"Қазақстан Республикасының аумағына Кеден одағына мүше мемлекеттердің аумағынан импортталатын, өнеркәсіптік қайта өңдеуге арналған тауарлар тізбесін және көрсетілген өнеркәсіптік қайта өңдеу кезінде алынған дайын өнім тізбесін, сондай-ақ Қазақстан Республикасының осындай тауарларды импорттайтын салық төлеушілерінің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 8 шілдедегі № 782 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 15 сәуірдегі № 356 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 28 желтоқсандағы № 902 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 28.12.2017 № 902 қаулысымен
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасының аумағына Кеден одағына мүше мемлекеттердің аумағынан импортталатын, өнеркәсіптік қайта өңдеуге арналған тауарлар тізбесін және көрсетілген өнеркәсіптік қайта өңдеу кезінде алынған дайын өнім тізбесін, сондай-ақ Қазақстан Республикасының осындай тауарларды импорттайтын салық төлеушілерінің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 8 шілдедегі № 782 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының аумағына Кеден одағына мүше мемлекеттердің аумағынан импортталатын, өнеркәсіптік қайта өңдеуге арналған тауарлар тізбесі осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
2) көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының аумағына Кеден одағына мүше мемлекеттердің аумағынан импортталған тауарларды өнеркәсіптік қайта өңдеу кезінде алынған дайын өнімнің тізбесі осы қаулыға 2-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
3) көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының аумағына Кеден одағына мүше мемлекеттердің аумағынан өнеркәсіптік қайта өңдеуге арналған тауарларды импорттайтын Қазақстан Республикасы салық төлеушілерінің тізбесі осы қаулыға 3-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
С. Ахметов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2013 жылғы 15 сәуірдегі
№ 356 қаулысына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 8 шілдедегі
№ 782 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасының аумағына Кеден одағына мүше
мемлекеттердің аумағынан импортталатын, өнеркәсіптік қайта
өңдеуге арналған тауарлар тізбесі
Р/с
Тауарлардың атауы
КО СЭҚ ТН коды
1
2
3
1.
Шикі сүт

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 июля 2011 года № 782 "Об утверждении перечня импортируемых на территорию Республики Казахстан с территории государств-членов Таможенного союза товаров, предназначенных для промышленной переработки, и перечня готовой продукции, полученной при указанной промышленной переработке, а также перечня налогоплательщиков Республики Казахстан, импортирующих такие товары"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года № 356. Утратил силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2017 года № 902.
Сноска. Утратил силу постановлением Правительства РК от 28.12.2017 № 902 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
ПРЕСС-РЕЛИЗ
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 июля 2011 года № 782 "Об утверждении перечня импортируемых на территорию Республики Казахстан с территории государств-членов Таможенного союза товаров, предназначенных для промышленной переработки, и перечня готовой продукции, полученной при указанной промышленной переработке, а также перечня налогоплательщиков Республики Казахстан, импортирующих такие товары" следующие изменения:
1) перечень импортируемых на территорию Республики Казахстан с территории государств-членов Таможенного союза товаров, предназначенных для промышленной переработки, утвержденный указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
2) перечень готовой продукции, полученной при промышленной переработке товаров, импортированных на территорию Республики Казахстан с территории государств-членов Таможенного союза, утвержденный указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему постановлению;
3) перечень налогоплательщиков Республики Казахстан, импортирующих товары на территорию Республики Казахстан с территории государств-членов Таможенного союза, предназначенные для промышленной переработки, утвержденный указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению 3 к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
С. Ахметов
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 15 апреля 2013 года № 356
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 8 июля 2011 года № 782
Перечень
импортируемых на территорию Республики Казахстан с
территории государств-членов Таможенного союза товаров,
предназначенных для промышленной переработки
п/п
Наименование товара
Код ТН ВЭД ТС
1
2
3
1.
Молоко сырое

181.
Болатты сифонды құю үшін отқа төзімді бұйымдар. ШС-28 № 69/300 сифондық аралық түтікшелер
6903 20 000 0
182.
Болатты сифонды құю үшін отқа төзімді бұйымдар. ШС-28 № 70/300 сифондық аралық түтікшелер
6903 20 000 0
183.
Болатты сифонды құю үшін отқа төзімді бұйымдар. ШС-28 № 75/300 сифондық бойлық түтікшелер
6903 20 000 0
184.
Отқа төзімді бұйымдар. ШСП-32 № 10 ожауынан болатты құю үшін стопорлар
6903 20 100 0
185.
Отқа төзімді бұйымдар. ШСП-32 № 33/30 стакандары
6903 20 100 0
186.
Отқа төзімді бұйымдар. ШСП-32 № 33/35 стакандары
6903 20 100 0
187.
Отқа төзімді бұйымдар. ШСП-32 № 33/40 стакандары
6903 20 100 0
188.
Термиялық жалтыратылған шыны және беті тегістелген немесе жалтыратылған, табақтар түріндегі жұтатын, шағылыстыратын немесе шағылыстырмайтын қабаты бар немесе жоқ, алайда қандай да бір өзге тәсілмен өңделмеген шыны – арқауланбаған, жұтатын, шағылыстыратын немесе шағылыстырмайтын қабаты бар, өзгесі, қалыңдығы 3,5 мм астам, бірақ 4,5 мм аспайтын шыны
7005 10 300 0
189.
Термиялық жалтыратылған шыны және беті тегістелген немесе жалтыратылған, табақтар түріндегі жұтатын, шағылыстыратын немесе шағылыстырмайтын қабаты бар немесе жоқ, алайда қандай да бір өзге тәсілмен өңделмеген шыны – арқауланбаған, жұтатын, шағылыстыратын немесе шағылыстырмайтын қабаты бар, өзгесі, қалыңдығы 4,5 мм астам шыны
7005 10 800 0
190.
Термиялық жалтыратылған шыны және беті тегістелген немесе жалтыратылған, табақтар түріндегі жұтатын, шағылыстыратын немесе шағылыстырмайтын қабаты бар немесе жоқ, алайда қандай да бір өзге тәсілмен өңделмеген шыны – арқауланбаған өзге шыны: қалыңдығы 3,5 мм астам, бірақ 4,5 мм аспайтын шыны
7005 29 350 0
191.
Термикалық жалтыратылған шыны және беті тегістелген немесе жалтыратылған, табақтар түріндегі жұтатын, шағылыстыратын немесе шағылыстырмайтын қабаты бар немесе жоқ, алайда қандай да бір өзге тәсілмен өңделмеген шыны – арқауланбаған өзге шыны: қалыңдығы 4,5 мм астам шыны
7005 29 800 0
192.
Электр оқшауланған шыны мата
7019 52 000 0
193.
Құйма шойын
7201 10 190 0
194.
ФМн78 ферромарганеці
7202 11 800 0
195.
МЕМСТ 4755-91 ФМн88 ферромарганеці
7202 19 000 0
196.
Ферросилиций
7202 29 900 0
197.
ФС45 ферросилицийі
7202 29 900 0
198.
FeMnSi 17 ферросиликомарганеці
7202 30 000 0
199.
ФХ800, 010 феррохромы және т.б.
7202 41 900 0
200.
ФМо60 ферромолибдені
7202 70 000 0
201.
ФТи35 ферротитаны
7202 91 000 0
202.
ФВд50 феррованадийі
7202 92 000 0
203.
СК15 силикокальцийі
7202 99 800 0
204.
20-60 мм фракциясы СК-20 силикокальцийі
7202 99 800 0
205.
Болатты бытыра
7205 10 000 0
206.
Құрамында көміртегінің кемінде 0,25 % бар қаңылтырмен қапталған, темірден жасалған жартылай фабрикаттар

181.
Изделия огнеупорные для сифонной разливки стали. Трубки сифонные пролетные ШС-28 № 69/300
6903 20 000 0
182.
Изделия огнеупорные для сифонной разливки стали.
Трубки сифонные пролетные ШС-28 № 70/300
6903 20 000 0
183.
Изделия огнеупорные для сифонной разливки стали. Трубки сифонные пролетные ШС-28 № 75/300
6903 20 000 0
184.
Изделия огнеупорные. Стопорные для разливки стали из ковша ШСП-32 № 10
6903 20 100 0
185.
Изделия огнеупорные. Стаканы ШСП-32 № 33/30
6903 20 100 0
186.
Изделия огнеупорные. Стаканы ШСП-32 № 33/35
6903 20 100 0
187.
Изделия огнеупорные. Стаканы ШСП-32 № 33/40
6903 20 100 0
188.
Стекло термически полированное и стекло со шлифованной или полированной поверхностью, в листах, имеющее или не имеющее поглощающий, отражающий или не отражающий слой, но не обработанное иным способом – стекло неармированное, имеющее поглощающий, отражающий или не отражающий слой, прочее: толщиной более 3,5 мм, но не более 4,5 мм
7005 10 300 0
189.
Стекло термически полированное и стекло со шлифованной или полированной поверхностью, в листах, имеющее или не имеющее поглощающий, отражающий или не отражающий слой, но не обработанное иным способом – стекло неармированное, имеющее поглощающий, отражающий или не отражающий слой, прочее: толщиной более 4,5 мм
7005 10 800 0
190.
Стекло термически полированное и стекло со шлифованной или полированной поверхностью, в листах, имеющее или не имеющее поглощающий, отражающий или не отражающий слой, но не обработанное иным способом – неармированное стекло прочее: толщиной более 3,5 мм, но не более 4,5 мм
7005 29 350 0
191.
Стекло термически полированное и стекло со шлифованной или полированной поверхностью, в листах, имеющее или не имеющее поглощающий, отражающий или не отражающий слой, но не обработанное иным способом – неармированное стекло прочее: толщиной более 4,5 мм
7005 29 800 0
192.
Стеклоткань электроизоляционная
7019 52 000 0
193.
Чугун литейный
720110 1900
194.
Ферромарганец ФМн78
720211 8000
195.
Ферромарганец ФМн88 ГОСТ 4755-91
7202 19 000 0
196.
Ферросилиций
7202 29 900 0
197.
Ферросилиций ФС45
720229 9000
198.
Ферросиликомарганец FeMnSi 17
7202 30 000 0
199.
Феррохром ФХ800, 010 и.т.д.
720241 9000
200.
Ферромолибден ФМо60
720270 0000
201.
Ферротитан ФТи35
720291 0000
202.
Феррованадий ФВд50
720292 0000
203.
Силикокальций СК15
720299 8000
204.
Силикокальций СК-20 фракция 20-60 мм
7202 99 800 0
205.
Дробь стальная
7205 10 000 0
206.
Полуфабрикаты из железа, кованые, содержащие менее 0,25 мас.% углерода