Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 10 маусымдағы № 591 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 19 сәуірдегі № 213 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 19.04.2019 № 213 (11.04.2019 бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулар бекітілсін.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
С. Ахметов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2013 жылғы 10 маусымдағы
№ 591 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне
енгізілетін өзгерістер мен толықтырулар
1. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 29.12.2016 № 901 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледi) қаулысымен.
2. "Елді мекендерде сыртқы (көрнекі) жарнама объектілерін орналастыру ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 7 ақпандағы № 121 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 7, 69-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Елді мекендерде сыртқы (көрнекі) жарнама объектілерін орналастыру ережесінде:
8 және 9-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Сыртқы (көрнекі) жарнама объектісін орналастыруға рұқсат (бұдан әрі – рұқсат) осы Ережеге 1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша ресімделеді.
9. Елді мекенде сыртқы (көрнекі) жарнама объектісін орналастыруға ниеті бар тұлға жергілікті атқарушы органға осы Ережеге 2-қосымшада белгіленген нысан бойынша жазбаша өтініш жібереді.";
10-тармақтың 2) тармақшасындағы "шешім қоса беріледі." деген сөздер "шешім;" деген сөзбен ауыстырылып, мынадай мазмұндағы 3) тармақшамен толықтырылсын:
"3) елді мекенде сыртқы (көрнекі) жарнама объектісін орналастыруға ниеті бар тұлғаның өкілі жүгінген кезде уәкілетті өкілдің жеке басын куәландыратын құжат және өкілдік етуге құзыреттілігін куәландыратын құжат қоса беріледі.";
қосымшада:
оң жақ жоғары бұрышындағы "Қосымша" деген сөз "Елді мекендерде сыртқы (көрнекі) жарнаманы орналастыру ережесіне 1-қосымша" деген сөздермен ауыстырылсын;
осы қаулыға 4-қосымшаға сәйкес көрсетілген Ережеге 2-қосымшамен толықтырылсын.
3. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 18.09.2013 № 983 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).

О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 июня 2013 года № 591. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 апреля 2019 года № 213.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 19.04.2019 № 213 (вводится в действие с 11.04.2019).
ПРЕСС-РЕЛИЗ
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые изменения и дополнения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
С. Ахметов
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 10 июня 2013 года № 591
Изменения и дополнения, которые вносятся в некоторые
решения Правительства Республики Казахстан
1. Утратил силу постановлением Правительства РК от 29.12.2016 № 901(вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
2. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 7 февраля 2008 года № 121 "Об утверждении Правил размещения объектов наружной (визуальной) рекламы в населенных пунктах" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 7, ст. 69):
в Правилах размещения объектов наружной (визуальной) рекламы в населенных пунктах, утвержденных указанным постановлением:
пункты 8 и 9 изложить в следующей редакции:
"8. Разрешение на размещение объекта наружной (визуальной) рекламы (далее – разрешение) оформляется по форме согласно приложению 1 к настоящим Правилам.
9. Лицо, имеющее намерение разместить объект наружной (визуальной) рекламы в населенном пункте, направляет письменное заявление по форме, установленной в приложении 2 к настоящим Правилам, в местный исполнительный орган.";
пункт 10 дополнить подпунктом 3) следующего содержания:
"3) документ, удостоверяющий личность уполномоченного представителя, и документ, удостоверяющий полномочия на представительство, – при обращении представителя лица, имеющего намерение разместить объект наружной (визуальной) рекламы в населенном пункте.";
в приложении:
в правом верхнем углу слово "приложение" заменить словами "Приложение 1 к Правилам размещения объектов наружной (визуальной) рекламы в населенных пунктах";
дополнить приложением 2 к указанным Правилам согласно приложению 4 к настоящему постановлению.
3. Утратил силу постановлением Правительства РК от 18.09.2013 № 983 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).

Ескерту. 5-қосымшаның күші жойылды - ҚР Үкіметінің 07.02.2014 N 64 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2013 жылғы 10 маусымдағы
№ 591 қаулысына
6-қосымша
Ескерту. 6-қосымшаның күші жойылды - ҚР Үкіметінің 07.02.2014 N 64 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2013 жылғы 10 маусымдағы
№ 591 қаулысына
7-қосымша
Ескерту. 7-қосымшаның күші жойылды - ҚР Үкіметінің 07.02.2014 N 64 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2013 жылғы 10 маусымдағы
№ 591 қаулысына
8-қосымша
Ескерту. 8-қосымшаның күші жойылды - ҚР Үкіметінің 07.02.2014 N 64 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

Сноска. Приложение 5 утратило силу постановлением Правительства РК от 07.02.2014 № 64 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 6
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 10 июня 2013 года № 591
Сноска. Приложение 6 утратило силу постановлением Правительства РК от 07.02.2014 № 64 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 7
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 10 июня 2013 года № 591
Сноска. Приложение 7 утратило силу постановлением Правительства РК от 07.02.2014 № 64 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 8
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 10 июня 2013 года № 591
Сноска. Приложение 8 утратило силу постановлением Правительства РК от 07.02.2014 № 64 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).