"Қазақстан Республикасында орнатылатын ескерткiштер мен монументтер жөнiндегi мемлекеттiк комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 1 наурыздағы № 311 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 29 сәуірдегі № 414 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 23 тамыздағы № 476 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 23.08.2016 № 476 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасында орнатылатын ескерткiштер мен монументтер жөнiндегi мемлекеттiк комиссия құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 1 наурыздағы № 311 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., № 9, 97-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасында орнатылатын ескерткіштер мен монументтер жөніндегі мемлекеттік комиссияның құрамына мыналар енгізілсін:
Құл-Мұхаммед
Мұхтар Абрарұлы
-
Қазақстан Республикасының Мәдениет
және ақпарат министрі, төраға
Әбілдинова
Әлия Сапабекқызы
-
Қазақстан Республикасы Мәдениет және
ақпарат министрлігі Мәдениет комитеті
төрағасының орынбасары, хатшы;
көрсетілген құрамнан Дархан Қамзабекұлы Мыңбай, Роза Самидоллақызы Кәрібжанова шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 марта 2001 года № 311 "Об образовании Государственной комиссии по памятникам и монументам, сооружаемым в Республике Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 2013 года № 414. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 августа 2016 года № 476
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 23.08.2016 № 476.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 марта 2001 года № 311 «Об образовании Государственной комиссии по памятникам и монументам, сооружаемым в Республике Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2001 г., № 9, ст. 97) следующие изменения:
ввести в состав Государственной комиссии по памятникам и монументам, сооружаемым в Республике Казахстан, утвержденный указанным постановлением:
Кул-Мухаммеда
Мухтара Абрарулы
-
Министра культуры и информации
Республики Казахстан, председателем
Абельдинову
Алию Сапабековну
-
заместителя председателя Комитета по
культуре Министерства культуры и
информации Республики Казахстан, секретарем;
вывести из указанного состава: Мынбая Дархана Камзабекулы, Карибжанову Розу Самидоллаевну.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов