Кәсіпқор"
400 164
47
Услуги по подготовке в рамках государственного образовательного заказа специалистов с высшим и послевузовским образованием в АОО "Назарбаев университет"
Предоставление услуг по подготовке в рамках государственного образовательного заказа специалистов с высшим и послевузовским образованием
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АОО "Назарбаев университет"
064 "Услуги по подготовке специалистов с высшим и послевузовским образованием в АОО "Назарбаев университет"

9 323 443
48
Оператордың Мемлекеттік білім беру жинақтау жүйесінің жұмыс істеуін қамтамасыз ету қызметтерін ұсынуы
Мемлекеттік білім беру жинақтау жүйесін енгізу мен іске асыруды ұйымдастырушылық, ақпараттық, әдіснамалық сүйемелдеу, сондай-ақ жүйенің жұмыс істеуінің мониторингі қызметтерін ұсыну
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Қаржы орталығы" АҚ
065 "Мемлекеттік білім беру жинақтау жүйесі операторының қызметтеріне ақы төлеу"

9 323 443
48
Предоставление оператором услуг по обеспечению функционирования Государственной образовательной накопительной системы
Предоставление услуг по организационному, информационному, методологическому сопровождению внедрения и реализации Государственной образовательной накопительной системы, а также мониторингу функционирования системы
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Финансовый центр"
065 "Оплата услуг оператора Государственной образовательной системы"

103 522
49
Ауруханалық басқару саласында халықаралық стандарттарды енгізу
Ауруханалық басқару жүйесін жетілдіру, денсаулық сақтау жүйесінің инновациялық технологияларының трансферті және "Болашақ госпиталін" құру
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
"Ұлттық медициналық орталық" АҚ
031 "Аурухананы басқару саласындағы халықаралық стандарттарды енгізу"
2 641 781
50
Медициналық ұйымдарға медициналық техниканы лизингі мен жеткізуді ұйымдастыру
Денсаулық сақтау ұйымдарына лизинг шарты бойынша әрі қарай беру мақсатында медициналық техниканы сатып алуды және жеткізуді ұйымдастыру
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
"КазМедТех" АҚ
031 "Аурухананы басқару саласындағы халықаралық стандарттарды енгізу"

103 522
49
Внедрение международных стандартов в области больничного управления
Совершенствование системы больничного управления, трансферт инновационных технологий системы здравоохранения и создание "Госпиталя будущего"
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
АО "Национальный медицинский холдинг"
031 "Внедрение международных стандартов в области больничного управления"
2 641 781
50
Организация поставки медицинским организациям медицинской техники в лизинг
Организация закупа и поставок медицинской техники для дальнейшей передачи организациям здравоохранения на условиях лизинга
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
АО "КазМедТех"
031 "Внедрение международных стандартов в области больничного управления"

372 850
51
Қатты тұрмыстық қалдықтар бойынша инвестициялық негіздемелер
Қатты тұрмыстық қалдықтар бойынша инвестициялық негіздемелер әзірлеу
Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігі
"Қазақ Суарнажоба" АҚ
040 "Қатты тұрмыстық қалдықтар бойынша инвестициялық негіздемелер әзірлеу"
149 990
52
Әлеуметтік маңызы бар және мәдени іс-шаралар өткізу
Мемлекеттік мерекелерге арналған іс-шараларды және салтанатты концерттерді өткізу; Қазақстан халқы Ассамблеясына арналған салтанатты концертті өткізу; Елбасының шетел делегацияларымен ресми кездесулер шеңберінде концерттік іс-шараларды өткізу; Қазақстанда және шетелдерде мәдениет күндерін өткізу
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
"Қазақ әуендері" АҚ
008 "Әлеуметтік маңызы бар және мәдени іс-шаралар өткізу"

372 850
51
Обоснование инвестиций по твердо-бытовым отходам
Разработка обоснований инвестиций по твердо-бытовым отходам
Министерство охраны окружающей среды
АО "Казахский Водоканалпроект"
040 "Разработка обоснований инвестиций по твердо-бытовым отходам"
149 990
52
Проведение социально значимых и культурных мероприятий
Проведение праздничных мероприятий и торжественных концертов, посвященных празднованиям государственных праздников; проведение торжественного концерта, посвященного Ассамблее народа Казахстана; проведение концертных мероприятий в рамках официальных встреч Главы государства с иностранными делегациями; проведение дней культуры в Казахстане и зарубежом
Министерство культуры и информации Республики Казахстан
АО "Қазақ әуендері"
008 "Проведение социально значимых и культурных мероприятий"

571 237
53
Bnews.kz интернет–порталы арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу
Елдің әлеуметтік-экономикалық және қоғамдық-саяси өмірін жария ету
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
"Казконтент" АҚ
021 "Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу"
345 380
54
Baq.kz интернет–порталы арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу
Қазақтілді БАҚ-ты Интернетте кеңінен таныту, мемлекеттік тілді дамыту, контентті ұлғайту
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
"Казконтент" АҚ
021 "Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу"

571 237
53
Проведение государственной информационной политики через Интернет-портал Bnews.kz
Освещение социально-экономической и общественно-политической жизни страны
Министерство культуры и информации Республики Казахстан
АО "Казконтент"
021 "Проведение государственной информационной политики"
345 380
54
Проведение государственной информационной политики на государственном языке через Интернет-портал Baq.kz
Популяризация казахоязычных СМИ в Интернете, развитие государственного языка, увеличение контента
Министерство культуры и информации Республики Казахстан
АО "Казконтент"
021 "Проведение государственной информационной политики"

92 159
55
ҚР Премьер-Министрі сайтын сүйемелдеу
Мемлекеттік органдардың жұмысы туралы халықты ақпараттандыру деңгейін көтеру үшін ҚР Премьер-Министр жұмыстарын Интернетте көрсету
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
"Казконтент" АҚ
021 "Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу"
122 131
56
Баспа БАҚ-ты Интернетке көшіру
Отандық Интернет – БАҚ-ты дамыту, Мемлекеттің оң имиджін жоғарылату мақсатында Орталық Азия және халықаралық ақпараттық кеңістігінде қазақстандық БАҚ-тың қатысуын күшейту
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
"Казконтент" АҚ
021 "Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу"

92 159
55
Сопровождение сайта Премьер-Министра Республики Казахстан
Освещение деятельности Премьер-Министра Республики Казахстан в интернете для повышения уровня информированности населения о работе государственных органов
Министерство культуры и информации Республики Казахстан
АО "Казконтент"
021 "Проведение государственной информационной политики"
122 131
56
Переход печатных СМИ в Интернет
Развитие отечественных интернет – СМИ, усиление присутствия казахстанских СМИ в Центрально-Азиатском и международном информационном пространстве, в целях продвижения позитивного имиджа страны
Министерство культуры и информации Республики Казахстан
АО "Казконтент"
021 "Проведение государственной информационной политики"

58 931
57
Бейне порталдар арқылы жағымды ақпараттық орта қалыптастыруға мемлекеттің Интернетке кіру деңгейін жоғарылату
Қазақстандық мультимедиалық контентін жинақтау, Қазақстандық интернет телевизиясын және радионы қалыптастыру, портал қатысушыларына мультимедиалық хостинг қызметін көрсету
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
"Казконтент" АҚ
021 "Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу"

58 931
57
Повышение уровня государственного присутствия в Интернете и формирования положительной информационной среды посредством видео-порталов
Сбор мультимедийного контента Казахстана, формирование казахстанского Интернет-телевидения и радио, предоставление услуг мультимедиа хостинга посетителям портала
Министерство культуры и информации Республики Казахстан
АО "Казконтент"
021 "Проведение государственной информационной политики"

161 444
58
El.kz әлеуметтік желі арқылы мемлекеттік тілді Интернетте дамыту
Қазақ тілдес және бүкіл әлем жастар үшін Интернет ресурстарды дамыту, жастардың қоғамдық пікірлерін басқару, біліктілік, мәдени деңгейін, патриоттықты жоғарылату
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
"Казконтент" АҚ
021 "Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу"
276 623
59
Контенттік сүйемелдеуді талдау және мемлекеттік органдардың ресми Интернет ресурстарын жоғарылату
Мемлекеттік органдар туралы ақпараттарға қол жетімділіктің ағымдағы деңгейінің сандық және сапалық мінездемелерін анықтау
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
"Казконтент" АҚ
021 "Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу"

161 444
58
Развитие государственного языка в Интернете через социальную сеть El.kz
Развитие Интернет-ресурса для казахскоязычной молодежи всего мира, управление общественным мнением молодых людей, повышения образованности, культурного уровня, патриотизма
Министерство культуры и информации Республики Казахстан
АО "Казконтент"
021 "Проведение государственной информационной политики"
276 623
59
Анализ контентного сопровождения и продвижения официальных Интернет-ресурсов государственных органов
Определение количественных и качественных характеристик текущего уровня доступности информации о деятельности государственных органов
Министерство культуры и информации Республики Казахстан
АО "Казконтент"
021 "Проведение государственной информационной политики"

47 188
60
Казнетті статистикалық талдау
Перспективалы бағыттардың дамыту бағыттарын, ынталандыру нүктелері мен аудиторияны бағалау және олардың қажеттілігін анықтау үшін қазіргі кездегі Казнеттің дамуын зерттеу, жақын арадағы жылдарда Қазақстандық интернет сегментін дамытуын жоспарлау
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
"Казконтент" АҚ
021 "Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу"
33 853
61
Интернеттің әлеуметтік-саяси ықпалын талдау
Казнет ресурстарына ақпараттық бақылау жүргізу, интернеттің Казнет пайдаланушыларына әсерін бағалауды ұсыну
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
"Казконтент" АҚ
021 "Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу"

47 188
60
Статистический анализ Казнета
Исследование текущего состояния развития Казнета для определения перспективных направлений развития, точек стимулирования и оценки аудитории и их потребностей, прогнозирование развития Казахстанского сегмента Интернет на ближайшие годы
Министерство культуры и информации Республики Казахстан
АО "Казконтент"
021 "Проведение государственной информационной политики"
33 853
61
Анализ социально-политического влияния Интернета
Проведение мониторинга информационных ресурсов Казнета, предоставление оценки влияние интернета на пользователей Казнета
Министерство культуры и информации Республики Казахстан
АО "Казконтент"
021 "Проведение государственной информационной политики"

92 712
62
Әдеби порталды контенттік сүйемелдеу және контенттік аударма
Казнеттегі пайдаланушылардың санын көбейту, Қазақстанда кітап базасын құру
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
"Казконтент" АҚ
021 "Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу"
146 451
63
Ұлттық фильмдерді шығару
Әлемдік аренада елдің имиджіне, мемлекеттің мүдделеріне қызмет ететін, халықтың рухани қажеттілігін қанағаттандыратын жоғары деңгейдегі көркем ұлттық фильмдер көрсетілімін шығару (жалғасы бар фильмдерді шығару)
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
"Ш. Айманов атындағы Қазақфильм" АҚ
007 "Ұлттық фильмдер шығару"

92 712
62
Контентный перевод и контентное сопровождение литературного портала
Увеличение количества пользователей Казнета, создание книжной базы Казахстана
Министерство культуры и информации Республики Казахстан
АО "Казконтент"
021 "Проведение государственной информационной политики"
146 451
63
Производство национальных фильмов
Производство высокохудожественных произведений национальных фильмов, способных удовлетворять духовные потребности народа, служить государственным интересам, имиджу страны на мировой арене. (Производство продолжающихся фильмов)
Министерство культуры и информации Республики Казахстан
АО "Казахфильм имени Ш. Айманова"
007 "Производство национальных фильмов"

2 632 391
64
Ұлттық фильмдерді басқа тілдерге аудару, сценарий қорын қалыптастыру, үздіксіз кинотехнологиялық процесті қамтамасыз ету, ұлттық фильмдерді сақтау, ұлттық фильмдерді тарату және тираждау бойынша қызметтер
Барлық ұлттық фильмдерді түпнұсқа тілінен мемлекеттік тілге аудару, мемлекеттік фильм қорын құру және сақтау, фильмдердің прокатын ұйымдастыру, фильмдерді тарату және тираждау барысында фильм меншігінің құқығын сақтауды және фильм иесінің басқа да құқықтарын ұстануды қамтамасыз ету
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
"Ш. Айманов атындағы Қазақфильм" АҚ
007 "Ұлттық фильмдер шығару"

2 632 391
64
Услуги по дубляжу национальных фильмов, формированию сценарного резерва, обеспечению непрерывного кинотехнологического процесса, хранению национальных фильмов, дистрибъюции и тиражированию национальных фильмов
Дубляж всех национальных фильмов с языка оригинала на государственный язык, создание и сохранение государственного фильмофонда, организация проката фильмов, обеспечение сохранности прав собственника фильма и соблюдение иных прав фильмовладельца при осуществлении тиражирования и дистрибьюции
Министерство культуры и информации Республики Казахстан
АО "Казахфильм имени Ш. Айманова"
007 "Производство национальных фильмов"

317 890
65
"Хабар" Агенттігі" АҚ арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу
"Хабар", "Ел Арна", "KazakhTV", "Білім", "24KZ" телеарналары арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу бойынша қызметтер
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
"Хабар" Агенттігі" АҚ
021 "Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу"
12 103 072
66
"Қазақстан" РТРК" АҚ арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу
"Қазақстан", "Балапан", "Мәдениет", "Олимп", "Первый канал Евразия", облыстық телеарналары, "Қазақ радиосы", "Шалқар" радиосы, "Астана" радиосы, "Классика" радиосы арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу бойынша қызметтер
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
"Қазақстан" Республикалық телерадиокорпорациясы" АҚ
021 "Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу"

317 890
65
Проведение государственной информационной политики через АО "Агентство "Хабар"
Услуги по проведению государственной информационной политики через Телеканалы "Хабар", "Ел Арна", "KazakhTV", "Білім", "24KZ"
Министерство культуры и информации Республики Казахстан
АО "Агентство "Хабар"
021 "Проведение государственной информационной политики"
12 103 072
66
Проведение государственной информационной политики через АО "РТРК "Казахстан"
Услуги по проведению государственной информационной политики через телеканалы "Казакстан", "Балапан", "Мәдениет", "Олимп", "Первый канал Евразия", областные ТВ, "Казахское радио", радио "Шалкар", радио "Астана", радио "Классика"
Министерство культуры и информации Республики Казахстан
АО "Республиканская телерадиокорпорация "Казахстан"
021 "Проведение государственной информационной политики"

15 870 866
67
"Мир" МТРК ҰФ арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу
"Мир", "Мир 24" телеарналары арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу бойынша қызметтер
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
Қазақстан Республикасындағы "Мир" Мемлекетаралық телерадиокомпаниясының Ұлттық филиалы
021 "Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу"
290 009
68
"Қазтелерадио" АҚ арқылы транспондерлерді жалға алу және мемлекеттік және мемлекеттік емес теле-, радио арналарды тарату
Ұлттық спутниктік телерадио желісі арқылы теле-, радио арналарды тарату үшін спутниктік ресурстарды жалға беру бойынша қызмет көрсету, спутниктік ресурстарды жалға беру және мемлекеттік және мемлекеттік емес теле-, радио арналарды тегін спутникті желідегі телерадиотарату пакеті құрамында тарату бойынша қызмет көрсету, теле-, радио арналарды цифрлы эфирліқ желіде тарату бойынша қызмет көрсету және цифрлы эфирліқ таратуды енгізу бойынша ағымдағы шығындарды төлеу. Теле-, радио арналарды цифрліқ желіде және ұқсас желіде эфирліқ тарату үшін "Kazsat-2" спутнигінде спутниктік ресурстарды резервтеу. HD форматында теле-, радио арналарды тарату үшін спутниктік ресурстарды жалға беру бойынша қызмет көрсету
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
"Қазтелерадио" АҚ
021 "Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу"

15 870 866
67
Проведение государственной информационной политики через НФ МТРК "Мир"
Услуги по проведению государственной информационной политики через телеканалы "Мир", "Мир 24"
Министерство культуры и информации Республики Казахстан
Национальный филиал Межгосударственной телерадиокомпании "Мир" в Республике Казахстан
021 "Проведение государственной информационной политики"
290 009
68
Услуги по аренде транспондеров и распространение государственных и негосударственных теле-, радиоканалов через АО "Казтелерадио"
Услуги по аренде спутникового ресурса для распространения теле-, радиоканалов через Национальную спутниковую сеть телерадиовещания, услуги по аренде спутникового ресурса и распространению государственных и негосударственных теле-, и радиоканалов в составе бесплатного пакета спутниковой сети телерадиовещания, услуги по распространению теле-, радиоканалов в сети цифрового эфирного вещания, а также оплата текущих расходов по внедрению цифрового эфирного вещания.
Резервирование спутникового ресурса на спутнике "Kazsat-2" для распространения теле-, радиоканалов на сеть цифровых передатчиков эфирного вещания и сеть аналоговых передатчиков эфирного вещания, услуги по аренде спутникового ресурса для распространения теле-, радиоканалов в HD формате
Министерство культуры и информации Республики Казахстан
АО "Казтелерадио"
021 "Проведение государственной информационной политики"

132 500
71
Қаржылық бұзушылықтарға зерттеулер жүргізу
Республикалық бюджеттің атқарылуына сыртқы бақылауды тиімді жүзеге асыру мақсатында, сондай-ақ 004 "Қаржылық бұзушылықтарды зерттеу" республикалық бюджеттік бағдарлама бойынша бюджеттік қаражаттарды нысаналыға сай емес, негізсіз және тиімсіз пайдалануды анықтау және алдын алу бойынша пәрменді шаралар қабылдау үшін жыл сайын қаржылық бұзушылықтардың алдын алу бойынша зерттеулік жұмыстарды жүргізуге қаражаттар қарастырылады
Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитеті
Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитетінің "Қаржылық бұзушылықтарды зерттеу жөніндегі орталық" шаруашылық жүргізу құқығындағы РМК
004 "Қаржылық бұзушылықтарды зерттеу"
168 224
72
"е-Статистика" интеграцияланған ақпарат жүйесін құру және дамыту
"е-Статистика" интеграцияланған Қазақстан Республикасы ақпарат жүйесін құру және дамыту Статистика агенттігі бойынша қызметтер
Қазақстан Республикасы Статистика агенттігі
"Қазақстан Республикасы Статистика агенттігінің ақпараттық есептеуіш орталығы" республикалық мемлекеттік кәсіпорны
011 "е-Статистика" интеграцияланған ақпарат жүйесін құру және дамыту"

132 500
71
Проведение исследований финансовых нарушений
Исследование актуальных вопросов, направленных на совершенствование методов выявления и профилактики финансовых нарушений, в целях эффективного осуществления государственного финансового контроля
Счетный комитет по контролю за исполнением республиканского бюджета
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Центр по исследованию финансовых нарушений" Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета
004 "Исследование финансовых нарушений"
168 224
72
Создание и развитие интегрированной информационной системы "е-Статистика"
Услуги по созданию и развитию интегрированной информационной системы "е-Статистика"
Агентство Республики Казахстан по статистике
РГП "Информационно- вычислительный центр Агентства Республики
Казахстан по статистике"
011 "Создание и развитие интегрированной информационной системы "е-Статистика"