Қорғаныс мұқтажы үшiн жер учаскесін беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 2 тамыздағы № 774 қаулысы
2003 жылғы 20 маусымдағы Қазақстан Республикасының Жер кодексі 13-бабының 3) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің «Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі» республикалық мемлекеттік мекемесіне қорғаныс мұқтажы үшін тұрақты жер пайдалану құқығында Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай ауданы Бесқарағай селолық округінің елді мекендерінің жері санатынан жалпы ауданы 0,2894 гектар жер учаскесі берілсін.
2. Шығыс Қазақстан облысының әкімі және Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігі заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2013 жылғы 2 тамыздағы
№ 774 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің «Шығыс Қазақстан
облысы Бесқарағай ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі»
республикалық мемлекеттік мекемесіне тұрақты жер пайдалану
құқығында берілетін жер учаскесінің экспликациясы
Р/с
Берілетін жер учаскесінің жер санаты
Жер учаскесінің орналасқан жері
Жалпы ауданы, гектар
Оның ішінде:
Жер учаскесінің нысаналы мақсаты
ауыл шаруашылығы алқаптары (жайылым)
басқа
1
2
3
4
5
6
7
1.
Бесқарағай селолық округі елді мекендерінің жері
Шығыс Қазақстан облысы, Бесқарағай ауданы, Бесқарағай селолық округі
0,2894
-
0,2894
Әкімшілік ғимаратқа және гаражға қызмет көрсету үшін
Барлығы:
0,2894
-
0,2894

О предоставлении земельного участка для нужд обороны
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 августа 2013 года № 774
В соответствии с подпунктом 3) статьи 13 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Предоставить республиканскому государственному учреждению «Отдел по делам обороны Бескарагайского района Восточно-Казахстанской области» Министерства обороны Республики Казахстан земельный участок на праве постоянного землепользования для нужд обороны из категории земель населенных пунктов Бескарагайского сельского округа Бескарагайского района Восточно-Казахстанской области общей площадью 0,2894 гектара согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Акиму Восточно-Казахстанской области и Министерству обороны Республики Казахстан в установленном законодательством порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 2 августа 2013 года № 774
Экспликация
земельного участка, предоставляемого на праве постоянного
землепользования республиканскому государственному учреждению
«Отдел по делам обороны Бескарагайского района
Восточно-Казахстанской области» Министерства
обороны Республики Казахстан
п/п
Категория земель
предоставляемого
земельного участка
Местоположение
земельного участка
Общая
площадь,
гектар
В том числе:
Целевое назначение
земельного участка
сельскохозяйственные
угодия
(пастбища)
прочие
1
2
3
4
5
6
7
1.
Земли населенных пунктов Бескарагайского сельского округа
Восточно-Казахстанская область, Бескарагайский район, Бескарагайский сельский округ
0,2894
-
0,2894
Для обслуживания административного здания и гаража
Всего:
0,2894
-
0,2894