"Шикі мұнай мен мұнайдан жасалған тауарларға кедендік әкету баждары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 15 қазандағы № 1036 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 7 қыркүйектегі № 1162 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 17 маусымдағы № 598 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 1598 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 31.12.2013 № 1598 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Шикі мұнай мен мұнайдан жасалған тауарларға кедендік әкету баждары туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 15 қазандағы № 1036 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 7 қыркүйектегі № 1162 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 70, 1010-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың бесінші, алтыншы, жетінші, сегізінші, тоғызыншы, оныншы, он бірінші абзацтары мынадай редакцияда жазылсын:
«Баж ставкасы (1 тонна үшін доллармен)» деген бағанда:
«164,97», «109,98», «109,98», «109,98» деген сандар тиісінше «168,88», «112,59», «112,59», «112,59» деген сандармен ауыстырылсын.».
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 сентября 2012 года № 1162 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 октября 2005 года № 1036 "О вывозных таможенных пошлинах на сырую нефть и товары, выработанные из нефти"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 июня 2013 года № 598. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2013 года № 1598
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 31.12.2013 № 1598 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 сентября 2012 года № 1162 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 октября 2005 года № 1036 «О вывозных таможенных пошлинах на сырую нефть и товары, выработанные из нефти» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 70, ст. 1010) следующие изменения:
абзацы пятый, шестой, седьмой, восьмой, девятый, десятый, одиннадцатый пункта 1 изложить в следующей редакции:
«в графе «Ставка пошлины (в долларах за 1 тонну)»:
цифры «164,97», «109,98», «109,98», «109,98» заменить соответственно цифрами «168,88», «112,59», «112,59», «112,59».».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. АХМЕТОВ