Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 5 тамыздағы № 796 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2013 жылғы 5 тамыздағы
№ 796 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің күші жойылған кейбір
шешімдерінің тізбесі
1. «Мемлекеттiк кәсiпорындарды қайта құру тәртiбi туралы Ереженi бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 30 қарашадағы № 1636 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., № 36, 468-құжат).
2. «Республикалық мемлекеттiк кәсiпорындардың тiзбесi туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 25 маусымдағы № 790 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., № 29, 256-құжат).
3. «Шымбұлақ» биiк тау шатқалы спорт кешенiнiң базасында бiрлескен кәсiпорын құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 1 қазандағы № 1202 қаулысының 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., № 31, 411-құжат).
4. «Атырауэнерго» республикалық мемлекеттiк кәсiпорнын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 24 қазандағы № 1295 қаулысының 4-тармағы.
5. «Қазақстан Республикасының темiр жол кәсiпорындарын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 31 қаңтардағы № 129 қаулысының 8-тармағы.
6. «Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 25 маусымдағы № 790 қаулысына толықтыру енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 14 ақпандағы № 216 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1997 ж., № 31, 411-құжат).
7. «Мұнай және газ өнеркәсiбiнiң бас диспетчерлiк басқармасы» республикалық мемлекеттiк кәсiпорнын құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 21 ақпандағы № 251 қаулысының 4-тармағы.
8. «Мемлекеттiк азық-түлiк контракт корпорациясын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 24 ақпандағы № 260 қаулысының 4-тармағы.
9. «Республикалық мемлекеттiк кәсiпорын - «Южнефтепровод» және «Қазақстан және Орта Азия арналы мұнай құбыры» өндiрiстiк бiрлестiктерiн қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 2 сәуiрдегi № 461 қаулысының 3-тармағы.
10. «Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 25 маусымдағы № 790 қаулысына толықтыру енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 18 сәуiрдегi № 587 қаулысы.

О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 августа 2013 года № 796
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 5 августа 2013 года № 796
Перечень
утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 1995 года № 1636 «Об утверждении Положения о порядке создания государственных предприятий» (САПП Республики Казахстан, 1995 г., № 36, ст. 468).
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июня 1996 года № 790 «О перечне республиканских государственных предприятий» (САПП Республики Казахстан, 1996 г., № 29, ст. 256).
3. Пункт 3 постановления Правительства Республики Казахстан от 1 октября 1996 года № 1202 «О создании совместного предприятия на базе высокогорного спортивного комплекса «Чимбулак» (САПП Республики Казахстан, 1996 г., № 31, ст. 411).
4. Пункт 4 постановления Правительства Республики Казахстан от 24 октября 1996 года № 1295 «О преобразовании Республиканского государственного предприятия «Атырауэнерго».
5. Пункт 8 постановления Правительства Республики Казахстан от 31 января 1997 года № 129 «О реорганизации предприятий железных дорог Республики Казахстан».
6. Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 февраля 1997 года № 216 «О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июня 1996 года № 790» (САПП Республики Казахстан 1997 г., № 31, ст. 411).
7. Пункт 4 постановления Правительства Республики Казахстан от 21 февраля 1997 года № 251 «О создании Республиканского государственного предприятия «Главное диспетчерское управление нефтяной и газовой промышленности».
8. Пункт 4 постановления Правительства Республики Казахстан от 24 февраля 1997 года № 260 «О реорганизации Государственной продовольственной контрактной корпорации».
9. Пункт 3 постановления Правительства Республики Казахстан от 2 апреля 1997 года № 461 «О реорганизации республиканских государственных предприятий - производственных объединений «Южнефтепровод» и «Магистральные нефтепроводы Казахстана и Средней Азии».
10. Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 апреля 1997 года № 587 «О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июня 1996 года № 790».

11. «Ақтау теңiз сауда порты» республикалық мемлекеттiк кәсiпорнының мәселелерi» туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 23 сәуiрдегi № 644 қаулысының 3-тармағы.
12. «Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 25 маусымдағы № 790 қаулысына толықтыру енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 24 шiлдедегi № 1155 қаулысы.
13. «Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнiң Судьялар және әдiлет қызметкерлерiн даярлау және олардың бiлiктiлiгiн арттыру жөнiндегi оқу орталығы» республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорнын құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 11 тамыздағы № 1246 қаулысының 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1997 ж., № 13, 103-құжат).
14. «Жылжымайтын мүлікті бағалау және тіркеу жөніндегі мекемелер мен кәсіпорындарды «Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі Жылжымайтын мүлік пен заңды тұлғаларды тіркеу жөніндегі агенттігінің Жылжымайтын мүлік жөніндегі орталықтары» мемлекеттік кәсіпорны етіп қайта құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 15 тамыздағы № 1261 қаулысының 8-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1997 ж., № 37, 358-құжат).
15. «Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 25 маусымдағы № 790 қаулысына толықтыру енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 21 тамыздағы № 1275 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1997 ж., № 19, 174-құжат).
16. «Қазақ ақпарат агенттiгi» республикалық қазыналық кәсiпорнын құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 30 қазандағы № 1467 қаулысының 6-тармағы.
17. «Қазақстан Республикасының Стратегиялық жоспарлау және реформалар жөнiндегi агенттiгiнiң, «Қазпатент» және «Қазақстан Республикасының Стратегиялық жоспарлау және реформалар жөнiндегi агенттiгiнiң Статистика және талдау жөнiндегi комитетiнiң Ақпараттық-есептеу орталығы» республикалық мемлекеттiк кәсiпорындарын құру мәселелерi» туралы Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1997 жылғы 12 қарашадағы № 1552 қаулысының 8-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1997 ж., № 48, 449-құжат).
18. «Қазаэрожоба» республикалық мемлекеттiк кәсiпорны туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 17 қарашадағы № 1594 қаулысының 4-тармағының төртінші абзацы.
19. «Түзеу колонияларының республикалық мемлекеттiк кәсiпорындарын құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 18 ақпандағы № 117 қаулысының 4-тармағы.
20. «Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 25 маусымдағы № 790 қаулысына толықтыру енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 12 наурыздағы № 204 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., № 8, 53-құжат).

11. Пункт 3 постановления Правительства Республики Казахстан от 23 апреля 1997 года № 644 «Вопросы Республиканского государственного предприятия «Актауский морской торговый порт».
12. Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 июля 1997 года № 1155 «О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июня 1996 года № 790».
13. Пункт 4 постановления Правительства Республики Казахстан от 11 августа 1997 года № 1246 «О создании Республиканского государственного казенного предприятия «Учебный центр по подготовке и повышению квалификации судей и работников юстиции Министерства юстиции Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 1997 г., № 13, ст. 103).
14. Пункт 8 постановления Правительства Республики Казахстан от 15 августа 1997 года № 1261 «О преобразовании учреждений и предприятий по оценке и регистрации недвижимого имущества в государственные предприятия «Центры по недвижимости Агентства по регистрации недвижимости и юридических лиц Министерства юстиции Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 1997 г., № 37, ст. 358).
15. Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 августа 1997 года № 1275 «О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июня 1996 года № 790» (САПП Республики Казахстан, 1997 г., № 19, ст. 174).
16. Пункт 6 постановления Правительства Республики Казахстан от 30 октября 1997 года № 1467 «О создании Республиканского казенного предприятия «Казахское информационное агентство».
17. Пункт 8 постановления Правительства Республики Казахстан от 12 ноября 1997 года № 1552 «Вопросы Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан, создания республиканских государственных предприятий «Казпатент» и «Информационно-вычислительный центр Комитета по статистике и анализу Агентства по стратегическому планированию и реформам» (САПП Республики Казахстан, 1997 г., № 48, ст. 449).
18. Абзац третий пункта 4 постановления Правительства Республики Казахстан от 17 ноября 1997 года № 1594 «О Республиканском государственном предприятии «Казаэропроект».
19. Пункт 4 постановления Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 1998 года № 117 «О создании республиканских государственных предприятий исправительных колоний».
20. Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 марта 1998 года № 204 «О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июня 1996 года № 790» (САПП Республики Казахстан, 1998 г., № 8, ст. 53).

21. «Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 25 маусымдағы № 790 қаулысына толықтыру енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 23 наурыздағы № 254 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., № 9, 63-құжат).
22. «Қазақстан Республикасы Бiлiм, мәдениет және денсаулық сақтау министрлiгi жүйесiнiң ұйымдарын басқаруды жетiлдiру жөнiндегi қосымша шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 24 наурыздағы № 256 қаулысының 9-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., № 9, 64-құжат).
23. «Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 25 маусымдағы № 790 қаулысына өзгерiс пен толықтыру енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 26 наурыздағы № 261 қаулысы.
24. «Қазақстан Республикасы Үкiметiнің сәулет-қала құрылысын бақылау мәселелерi жөніндегi кейбiр шешімдерiне өзгерiстер енгiзу және күші жойылған деп тану туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 20 сәуiрдегi № 353 қаулысымен бекiтiлген сәулет-қала құрылысын бақылау мәселелерi бойынша Қазақстан Республикасы Үкiметiнің кейбiр шешімдерiне енгiзiлетiн өзгерістер мен толықтырулардың 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., № 12, 95-құжат).
25. «Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 25 маусымдағы № 790 қаулысына толықтыру енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 21 сәуiрдегi № 372 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., № 13, 103-құжат).
26. «Қазақстан Республикасы Инвестициялар жөнiндегi мемлекеттiк комитетiнiң «Қазақстан инвестицияға жәрдемдесу орталығы» республикалық мемлекеттiк кәсiпорнын құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 8 мамырдағы № 417 қаулысының 6-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., № 14, 121-құжат).
27. «Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 25 маусымдағы № 790 қаулысына толықтыру енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 15 мамырдағы № 441 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., № 15, 130-құжат).
28. «Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 25 маусымдағы № 790 қаулысына толықтыру енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 19 маусымдағы № 570 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., № 18, 164-құжат).
29. «Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнiң Жылжымайтын мүлiктi және заңды тұлғаларды тiркеу жөнiндегi агенттiгiнiң Ақмола облысы бойынша Жылжымайтын мүлiк жөнiндегi орталығы» мемлекеттiк кәсiпорнының атауын өзгерту туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 24 маусымдағы № 600 қаулысының екінші және үшінші бөлімі (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., № 19, 174-құжат).

21. Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 марта 1998 года № 254 «О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июня 1996 года № 790» (САПП Республики Казахстан, 1998 г., № 9, ст. 63).
22. Пункт 9 постановления Правительства Республики Казахстан от 24 марта 1998 года № 256 «О дополнительных мерах по совершенствованию управления организациями системы Министерства образования, культуры и здравоохранения Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 1998 г., № 9, ст. 64).
23. Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 марта 1998 года № 261 «О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июня 1996 года № 790».
24. Пункт 4 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан по вопросам архитектурно-градостроительного контроля, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 апреля 1998 года № 353 «О внесении изменений и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан по вопросам архитектурно-градостроительного контроля» (САПП Республики Казахстан, 1998 г., № 12, ст. 95).
25. Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 апреля 1998 года № 372 «О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июня 1996 года № 790» (САПП Республики Казахстан, 1998 г., № 13, ст. 103).
26. Пункт 6 постановления Правительства Республики Казахстан от 8 мая 1998 года № 417 «О создании Республиканского государственного предприятия «Казахстанский центр содействия инвестициям» Государственного комитета Республики Казахстан по инвестициям» (САПП Республики Казахстан, 1998 г., № 14, ст. 121).
27. Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 мая 1998 года № 441 «О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июня 1996 года № 790» (САПП Республики Казахстан, 1998 г., № 15, ст. 130).
28. Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июня 1998 года № 570 «О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июня 1996 года № 790» (САПП Республики Казахстан, 1998 г., № 18, ст. 164).
29. Части вторую и третью постановления Правительства Республики Казахстан от 24 июня 1998 года № 600 «О переименовании Государственного предприятия «Центр по недвижимости Агентства по регистрации недвижимости и юридических лиц Министерства юстиции Республики Казахстан по Акмолинской области» (САПП Республики Казахстан, 1998 г., № 19, ст. 174).

30. «Астана қаласындағы әуежайды қайта жаңарту мен салу жөнiндегi қосымша шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 29 маусымдағы № 610 қаулысының 5-тармағының 1) тармақшасы.
31. «Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 25 маусымдағы № 790 қаулысына толықтыру енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 9 шiлдедегi № 648 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., № 22, 187-құжат).
32. «Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 25 маусымдағы № 790 қаулысына өзгерiс пен толықтыру енгiзу және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 20 қазандағы № 1356 қаулысының күшi жойылған деп тану туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998  жылғы 19 тамыздағы № 789 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., № 29, 250-құжат).
33. «Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 25 маусымдағы № 790 қаулысына толықтыру енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 15 қазандағы № 1048 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., № 36, 333-құжат).
34. «Жылжымайтын мүлікті бағалау жөніндегі мемлекеттік компания» мемлекеттік кәсіпорнының мәселелері» туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 30 қазандағы № 1109 қаулысының 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., № 38, 350-құжат).
35. «Ақ берен» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнын құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 9 қарашадағы № 1139 қаулысының 7-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., № 40, 368-құжат).
36. «Қарағанды облысында Қарқаралы мемлекеттік ұлттық табиғат паркін ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 1 желтоқсандағы № 1212 қаулысының 9-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., № 45, 399-құжат).
37. «Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 25 маусымдағы № 790 қаулысына толықтыру енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 4 желтоқсандағы № 1241 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., № 45, 408-құжат).
38. «Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің «Құрылыс басқармасы» республикалық мемлекеттік кәсіпорнын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 18 желтоқсандағы № 1293 қаулысының 5-тармағы.
39. «Көлік, коммуникациялар және туризм министрлігінің Көліктік бақылау комитетінің мәселелері» туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 23 желтоқсандағы № 1322 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулардың 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., № 49, 444-құжат).

30. Подпункт 1) пункта 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 29 июня 1998 года № 610 «О дополнительных мерах по реконструкции и строительству аэропорта в г. Астане».
31. Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 июля 1998 года № 648 «О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июня 1996 года № 790» (САПП Республики Казахстан, 1998 г., № 22, ст. 187).
32. Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 августа 1998 года № 789 «О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июня 1996 года № 790 и признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 20 октября 1995 года № 1356» (САПП Республики Казахстан, 1998 г., № 29, ст. 250).
33. Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 октября 1998 года № 1048 «О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июня 1996 года № 790» (САПП Республики Казахстан, 1998 г., № 36, ст. 333).
34. Пункт 3 постановления Правительства Республики Казахстан от 30 октября 1998 года № 1109 «Вопросы государственного предприятия «Государственная компания по оценке недвижимости» (САПП Республики Казахстан, 1998 г., № 38, ст. 350).
35. Пункт 7 постановления Правительства Республики Казахстан от 9 ноября 1998 года № 1139 «О создании Республиканского государственного казенного предприятия «Ак Берен» (САПП Республики Казахстан, 1998 г., № 40, ст. 368).
36. Пункт 9 постановления Правительства Республики Казахстан от 1 декабря 1998 года № 1212 «Об организации Каркаралинского государственного национального природного парка в Карагандинской области» (САПП Республики Казахстан, 1998 г., № 45, ст. 399).
37. Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 декабря 1998 года № 1241 «О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июня 1996 года № 790» (САПП Республики Казахстан, 1998 г., № 45, ст. 408).
38. Пункт 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 18 декабря 1998 года № 1293 «О реорганизации Республиканского государственного предприятия «Строительное Управление» Министерства обороны Республики Казахстан».
39. Пункт 4 изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 декабря 1998 года № 1322 «Вопросы Комитета транспортного контроля Министерства транспорта, коммуникаций и туризма Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 1998 г., № 49, ст. 444).

40. «Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер енгiзу және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 19 қарашадағы № 1403 қаулысының күшi жойылды деп тану туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 29 желтоқсандағы № 1348 қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстердiң 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., № 49, 457-құжат).
41. «ЕС Қазақстан энергетика орталығы» республикалық мемлекеттік кәсіпорнын құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 31 желтоқсандағы № 1378 қаулысының 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., № 50, 470-құжат).
42. «Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің ведомстволық бағыныстағы ұйымдары туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 11 қаңтардағы № 20 қаулысының 6-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., № 1, 8-құжат).
43. «Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 25 маусымдағы № 790 қаулысына толықтыру енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 19 қаңтардағы № 36 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., № 2, 13-құжат).
44. «Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 25 маусымдағы № 790 қаулысына толықтыру енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 15 ақпандағы № 122 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., № 3, 33-құжат).
45. «Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің мекемелерін қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 15 ақпандағы № 125 қаулысының 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., № 3, 34-құжат).
46. «Ұлан» республикалық мемлекеттік кәсіпорнын құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 16 ақпандағы № 128 қаулысының 4-тармағы.
47. «Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігіне ведомстволық бағыныстағы ұйымдардың кейбір мәселелері» туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 17 ақпандағы № 134 қаулысының 5-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 жылғы, № 6, 36-құжат).
48. «Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің шаруашылық басқармасы» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнын құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 22 ақпандағы № 136 қаулысының 4-тармағы.
49. «Қазгидромет» және «Қазавиамет» мемлекеттік кәсіпорындарын құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 2 наурыздағы № 185 қаулысының 7-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., № 7, 51-құжат).

40. Пункт 3 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 1998 года № 1348 «О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 19 ноября 1996 года № 1403» (САПП Республики Казахстан, 1998 г., № 49, ст. 457).
41. Пункт 4 постановления Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 1998 года № 1378 «О создании Республиканского государственного предприятия «Энергетический центр ЕС Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 1998 г., № 50, ст. 470).
42. Пункт 6 постановления Правительства Республики Казахстан от 11 января 1999 года № 20 «О подведомственных организациях Министерства финансов Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 1999 г., № 1, ст.8).
43. Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 января 1999 года № 36 «О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июня 1996 года № 790» (САПП Республики Казахстан, 1999 г., № 2, ст. 13).
44. Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 февраля 1999 года № 122 «О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июня 1996 года № 790» (САПП Республики Казахстан, 1999 г., № 3, ст. 33).
45. Пункт 4 постановления Правительства Республики Казахстан от 15 февраля 1999 года № 125 «О реорганизации учреждений Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 1999 г., № 3, ст. 34).
46. Пункт 4 постановления Правительства Республики Казахстан от 16 февраля 1999 года № 128 «О создании Республиканского государственного предприятия «Улан».
47. Пункт 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 17 февраля 1999 года № 134 «Некоторые вопросы организаций, подведомственных Министерству внутренних дел Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 1999 г., № 6, ст. 36).
48. Пункт 4 постановления Правительства Республики Казахстан от 22 февраля 1999 года № 136 «О создании Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения «Хозяйственное управление Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан».
49. Пункт 7 постановления Правительства Республики Казахстан от 2 марта 1999 года № 185 «О создании Республиканских государственных предприятий «Казгидромет» и «Казавиамет» (САПП Республики Казахстан, 1999 г., № 7, ст. 51).

50. «Қазақстан Республикасы көлік-коммуникациялар кешенінің Ақпараттық-презентация орталығы мемлекеттік мекемесін» қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 12 наурыздағы № 234 қаулысының 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., № 9, 67-құжат).
51. «Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Ауыл шаруашылығы дақылдарының сортын сынау жөніндегі мемлекеттік комиссиясын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 19 наурыздағы № 270 қаулысының 5-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., № 9, 78-құжат).
52. «Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің шаруашылық басқармасы» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнын құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 23 наурыздағы № 288 қаулысының 4-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., № 10, 85-құжат).
53. «Бөбек» республикалық оқу-сауықтыру орталығы» республикалық қазыналық кәсіпорнын құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 15 сәуірдегі № 413 қаулысының 7-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., № 13, 126-құжат).
54. «Алматы» әскери санаторийі және «Бурабай» әскери санаторийі» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорындарын құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 16 сәуірдегі № 419 қаулысының 6-тармағы.
55. «Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің «Алтын әскер» республикалық мемлекеттік кәсіпорнын құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 21 сәуірдегі № 436 қаулысының 5-тармағы.
56. «Ақпарат» республикалық мемлекеттік кәсіпорнын құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 21 сәуірдегі № 440 қаулысының 5-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., № 13, 133-құжат).
57. «Қазақстан Республикасы Статистика жөнiндегi агенттiгiнiң Ақпараттық-баспа орталығы» - «Қазстатақпарат» республикалық мемлекеттiк кәсiпорнын құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 27 сәуiрдегi № 479 қаулысының 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы,1999 ж., № 15, 153-құжат).
58. «Республикалық құқықтық ақпарат орталығы» республикалық мемлекеттiк кәсіпорнын құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 27 сәуiрдегi № 487 қаулысының 5-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., № 15, 159-құжат).
59. «Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар жөніндегі агенттігінің ведомстволық бағынысты жекелеген ұйымдары туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 27 сәуірдегі № 482 қаулысының 6-тармағының 2) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., № 15, 155-құжат).

50. Пункт 4 постановления Правительства Республики Казахстан от 12 марта 1999 года № 234 «О реорганизации государственного учреждения «Информационно-презентационный центр транспортно-коммуникационного комплекса Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 1999 г., № 9, ст. 67).
51. Пункт 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 19 марта 1999 года № 270 «О реорганизации Государственной комиссии по сортоиспытанию сельскохозяйственных культур Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 1999 г., № 7, ст. 78).
52. Подпункт 1) пункта 4 постановления Правительства Республики Казахстан от 23 марта 1999 года № 288 «О создании Республиканского государственного предприятия «Хозяйственное управление Министерства юстиции Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 1999 г., № 10, ст. 85).
53. Пункт 7 постановления Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 1999 года № 413 «О создании Республиканского казенного предприятия «Республиканский учебно-оздоровительный центр «Бобек» (САПП Республики Казахстан, 1999 г., № 13, ст. 126).
54. Пункт 6 постановления Правительства Республики Казахстан от 16 апреля 1999 года № 419 «О создании Республиканских государственных казенных предприятий «Военный санаторий «Алматинский» и «Военный санаторий «Боровое».
55. Пункт 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 21 апреля 1999 года № 436 «О создании Республиканского государственного предприятия «Алтын аскер» Комитета национальной безопасности Республики Казахстан».
56. Пункт 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 21 апреля 1999 года № 440 «О создании Республиканского государственного предприятия «Акпарат» (САПП Республики Казахстан, 1999 г., № 13, ст. 133).
57. Пункт 3 постановления Правительства Республики Казахстан от 27 апреля 1999 года № 479 «О создании Республиканского государственного предприятия «Информационно-издательский центр Агентства Республики Казахстан по статистике» - «Казстатинформ» (САПП Республики Казахстан, 1999 г., № 15, ст. 153).
58. Пункт 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 27 апреля 1999 года № 487 «О создании Республиканского государственного предприятия «Республиканский центр правовой информации» (САПП Республики Казахстан, 1999 г., № 15, ст. 159).
59. Подпункт 2) пункта 6 постановления Правительства Республики Казахстан от 27 апреля 1999 года № 482 «Об отдельных организациях, подведомственных Агентству Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям» (САПП Республики Казахстан, 1999 г., № 15, ст. 115).

60. «Экономикалық зерттеулер институты» мемлекеттік мекемесін «Экономикалық зерттеулер институты» республикалық мемлекеттік кәсіпорны етіп қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 27 сәуірдегі № 488 қаулысының 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., № 15, 160-құжат).
61. «Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігіне ведомстволық бағыныстағы жекелеген ұйымдар туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 7 мамырдағы № 552 қаулысының 6-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., № 17, 186-құжат).
62. «Қазақстан Республикасы Энергетика, индустрия және сауда министрлігінің өндірістік-пайдалану кәсіпорны» республикалық мемлекеттік кәсіпорнын құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 13 мамырдағы № 570 қаулысының 5-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., № 19, 199-құжат).
63. «Стандарттау, метрология және сертификаттау саласында мамандардың бiлiктiлiгiн арттыру институты» республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорнын құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 15 мамырдағы № 582 қаулысының 5-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., № 19. 205-құжат).
64. «Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 24 маусымдағы № 790 қаулысына толықтыру енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 25 мамырдағы № 615 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., № 20-21, 212-құжат).
65. «Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі Су ресурстары жөніндегі комитетінің республикалық мемлекеттік кәсіпорындарын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 24 мамырдағы № 629 қаулысының 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., № 22, 216-құжат).
66. «Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігінің «ФУМЭКС» республикалық мемлекеттік кәсіпорынын құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 26 мамырдағы № 649 қаулысының 5-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., № 22, 221-құжат).
67. «Қазақстан Республикасының пошта саласын тұрақтандыру және қаржылай сауықтыру жөнiндегi шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 27 мамырдағы № 661 қаулысының 6-тармағының 2) тармақшасы(Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., № 23-24, 227-құжат).
68. «Қазақстан стандарттау, метрология және сертификаттау орталығы» республикалық мемлекеттiк кәсiпорнын құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 14 маусымдағы № 743 қаулысының 5-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., № 27, 255-құжат).

60. Пункт 4 постановления Правительства Республики Казахстан от 27 апреля 1999 года № 488 «О реорганизации государственного учреждения «Институт экономических исследований» в Республиканское государственное предприятие «Институт экономических исследований» (САПП Республики Казахстан, 1999 г., № 15, ст.160).
61. Пункт 6 постановления Правительства Республики Казахстан от 7 мая 1999 года № 552 «Об отдельных организациях, подведомственных Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 1999 г., № 17, ст. 186).
62. Пункт 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 13 мая 1999 года № 570 «О создании Республиканского государственного предприятия «Производственно-эксплуатационное предприятие Министерства энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 1999 г., № 19, ст. 199).
63. Пункт 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 15 мая 1999 года № 582 «О создании Республиканского государственного казенного предприятия «Институт повышения квалификации в области стандартизации, метрологии и сертификации» (САПП Республики Казахстан, 1999 г., № 19, ст. 205).
64. Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 мая 1999 года № 615 «О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июня 1996 года № 790» (САПП Республики Казахстан, 1999 г., № 20-21, ст. 212).
65. Пункт 4 постановления Правительства Республики Казахстан от 24 мая 1999 года № 629 «О реорганизации республиканских государственных предприятий Комитета по водным ресурсам Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 1999 г., № 22, ст. 216).
66. Пункт 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 26 мая 1999 года № 649 «О создании Республиканского государственного предприятия «ФУМЭКС» Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 1999 г., № 22, ст. 221).
67. Подпункт 2) пункта 6 постановления Правительства Республики Казахстан от 27 мая 1999 года № 661 «О мерах по стабилизации и финансовому оздоровлению почтовой отрасли Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 1999 г., № 23-24, ст. 227).
68. Пункт 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 14 июня 1999 года № 743 «О создании Республиканского государственного предприятия «Казахстанский центр стандартизации, метрологии и сертификации» (САПП Республики Казахстан, 1999 г., № 27, ст. 255).

69. «Қазақ мемлекеттік ғылыми-техникалық ақпарат ғылыми-зерттеу институты» республикалық мемлекеттік кәсіпорнын құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 14 маусымдағы № 744 қаулысының 5-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., № 27, 256-құжат).
70. «Судьялар мен Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі әділет қызметкерлерінің біліктілігін арттыру жөніндегі оқу орталығы» Республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының атын өзгерту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 15 маусымдағы № 752 қаулысының 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., № 27, 257-құжат).
71. «Ядролық технологиялар және атом энергетикасы саласындағы кейбір ұйымдарды қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 15 маусымдағы № 759 қаулысының 6-тармағы.
72. «Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары бiлiм министрлiгiне ведомстволық бағыныстағы бiрқатар ұйымдарды қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 15 маусымдағы № 760 қаулысының 6-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., № 27, 258-құжат).
73. «Қазақстан Республикасының Президенті Іс Басқармасының «Қараөткел» республикалық мемлекеттік кәсіпорнын құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 17 маусымдағы № 793 қаулысының 4-тармағы.
74. «Кедентранссервис» республикалық мемлекеттік кәсіпорнын қайта құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 26 маусымдағы № 864 қаулысының 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., № 29, 281-құжат).
75. «Атырау мұнай және газ институты» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнын құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 28 маусымдағы № 869 қаулысының 5-тармағы.
76. «Қазақстан Республикасының Президенті Күзет қызметінің «Сардар» республикалық мемлекеттік кәсіпорын құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 27 маусымдағы № 872 қаулысының 5-тармағы.
77. «Көкшетау өртке қарсы және апаттан құтқару жұмыстары жоғары училищесін қайта құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 30 маусымдағы № 903 қаулысының 5-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., № 29, 287-құжат).
78. «Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгi Тiркеу қызметі комитетiнiң Ақмола облысы бойынша жылжымайтын мүлiк жөнiндегi орталығы» республикалық мемлекеттік кәсіпорнын құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметінің 1999 жылғы 30 маусымдағы № 906 қаулысының 5-тармағының 1) тармақшасы.
79. «Қазақстан Республикасының Ғылым және жоғары бiлiм министрлігіне ведомстволық бағыныстағы жекелеген ұйымдарды қайта ұйымдастыру және құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 5 шілдедегі № 922 қаулысының 5-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., № 32-33, 293-құжат).

69. Пункт 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 14 июня 1999 года № 744 «О создании Республиканского государственного предприятия «Казахский государственный научно-исследовательский институт научно-технической информации» (САПП Республики Казахстан, 1999 г., № 27, ст. 256).
70. Пункт 3 постановления Правительства Республики Казахстан от 15 июня 1999 года № 752 «О переименовании Республиканского государственного казенного предприятия «Учебный центр повышения квалификации судей и работников юстиции Министерства юстиции Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 1999 г., № 27, ст. 257).
71. Пункт 6 постановления Правительства Республики Казахстан от 15 июня 1999 года № 759 «О реорганизации некоторых организаций в области ядерных технологий и атомной энергетики».
72. Пункт 6 постановления Правительства Республики Казахстан от 15 июня 1999 года № 760 «О реорганизации ряда организаций, подведомственных Министерству науки и высшего образования Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 1999 г., № 27, ст. 258).
73. Пункт 4 постановления Правительства Республики Казахстан от 17 июня 1999 года № 793 «О создании Республиканского государственного предприятия «Караоткел» Управления Делами Президента Республики Казахстан».
74. Пункт 3 постановления Правительства Республики Казахстан от 26 июня 1999 года № 864 «О преобразовании Республиканского государственного предприятия «Кедентранссервис» (САПП Республики Казахстан, 1999 г., № 29, ст. 281).
75. Пункт 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 28 июня 1999 года № 869 «О создании Республиканского государственного казенного предприятия «Атырауский институт нефти и газа».
76. Пункт 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 27 июня 1999 года № 872 «О создании Республиканского государственного предприятия «Сардар» Службы охраны Президента Республики Казахстан».
77. Пункт 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 30 июня 1999 года № 903 «О реорганизации Кокшетауского высшего училища противопожарных и аварийно-спасательных работ» (САПП Республики Казахстан, 1999 г., № 29, ст. 287).
78. Подпункт 1) пункта 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 30 июня 1999 года № 906 «О создании Республиканского государственного предприятия «Центр по недвижимости Комитета регистрационной службы Министерства юстиции Республики Казахстан по Акмолинской области».
79. Пункт 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 5 июля 1999 года № 922 «О реорганизации и создании отдельных организаций, подведомственных Министерству науки и высшего образования Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 1999 г., № 32-33, ст. 293).

80. «Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің шаруашылық басқармасы» республикалық мемлекеттік кәсіпорнын құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 9 шілдедегі № 945 қаулысының 4-тармағы.
81. «Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Бас есептеу орталығы» республикалық мемлекеттiк кәсіпорнын қайта атау туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 9 шiлдедегi № 951 қаулысымен бекiтілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзілетін өзгерiстердiң 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., № 34, 303-құжат).
82. «Қазақстан Республикасы Ғылым министрлігі - Ғылым академиясының Республикалық ғылыми-техникалық кітапханасы мен оның ведомстволық мемлекеттік мекемелерін қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 17 шілдедегі № 993 қаулысының 5-тармағы.
83. «Қазақстан Республикасының Ұлттық академиялық аграрлық зерттеулер орталығының Рузаев ауыл шаруашылығы тәжiрибе станциясы» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсiпорнын Солтүстiк Қазақстан облысының коммуналдық меншiгіне беру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 19 шілдедегі № 1003 қаулысының 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., № 35, 312-құжат).
84. «Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрлігінің аграрлық бейіндегі мекемелерін қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 20 шілдедегі № 1017 қаулысының 6-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., № 35, 316-құжат).
85. «Есеп» республикалық мемлекеттiк кәсiпорнын жекешелендiру туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 23 шiлдедегi № 1046 қаулысының 3-тармағы.
86. «Қазақстан Республикасының Ғылым министрлігі-Ғылым академиясының Орталық ғылыми кітапханасын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 24 шілдедегі № 1055 қаулысының 5-тармағы.
87. «Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің «Еңбек» республикалық мемлекеттік кәсіпорнын құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 24 шілдедегі № 1058 қаулысының 6-тармағы.
88. «Қазақстан Республикасының Мемлекеттік авиациялық регистрі» мемлекеттік мекемесінің кейбір мәселелері» туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 26 шілдедегі № 1061 қаулысының 2-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., № 39, 333-құжат).
89. «Мемэнергиясараптама» республикалық мемлекеттік кәсіпорны туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 26 шілдедегі № 1065 қаулысының 5-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., № 39, 334-құжат).

80. Пункт 4 постановления Правительства Республики Казахстан от 9 июля 1999 года № 945 «О создании Республиканского государственного предприятия «Хозяйственное управление Министерства иностранных дел Республики Казахстан».
81. Пункт 1 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 июля 1999 года № 951 «О переименовании Республиканского государственного предприятия «Главный вычислительный центр Министерства финансов Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 1999 г., № 34, ст. 303).
82. Пункт 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 17 июля 1999 года № 993 «О реорганизации Республиканской научно-технической библиотеки Министерства науки - Академии наук Республики Казахстан и ее подведомственных государственных учреждений».
83. Пункт 4 постановления Правительства Республики Казахстан от 19 июля 1999 года № 1003 «О передаче Республиканского государственного казенного предприятия «Рузаевская сельскохозяйственная опытная станция НАЦАИ Республики Казахстан» в коммунальную собственность Северо-Казахстанской области» (САПП Республики Казахстан, 1999 г., № 35, ст. 312).
84. Пункт 6 постановления Правительства Республики Казахстан от 20 июля 1999 года № 1017 «О реорганизации учреждений аграрного профиля Министерства науки и высшего образования Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 1999 г., № 35, ст. 316).
85. Пункт 3 постановления Правительства Республики Казахстан от 23 июля 1999 года № 1046 «О приватизации Республиканского государственного предприятия «Есеп».
86. Пункт 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 24 июля 1999 года № 1055 «О реорганизации Центральной научной библиотеки Министерства науки - Академии наук Республики Казахстан».
87. Пункт 6 постановления Правительства Республики Казахстан от 24 июля 1999 года № 1058 «О создании Республиканского государственного предприятия «Енбек» Министерства внутренних дел Республики Казахстан».
88. Подпункт 1) пункта 2 постановления Правительства Республики Казахстан от 26 июля 1999 года № 1061 «Некоторые вопросы государственного учреждения «Государственный авиационный регистр Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 1999 г., № 39, ст. 333).
89. Пункт 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 26 июля 1999 года № 1065 «О Республиканском государственном предприятии «Госэнергоэкспертиза» (САПП Республики Казахстан, 1999 г., № 39, ст. 334).

90. «Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрлігінің мемлекеттік мекемелерін қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 30 шілдедегі № 1080 қаулысының 5-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., № 39, 337-құжат).
91. «Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 25 маусымдағы № 790 және 1997 жылғы 7 шiлдедегi № 1068 қаулыларына өзгерістер мен толықтырулар енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 9 тамыздағы № 1119 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., № 40, 348-құжат).
92. «Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кіріс министрлігінің Шаруашылық басқармасы» республикалық мемлекеттік кәсіпорнын құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 18 тамыздағы № 1185 қаулысының 5-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., № 31, 411-құжат).
93. «Көкшетау» мемлекеттік ұлттық табиғат паркі» мемлекеттік мекемесінің кейбір мәселелері» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 23 тамыздағы № 1220 қаулысының 6-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., № 41, 375-құжат).
94. «Балық питомниктері және уылдырық шашу-өсіру шаруашылықтарын Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Орман, балық және аңшылық шаруашылығы комитетінің республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорындары етіп қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 27 тамыздағы № 1259 қаулысының 5-тармағының 1) тармақшасы.
95. «Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау, бiлiм және спорт министрлiгiнің мекемелерiн қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 27 тамыздағы № 1264 қаулысымен бекiтілген, Үкіметтің кейбiр шешiмдерiне енгізілген өзгерiстер мен толықтырулардың 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., № 43, 391-құжат).
96. «Қазақстан Республикасы Президенті Іс Басқармасының «Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің, Парламенті мен Үкіметінің әкімшілік ғимараттарына қызмет көрсету жөніндегі дирекция» республикалық мемлекеттік кәсіпорнын қайта атау туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 8 қыркүйектегі № 1339 қаулысының 2-тармағы.
97. «Қазақстан Республикасы Президентінің Іс Басқармасына ведомстволық бағыныстағы жекелеген ұйымдар туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 8 қыркүйектегі № 1340 қаулысының 6-тармағы.
98. «Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің Қазәскерижоба» республикалық мемлекеттік кәсіпорнын құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 9 қыркүйектегі № 1344 қаулысының 5-тармағы.

90. Пункт 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 30 июля 1999 года № 1080 «О реорганизации государственных учреждений Министерства науки и высшего образования Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 1999 г., № 39, ст. 337).
91. Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 августа 1999 года № 1119 «О внесении изменений и дополнения в постановления Правительства Республики Казахстан от 25 июня 1996 года № 790 и от 7 июля 1997 года № 1068» (САПП Республики Казахстан, 1999 г., № 40, ст. 348).
92. Пункт 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 18 августа 1999 года № 1185 «О создании Республиканского государственного предприятия «Хозяйственное управление Министерства государственных доходов Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2001 г., № 31, ст. 411).
93. Пункт 6 постановления Правительства Республики Казахстан от 23 августа 1999 года № 1220 «Некоторые вопросы государственного учреждения «Государственный национальный природный парк «Кокшетау» (САПП Республики Казахстан, 1999 г., № 41, ст. 375).
94. Подпункт 1) пункта 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 27 августа 1999 года № 1259 «О реорганизации рыбопитомников и нерестово-выростных хозяйств в республиканские государственные казенные предприятия Комитета лесного, рыбного и охотничьего хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан».
95. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 27 августа 1999 года № 1264 «О реорганизации учреждений Министерства здравоохранения, образования и спорта Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 1999 г., № 43, ст. 391).
96. Пункт 2 постановления Правительства Республики Казахстан от 8 сентября 1999 года № 1339 «О переименовании Республиканского государственного предприятия «Дирекция по обслуживанию административных зданий Администрации Президента, Парламента и Правительства Республики Казахстан» Управления Делами Президента Республики Казахстан».
97. Пункт 6 постановления Правительства Республики Казахстан от 8 сентября 1999 года № 1340 «Об отдельных организациях, подведомственных Управлению Делами Президента Республики Казахстан».
98. Пункт 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 9 сентября 1999 года № 1344 «О создании Республиканского государственного предприятия «Казвоенпроект Министерства обороны Республики Казахстан».

99. «Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау, білім және спорт министрлігінің «Денсаулық» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнын құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 10 қыркүйектегі № 1364 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырудың 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., № 46, 423-құжат).
100. «Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің жүйесінде мемлекеттік мекемелер құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 24 қыркүйектегі № 1451 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 1-тармағы.
101. «Республикалық мемлекеттік тілді жеделдетіп оқыту орталығы» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорын құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 9 қазандағы № 1545 қаулысының 5-тармағы.
102. «Қазақстан Республикасының Ұлттық қауіпсіздік комитеті Шекара қызметінің «Шекара» республикалық мемлекеттік кәсіпорнын құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 3 қарашадағы № 1642 қаулысының 5-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., № 50, 483-құжат).
103. «Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 2 желтоқсандағы № 1824 қаулысының 1-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., № 53, 522-құжат).
104. «Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым министрлiгiнiң «Ұлттық тестілеу орталығы» республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорнын құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметінiң 1999 жылғы 3 желтоқсандағы № 1850 қаулысының 5-тармағы.
105. «Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің мекемелерін қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 8 желтоқсандағы № 1879 қаулысының 5-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., № 54, 535-құжат).
106. «Республикалық мемлекеттік почта байланысы кәсіпорнын және оның еншілес мемлекеттік кәсіпорындарын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 20 желтоқсандағы № 1940 қаулысының 5-тармағы.
107. «Қазақстан Республикасының Президенті Іс басқармасының «Қазақ тұлпары» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнын құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 10 қаңтардағы № 37 қаулысының 6-тармағы.
108. «ФУМЭКС» республикалық мемлекеттік кәсіпорнының мәселелері» туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 13 қаңтардағы № 72 қаулысының 3-тармағының 1) тармақшасы.

99. Пункт 1 изменений и дополнения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 10 сентября 1999 года № 1364 «О создании Республиканского государственного казенного предприятия «Денсаулык» Министерства здравоохранения, образования и спорта Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 1999 г., № 46, ст. 423-424).
100. Пункт 1 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 сентября 1999 года № 1451 «О создании государственных учреждений в системе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан».
101. Пункт 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 9 октября 1999 года № 1545 «О создании Республиканского государственного казенного предприятия «Республиканский центр ускоренного обучения государственному языку».
102. Пункт 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 3 ноября 1999 года № 1642 «О создании Республиканского государственного предприятия «Шекара» Пограничной службы Комитета национальной безопасности Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 1999 г., № 50, ст. 483).
103. Подпункт 1) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 2 декабря 1999 года № 1824 «О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 1999 г., № 53, ст. 522).
104. Пункт 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 3 декабря 1999 года № 1850 «О создании Республиканского государственного казенного предприятия «Национальный центр тестирования» Министерства образования и науки Республики Казахстан».
105. Пункт 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 1999 года № 1879 «О реорганизации учреждений Министерства образования и науки Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 1999 г., № 54, ст. 535).
106. Пункт 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 20 декабря 1999 года № 1940 «О реорганизации Республиканского государственного предприятия почтовой связи и его дочерних государственных предприятий».
107. Пункт 6 постановления Правительства Республики Казахстан от 10 января 2000 года № 37 «О создании Республиканского государственного казенного предприятия «Казак Тулпары» Управления Делами Президента Республики Казахстан».
108. Подпункт 1) пункта 3 постановления Правительства Республики Казахстан от 13 января 2000 года № 72 «Вопросы Республиканского государственного предприятия «ФУМЭКС».

109. «Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Үкіметтік байланыс қызметінің «Құлагер» республикалық мемлекеттік кәсіпорнын құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 14 қаңтардағы № 75 қаулысының 5-тармағы.
110. «Қазақстан Республикасы Табиғи ресурстар және қоршаған ортаны қорғау министрлiгінiң Орман, балық және аңшылық шаруашылығы комитетi мен оның қарауындағы жекелеген ұйымдардың мәселелерi» туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 10 ақпандағы № 198 қаулысының 9-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2000 ж., № 5-6, 74-құжат).
111. «Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің «Селекциялық жетістіктерді сынау және қорғау» республикалық мемлекеттік кәсіпорнын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 11 ақпандағы № 204 қаулысының 4-тармағы.
112. «Жол саласын реформалау мәселелерi» туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 12 ақпандағы № 227 қаулысының 8-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2000 ж., № 7, 83-құжат).
113. «Қазақстан Республикасында бiлiм мен ғылымды интеграциялау жөніндегі кейбiр шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметінiң 2000 жылғы 14 ақпандағы № 236 қаулысының 5-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2000 ж., № 7, 86-құжат).
114. «Көкшетау техникалық институты» республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсіпорнын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінiң 2000 жылғы 15 ақпандағы № 243 қаулысының 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2000 ж., № 7, 89-құжат).
115. «Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінiң 2000 жылғы 24 ақпандағы № 286 қаулысының 1-тармағының 1) тармақшасы.
116. «Көмiр» әскерилендiрілген авариялық-құтқару қызметi» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсiпорнын құру және «Қазақстан Республикасы көмiр өнеркәсiбiнiң әскерилендiрiлген тау-кен құтқару бөлiмшесi» қазыналық кәсіпорнын тарату туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 28 ақпандағы № 307 қаулысының 7-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2000 ж., № 9-10, 112-құжат).
117. «Республикалық астық сараптау» және «Қазтұқымсараптау» Республикалық мемлекеттік кәсіпорындарының мәселелері» туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 2 наурыздағы № 342 қаулысының 5-тармағы.
118. «Өндiрiстiк-пайдалану бiрлестiгi» республикалық мемлекеттiк кәсіпорнын құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 3 наурыздағы № 351 қаулысының 5-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2000 ж., № 13-14, 135-құжат).

109. Пункт 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 14 января 2000 года № 75 «О создании Республиканского государственного предприятия «Кулагер» Службы правительственной связи Комитета национальной безопасности Республики Казахстан».
110. Пункт 9 постановления Правительства Республики Казахстан от 10 февраля 2000 года № 198 «Вопросы Комитета лесного, рыбного и охотничьего хозяйства Министерства природных ресурсов и охраны окружающей среды Республики Казахстан и отдельных организаций, находящихся в его ведении» (САПП Республики Казахстан, 2000 г., № 5-6, ст. 74).
111. Пункт 4 постановления Правительства Республики Казахстан от 11 февраля 2000 года № 204 «О реорганизации Республиканского государственного предприятия «Испытание и охрана селекционных достижений» Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан».
112. Подпункт 1) пункта 8 постановления Правительства Республики Казахстан от 12 февраля 2000 года № 227 «Вопросы реформирования дорожной отрасли» (САПП Республики Казахстан, 2000 г., № 7, ст. 83).
113. Пункт 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 14 февраля 2000 года № 236 «О некоторых мерах по интеграции образования и науки в Республике Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2000 г., № 7, ст. 86).
114. Пункт 4 постановления Правительства Республики Казахстан от 5 февраля 2000 года № 243 «О реорганизации Республиканского государственного казенного предприятия Кокшетауский технический институт» (САПП Республики Казахстан, 2000 г., № 7, ст. 89).
115. Подпункт 1) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 24 февраля 2000 года № 286 «О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан».
116. Пункт 7 постановления Правительства Республики Казахстан от 28 февраля 2000 года № 307 «О создании Республиканского государственного казенного предприятия «Военизированная аварийно-спасательная служба «Комiр» и ликвидации казенного предприятия «Военизированная горноспасательная часть угольной промышленности Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2000 г., № 9-10, ст. 112).
117. Пункт 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 2 марта 2000 года № 342 «Вопросы Республиканских государственных предприятий «Республиканская хлебная экспертиза» и «Казсемэкспертиза».
118. Пункт 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 3 марта 2000 года № 351 «О создании Республиканского государственного предприятия «Производственно-эксплуатационное объединение» (САПП Республики Казахстан, 2000 г., № 13-14, ст. 135).

119. «Құтқарушы» республикалық мемлекеттік кәсіпорнын құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 6 наурыздағы № 361 қаулысының 5-тармағы.
120. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 25 маусымдағы № 790 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 9 наурыздағы № 369 қаулысы.
121. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 25 маусымдағы № 790 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 13 наурыздағы № 379 қаулысы.
122. «Қазақстан инвестицияларға жәрдемдесу орталығы» республикалық мемлекеттік кәсіпорнын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 27 наурыздағы № 447 қаулысының 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2000 ж., № 17, 173-құжат).
123. «Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер мен толықтыру енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінiң 2000 жылғы 29 наурыздағы № 456 қаулысының 1-тармағының 1) тармақшасы.
124. «Кеден қызметiнiң ақпараттық жүйелер орталығы» республикалық мемлекеттiк кәсiпорнын құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 14 сәуірдегі № 576 қаулысының 7-тармағы.
125. «Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң «Оқу-спорт орталығы» республикалық мемлекеттiк кәсiпорнын құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 17 сәуірдегі № 587 қаулысының 5-тармағы.
126. «Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым министрлiгiнiң республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорындарын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2000 жылғы 19 сәуiрдегi № 604 қаулысының 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2000 ж., № 20, 222-құжат).
127. «Қазақстан Республикасы Энергетика, индустрия және сауда министрлiгiнiң Құрылыс iстерi жөнiндегi комитетi «Жобалардың мемлекеттiк ведомстводан тыс сараптамасы» республикалық мемлекеттiк кәсiпорнының жекелеген мәселелері» туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 24 сәуiрдегi № 632 қаулысының 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2000 ж., № 20, 227-құжат).
128. «Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің әскери-техникалық мектебі» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнын құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 15 мамырдағы № 718 қаулысының 5-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2000 ж., № 22, 253-құжат).
129. «Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау iсi жөнiндегi агенттiгiнiң «Республикалық клиникалық аурухана» республикалық мемлекеттiк кәсiпорнын құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 17 мамырдағы № 736 қаулысының 5-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2000 ж., № 22, 259-құжат).

119. Пункт 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 6 марта 2000 года № 361 «О создании Республиканского государственного казенного предприятия «Куткарушы».
120. Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 марта 2000 года № 369 «О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июня 1996 года № 790».
121. Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 марта 2000 года № 379 «О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июня 1996 года № 790».
122. Пункт 3 постановления Правительства Республики Казахстан от 27 марта 2000 года № 447 «О реорганизации Республиканского государственного предприятия «Казахстанский центр содействия инвестициям» (САПП Республики Казахстан, 2000 г., № 17, ст. 173).
123. Подпункт 1) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 29 марта 2000 года № 456 «О внесении изменений и дополнения в некоторые решения Правительства Республики Казахстан».
124. Пункт 7 постановления Правительства Республики Казахстан от 14 апреля 2000 года № 576 «О создании Республиканского государственного предприятия «Центр информационных систем таможенной службы».
125. Пункт 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 17 апреля 2000 года № 587 «О создании Республиканского государственного предприятия «Учебно-спортивный центр» Министерства внутренних дел Республики Казахстан».
126. Пункт 4 постановления Правительства Республики Казахстан от 19 апреля 2000 года № 604 «О реорганизации республиканских государственных казенных предприятий Министерства образования и науки Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2000 г., № 20, ст. 222).
127. Пункт 3 постановления Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 2000 года № 632 «Отдельные вопросы Республиканского государственного предприятия «Государственная вневедомственная экспертиза проектов» Комитета по делам строительства Министерства энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2000 г., № 20, ст. 227).
128. Пункт 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 15 мая 2000 года № 718 «О создании Республиканского государственного казенного предприятия «Военно-техническая школа Министерства обороны Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2000 г., № 22, ст. 253).
129. Пункт 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 17 мая 2000 года № 736 «О создании Республиканского государственного предприятия «Республиканская клиническая больница» Агентства Республики Казахстан по делам здравоохранения» (САПП Республики Казахстан, 2000 г., № 22, ст. 259).

130. «Бүркiт» мемлекеттiк авиакомпаниясы» республикалық мемлекеттiк кәсiпорнын құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 18 мамырдағы № 745 қаулысының 8-тармағы.
131. «Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің «Ұлттық ғылыми-практикалық дене тәрбиесi орталығы» республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсіпорнын құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 19 мамырдағы № 766 қаулысының 7-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2000 ж., № 23, 267-құжат).
132. «Қазақстан халқы тарихи-мәдени мұрасының кейбiр объектiлерiн сақтау жөнiндегi қосымша шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 24 мамырдағы № 779 қаулысының 5-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2000 ж., № 23, 271-құжат).
133. «Қаныш Сәтпаев атындағы Ертiс-Қарағанды каналы» республикалық мемлекеттiк кәсiпорнын көшiру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 24 мамырдағы № 780 қаулысының 2-тармағы.
134. «Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгiнiң қарауындағы республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорындардың кейбiр мәселелерi» туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 25 мамырдағы № 794 қаулысының 7-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2000 ж., № 24, 279-құжат).
135. «Жекелеген су шаруашылығы объектілерін Қызылорда облысының коммуналдық меншігіне беру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 28 маусымдағы № 966 қаулысының 4-тармағы.
136. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 25 маусымдағы № 790 қаулысына толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 3 шілдедегі № 1002 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2000 ж., № 28, 334-құжат).
137. «Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінiң «Ботаника және фитоинтродукция институты» республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсіпорнын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 5 шiлдедегi № 1018 қаулысының 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2000 ж., № 28, 336-құжат).
138. «Қазарнаулыэкспорт (Казспецэкспорт)» республикалық мемлекеттік кәсіпорнының жекелеген мәселелері» туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 10 шілдедегі № 1039 қаулысының 4-тармағы.
139. «Тағам институты» республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсіпорнын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 10 шілдедегі № 1043 қаулысының 3-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2000 ж., № 28, 347-құжат).
140. «Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгінiң «Еңбек» республикалық мемлекеттiк кәсіпорнының кейбiр мәселелерi» туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 10 шілдедегі № 1046 қаулысының 3-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2000 ж., № 28, 349-құжат).

130. Пункт 8 постановления Правительства Республики Казахстан от 18 мая 2000 года № 745 «О создании Республиканского государственного предприятия «Государственная авиакомпания «Беркут».
131. Пункт 7 постановления Правительства Республики Казахстан от 19 мая 2000 года № 766 «О создании Республиканского государственного казенного предприятия «Национальный научно-практический центр физической культуры» Министерства образования и науки Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2000 г., № 23, ст. 267).
132. Пункт 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 24 мая 2000 года № 779 «О дополнительных мерах по сохранению некоторых объектов историко-культурного наследия народа Казахстана» (САПП Республики Казахстан, 2000 г., № 23, ст. 271).
133. Пункт 2 постановления Правительства Республики Казахстан от 24 мая 2000 года № 780 «О передислокации Республиканского государственного предприятия «Канал Иртыш-Караганда имени Каныша Сатпаева».
134. Пункт 7 постановления Правительства Республики Казахстан от 25 мая 2000 года № 794 «Отдельные вопросы республиканских государственных казенных предприятий, находящихся в ведении Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами» (САПП Республики Казахстан, 2000 г., № 24, ст. 279).
135. Пункт 4 постановления Правительства Республики Казахстан от 28 июня 2000 года № 966 «О передаче в коммунальную собственность Кызылординской области отдельных водохозяйственных объектов».
136. Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 июля 2000 года № 1002 «О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июня 1996 года № 790» (САПП Республики Казахстан, 2000 г., № 28, ст. 334).
137. Пункт 3 постановления Правительства Республики Казахстан от 5 июля 2000 года № 1018 «О реорганизации Республиканского государственного казенного предприятия «Институт ботаники и фитоинтродукции» Министерства образования и науки Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2000 г., № 28, ст. 336).
138. Пункт 4 постановления Правительства Республики Казахстан от 10 июля 2000 года № 1039 «Отдельные вопросы Республиканского государственного предприятия «Казарнаулыэкспорт (Казспецэкспорт)».
139. Подпункт 1) пункта 3 постановления Правительства Республики Казахстан от 10 июля 2000 года № 1043 «О реорганизации Республиканского государственного казенного предприятия «Институт питания» (САПП Республики Казахстан, 2000 г., № 28, ст. 347).
140. Подпункт 1) пункта 3 постановления Правительства Республики Казахстан от 10 июля 2000 года № 1046 «Некоторые вопросы Республиканского государственного предприятия «Енбек» Министерства внутренних дел Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2000 г., № 28, ст. 349).

141. «Құрамына тау-кен құтқарушылар бөлiмшелерi кiретiн әскерилендiрiлген тау-кен құтқару бөлiмдерiнiң штабы» қазыналық кәсіпорнын беру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 12 шілдедегі № 1061 қаулысының 5-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2000 ж., № 29, 358-құжат).
142. «Жекелеген ұйымдарға қатысты мемлекеттiк меншiктiң түрiн өзгерту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 26 шілдедегі № 1128 қаулысының 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2000 жылғы, № 31, 381-құжат).
143. «Техника қауіпсіздігі саласындағы мемлекеттік ғылыми-зерттеу ұйымдары туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 28 шілдедегі № 1154 қаулысының 6-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2000 ж., № 31, 392-құжат).
144. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 25 маусымдағы № 790 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 28 шілдедегі № 1156 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2000 ж., № 31, 394-құжат).
145. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 25 маусымдағы № 790 қаулысына толықтыру енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 4 тамыздағы № 1188 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2000 ж., № 32-33, 406-құжат).
146. «Қаныш Сәтпаев атындағы канал» республикалық мемлекеттік кәсіпорнын құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 8 тамыздағы № 1217 қаулысының 6-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2000 ж., № 34, 416-құжат).
147. «Қазақстан Республикасының Энергетика, индустрия және сауда министрлiгі Стандарттау, метрология және сертификаттау жөнiндегі комитетiнiң кейбiр ұйымдары туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 9 тамыздағы № 1227 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2000 ж., № 34, 420-құжат).
148. «Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігінің Бiлiктiлiк арттыру институты» республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорнын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 18 тамыздағы № 1278 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2000 ж., № 36-37, 435-құжат).
149. «Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 23 тамыздағы № 1295 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 2000 ж., № 36-37, 439-құжат).

141. Пункт 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 12 июля 2000 года № 1061 «О передаче казенного предприятия «Штаб военизированных горноспасательных частей, с входящими в его состав подразделениями горноспасателей» (САПП Республики Казахстан, 2000 г., № 29, ст. 358).
142. Пункт 4 постановления Правительства Республики Казахстан от 26 июля 2000 года № 1128 «Об изменении вида государственной собственности в отношении отдельных организаций» (САПП Республики Казахстан, 2000 г., № 31, ст. 381).
143. Пункт 6 постановления Правительства Республики Казахстан от 28 июля 2000 года № 1154 «О государственных научно-исследовательских организациях в области технической безопасности» (САПП Республики Казахстан, 2000 г., № 31, ст. 392).
144. Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 июля 2000 года № 1156 «О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июня 1996 года № 790» (САПП Республики Казахстан, 2000 г., № 31, ст. 394).
145. Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 августа 2000 года № 1188 «О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июня 1996 года № 790» (САПП Республики Казахстан, 2000 г., № 32-33, ст. 406).
146. Пункт 6 постановления Правительства Республики Казахстан от 8 августа 2000 года № 1217 «О создании Республиканского государственного предприятия «Канал имени Каныша Сатпаева» (САПП Республики Казахстан, 2000 г., № 34, ст. 416).
147. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 августа 2000 года № 1227 «О некоторых организациях Комитета по стандартизации, метрологии и сертификации Министерства энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2000 г., № 34, ст. 420).
148. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 августа 2000 года № 1278 «О реорганизации Республиканского государственного казенного предприятия «Институт повышения квалификации Министерства юстиции Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2000 г., № 36-37, ст. 435).
149. Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 августа 2000 года № 1295 «О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2000 г., № 36-37, ст. 439).

150. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 25 маусымдағы № 790 қаулысына толықтыру енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 22 қыркүйектегі № 1429 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2000 ж., № 41, 462-құжат).
151. «Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң ведомстволық бағынысындағы ұйымдардың кейбiр мәселелерi» туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 22 қыркүйектегі № 1433 қаулысының 6-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2000 ж., № 36-37, 439-құжат).
152. «Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлiгiнің аграрлық бейіндегi кейбiр республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорындарын коммуналдық меншiкке беру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 27 қыркүйектегі № 1465 қаулысының 4-тармағы.
153. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 25 маусымдағы № 790 қаулысына толықтыру енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 28 қыркүйектегі № 1468 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2000 ж., № 41, 477-құжат).
154. «Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің «Алатау» республикалық мемлекеттік кәсіпорнын құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 16 қазандағы № 1531 қаулысының 5-тармағы.
155. «Өнеркәсiптiк байланыс» республикалық мемлекеттiк кәсiпорнын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 19 қазандағы № 1568 қаулысының 3-тармағы.
156. «Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің «Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия университеті» және Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің «Дипломатиялық академиясы» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорындарын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 24 қазандағы № 1589 қаулысының 6-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2000 ж., № 43, 514-құжат).
157. «Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң «Өндiрiстiк-пайдалану басқармасы» республикалық мемлекеттiк кәсiпорнын қайта атау туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 3 қарашадағы № 1669 қаулысының 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2000 ж., № 46, 547-құжат).
158. «Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлiгiнiң «Балдәурен» республикалық балаларды сауықтыру лагерi» республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсіпорнын құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметінiң 2000 жылғы 7 қарашадағы № 1679 қаулысының 6-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2000 ж., № 46, 549-құжат).
159. «Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау iсi жөнiндегі агенттiгінiң «Ақтөбе мемлекеттiк медицина академиясы» республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорнының жекелеген мәселелерi» туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 14 қарашадағы № 1708 қаулысының 4-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2000 ж., № 47-48, 562-құжат).

150. Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 сентября 2000 года № 1429 «О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июня 1996 года № 790» (САПП Республики Казахстан, 2000 г., № 41, ст. 462).
151. Подпункт 1) пункта 6 постановления Правительства Республики Казахстан от 22 сентября 2000 года № 1433 «Некоторые вопросы организаций, подведомственных Министерству внутренних дел Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2000 г., № 36-37, ст. 439).
152. Пункт 4 постановления Правительства Республики Казахстан от 27 сентября 2000 года № 1465 «О передаче некоторых республиканских государственных казенных предприятий аграрного профиля Министерства образования и науки Республики Казахстан в коммунальную собственность».
153. Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 сентября 2000 года № 1468 «О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июня 1996 года № 790» (САПП Республики Казахстан, 2000 г., № 41, ст. 477).
154. Пункт 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 16 октября 2000 года № 1531 «О создании Республиканского государственного предприятия «АЛАТАУ» Министерства внутренних дел Республики Казахстан».
155. Пункт 3 постановления Правительства Республики Казахстан от 19 октября 2000 года № 1568 «О реорганизации Республиканского государственного предприятия «Промсвязь».
156. Пункт 6 постановления Правительства Республики Казахстан от 24 октября 2000 года № 1589 «О реорганизации Республиканских государственных казенных предприятий «Евразийский университет имени Л.Н. Гумилева» Министерства образования и науки Республики Казахстан и «Дипломатическая академия» Министерства иностранных дел Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2000 г., № 43, ст. 514).
157. Пункт 4 постановления Правительства Республики Казахстан от 3 ноября 2000 года № 1669 «О переименовании государственного предприятия «Производственно-эксплуатационное управление» Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2000 г., № 46, ст. 547).
158. Пункт 6 постановления Правительства Республики Казахстан от 7 ноября 2000 года № 1679 «О создании Республиканского государственного казенного предприятия «Республиканский детский оздоровительный лагерь «Балдаурен» Министерства образования и науки Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2000 г., № 46, ст. 549).
159. Подпункт 1) пункта 4 постановления Правительства Республики Казахстан от 14 ноября 2000 года № 1708 «Отдельные вопросы Республиканского государственного казенного предприятия «Актюбинская государственная медицинская академия» Агентства Республики Казахстан по делам здравоохранения» (САПП Республики Казахстан, 2000 г., № 47-48, ст. 562).

160. «Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау ісі жөніндегі агенттігінің «Қоғамдық денсаулық сақтау мектебі» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнын қайта атау туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 18 қарашадағы № 1735 қаулысының 3-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2000 ж., № 49-50, 572-құжат).
161. «Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлiгінiң жекелеген білім беру ұйымдарын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметінiң 2000 жылғы 29 қарашадағы № 1782 қаулысының 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2000 ж., № 51, 583-құжат).
162. «Орал-Атырау» бекіре балығын өсіру зауыты» және «Атырау бекіре балығын өсіру зауыты» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорындары туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 30 қарашадағы № 1792 қаулысының 4-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2000 ж., № 51, 588-құжат).
163. «Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау iсi жөнiндегі агенттiгінiң «Нашақорлықтың медициналық-әлеуметтiк проблемаларының республикалық ғылыми-практикалық орталығы» республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорнын құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 14 желтоқсандағы № 1845 қаулысының 7-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2000 ж., № 55, 604-құжат).
164. «Қазақстан Республикасының Қарулы Күштерін геоақпараттық қамтамасыз ету жөніндегі орталық» республикалық мемлекеттік кәсіпорнын құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 28 желтоқсандағы № 1916 қаулысының 5-тармағы.
165. «Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігіне ведомстволық бағынысты жекелеген ұйымдар мәселелері» туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 29 желтоқсандағы № 1923 қаулысының 5-тармағы.
166. «Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің «Республикалық ветеринариялық зертханасы» республикалық мемлекеттік кәсіпорнын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 30 желтоқсандағы № 1957 қаулысының 5-тармағы.
167. «Қазақстан Республикасы Өнеркәсіп және сауда министрлігінің Қаратау жеке әскерилендірілген кен апатынан құтқару отряды» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнын тарату туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 9 қаңтардағы № 22 қаулысының 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., № 1-2, 7-құжат).
168. «Геология, экология және табиғи ресурстар ақпараттық-талдау орталығы» республикалық мемлекеттiк кәсiпорнын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 16 қаңтардағы № 55 қаулысының 7-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., № 1-2, 15-құжат).

160. Подпункт 1) пункта 3 постановления Правительства Республики Казахстан от 18 ноября 2000 года № 1735 «О переименовании Республиканского государственного казенного предприятия «Школа общественного здравоохранения» Агентства Республики Казахстан по делам здравоохранения» (САПП Республики Казахстан, 2000 г., № 49-50, ст. 572).
161. Пункт 4 постановления Правительства Республики Казахстан от 29 ноября 2000 года № 1782 «О реорганизации отдельных организаций образования Министерства образования и науки Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2000 г., № 51, ст. 583).
162. Подпункт 1) пункта 4 постановления Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2000 года № 1792 «О Республиканских государственных казенных предприятиях «Урало-Атырауский осетровый рыбоводный завод» и «Атырауский осетровый рыбоводный завод» (САПП Республики Казахстан, 2000 г., № 51, ст. 588).
163. Подпункт 1) пункта 7 постановления Правительства Республики Казахстан от 14 декабря 2000 года № 1845 «О создании Республиканского государственного казенного предприятия «Республиканский научно-практический Центр медико-социальных проблем наркомании» Агентства Республики Казахстан по делам здравоохранения» (САПП Республики Казахстан, 2000 г., № 55, ст. 604).
164. Пункт 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2000 года № 1916 «О создании Республиканского государственного предприятия «Центр по геоинформационному обеспечению Вооруженных Сил Республики Казахстан».
165. Пункт 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2000 года № 1923 «Вопросы отдельных организаций, подведомственных Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан».
166. Пункт 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2000 года № 1957 «О реорганизации Республиканского государственного предприятия «Республиканская ветеринарная лаборатория» Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан».
167. Пункт 3 постановления Правительства Республики Казахстан от 9 января 2001 года № 22 «О ликвидации Республиканского государственного казенного предприятия «Каратауский отдельный военизированный горноспасательный отряд Министерства промышленности и торговли Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2001 г., № 1-2, ст. 7).
168. Пункт 7 постановления Правительства Республики Казахстан от 16 января 2001 года № 55 «О реорганизации Республиканского государственного предприятия «Информационно-аналитический центр геологии, экологии и природных ресурсов» (САПП Республики Казахстан, 2001 г., № 1-2, ст. 15).

169. «Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының «ТАРАЗЫ» республикалық мемлекеттік кәсіпорнын тарату туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 қаңтардағы № 76 қаулысының 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., № 1-2, 18-құжат).
170. «Ғылым» ғылыми-баспа орталығы» республикалық мемлекеттiк кәсiпорны туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 20 қаңтардағы № 88 қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетін өзгерiстер мен толықтырулардың 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., № 1-2, 23-құжат).
171. «Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым министрлiгiнiң жекелеген республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорындарын қайта атау туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметінiң 2001 жылғы 31 қаңтардағы № 163 қаулысының 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., № 4-5, 52-құжат).
172. «Кейбiр ұйымдарды Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым министрлігінiң қарамағына беру туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметінiң 2001 жылғы 5 ақпандағы № 186 қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер мен толықтырулардың 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., № 6, 61-құжат).
173. «Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау ісі жөніндегі агенттігінің «Травматология және ортопедия ғылыми-зерттеу институты» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнын құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметінiң 2001 жылғы 9 ақпандағы № 215 қаулысының 7-тармағының 1) тармақшасы.
174. «H. Әбдiров атындағы спорт комбинаты» мемлекеттiк кәсiпорнының жекелеген мәселелерi» туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 27 ақпандағы № 285 қаулысының 4-тармағының  1) тармақшасы(Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 жылғы, № 8, 84-құжат).
175. «Орталық стадион» қазыналық кәсіпорнын Алматы қаласының коммуналдық меншігіне беру туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 2001 жылғы 28 ақпандағы № 289 қаулысының 4-тармағының 1) тармақшасы.
176. «Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің «Арнайы полиция» республикалық мемлекеттік кәсіпорнының жекелеген мәселелері» туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 28 ақпандағы № 291 қаулысының 4-тармағы.
177. «Дәрiлiк заттарды стандарттау және бақылау жөнiндегi республикалық базалық зертхана» мемлекеттiк қазыналық кәсiпорнын қайта атау туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 28 ақпандағы № 294 қаулысының 4-тармағының 1) тармақшасы.
178. «Қазақстан Республикасының Президенті Іс Басқармасының «Қазақстан» спорт сарайы» республикалық мемлекеттік кәсіпорнын құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 28 ақпандағы № 295 қаулысының 5-тармағы.

169. Пункт 3 постановления Правительства Республики Казахстан от 19 января 2001 года № 76 «О ликвидации Республиканского государственного предприятия «Таразы» Верховного Суда Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2001 г., № 1-2, ст. 18).
170. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 января 2001 года № 88 «О Республиканском государственном предприятии «Научно-издательский центр «Гылым» (САПП Республики Казахстан, 2001 г., № 1-2, ст. 23).
171. Пункт 3 постановления Правительства Республики Казахстан от 31 января 2001 года № 163 «О переименовании отдельных республиканских государственных казенных предприятий Министерства образования и науки Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2001 г., № 4-5, ст. 52).
172. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 февраля 2001 года № 186 «О передаче некоторых организаций в ведение Министерства образования и науки Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2001 г., № 6, ст. 61).
173. Подпункт 1) пункта 7 постановления Правительства Республики Казахстан от 9 февраля 2001 года № 215 «О создании Республиканского государственного казенного предприятия «Научно-исследовательский институт травматологии и ортопедии» Агентства Республики Казахстан по делам здравоохранения».
174. Подпункт 1) пункта 4 постановления Правительства Республики Казахстан от 27 февраля 2001 года № 285 «Отдельные вопросы государственного предприятия «Спортивный комбинат им. Н. Абдирова» (САПП Республики Казахстан, 2001 г., № 8, ст. 84).
175. Подпункт 1) пункта 4 постановления Правительства Республики Казахстан от 28 февраля 2001 года № 289 «О передаче Казенного предприятия «Центральный стадион» в коммунальную собственность города Алматы».
176. Пункт 4 постановления Правительства Республики Казахстан от 28 февраля 2001 года № 291 «Отдельные вопросы Республиканского государственного предприятия «Арнайы полиция» Министерства внутренних дел Республики Казахстан».
177. Подпункт 1) пункта 4 постановления Правительства Республики Казахстан от 28 февраля 2001 года № 294 «О переименовании Государственного казенного предприятия «Республиканская базовая лаборатория по стандартизации и контролю лекарственных средств».
178. Пункт 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 28 февраля 2001 года № 295 «О создании Республиканского государственного предприятия «Дворец спорта «Казакстан» Управления Делами Президента Республики Казахстан».

179. «Шығыстың және осы заманғы медицинаның республикалық шаруашылық есептегі ғылыми-практикалық орталығы» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсiпорнын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 28 ақпандағы № 296 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 1-тармағы.
180. «Қазақстан Республикасының Президентi Iс Басқармасы Медициналық орталығының № 1 дәрiханасы» республикалық мемлекеттiк кәсiпорнын құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 1 наурыздағы № 312 қаулысының 5-тармағы.
181. «Қазақжарылысөнеркәсіп» республикалық мемлекеттiк кәсiпорнын және оның еншiлес мемлекеттiк кәсiпорындарын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 2 наурыздағы № 316 қаулысының 3-тармағының 1) тармақшасы.
182. «Спорт медицинасы мен оңалту орталығы» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының жекелеген мәселелерi» туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 2 наурыздағы № 323 қаулысының 4-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., № 9, 102-құжат).
183. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 25 наурыздағы № 380 қаулысының 1-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., № 11, 123-құжат).
184. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 25 маусымдағы № 790 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 29 наурыздағы № 410 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., № 12, 138-құжат).
185. «Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнiң Санаткерлiк меншiк құқығы жөнiндегi комитетiнiң мәселелерi» туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 29 наурыздағы № 411 қаулысының 7-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., № 12, 139-құжат).
186. «Медеу» спорт кешенін Алматы қаласының коммуналдық меншігіне беру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 31 наурыздағы № 426 қаулысының 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., № 12, 144-құжат).
187. «Қазақстан Республикасы Білiм және ғылым министрлiгiнiң «Т.Рысқұлов атындағы Қазақ мемлекеттік басқару академиясы» республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорнын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 2 сәуiрдегi № 434 қаулысымен бекітiлген Қазақстан Республикасы Үкiметінің кейбiр шешiмдерiне енгiзілетiн өзгерістер мен толықтырулардың 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., № 13, 149-құжат).

179. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 февраля 2001 года № 296 «О реорганизации Республиканского государственного казенного предприятия «Республиканский хозрасчетный научно-практический центр восточной и современной медицины».
180. Пункт 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 1 марта 2001 года № 312 «О создании Республиканского государственного предприятия «Аптека № 1 Медицинского центра Управления Делами Президента Республики Казахстан».
181. Подпункт 1) пункта 3 постановления Правительства Республики Казахстан от 2 марта 2001 года № 316 «О реорганизации Республиканского государственного предприятия «Казахвзрывпром» и его дочерних государственных предприятий».
182. Подпункт 1) пункта 4 постановления Правительства Республики Казахстан от 2 марта 2001 года № 323 «Отдельные вопросы Республиканской государственного казенного предприятия «Центр спортивной медицины и реабилитации» (САПП Республики Казахстан, 2001 г., № 9, ст. 102).
183. Подпункт 1) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 25 марта 2001 года № 380 «О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2001 г., № 11, ст. 123).
184. Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 марта 2001 года № 410 «О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июня 1996 года № 790» (САПП Республики Казахстан, 2001 г., № 12, ст. 138).
185. Пункт 7 постановления Правительства Республики Казахстан от 29 марта 2001 года № 411 «Вопросы Комитета по правам интеллектуальной собственности Министерства юстиции Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2001 г., № 12, ст. 139).
186. Пункт 3 постановления Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2001 года № 426 «О передаче спортивного комплекса «Медеу» в коммунальную собственность города Алматы» (САПП Республики Казахстан, 2001 г., № 12, ст. 144).
187. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 апреля 2001 года № 434 «О реорганизации Республиканского государственного казенного предприятия «Казахская государственная академия управления имени Т. Рыскулова» Министерства образования и науки Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2001 г., № 13, ст. 149).

188. «Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым министрлігінiң «Жер қойнауын кешендi игеру проблемалары институты» республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорнын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 6 сәуiрдегi № 458 қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер мен толықтырулардың 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., № 13, 160-құжат).
189. «Қазақстан Республикасы Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келісім министрлігінің «Қазақ энциклопедиясы» Бас редакциясы» Республикалық мемлекеттік кәсіпорнын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 7 сәуірдегі № 469 қаулысының 5-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., № 13, 165-құжат).
190. «Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым министрлiгiнiң «Органикалық синтез және көмiр химиясы институты» республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсіпорнын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 7 сәуiрдегi № 470 қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер мен толықтырулардың 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., № 14, 167-құжат).
191. «Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым министрлiгiнiң «Қазақ мемлекеттiк спорт және туризм академиясы» республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсіпорнын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметінiң 2001 жылғы 19 сәуiрдегі № 526 қаулысымен бекiтілген Қазақстан Республикасы Үкiметінің кейбiр шешiмдерiне енгiзілетiн өзгерiстер мен толықтырулардың 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., № 14, 185-құжат).
192. «Қазақстан Республикасының Президенті Іс Басқармасының «Ақмола қаласындағы мемлекеттік резиденциялар дирекциясы» республикалық мемлекеттік кәсіпорнының кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 сәуірдегі № 527 қаулысының 4-тармағы.
193. «Арнайы бағдарламалардың ғылыми-әдiстемелiк орталығы» республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорнын құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 23 сәуiрдегi № 541 қаулысының 5-тармағының 1) тармақшасы.
194. «Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінiң «Қазақ мемлекеттiк сәулет-құрылыс академиясы» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2001 жылғы 26 сәуiрдегi № 559 қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметiнің кейбiр шешiмдерiне енгiзілетін өзгерiстер мен толықтырулардың 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., № 15, 197-құжат).

188. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 6 апреля 2001 года № 458 «О реорганизации Республиканского государственного казенного предприятия «Институт проблем комплексного освоения недр» Министерства образования и науки Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2001 г., № 13, ст. 160).
189. Подпункт 1) пункта 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2001 года № 469 «О реорганизации Республиканского государственного предприятия «Главная редакция «Казак энциклопедиясы» Министерства культуры, информации и общественного согласия Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2001 г., № 13, ст. 165).
190. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2001 года № 470 «О реорганизации Республиканского государственного казенного предприятия «Институт органического синтеза и углехимии» Министерства образования и науки Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2001 г., № 14, ст. 167).
191. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 апреля 2001 года № 526 «О реорганизации Республиканского государственного казенного предприятия «Казахская государственная академия спорта и туризма» Министерства образования и науки Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2001 г., № 14, ст. 185).
192. Пункт 4 постановления Правительства Республики Казахстан от 19 апреля 2001 года № 527 «О некоторых вопросах Республиканского государственного предприятия «Дирекция государственных резиденций в г. Акмоле» Управления Делами Президента Республики Казахстан».
193. Подпункт 1) пункта 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 23 апреля 2001 года № 541 «О создании Республиканского государственного казенного предприятия «Научно-методический центр специальных программ».
194. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 апреля 2001 года № 559 «О реорганизации Республиканского государственного казенного предприятия «Казахская государственная архитектурно-строительная академия» Министерства образования и науки Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2001 г., № 15, ст. 197).

195. «Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау ісі жөніндегі агенттігінің «Қазақ обаға қарсы ғылыми-зерттеу институты» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының жекелеген мәселелері» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 2 мамырдағы № 582 қаулысының 4-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., № 16, 206-құжат).
196. «Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің «Қ.И.Сәтбаев атындағы Геологиялық ғылымдар институты» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2001 жылғы 10 мамырдағы № 615 қаулысының 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., № 16, 217-құжат).
197. «Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлiгінің «Қарағанды металлургия институты» республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсіпорнын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметiнiң 2001 жылғы 11 мамырдағы № 623 қаулысымен бекiтілген Қазақстан Республикасы Үкiметінің кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстер мен толықтырулардың 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., № 18, 223-құжат).
198. «Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлiгiнiң «Адамның үйлесiмдi даму институты» республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсіпорнын құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметінің 2001 жылғы 23 мамырдағы № 692 қаулысының 5-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., № 19, 236-құжат).
199. «Қазақстан Республикасының Президенті Күзет қызметінің «Сардар» республикалық мемлекеттік кәсіпорнын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 13 маусымдағы № 818 қаулысының 3-тармағының 1) тармақшасы.
200. «Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлiгiнiң «С.Сейфуллин атындағы Ақмола аграрлық университетi» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 15 маусымдағы № 821 қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметiнің кейбiр шешiмдеріне енгізілетiн өзгерiстер мен толықтырулардың 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., № 22, 280-құжат).
201. «Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым министрлiгiнiң «М.Тынышпаев атындағы Қазақ көлiк және коммуникациялар академиясы» республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсіпорнын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметінің 2001 жылғы 18 маусымдағы № 833 қаулысымен бекiтілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнің кейбiр шешiмдерiне енгізілетiн өзгерiстер мен толықтырулардың 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., № 23, 287-құжат).

195. Подпункт 1) пункта 4 постановления Правительства Республики Казахстан от 2 мая 2001 года № 582 «Отдельные вопросы Республиканского государственного казенного предприятия «Казахский противочумный научно- исследовательский институт» Агентства Республики Казахстан по делам здравоохранения» (САПП Республики Казахстан, 2001 г., № 16, ст. 206).
196. Пункт 3 постановления Правительства Республики Казахстан от 10 мая 2001 года № 615 «О реорганизации Республиканского государственного казенного предприятия «Институт геологических наук имени К. И. Сатпаева» Министерства образования и науки Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2001 г., № 16, ст. 217).
197. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 мая 2001 года № 623 «О реорганизации Республиканского государственного казенного предприятия «Карагандинский металлургический институт» Министерства образования и науки Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2001 г., № 18, ст. 223).
198. Пункт 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 23 мая 2001 года № 692 «О создании Республиканского государственного казенного предприятия «Институт гармоничного развития человека» Министерства образования и науки Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2001 г., № 19, ст. 236).
199. Подпункт 1) пункта 3 постановления Правительства Республики Казахстан от 13 июня 2001 года № 818 «О реорганизации Республиканского государственного предприятия «Сардар» Службы охраны Президента Республики Казахстан».
200. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 15 июня 2001 года № 821 «О реорганизации Республиканского государственного казенного предприятия «Акмолинский аграрный университет имени С. Сейфуллина» Министерства образования и науки Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2001 г., № 22, ст. 280).
201. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 июня 2001 года № 833 «О реорганизации Республиканского государственного казенного предприятия «Казахская академия транспорта и коммуникаций имени М. Тынышпаева» Министерства образования и науки Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2001 г., № 23, ст. 287).

202. «Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым министрлiгiнiң «Ө.А. Байқоңыров атындағы Жезқазған университетi» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсiпорнын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 20 маусымдағы № 842 қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметінiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетін өзгерiстер мен толықтырулардың 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., № 23, 289-құжат).
203. «Жекелеген мемлекеттiк жоғары оқу орындарын қайта атау туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 29 маусымдағы № 892 қаулысының 3-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., № 24-25, 236-құжат).
204. «Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 12 шілдедегі № 951 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., № 26, 326-құжат).
205. «Қазақстан Республикасының Табиғи ресурстар және қоршаған ортаны қорғау министрлігі Су ресурстары жөніндегі комитетінің «Есіл су» республикалық мемлекеттік кәсіпорнын құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 24 шілдедегі № 1001 қаулысының 5-тармағы.
206. «Халықаралық көрмелер дирекциясы» республикалық мемлекеттік кәсiпорнын тарату туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 3 тамыздағы № 1025 қаулысының 3-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., № 29, 363-құжат).
207. «Қазақстан Республикасы Президентінің 2001 жылғы 11 шілдедегі № 654 Жарлығын іске асыру жөніндегі кейбір шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 8 тамыздағы № 1040 қаулысының 4-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., № 29, 368-құжат).
208. «Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым министрлігінiң «Абай атындағы Алматы мемлекеттік университеті» республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсіпорнын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 9 тамыздағы № 1043 қаулысымен бекiтілген Қазақстан Республикасы Yкiметiнің кейбiр шешiмдеріне енгiзілетін өзгерiстер мен толықтырулардың 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., № 29, 370-құжат).
209. «Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің «Қызмет» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнын құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 21 тамыздағы № 1094 қаулысының 6-тармағы.
210. «Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым министрлiгiнiң «Абылай хан атындағы Қазақ мемлекеттiк халықаралық қатынастар және әлем тiлдерi университеті» республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорнын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметінің 2001 жылғы 23 тамыздағы № 1099 қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбiр шешiмдерiне енгізiлетін өзгерiстер мен толықтырулардың 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., № 30, 390-құжат).

202. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 июня 2001 года № 842 «О реорганизации Республиканского государственного казенного предприятия «Жезказганский университет имени О.А. Байконурова» Министерства образования и науки Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2001 г., № 23, ст. 289).
203. Подпункт 1) пункта 3 постановления Правительства Республики Казахстан от 29 июня 2001 года № 892 «О переименовании отдельных государственных высших учебных заведений» (СAПП Республики Казахстан, 2001 г., № 24-25, ст. 236).
204. Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 июля 2001 года № 951 «О внесении изменения и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2001 г., № 26, ст. 326).
205. Пункт 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 24 июля 2001 года № 1001 «О создании Республиканского государственного предприятия «Еciл су» Комитета по водным ресурсам Министерства природных ресурсов и охраны окружающей среды Республики Казахстан».
206. Подпункт 1) пункта 3 постановления Правительства Республики Казахстан от 3 августа 2001 года № 1025 «О ликвидации Республиканского государственного предприятия «Дирекция международных выставок» (САПП Республики Казахстан, 2001 г., № 29, ст. 363).
207. Подпункт 1) пункта 4 постановления Правительства Республики Казахстан от 8 августа 2001 года № 1040 «О некоторых мерах по реализации Указа Президента Республики Казахстан от 11 июля 2001 года № 654» (САПП Республики Казахстан, 2001 г., № 29, ст. 368).
208. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 августа 2001 года № 1043 «О реорганизации Республиканского государственного казенного предприятия «Алматинский государственный университет имени Абая» Министерства образования и науки Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2001 г., № 29, ст. 370).
209. Пункт 6 постановления Правительства Республики Казахстан от 21 августа 2001 года № 1094 «О создании Республиканского государственного казенного предприятия «Кызмет» Министерства обороны Республики Казахстан».
210. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 августа 2001 года № 1099 «О реорганизации Республиканского государственного казенного предприятия «Казахский государственный университет международных отношений и мировых языков имени Абылай хана» Министерства образования и науки Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2001 г., № 30, ст. 390).

211. «Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгінiң «Медетшi қор» шаруашылық жүргiзу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсiпорнын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 23 тамыздағы № 1101 қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер мен толықтырулардың 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., № 30, 392-құжат).
212. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 25 маусымдағы № 790 қаулысына өзгеріс енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 2 қыркүйектегі № 1132 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., № 31, 405-құжат.).
213. «Протез-ортопедия саласын одан әрi жетiлдiру жөнiндегi шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметінің 2001 жылғы 5 қыркүйектегi № 1146 қаулысының 6-тармағы.
214. «Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау ісі жөніндегі агенттігінің «Қазақ кардиология ғылыми-зерттеу институты» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнын қайта атау туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 7 қыркүйектегі № 1163 қаулысының 3-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., № 31, 411-құжат).
215. «Қазақстан Республикасы Табиғи ресурстар және қоршаған ортаны қорғау министрлiгiнiң Орман, балық және аңшылық шаруашылығы комитетi мен оның қарауындағы жекелеген кәсiпорындардың кейбiр мәселелерi» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 26 қыркүйектегі № 1248 қаулысының 4-тармағының 1) тармақшасы.
216. «Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің "Оқу-спорт орталығы" республикалық мемлекеттік кәсіпорнын тарату туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметінiң 2001 жылғы 5 қазандағы № 1290 қаулысының 3-тармағы.
217. «Жекелеген жоғары оқу орындарын қайта атау және акционерлiк қоғамдар етіп қайта құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 11 қазандағы № 1313 қаулысымен бекiтілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзілетін өзгерiстер мен толықтырулардың 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., № 35, 459-құжат).
218. «Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің «Алтын әскер» республикалық мемлекеттік кәсіпорнын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 22 қазандағы № 1349 қаулысының 3-тармағының 1) тармақшасы.
219. «Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым министрлігінің «Қазақ мемлекеттік заң академиясы» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсiпорнын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметінiң 2001 жылғы 24 қазандағы № 1358 қаулысымен бекiтілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнің кейбiр шешiмдерiне енгiзілетін өзгерiстер мен толықтырулардың 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., № 36-37, 474-құжат).

211. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 августа 2001 года № 1101 «О реорганизации Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения «Реабилитационный фонд» Министерства финансов Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2001 г., № 30, ст. 392).
212. Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 сентября 2001 года № 1132 «О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июня 1996 года № 790» (САПП Республики Казахстан, 2001 г., № 31, ст. 405).
213. Пункт 6 постановления Правительства Республики Казахстан от 5 сентября 2001 года № 1146 «О мерах по дальнейшему совершенствованию протезно-ортопедической отрасли».
214. Подпункт 1) пункта 3 постановления Правительства Республики Казахстан от 7 сентября 2001 года № 1163 «О переименовании Республиканского государственного казенного предприятия «Казахский научно-исследовательский институт кардиологии» Агентства Республики Казахстан по делам здравоохранения» (САПП Республики Казахстан, 2001 г., № 31, ст. 411).
215. Подпункт 1) пункта 4 постановления Правительства Республики Казахстан от 26 сентября 2001 года № 1248 «Некоторые вопросы Комитета лесного, рыбного и охотничьего хозяйства Министерства природных ресурсов и охраны окружающей среды Республики Казахстан и отдельных предприятий, находящихся в его ведении».
216. Пункт 3 постановления Правительства Республики Казахстан от 5 октября 2001 года № 1290 «О ликвидации Республиканского государственного предприятия "Учебно-спортивный центр" Министерства внутренних дел Республики Казахстан».
217. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 октября 2001 года № 1313 «О переименовании и преобразовании в акционерные общества отдельных высших учебных заведений» (САПП Республики Казахстан, 2001 г., № 35, ст. 459).
218. Подпункт 1) пункта 3 постановления Правительства Республики Казахстан от 22 октября 2001 года № 1349 «О реорганизации Республиканского государственного предприятия «Алтын аскер» Комитета национальной безопасности Республики Казахстан».
219. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 октября 2001 года № 1358 «О реорганизации Республиканского государственного казенного предприятия «Казахская государственная юридическая академия» Министерства образования и науки Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2001 г., № 36-37, ст. 474).

220. «Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау ісі жөнiндегi агенттігінiң «Республикалық кәсiби аурулар клиникасы», «Кәсiби патология клиникасы» республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсіпорындарын және Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің «Физиология және еңбек гигиенасы институты» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметінің 2001 жылғы 29 қазандағы № 1370 қаулысының 5-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., № 36-37, 479-құжат).
221. «Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің «Орталық Армия үйі» мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының кейбір мәселелері» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 29 қазандағы № 1373 қаулысының 5-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., № 36-37, 481-құжат).
222. «Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгiнiң Дипломатиялық өкiлдiктермен жұмыс жөнiндегi департаменті» шаруашылық жүргiзу құқығындағы республикалық мемлекеттiк кәсiпорнын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 8 қарашадағы № 1419 қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiс пен толықтырулардың 1-тармағы.
223. «Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлігінiң кейбiр мәселелерi» туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 10 қарашадағы № 1433 қаулысының 6-тармағының 2) тармақшасы.
224. «Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау ісі жөніндегі агенттігінің «Республикалық поликлиника» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнын қайта атау туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 13 қарашадағы № 1445 қаулысының 3-тармағының 1) тармақшасы.
225. «Қазақстан Республикасы Президентiнiң Iс Басқармасы Медициналық орталығының «Алматы» клиникалық санаторийi» республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсіпорнын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 15 қарашадағы № 1451 қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер мен толықтырулардың 1-тармағы.
226. «Қазақстан Республикасының Табиғи ресурстар және қоршаған ортаны қорғау министрлiгі Орман, балық және аңшылық шаруашылығы комитетiнiң жекелеген республикалық мемлекеттiк кәсiпорындарын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 26 қарашадағы № 1513 қаулысының 3-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., № 40, 519-құжат).
227. «Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөнiндегі агенттiгiне ведомстволық бағынысты ұйымдардың жекелеген мәселелерi» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 28 қарашадағы № 1538 қаулысының 5-тармағы.

220. Подпункт 1) пункта 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 29 октября 2001 года № 1370 «О реорганизации республиканских государственных казенных предприятий «Республиканская клиника профессиональных заболеваний», «Профпатологическая клиника» Агентства Республики Казахстан по делам здравоохранения и Республиканского государственного казенного предприятия «Институт физиологии и гигиены труда» Министерства образования и науки Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2001 г., № 36-37, ст. 479).
221. Пункт 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 29 октября 2001 года № 1373 «Некоторые вопросы государственного казенного предприятия «Центральный дом Армии» Министерства обороны Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2001 г., № 36-37, ст. 481).
222. Пункт 1 изменения и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 8 ноября 2001 года № 1419 «О реорганизации Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения «Департамент по работе с дипломатическими представительствами Министерства иностранных дел Республики Казахстан».
223. Подпункт 2) пункта 6 постановления Правительства Республики Казахстан от 10 ноября 2001 года № 1433 «Некоторые вопросы Министерства внутренних дел Республики Казахстан».
224. Подпункт 1) пункта 3 постановления Правительства Республики Казахстан от 13 ноября 2001 года № 1445 «О переименовании Республиканского государственного казенного предприятия «Республиканская поликлиника» Агентства Республики Казахстан по делам здравоохранения».
225. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 15 ноября 2001 года № 1451 «О реорганизации Республиканского государственного казенного предприятия «Клинический санаторий «Алматы» Медицинского центра Управления Делами Президента Республики Казахстан».
226. Подпункт 1) пункта 3 постановления Правительства Республики Казахстан от 26 ноября 2001 года № 1513 «О реорганизации отдельных республиканских государственных предприятий Комитета лесного, рыбного и охотничьего хозяйства Министерства природных ресурсов и охраны окружающей среды Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2001 г., № 40, ст. 519).
227. Пункт 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 28 ноября 2001 года № 1538 «Отдельные вопросы организаций, подведомственных Агентству Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям».

228. «Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының шаруашылық жүргiзу құқығындағы «Ақпарат» республикалық мемлекеттiк кәсiпорнын және оның еншiлес мемлекеттiк кәсiпорындарын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 10 желтоқсандағы № 1602 қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер мен толықтырулардың 1-тармағы.
229. «Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің кейбiр білім беру ұйымдарын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 11 желтоқсандағы № 1619 қаулысының 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., № 47, 551-құжат).
230. «Жекелеген республикалық мемлекеттік кәсіпорындарды қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 27 желтоқсандағы № 1724 қаулысының 4-тармағы.
231. «Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнiң Қылмыстық-атқару жүйесi комитетiнiң мәселелерi» туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 28 желтоқсандағы № 1755 қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер мен толықтырулардың 2-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., № 49-50, 590-құжат).
232. «Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң «Қазагрэкс» республикалық мемлекеттiк кәсiпорнын және оның еншiлес мемлекеттік кәсiпорындарын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 11 қаңтардағы № 38 қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзілетiн өзгерiстер мен толықтырулардың 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., № 2-3, 13-құжат).
233. «Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің «Тың мемлекеттік аймақтық машина сынау станциясы» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 15 қаңтардағы № 51 қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзілетiн өзгерiс пен толықтырулардың 1-тармағы.
234. «Қазақстан Республикасының Экономика және сауда министрлiгi Құрылыс істері жөніндегi комитетiнiң «Мембағалау» жылжымайтын мүліктi бағалау жөнiндегi республикалық мемлекеттiк кәсiпорнын тарату туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 19 қаңтардағы № 66 қаулысының 3-тармағының 1) тармақшасы.
235. «Қазақстан Республикасының Энергетика және минералдық ресурстар министрлiгi Мемлекеттiк энергетикалық қадағалау жөнiндегi комитетінiң «Мемэнергиясараптама» республикалық мемлекеттiк кәсiпорнын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 23 қаңтардағы № 91 қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзілетiн өзгерiстер мен толықтырулардың 1-тармағы.

228. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 10 декабря 2001 года № 1602 «О реорганизации Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения «Акпарат» Генеральной прокуратуры Республики Казахстан и его дочерних государственных предприятий».
229. Пункт 4 постановления Правительства Республики Казахстан от 11 декабря 2001 года № 1619 «О реорганизации некоторых организаций образования Министерства образования и науки Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2001 г., № 47, ст. 551).
230. Пункт 4 постановления Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2001 года № 1724 «О реорганизации отдельных республиканских государственных предприятий».
231. Пункт 2 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2001 года № 1755 «Вопросы Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства юстиции Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2001 г., № 49-50, ст. 590).
232. Подпункт 1) изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 января 2002 года № 38 «О реорганизации Республиканского государственного предприятия «Казагрэкс» Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан и его дочерних государственных предприятий» (САПП Республики Казахстан, 2002 г., № 2-3, ст. 13).
233. Пункт 1 изменения и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 15 января 2002 года № 51 «О реорганизации Республиканского государственного казенного предприятия «Целинная государственная зональная машиноиспытательная станция» Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан».
234. Подпункт 1) пункта 3 постановления Правительства Республики Казахстан от 19 января 2002 года № 66 «О ликвидации Республиканского государственного предприятия по оценке недвижимости «Госоценка» Комитета по делам строительства Министерства экономики и торговли Республики Казахстан».
235. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 января 2002 года № 91 «О реорганизации Республиканского государственного предприятия «Госэнергоэкспертиза» Комитета по государственному энергетическому надзору Министерства энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан».

236. «Сәулет, қала құрылысы және құрылыс iстерi жөніндегі уәкiлеттi мемлекеттiк орган туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметінің 2002 жылғы 26 қаңтардағы № 126 қаулысының 5-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., № 5, 33-құжат).
237. «Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрлiгi Құрылыс iстерi жөнiндегi комитетiнiң «Сәулет-қала құрылысы қызметiн лицензиялайтын мемлекеттiк орталық (Мемқұрылыслицензия)» республикалық мемлекеттiк кәсiпорнын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 26 қаңтардағы № 127 қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбір шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер мен толықтырулардың 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., № 5, 34-құжат).
238. «Қазақстан Республикасы Туризм және спорт жөнiндегi агенттігiнiң «Олимпиадалық даярлау орталығы» және «Спортшылардың допингке қарсы зертханасы» республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорындарын құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 27 ақпандағы № 251 қаулысының 5-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., № 6, 58-құжат).
239. «Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару жөніндегі агенттігінің «Ұлттық картографиялық-геодезиялық қоры» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметінің 2002 жылғы 15 наурыздағы № 311 қаулысының 4-тармағы.
240. «Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 25 маусымдағы № 790 және 2000 жылғы 3 қаңтардағы № 1 қаулыларына өзгерiстер енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 20 наурыздағы № 343 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., № 9, 81-құжат).
241. «Санаткерлік меншік құқықтарын қорғаудың мемлекеттік жүйесін жетілдірудің кейбір мәселелері» Қазақстан Республикасы Үкiметінің 2002 жылғы 20 наурыздағы № 345 қаулысының 5-тармағы.
242. «Қазақстан Республикасы Туризм және спорт жөнiндегi агенттiгiнiң «Қазинтерспорт» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсiпорнын тарату туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 30 наурыздағы № 382 қаулысының 3-тармағы.
243. «Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің жекелеген ұйымдарын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметінің 2002 жылғы 12 сәуірдегі № 424 қаулысының 3-тармағы.
244. «Қазақстан темір жолы» ұлттық компаниясы» жабық акционерлік қоғамын қалыптастыру және қызметін ұйымдастыру мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 27 сәуірдегі № 479 қаулысының 4-тармағының 1) тармақшасы.
245. «Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлігінiң «ЕО-Қазақстан энергетикалық орталығы» шаруашылық жүргiзу құқығындағы республикалық мемлекеттiк кәсiпорнын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметінiң 2002 жылғы 6 мамырдағы № 498 қаулысының 4-тармағы.

236. Пункт 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 26 января 2002 года № 126 «Об уполномоченном государственном органе по делам архитектуры, градостроительства и строительства» (САПП Республики Казахстан, 2002 г., № 5, ст. 33).
237. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 января 2002 года № 127 «О реорганизации Республиканского государственного предприятия «Государственный центр лицензирования архитектурно-градостроительной деятельности (Госстройлицензия)» Комитета по делам строительства Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2002 г., № 5, ст. 34).
238. Пункт 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 27 февраля 2002 года № 251 «О создании республиканских государственных казенных предприятий Агентства Республики Казахстан по туризму и спорту «Центр олимпийской подготовки» и «Антидопинговая лаборатория спортсменов» (САПП Республики Казахстан, 2002 г., № 6, ст. 58).
239. Пункт 4 постановления Правительства Республики Казахстан от 15 марта 2002 года № 311 «О реорганизации Республиканского государственного казенного предприятия «Национальный картографо-геодезический фонд» Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами».
240. Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2002 года № 343 «О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 25 июня 1996 года № 790 и от 3 января 2000 года № 1» (САПП Республики Казахстан, 2002 г., № 9, ст. 81).
241. Пункт 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2002 года № 345 «Некоторые вопросы совершенствования государственной системы защиты прав интеллектуальной собственности».
242. Пункт 3 постановления Правительства Республики Казахстан от 30 марта 2002 года № 382 «О ликвидации Республиканского государственного казенного предприятия «Казинтерспорт» Агентства Республики Казахстан по туризму и спорту».
243. Пункт 3 постановления Правительства Республики Казахстан от 12 апреля 2002 года № 424 «О реорганизации отдельных организаций Комитета национальной безопасности Республики Казахстан».
244. Подпункт 1) пункта 4 постановления Правительства Республики Казахстан от 27 апреля 2002 года № 479 «О вопросах формирования и организации деятельности закрытого акционерного общества «Национальная компания «Казакстан темiр жолы».
245. Пункт 4 постановления Правительства Республики Казахстан от 6 мая 2002 года № 498 «О реорганизации Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения «Энергетический центр ЕС-Казахстан» Министерства энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан».

246. «Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгiнiң Шаруашылық басқармасы» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнын құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 7 мамырдағы № 500 қаулысының 5-тармағы.
247. «Еуразия мемлекеттік қызметшілерді оқыту орталығы» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнын құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметінің 2002 жылғы 7 мамырдағы № 506 қаулысының 5-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., № 14, 140 құжат).
248. «Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Қылмыстық-атқару жүйесi комитеті мемлекеттiк кәсіпорындарының жекелеген мәселелерi» туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 30 мамырдағы № 596 қаулысының 5-тармағы.
249. «Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің қызметiне байланысты жекелеген мәселелер» туралы Қазақстан Республикасы Үкiметінің 2002 жылғы 28 маусымдағы № 704 қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметінің кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер мен толықтырулардың 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., № 20, 215-құжат).
250. «Қазақстан Республикасының Ішкі iстер министрлiгiне ведомстволық бағыныстағы ұйымдардың жекелеген мәселелерi» туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 5 шілдедегi № 723 қаулысының 5-тармағы.
251. «Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық pecуpcтаp министрлiгiнiң «Мұнай және газ өнеркәсiбi бас диспетчерлiк басқармасы» республикалық мемлекеттік кәсiпорнын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 9 шiлдедегі № 751 қаулысымен бекiтілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізiлетiн өзгерiстер мен толықтырулардың 1-тармағы.
252. «Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгi Санаткерлiк меншiк құқығы жөнiндегi комитетiнiң Ұлттық санаткерлiк меншiк институты» республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорнын құру туралы» Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 11 шiлдедегi № 756 қаулысының 5-тармағы.
253. «Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөніндегі агенттігі республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорындарының жекелеген мәселелері» туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 13 шілдедегі № 772 қаулысының 6-тармағының 1) тармақшасы.
254. «Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым министрлiгiнiң «12 жылдық білім беру проблемалары республикалық ғылыми-практикалық орталығы» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнын құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 27 шілдедегі № 839 қаулысының 5-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., № 25, 263-құжат).

246. Пункт 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 7 мая 2002 года № 500 «О создании Республиканского государственного казенного предприятия «Хозяйственное управление Министерства здравоохранения Республики Казахстан».
247. Пункт 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 7 мая 2002 года № 506 «О создании Республиканского государственного казенного предприятия «Евразийский центр обучения государственных служащих» (САПП Республики Казахстан, 2002 г., № 14, ст. 140).
248. Пункт 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 30 мая 2002 года № 596 «Отдельные вопросы государственных предприятий Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства юстиции Республики Казахстан».
249. Пункт 1 изменений и дополнения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 июня 2002 года № 704 «Отдельные вопросы, связанные с деятельностью Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2002 г., № 20, ст. 215).
250. Пункт 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 5 июля 2002 года № 723 «Отдельные вопросы организаций, подведомственных Министерству внутренних дел Республики Казахстан».
251. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 июля 2002 года № 751 «О реорганизации Республиканского государственного предприятия «Главное диспетчерское управление нефтяной и газовой промышленности» Министерства энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан».
252. Пункт 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 11 июля 2002 года № 756 «О создании Республиканского государственного казенного предприятия «Национальный институт интеллектуальной собственности Комитета по правам интеллектуальной собственности Министерства юстиции Республики Казахстан».
253. Подпункт 1) пункта 6 постановления Правительства Республики Казахстан от 13 июля 2002 года № 772 «Отдельные вопросы республиканских государственных казенных предприятий Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям».
254. Пункт 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 27 июля 2002 года № 839 «О создании республиканского государственного казенного предприятия «Республиканский научно-практический центр проблем 12-летнего образования» Министерства образования и науки Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2002 г., № 25, ст. 263).

255. «Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің «Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университеті» республикалық мемлекеттік кәсіпорнының мәселелері» туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 6 қыркүйектегі № 984 қаулысының 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., № 29, 326-құжат).
256. «Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлiгiнiң мәселелерi» туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 12 қыркүйектегі № 996 қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзілетiн өзгерiстер мен толықтырулардың 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., № 30, 330-құжат).
257. «Қазақстан Республикасы Премьер-Министрi Кеңсесiнiң жекелеген мәселелерi туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 20 қыркүйектегi № 1036 қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстердiң 1-тармағы.
258. «Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникациялар министрлігінiң «Астана халықаралық әуежайы» республикалық мемлекеттiк кәсiпорнын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 27 қыркүйектегі № 1062 қаулысымен бекiтілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізiлетiн өзгерiстер мен толықтырулардың 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., № 32, 347-құжат).
259. «Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгiнiң «Дәрi-дәрмек» дәрілiк құралдар орталығы» республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорнының жекелеген мәселелерi» туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 2 қазандағы № 1081 қаулысының 6-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., № 33, 354-құжат).
260. «Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң Жол полициясы комитетiн тарату туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 11 қазандағы № 1116 қаулысының 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., № 34, 368-құжат).
261. «Қазақстан Республикасы Үкiметінің кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 28 қазандағы № 1148 қаулысымен бекiтілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстер мен толықтырулардың 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., № 37, 386-құжат).
262. «Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кіріс министрлігінің шаруашылық басқармасы» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 5 қарашадағы № 1170 қаулысының 4-тармағы.
263. «Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі» Батыс Қазақстан мемлекеттік университетi» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 5 қарашадағы № 1172 қаулысының 4-тармағы.

255. Пункт 4 постановления Правительства Республики Казахстан от 6 сентября 2002 года № 984 «Вопросы Республиканского государственного предприятия «Казахский национальный университет имени Аль-Фараби» Министерства образования и науки Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2002 г., № 29, ст. 326).
256. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 сентября 2002 года № 996 «Вопросы Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2002 г., № 30, ст. 330).
257. Пункт 1 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 сентября 2002 года № 1036 «Отдельные вопросы Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан».
258. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 27 сентября 2002 года № 1062 «О реорганизации Республиканского государственного предприятия Международный аэропорт Астана» Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2002 г., № 32, ст. 347).
259. Пункт 6 постановления Правительства Республики Казахстан от 2 октября 2002 года № 1081 «Отдельные вопросы Республиканского государственного казенного предприятия «Центр лекарственных средств «Дарi-дармек» Министерства здравоохранения Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2002 г., № 33, ст. 354).
260. Пункт 4 постановления Правительства Республики Казахстан от 11 октября 2002 года № 1116 «Об упразднении Комитета дорожной полиции Министерства внутренних дел Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2002 г., № 34, ст. 368).
261. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 октября 2002 года № 1148 «О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2002 г., № 37, ст. 386).
262. Пункт 4 постановления Правительства Республики Казахстан от 5 ноября 2002 года № 1170 «О Республиканском государственном казенном предприятии «Хозяйственное управление Министерства государственных доходов Республики Казахстан».
263. Пункт 4 постановления Правительства Республики Казахстан от 5 ноября 2002 года № 1172 «О реорганизации республиканского государственного казенного предприятия «Западно-Казахстанский государственный университет» Министерства образования и науки Республики Казахстан».

264. «Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келiсiм министрлiгiнiң Қазақ ақпарат агенттiгi (ҚазААГ)» республикалық қазыналық кәсiпорнын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 8 қарашадағы № 1186 қаулысының 3-тармағының 4) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., № 39, 402-құжат).
265. «Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің «Қызмет» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 14 қарашадағы № 1208 қаулысының 4-тармағы.
266. «Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлiгiнiң «Қазақстан Республикасының минералдық шикiзатты кешендi қайта өңдеу жөнiндегi ұлттық орталығы» республикалық мемлекеттiк кәсiпорнының «Жезқазғансирекмет» еншiлес мемлекеттiк кәсiпорнын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 21 қарашадағы № 1233 қаулысының 4-тармағының 1) тармақшасы.
267. «Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі Орман және аңшылық шаруашылығы комитетiнiң кейбiр мәселелерi» туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 22 қарашадағы № 1239 қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер мен толықтырулардың 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., № 42, 423-құжат).
268. «Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi Су ресурстары комитетiнің мәселелерi» туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 28 қарашадағы № 1267 қаулысының 3-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., № 43, 429-құжат).
269. «Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң кейбiр республикалық мемлекеттiк кәсiпорындарының мәселелерi» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 13 желтоқсандағы № 1309 қаулысының 7-тармағы.
270. «Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгiне ведомстволық бағыныстағы жекелеген ұйымдардың мәселелерi» туралы Қазақстан Республикасы Үкiметінің 2002 жылғы 29 желтоқсандағы № 1431 қаулысының 8-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., № 49, 486-құжат).
271. «Қазақстан Республикасының Парламентi Шаруашылық басқармасының республикалық мемлекеттік кәсіпорындарының жекелеген мәселелерi» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 17 қаңтардағы № 33 қаулысының 4-тармағы.
272. «Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кіріс министрлігі Кеден комитетінің «Кеден қызметінің ақпараттық жүйелер орталығы» республикалық мемлекеттік кәсіпорнын тарату туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 20 қаңтардағы № 62 қаулысының 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., № 2, 24-құжат).

264. Подпункт 4) пункта 3 постановления Правительства Республики Казахстан от 8 ноября 2002 года № 1186 «О реорганизации Республиканского казенного предприятия «Казахское информационное агентство (КазААГ) Министерства культуры, информации и общественного согласия» (САПП Республики Казахстан, 2002 г., № 39, ст. 402).
265. Пункт 4 постановления Правительства Республики Казахстан от 14 ноября 2002 года № 1208 «О реорганизации Республиканского государственного казенного предприятия «Кызмет» Министерства обороны Республики Казахстан».
266. Подпункт 1) пункта 4 постановления Правительства Республики Казахстан от 21 ноября 2002 года № 1233 «О реорганизации дочернего государственного предприятия «Жезказганредмет» Республиканского государственного предприятия «Национальный центр по комплексной переработке минерального сырья Республики Казахстан» Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан».
267. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 22 ноября 2002 года № 1239 «Некоторые вопросы Комитета лесного и охотничьего хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2002 г., № 42, ст. 423).
268. Подпункт 1) пункта 3 постановления Правительства Республики Казахстан от 28 ноября 2002 года № 1267 «Вопросы Комитета по водным ресурсам Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2002 г., № 43, ст. 429).
269. Пункт 7 постановления Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 2002 года № 1309 «Вопросы некоторых республиканских государственных предприятий Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан».
270. Пункт 8 постановления Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года № 1431 «Вопросы отдельных организаций, подведомственных Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2002 г., № 49, ст. 486).
271. Пункт 4 постановления Правительства Республики Казахстан от 17 января 2003 года № 33 «Отдельные вопросы республиканских государственных предприятий Хозяйственного управления Парламента Республики Казахстан».
272. Пункт 3 постановления Правительства Республики Казахстан от 20 января 2003 года № 62 «О ликвидации Республиканского государственного предприятия «Центр информационных систем таможенной службы» Таможенного комитета Министерства государственных доходов Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 2, ст. 24).

273. «Қазақстан Республикасының Президенті Іс басқармасының «Қазақ тұлпары» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнын қайта атау туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 20 қаңтардағы № 63 қаулысының 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., № 2, 25-құжат).
274. «Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің «Алматы» әскери санаторийі» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнын Алматы қаласының коммуналдық меншігіне беру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 21 қаңтардағы № 68 қаулысының 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., № 2, 29-құжат).
275. «Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кіріс министрлігінің Акцизделетін өнім өндірісі мен айналымын мемлекеттік бақылау жөніндегі комитетін тарату туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 22 қаңтардағы № 72 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 2-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., № 2, 32-құжат).
276. «Қазақстан Республикасы Туризм және спорт жөнiндегi агенттiгiнiң Астана қаласындағы «Олимпиадалық даярлау орталығы» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнын құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 28 қаңтардағы № 99 қаулысының 5-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., № 4, 50-құжат).
277. «Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым министрлiгiнiң «Қ.И.Сәтбаев атындағы Қазақ ұлттық техникалық университетi» республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорнын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 11 ақпандағы № 149 қаулысының 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., № 7, 76-құжат).
278. «Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгi Су ресурстары жөнiндегi комитетінiң Оңтүстiк Қазақстан гидрогеологиялық-мелиоративтiк экспедициясы» және «Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгi Су ресурстары жөнiндегi комитетiнiң Қызылорда гидрогеологиялық-мелиоративтік экспедициясы» республикалық мемлекеттік кәсіпорындарын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 24 ақпандағы № 189 қаулысының 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., № 9, 95-құжат).
279. «Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінiң «Ақмола мемлекеттiк медицина академиясы» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсiпорнын қайта атау туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметінiң 2003 жылғы 14 наурыздағы № 249 қаулысының 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., № 10, 123-құжат).

273. Пункт 4 постановления Правительства Республики Казахстан от 20 января 2003 года № 63 «О переименовании Республиканского государственного казенного предприятия «Казак тулпары» Управления делами Президента Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 2, ст. 25).
274. Пункт 4 постановления Правительства Республики Казахстан от 21 января 2003 года № 68 «О передаче Республиканского государственного казенного предприятия «Военный санаторий «Алматинский» Министерства обороны Республики Казахстан в коммунальную собственность города Алматы» (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 2, ст. 29).
275. Пункт 2 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 22 января 2003 года № 72 «Об упразднении Комитета по государственному контролю над производством и оборотом подакцизной продукции Министерства государственных доходов Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 2, ст. 32).
276. Пункт 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 28 января 2003 года № 99 «О создании Республиканского государственного казенного предприятия «Центр олимпийской подготовки» Агентства Республики Казахстан по туризму и спорту в городе Астане» (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 4, ст. 50).
277. Пункт 3 постановления Правительства Республики Казахстан от 11 февраля 2003 года № 149 «О реорганизации Республиканского государственного казенного предприятия «Казахский национальный технический университет имени К.И. Сатпаева» Министерства образования и науки Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 7, ст. 76).
278. Пункт 4 постановления Правительства Республики Казахстан от 24 февраля 2003 года № 189 «О реорганизации Республиканских государственных предприятий «Южно-Казахстанская гидрогеолого-мелиоративная экспедиция Комитета по водным ресурсам Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан» и «Кызылординская гидрогеолого-мелиоративная экспедиция Комитета по водным ресурсам Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 9, ст. 95).
279. Пункт 3 постановления Правительства Республики Казахстан от 14 марта 2003 года № 249 «О переименовании Республиканского государственного казенного предприятия «Акмолинская государственная медицинская академия» Министерства здравоохранения Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 10, ст. 123).

280. «Степногор қаласында биотехнологиялық өндiрiстi дамыту туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметінің 2003 жылғы 20 наурыздағы № 277 қаулысымен бекiтілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетiн өзгерiстер мен толықтырулардың 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., № 12, 135-құжат).
281. «Жалын» республикалық әдеби-көркем журналы» республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорнын құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 9 сәуiрдегi № 341 қаулысының 5-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., № 16, 163-құжат).
282. «Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің кейбір республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорындарын коммуналдық меншікке беру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 23 сәуірдегі № 394 қаулысының 4-тармағы.
283. «Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау ісі жөнiндегi агенттігінің «Денсаулық» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнын қайта атау туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 20 мамырдағы № 463 қаулысының 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., № 21-22, 210-құжат).
284. «Қазақстан Республикасы Президентiнiң «Қазақстан Республикасының Ұлттық ғылым академиясы» республикалық мемлекеттік мекемесiн қайта ұйымдастыру туралы» 2003 жылғы 31 наурыздағы № 1051 Жарлығын iске асыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 27 маусымдағы № 623 қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметінiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер мен толықтырулардың 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., № 27, 259-құжат).
285. «Қазақстан Республикасы Туризм және спорт жөнiндегi агенттiгiнiң кейбiр республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорындарының мәселелерi» туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 30 маусымдағы № 629 қаулысының 5-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., № 27, 261-құжат).
286. «Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі Балық шаруашылығы комитетiнiң кейбiр мәселелерi» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 18 шiлдедегi № 714 қаулысымен Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер мен толықтырулардың 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., № 30, 291-құжат).
287. «Қазақ Суарнажоба» мемлекеттiк жобалау институты» мемлекеттiк кәсiпорнын қайта атау туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 28 шiлдедегi № 752 қаулысының 4-тармағы.
288. «Ақтау теңiз сауда портына халықаралық маңызы бар теңiз порты мәртебесiн беру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 31 шілдедегі № 768 қаулысының 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., № 30, 307-құжат).

280. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2003 года № 277 «О развитии биотехнологического производства в городе Степногорске» (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 12, ст. 135).
281. Пункт 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 9 апреля 2003 года № 341 «О создании Республиканского государственного казенного предприятия «Республиканский литературно-художественный журнал «Жалын» (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 16, ст. 163).
282. Пункт 4 постановления Правительства Республики Казахстан от 23 апреля 2003 года № 394 «О передаче некоторых республиканских государственных казенных предприятий Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в коммунальную собственность».
283. Пункт 4 постановления Правительства Республики Казахстан от 20 мая 2003 года № 463 «О переименовании Республиканского государственного казенного предприятия «Денсаулык» Агентства Республики Казахстан по делам здравоохранения» (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 21-22, ст. 210).
284. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 27 июня 2003 года № 623 «О реализации Указа Президента Республики Казахстан от 31 марта 2003 года № 1051 «О реорганизации республиканского государственного учреждения «Национальная академия наук Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 27, ст. 259).
285. Пункт 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2003 года № 629 «Вопросы некоторых республиканских государственных казенных предприятий Агентства Республики Казахстан по туризму и спорту» (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 27, ст. 261).
286. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 июля 2003 года № 714 «Некоторые вопросы Комитета рыбного хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 30, ст. 291).
287. Пункт 4 постановления Правительства Республики Казахстан от 28 июля 2003 года № 752 «О переименовании государственного предприятия «Государственный проектный институт «Казахский Водоканалпроект».
288. Пункт 4 постановления Правительства Республики Казахстан от 31 июля 2003 года № 768 «О придании Актаускому морскому торговому порту статуса морского порта международного значения» (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 30, ст. 307).

289. «Кейбір объектілерді республикалық меншіктен Астана қаласының коммуналдық меншігіне беру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 13 тамыздағы № 810 қаулысының 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., № 33, 328-құжат).
290. «Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келiсiм министрлiгi Мәдениет комитетiнiң «Ақ жауын» мемлекеттік камералық оркестрi» республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсіпорнын құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2003 жылғы 20 тамыздағы № 836 қаулысының 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., № 34, 341-құжат).
291. «Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлiгiнiң кейбiр мәселелерi» туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 20 тамыздағы № 837 қаулысының 1-тармағының 2) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., № 34, 342-құжат).
292. «Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 26 тамыздағы № 866 қаулысының 1-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., № 35, 355-құжат).
293. «Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 27 тамыздағы № 872 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., № 35, 356-құжат).
294. «Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң жекелеген ұйымдарын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 8 қыркүйектегі № 904 қаулысының 5-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., № 36, 366-құжат).
295. «Қазақстан Республикасы Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келiсiм министрлiгiнiң «Өндiрiстiк-пайдалану бiрлестiгi» республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорнын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 8 қыркүйектегi № 906 қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер мен толықтырулардың 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., № 36, 367-құжат).
296. «Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң республикалық мемлекеттік қазыналық кәсiпорындарының жекелеген мәселелерi» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 10 қыркүйектегі № 916 қаулысының 10-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., № 36, 371-құжат).
297. «ҚазАвтоКөлік» акционерлiк қоғамын құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 23 қыркүйектегі № 965 қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер мен толықтырулардың 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., № 38, 394-құжат).

289. Пункт 3 постановления Правительства Республики Казахстан от 13 августа 2003 года № 810 «О передаче некоторых объектов из республиканской собственности в коммунальную собственность города Астаны» (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 33, ст. 328).
290. Пункт 3 постановления Правительства Республики Казахстан от 20 августа 2003 года № 836 «О создании республиканского государственного казенного предприятия «Государственный камерный оркестр «Ак жауын» Комитета культуры Министерства культуры, информации и общественного согласия Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 34, ст. 341).
291. Подпункт 2) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 20 августа 2003 года № 837 «Некоторые вопросы Министерства экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 34, ст. 342).
292. Подпункт 1) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 26 августа 2003 года № 866 «О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 35, ст. 355).
293. Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 августа 2003 года № 872 «О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 35, ст.356).
294. Пункт 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 8 сентября 2003 года № 904 «О реорганизации отдельных организаций Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 36, ст. 366).
295. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 8 сентября 2003 года № 906 «О реорганизации Республиканского государственного казенного предприятия «Производственно-эксплуатационное объединение Министерства культуры, информации и общественного согласия Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 36, ст. 367).
296. Пункт 10 постановления Правительства Республики Казахстан от 10 сентября 2003 года № 916 «Отдельные вопросы республиканских государственных казенных предприятий Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 36, ст. 371).
297. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 сентября 2003 года № 965 «О создании акционерного общества «КазАвтоТранс» (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 38, ст. 394).

298. «Абай атындағы қазақ ұлттық педагогикалық университетi» шаруашылық жүргiзу құқығындағы республикалық мемлекеттiк кәсіпорнын құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 26 қыркүйектегі № 979 қаулысымен бекiтілген Қазақстан Республикасы Үкiметінің кейбiр шешiмдерiне енгізiлетін өзгерiстер мен толықтырулардың 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., № 39, 398-құжат).
299. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгiнiң «Республикалық клиникалық аурухана» республикалық мемлекеттiк кәсiпорнын қайта атау туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметінiң 2003 жылғы 29 қыркүйектегі № 989 қаулысының 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., № 39, 403-құжат).
300. «Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 1996 жылғы 25 маусымдағы № 790 және 1999 жылғы 19 қарашадағы № 1754 қаулыларына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 29 қарашадағы № 1214 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., № 45, 498-құжат).
301. «Қазақстан Республикасы Республикалық ұланының «Ұлан» республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорнын тарату туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 5 желтоқсандағы № 1236 қаулысының 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., № 46, 506-құжат).
302. «Қазақстан Республикасының Қоршаған ортаны қорғау министрлiгi «Қазгидромет» республикалық мемлекеттiк кәсiпорнының «Қазақ қоршаған ортаны қорғау және климат мониторингi ғылыми-зерттеу институты» еншiлес мемлекеттік кәсiпорнын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 5 желтоқсандағы № 1240 қаулысының 5-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., № 46, 509-құжат).
303. «Республикалық микроорганизмдер коллекциясының кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 10 желтоқсандағы № 1257 қаулысының 5-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., № 46, 518-құжат).
304. «Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк сатып алу жөнiндегi агенттiгінің кейбiр мәселелерi» туралы Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 13 желтоқсандағы № 1262 қаулысының 5-тармағының 2) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., № 46, 519-құжат).
305. «Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігінiң Қылмыстық-атқару жүйесi комитетінің түзеу мекемелері «Еңбек-Астана» республикалық мемлекеттік кәсіпорнының «Еңбек-Көкшетау» еншілес мемлекеттік кәсiпорнын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметiнің 2004 жылғы 8 қаңтардағы № 14 қаулысының 5-тармағы.

298. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 сентября 2003 года № 979 «О создании Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения «Казахский национальный педагогический университет имени Абая» (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 39, ст. 398).
299. Пункт 3 постановления Правительства Республики Казахстан от 29 сентября 2003 года № 989 «О переименовании Республиканского государственного предприятия «Республиканская клиническая больница» Министерства здравоохранения Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 39, ст. 403).
300. Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 ноября 2003 года № 1214 «О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 25 июня 1996 года № 790 и от 19 ноября 1999 года № 1754» (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 45, ст. 498).
301. Пункт 3 постановления Правительства Республики Казахстан от 5 декабря 2003 года № 1236 «О ликвидации республиканского государственного казенного предприятия «Улан» Республиканской гвардии Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 46, ст. 506).
302. Подпункт 1) пункта 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 5 декабря 2003 года № 1240 «О реорганизации Дочернего государственного предприятия «Казахский научно-исследовательский институт мониторинга окружающей среды и климата» Республиканского государственного предприятия «Казгидромет» Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 46, ст. 509).
303. Подпункт 1) пункта 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 10 декабря 2003 года № 1257 «О некоторых вопросах Республиканской коллекции микроорганизмов» (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 46, ст. 518).
304. Подпункт 2) пункта 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 2003 года № 1262 «О некоторых вопросах Агентства Республики Казахстан по государственным закупкам» (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 46, ст. 519).
305. Пункт 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 8 января 2004 года № 14 «О реорганизации дочернего государственного предприятия «Енбек-Кокшетау» Республиканского государственного предприятия «Енбек-Астана» исправительных учреждений Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства юстиции Республики Казахстан».

306. «Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым министрлiгiнiң «Балдәурен» республикалық балаларды сауықтыру лагерi» республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсіпорнын қайта атау туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 30 қаңтардағы № 112 қаулысының 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 4, 62-құжат).
307. «Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым министрлiгiнiң жекелеген республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорындарын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметінің 2004 жылғы 3 ақпандағы № 128 қаулысының 5-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 5, 72-құжат).
308. «Қазақстан Республикасы Туризм және спорт жөнiндегi агенттігінің Өскемен қаласындағы «Олимпиадалық даярлау орталығы» республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсіпорнын құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметінiң 2004 жылғы 9 ақпандағы № 151 қаулысының 5-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 7, 91-құжат).
309. «Қазақстан Республикасы Туризм және спорт жөніндегі агенттігiнің «Спорт ғимараттарының құрылысын салу жөнiндегi дирекция» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнын құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 12 ақпандағы № 169 қаулысының 5-тармағы.
310. «Қазақстан Республикасы Туризм және спорт жөнiндегi агенттiгiнiң «Олимп» спорт-сауықтыру орталығы» шаруашылық жүргiзу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсiпорнын құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметінің 2004 жылғы 26 ақпандағы № 234 қаулысының 5-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 10, 25-құжат).
311. «Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым министрлiгінің кейбiр республикалық мемлекеттiк кәсіпорындарының мәселелерi» туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 5 наурыздағы № 280 қаулысының 6-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 12, 153-құжат).
312. «Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң жекелеген кәсiпорындарын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 27 сәуірдегі № 473 қаулысымен бекiтілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстер мен толықтырулардың 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 19, 244-құжат).
313. «Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым министрлiгiнің «Республикалық оқушылар сарайы» республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсіпорнын қайта атау туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 28 сәуiрдегі № 481 қаулысының 3-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 19, 247-құжат).

306. Пункт 3 постановления Правительства Республики Казахстан от 30 января 2004 года № 112 «О переименовании Республиканского государственного казенного предприятия Министерства образования и науки Республики Казахстан «Республиканский детский оздоровительный лагерь «Балдаурен» (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 4, ст. 62).
307. Пункт 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 3 февраля 2004 года № 128 «О реорганизации отдельных республиканских государственных казенных предприятий Министерства образования и науки Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 5, ст. 72).
308. Пункт 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 9 февраля 2004 года № 151 «О создании республиканского государственного казенного предприятия «Центр олимпийской подготовки» Агентства Республики Казахстан по туризму и спорту в городе Усть-Каменогорске» (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 7, ст. 91).
309. Пункт 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 12 февраля 2004 года № 169 «О создании Республиканского государственного казенного предприятия «Дирекция по строительству спортивных сооружений» Агентства Республики Казахстан по туризму и спорту в городе Усть-Каменогорске».
310. Пункт 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2004 года № 234 «О создании Республиканского государственного предприятия «Спортивно-оздоровительный центр «Олимп» на праве хозяйственного ведения Агентства Республики Казахстан по туризму и спорту» (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 10, ст. 25).
311. Пункт 6 постановления Правительства Республики Казахстан от 5 марта 2004 года № 280 «Вопросы некоторых республиканских государственных предприятий Министерства образования и науки Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 12, ст. 153).
312. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 27 апреля 2004 года № 473 «О реорганизации отдельных предприятий Министерства внутренних дел Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 19, ст. 244).
313. Подпункт 1) пункта 3 постановления Правительства Республики Казахстан от 28 апреля 2004 года № 481 «О переименовании Республиканского государственного казенного предприятия «Республиканский дворец школьников» Министерства образования и науки Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 19, ст. 247).

314. «Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгi республикалық мемлекеттiк кәсiпорындарының кейбiр мәселелерi туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 18 маусымдағы № 668 қаулысының 5-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 24, 316-құжат).
315. «Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлігі Автомобиль жолдары және инфрақұрылымдық кешен құрылысы комитетiнiң шаруашылық жүргiзу құқығындағы «Қазақавтожол» республикалық мемлекеттiк кәсiпорнын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 23 маусымдағы № 692 қаулысының 5-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 25, 327-құжат).
316. «Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң аумақтық органдары - мемлекеттiк мекемелерiн қайта атау, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу және күшi жойылды деп тану туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 24 маусымдағы № 695 қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер мен толықтырулардың 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 25, 328-құжат).
317. «Инфекцияға қарсы жаңа препараттар жасаудың кейбiр мәселелерi» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 25 маусымдағы № 703 қаулысының 8-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 26, 334-құжат).
318. «Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiне және Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлiгiне ведомстволық бағынысты ұйымдардың кейбiр мәселелерi туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 3 тамыздағы № 825 қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстер мен толықтырулардың 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 29, 383-құжат).
319. «Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым министрлiгінің «С. Сейфуллин атындағы Қазақ мемлекеттік агротехникалық университетi» шаруашылық жүргiзу құқығындағы республикалық мемлекеттiк кәсіпорнын құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 3 тамыздағы № 829 қаулысымен бекiтілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбiр шешiмдерiне енгізілетін толықтырулар мен өзгерiстердiң 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 29, 386-құжат).
320. «Қазақстан Республикасының Парламентi Үйi жанындағы асхана» шаруашылық жүргiзу құқығындағы республикалық мемлекеттiк кәсiпорнын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 11 тамыздағы № 835 қаулысының 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 29, 389-құжат).

314. Пункт 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 18 июня 2004 года № 668 «Некоторые вопросы республиканских государственных предприятий Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 24, ст. 316).
315. Пункт 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 23 июня 2004 года № 692 «О реорганизации Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения «Казахавтодор» Комитета автомобильных дорог и строительства инфраструктурного комплекса Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 25, ст. 327).
316. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 июня 2004 года № 695 «О переименовании государственных учреждений - территориальных органов Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан, внесении изменений и дополнений и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 25, ст. 328).
317. Пункт 8 постановления Правительства Республики Казахстан от 25 июня 2004 года № 703 «Некоторые вопросы разработки новых противоинфекционных препаратов» (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 26, ст. 334).
318. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 3 августа 2004 года № 825 «О некоторых вопросах организаций, подведомственных Министерству финансов Республики Казахстан и Министерству экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 29, ст. 383).
319. Пункт 1 дополнений и изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 3 августа 2004 года № 829 «О создании Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения «Казахский государственный агротехнический университет имени С. Сейфуллина» Министерства образования и науки Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 29, ст. 386).
320. Пункт 4 постановления Правительства Республики Казахстан от 11 августа 2004 года № 835 «О реорганизации Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения «Столовая при Доме Парламента Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 29, ст. 389).

321. «Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің Еңбектi қорғау жөнiндегi республикалық ғылыми-зерттеу институты» республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорнын құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 13 тамыздағы № 854 қаулысының 5-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 30, 401-құжат).
322. «Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрлiгi «Салааралық ақпарат ғылыми-техникалық орталығы» республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорнының кейбiр мәселелерi» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 31 тамыздағы № 921 қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер мен толықтырулардың 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 32, 436-құжат).
323. «Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгiнiң кейбiр мемлекеттiк кәсiпорындарын жекешелендiру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 14 қыркүйектегі № 957 қаулысының 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 35, 458-құжат).
324. «Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінiң «Қазақстан Республикасының Қарулы Күштерiн геоақпараттық қамтамасыз ету орталығы» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттiк кәсіпорнын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 30 қыркүйектегі № 1003 қаулысының 3-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 36, 477-құжат).
325. «Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінiң «Бөбек» республикалық оқу-сауықтыру орталығы» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнын қайта атау туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 30 қыркүйектегi № 1005 қаулысының 3-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 36, 479-құжат).
326. «Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің мәселелері» туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 28 қазандағы № 1111 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 40, 522-құжат).
327. «Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігінің мәселелері» туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 29 қазандағы № 1130 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 2-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 42, 538-құжат).
328. «Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігінің кейбір мәселелері» туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 26 қарашадағы № 1237 қаулысының 10-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 47, 586-құжат).

321. Пункт 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 13 августа 2004 года № 854 «О создании республиканского государственного казенного предприятия «Республиканский научно-исследовательский институт по охране труда Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 30, ст. 401).
322. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2004 года № 921 «Некоторые вопросы республиканского государственного казенного предприятия «Научно-технический центр межотраслевой информации» Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 32, ст. 436).
323. Пункт 3 постановления Правительства Республики Казахстан от 14 сентября 2004 года № 957 «О приватизации некоторых государственных предприятий Министерства обороны Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 35, ст. 458).
324. Подпункт 1) пункта 3 постановления Правительства Республики Казахстан от 30 сентября 2004 года № 1003 «О реорганизации Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения «Центр по геоинформационному обеспечению Вооруженных Сил Республики Казахстан» Министерства обороны Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 36, ст. 477).
325. Подпункт 1) пункта 3 постановления Правительства Республики Казахстан от 30 сентября 2004 года № 1005 «О переименовании Республиканского государственного казенного предприятия «Республиканский учебно-оздоровительный центр «Бобек» Министерства образования и науки Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 36, ст. 479).
326. Пункт 3 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2004 года № 1111 «Вопросы Министерства образования и науки Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 40, ст. 522).
327. Пункт 2 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 октября 2004 года № 1130 «Вопросы Министерства культуры и информации Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 42, ст. 538).
328. Подпункт 1) пункта 10 постановления Правительства Республики Казахстан от 26 ноября 2004 года № 1237 «Некоторые вопросы Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 47, ст. 586).

329. «Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi Су ресурстары комитетінің «Жамбылсушар» шаруашылық жүргiзу құқығындағы су шаруашылығы жөнiндегі республикалық мемлекеттік кәсіпорнын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 14 желтоқсандағы № 1318 қаулысының 5-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 49, 625-құжат).
330. «Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі медициналық қызмет көрсету саласындағы бақылау комитетінің мәселелері» туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 15 желтоқсандағы № 1327 қаулысының 7-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 49, 628-құжат).
331. «Қазақстан Республикасы Статистика агенттігінің мәселелері» туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 31 желтоқсандағы № 1460 қаулысының 3-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 51, 683-құжат).
332. «Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің кейбір мәселелері» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 25 қаңтардағы № 53 қаулысының 6-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 3, 26-құжат).
333. «Қазақстан Республикасы Президентi Iс басқармасының шаруашылық жүргiзу құқығындағы «Материалдық-техникалық қамтамасыз ету базасы» республикалық мемлекеттiк кәсiпорнын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 26 қаңтардағы № 64 қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстер мен толықтырулардың 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 4, 35-құжат).
334. «Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң «Көктал» республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорнын жекешелендiру туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 22 ақпандағы № 160 қаулысының 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 9, 88-құжат).
335. «Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң шаруашылық жүргiзу құқығындағы республикалық мемлекеттiк кәсiпорындарының жекелеген мәселелерi» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 14 наурыздағы № 225 қаулысының 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 12, 125-құжат).
336. «Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты әкiмшiлiк ғимаратының дирекциясы» республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорнын құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 30 наурыздағы № 283 қаулысының 5-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 13, 150-құжат).
337. «Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым министрлiгінің жекелеген мәселелерi туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 4 сәуірдегі № 300 қаулысының 4-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 14, 160-құжат).

329. Пункт 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 14 декабря 2004 года № 1318 «О реорганизации Республиканского государственного предприятия по водному хозяйству на праве хозяйственного ведения «Жамбылводхоз» Комитета по водным ресурсам Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 49, ст. 625).
330. Подпункт 1) пункта 7 постановления Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2004 года № 1327 «Вопросы Комитета по контролю в сфере оказания медицинских услуг Министерства здравоохранения Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 49, ст. 628).
331. Подпункт 1) пункта 3 Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2004 года № 1460 «Вопросы Агентства Республики Казахстан по статистике» (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 51, ст. 683).
332. Подпункт 1) пункта 6 постановления Правительства Республики Казахстан от 25 января 2005 года № 53 «Некоторые вопросы Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 3, ст. 26).
333. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 января 2005 года № 64 «О реорганизации Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения «База материально-технического обеспечения» Управления делами Президента Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 4, ст. 35).
334. Пункт 3 постановления Правительства Республики Казахстан от 22 февраля 2005 года № 160 «О приватизации республиканского государственного казенного предприятия «Коктальский» Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 9, ст. 88).
335. Пункт 3 постановления Правительства Республики Казахстан от 14 марта 2005 года № 225 «Отдельные вопросы республиканских государственных предприятий на праве хозяйственного ведения Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 12, ст. 125).
336. Пункт 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 30 марта 2005 года № 283 «О создании Республиканского государственного казенного предприятия «Дирекция административного здания Верховного Суда Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 13, ст. 150).
337. Подпункт 1) пункта 4 постановления Правительства Республики Казахстан от 4 апреля 2005 года № 300 «Отдельные вопросы Министерства образования и науки Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 14, ст. 160).

338. «Қазақстан Республикасы Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келiсiм министрлігінiң «Жалын» республикалық әдеби-көркем журналы» республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорнын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 4 сәуірдегі № 303 қаулысының 3-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 14, 163-құжат).
339. «Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгiнiң «Республикалық консультативтiк орталық» республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорнын қайта атау туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 14 сәуірдегі № 354 қаулысының 3-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 16, 192-құжат).
340. «Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым министрлiгiнiң кейбiр мәселелерi туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 29 сәуірдегі № 405 қаулысының 5-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 18, 221-құжат).
341. «Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінiң Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру комитетi «Ақпараттық-есептеу орталығы» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттiк кәсiпорнының кейбiр мәселелерi туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 19 мамырдағы № 475 қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстер мен толықтырулардың 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 21, 254-құжат).
342. «Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясының Инженерлік-техникалық орталығы» республикалық мемлекеттік кәсіпорнын құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 13 шілдедегі № 726 қаулысының 7-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 29, 372-құжат).
343. «Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігі республикалық мемлекеттiк кәсiпорындарының жекелеген мәселелерi туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 14 шілдедегі № 728 қаулысының 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 29, 374-құжат).
344. «Инфекцияға қарсы препараттар ғылыми орталығы» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттiк кәсiпорнының кейбiр мәселелерi туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 19 шілдедегі № 741 қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстер мен толықтырулардың 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 30, 384-құжат).
345. «Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым министрлiгiнiң «Үлгі-тәжiрибелiк орман көшеттiгi» шаруашылық жүргiзу құқығындағы республикалық мемлекеттiк кәсiпорнын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 13 тамыздағы № 843 қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстер мен толықтырулардың 1-тармағы.

338. Подпункт 1) пункта 3 постановления Правительства Республики Казахстан от 4 апреля 2005 года № 303 «О реорганизации Республиканского государственного казенного предприятия «Республиканский литературно-художественный журнал «Жалын» Министерства культуры, информации и общественного согласия Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 14, ст. 163).
339. Подпункт 1) пункта 3 постановления Правительства Республики Казахстан от 14 апреля 2005 года № 354 «О переименовании Республиканского государственного казенного предприятия «Республиканский консультативный центр» Министерства здравоохранения Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 16, ст. 192).
340. Подпункт 1) пункта 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 2005 года № 405 «О некоторых вопросах Министерства образования и науки Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 18, ст. 221).
341. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 мая 2005 года № 475 «Некоторые вопросы республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения «Информационно-учетный центр» Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 21, ст. 254).
342. Пункт 7 постановления Правительства Республики Казахстан от 13 июля 2005 года № 726 «О создании Республиканского государственного предприятия «Инженерно-технический центр Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 29, ст. 372).
343. Пункт 3 постановления Правительства Республики Казахстан от 14 июля 2005 года № 728 «Отдельные вопросы республиканских государственных предприятий Министерства обороны Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 29, ст. 374).
344. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июля 2005 года № 741 «О некоторых вопросах республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения «Научный центр противоинфекционных препаратов» (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 30, ст. 384).
345. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 13 августа 2005 года № 843 «О реорганизации Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения «Опытно-показательный лесной питомник» Министерства образования и науки Республики Казахстан».

346. «Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбір шешiмдерiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу және Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылды деп тану туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 24 тамыздағы № 871 қаулысының 1-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 33, 454-құжат).
347. «Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлігінiң соғыс және еңбек ардагерлерiне арналған «Ардагер» республикалық пансионаты» республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорнын Алматы қаласының коммуналдық меншiгiне беру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 16 қыркүйектегі № 923 қаулысының 4-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 34, 476-құжат).
348. «Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер мен толықтыру енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 20 қыркүйектегі № 928 қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстер мен толықтырудың 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 35, 483-құжат).
349. «Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің кейбір республикалық мемлекеттік кәсіпорындарын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 20 қыркүйектегі № 929 қаулысының 5-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 35, 484-құжат).
350. «Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлiгiнiң «Фитохимия институты» республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорнын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 27 қыркүйектегі № 953 қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстер мен толықтырулардың 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 36, 495-құжат).
351. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу және Қазақ КСР Министрлер Кабинетінің, Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің, Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 29 қыркүйектегі № 964 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 2-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 36, 500-құжат).
352. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 11 қазандағы № 1017 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 жылғы, № 37, 524-құжат).

346. Подпункт 1) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 24 августа 2005 года № 871 «О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 33, ст. 454).
347. Подпункт 1) пункта 4 постановления Правительства Республики Казахстан от 16 сентября 2005 года № 923 «О передаче Республиканского государственного казенного предприятия «Республиканский пансионат «Ардагер» для ветеранов войны и труда Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан» в коммунальную собственность города Алматы» (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 34, ст. 476).
348. Пункт 1 изменений и дополнения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 сентября 2005 года № 928 «О внесении изменений и дополнения в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 35, ст. 483).
349. Подпункт 1) пункта 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 20 сентября 2005 года № 929 «О реорганизации некоторых республиканских государственных предприятий Министерства образования и науки Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 35, ст. 484).
350. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 27 сентября 2005 года № 953 «О реорганизации Республиканского государственного казенного предприятия «Институт фитохимии» Министерства образования и науки Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 36, ст. 495).
351. Пункт 2 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 сентября 2005 года № 964 «О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и признании утратившими силу некоторых решений Кабинета Министров Казахской ССР, Кабинета Министров Республики Казахстан, Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 36, ст. 500).
352. Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 октября 2005 года № 1017 «О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 37, ст. 524).

353. «Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің «А.Н. Сызғанов атындағы Хирургия ғылыми орталығы» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнын қайта атау туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 15 қазандағы № 1032 қаулысының 3-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 37, 528-құжат).
354. «Қазақстан Республикасы Мәдениет, ақпарат және спорт министрлiгiнiң жекелеген кәсiпорындарын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 17 қарашадағы № 1132 қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетін өзгерiстер мен толықтырулардың 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 40, 568-құжат).
355. «Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі республикалық мемлекеттiк кәсіпорындарының кейбiр мәселелерi туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 22 қарашадағы № 1150 қаулысының 6-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 45, 575-құжат).
356. «Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым министрлiгiнiң «Мұнай-газ саласы үшiн техникалық және қызмет көрсететiн еңбек кадрларын даярлау және қайта даярлау жөнiндегi өңiраралық кәсiптiк орталық» республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорнын құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 24 қарашадағы № 1159 қаулысының 5-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 44, 582-құжат).
357. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 6 қаңтардағы № 25 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., № 4, 26-құжат).
358. «Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің «Республикалық психиатрия, психотерапия және наркология ғылыми-практикалық орталығы» мемлекеттік мекемесін қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 28 ақпандағы № 139 қаулысының 5-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., № 7, 62-құжат).
359. «Қазақстан Республикасы Мәдениет, ақпарат және спорт министрлiгiнiң қарамағындағы кейбiр ұйымдарды Алматы қаласының коммуналдық меншiгiне беру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 14 наурыздағы № 158 қаулысының 3-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., № 8, 74-құжат).
360. «Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым министрлiгiнiң «Биологиялық зерттеулер орталығы» шаруашылық жүргiзу құқығындағы республикалық мемлекеттiк кәсiпорнының кейбiр мәселелерi туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 21 наурыздағы № 195 қаулысының 4-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., № 10, 95-96-құжат).

353. Подпункт 1) пункта 3 постановления Правительства Республики Казахстан от 15 октября 2005 года № 1032 «О переименовании Республиканского государственного казенного предприятия «Научный центр хирургии имени А.Н. Сызганова» Министерства здравоохранения Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 37, ст. 528).
354. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 17 ноября 2005 года № 1132 «О реорганизации отдельных предприятий Министерства культуры, информации и спорта Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 40, ст. 568).
355. Подпункт 1) пункта 6 постановления Правительства Республики Казахстан от 22 ноября 2005 года № 1150 «О некоторых вопросах республиканских государственных предприятий Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 43 ст. 575).
356. Подпункт 1) пункта 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 24 ноября 2005 года № 1159 «О создании Республиканского государственного казенного предприятия «Межрегиональный профессиональный центр по подготовке и переподготовке кадров технического и обслуживающего труда для нефтегазовой отрасли» Министерства образования и науки Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 44, ст. 582).
357. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 6 января 2006 года № 25 «О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 4, ст. 26).
358. Подпункт 1) пункта 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 28 февраля 2006 года № 139 «О реорганизации государственного учреждения «Республиканский научно-практический центр психиатрии, психотерапии и наркологии» Министерства здравоохранения Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 7, ст. 62).
359. Подпункт 1) пункта 3 постановления Правительства Республики Казахстан от 14 марта 2006 года № 158 «О передаче некоторых организаций, находящихся в ведении Министерства культуры, информации и спорта Республики Казахстан в коммунальную собственность города Алматы» (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 8, ст. 74).
360. Подпункт 1) пункта 4 постановления Правительства Республики Казахстан от 21 марта 2006 года № 195 «О некоторых вопросах Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения «Центр биологических исследований» Министерства образования и науки Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 10, ст. 95-96).

361. «Кейбiр объектілерді республикалық меншіктен Алматы қаласының коммуналдық меншiгiне беру туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2006 жылғы 29 наурыздағы № 211 қаулысының 3-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., № 10, 99-құжат).
362. «Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігінің мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 26 сәуірдегі № 329 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 2-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., № 15, 145-құжат).
363. «Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң «Каменский» мемлекеттiк мал тұқымын асылдандыру зауыты» республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорнын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 2 мамырдағы № 352 қаулысының 5-тармағының 1) тармақшасы.
364. «Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң кейбiр республикалық мемлекеттiк кәсiпорындарын коммуналдық меншiкке беру туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2006 жылғы 10 мамырдағы № 378 қаулысының 3-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., № 17, 159-құжат).
365. «Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 16 мамырдағы № 405 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 2-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., № 17, 162-құжат).
366. «Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің «Стоматология» республикалық ғылыми-клиникалық орталығы» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнын тарату туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 13 маусымдағы № 543 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 1-тармағы.
367. «Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне толықтырулар мен өзгерiстер енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 13 маусымдағы № 544 қаулысының 1-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., № 22, 223-құжат).
368. «Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi Су ресурстары комитетiнiң «Солтүстiксуқұрылыс» Қазақстанның солтүстiк және орталық облыстарында су шаруашылығы объектiлерiнiң құрылысы жөнiндегi өңiрлiк дирекция» шаруашылық жүргiзу құқығындағы республикалық мемлекеттiк кәсiпорнын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2006 жылғы 20 маусымдағы № 563 қаулысының 3-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., № 22, 227-құжат).

361. Подпункт 1) пункта 3 постановления Правительства Республики Казахстан от 29 марта 2006 года № 211 «О передаче некоторых объектов из республиканской собственности в коммунальную собственность города Алматы» (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 10, ст. 99).
362. Пункт 2 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 апреля 2006 года № 329 «Вопросы Министерства туризма и спорта Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 15, ст. 145).
363. Подпункт 1) пункта 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 2 мая 2006 года № 352 «О реорганизации Республиканского государственного казенного предприятия «Государственный племенной завод «Каменский» Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан».
364. Подпункт 1) пункта 3 постановления Правительства Республики Казахстан от 10 мая 2006 года № 378 «О передаче некоторых республиканских государственных предприятий Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в коммунальную собственность» (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 17, ст. 159).
365. Пункт 2 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 мая 2006 года № 405 «О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 17, ст. 162).
366. Пункт 1 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 13 июня 2006 года № 543 «О ликвидации Республиканского государственного казенного предприятия «Республиканский научно-клинический центр «Стоматология» Министерства здравоохранения Республики Казахстан».
367. Подпункт 1) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 13 июня 2006 года № 544 «О внесении дополнений и изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 22, ст. 223).
368. Подпункт 1) пункта 3 постановления Правительства Республики Казахстан от 20 июня 2006 года № 563 «О реорганизации республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения «Региональная Дирекция по строительству водохозяйственных объектов в северных и центральных областях Казахстана «Северводстрой» Комитета по водным ресурсам Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 22, ст. 227).

369. «Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі комитеттерінің кейбір мәселелері» туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 30 маусымдағы № 626 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., № 24, 251-құжат).
370. «Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің кейбір мәселелері» туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 21 шілдедегі № 700 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., № 27, 290-құжат).
371. «Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің «Республикалық ана мен бала денсаулығын сақтау ғылыми-зерттеу орталығы» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 26 шілдедегі № 708 қаулысының 5-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., № 27, 292-құжат).
372. «Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгiнiң «Денсаулық сақтаудың медициналық және экономикалық проблемалары ғылыми орталығы» республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорнын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 28 шілдедегі № 716 қаулысының 5-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., № 27, 296-құжат).
373. «Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Стандарттау, метрология және экология республикалық орталығы» республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорнын жекешелендiру туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2006 жылғы 1 тамыздағы № 724 қаулысының 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., № 28, 304-құжат).
374. «Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігінің «Қазавиамет» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 11 тамыздағы № 758 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., № 30, 321-құжат).
375. «Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Ғылым комитетінің кейбір республикалық мемлекеттік кәсіпорындарының мәселелері» туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 23 тамыздағы № 800 қаулысының 7-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., № 32, 343-құжат).

369. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2006 года № 626 «Некоторые вопросы комитетов Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 24, ст. 251).
370. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 июля 2006 года № 700 «Некоторые вопросы Министерства образования и науки Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 27, ст. 290).
371. Подпункт 1) пункта 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 26 июля 2006 года № 708 «О реорганизации Республиканского государственного казенного предприятия «Республиканский научно-исследовательский центр охраны здоровья матери и ребенка» Министерства здравоохранения Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 27, ст. 292).
372. Подпункт 1) пункта 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 28 июля 2006 года № 716 «О реорганизации Республиканского государственного казенного предприятия «Научный центр медицинских и экономических проблем здравоохранения» Министерства здравоохранения Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 27, ст. 296).
373. Пункт 3 постановления Правительства Республики Казахстан от 1 августа 2006 года № 724 «О приватизации республиканского государственного казенного предприятия «Республиканский центр стандартизации, метрологии и экологии Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 28, ст. 304).
374. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 августа 2006 года № 758 «О реорганизации Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения «Казавиамет» Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 30, ст. 321).
375. Подпункт 1) пункта 7 постановления Правительства Республики Казахстан от 23 августа 2006 года № 800 «Вопросы некоторых республиканских государственных предприятий Комитета науки Министерства образования и науки Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 32, ст. 343).

376. «Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникация министрлiгi Азаматтық авиация комитетiнiң шаруашылық жүргізу құқығындағы «Мемлекеттiк авиациялық орталық» республикалық мемлекеттiк кәсiпорнын құру және маңызды стратегиялық мәнi бар мемлекеттiк сатып алу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 17 қарашадағы № 1085 қаулысының 7-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., № 42, 461-құжат).
377. «Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым министрлiгiнiң «Отын-энергетика саласына арналған техникалық және қызмет көрсету еңбегi кадрларын даярлау және қайта даярлау жөнiндегi өңiраралық кәсiптiк орталық» республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорнын құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 5 желтоқсандағы № 1170 қаулысының 5-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., № 46, 494-құжат).
378. «Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлiгiнің «Достық үйі - Этносаралық қатынастар проблемаларын зерттеу орталығы» шаруашылық жүргiзу құқығындағы республикалық мемлекеттiк кәсіпорнын құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 29 желтоқсандағы № 1313 қаулысының 6-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., № 50, 544-құжат).
379. «Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлiгiнiң «Экономикалық зерттеулер институты» шаруашылық жүргiзу құқығындағы республикалық мемлекеттiк кәсiпорнын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 26 қаңтардағы № 61 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 2, 26-құжат).
380. «Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi Балық шаруашылығы комитетiнiң «Атырау бекiре балық өсiру зауыты» республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорнын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2007 жылғы 26 ақпандағы № 144 қаулысының 3-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 6, 73-құжат).
381. «Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2006 жылғы 9 қазандағы № 967 қаулысының күшi жойылды деп тану және Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 28 наурыздағы № 237 қаулысының 2-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 9, 111-құжат).
382. «Кейбір мемлекеттік кәсіпорындарды республикалық меншікке қабылдап алу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 27 сәуірдегі № 340 қаулысының 4-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 13, 154-құжат).

376. Подпункт 1) пункта 7 постановления Правительства Республики Казахстан от 17 ноября 2006 года № 1085 «О создании Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения «Государственный авиационный центр» Комитета гражданской авиации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан и о государственных закупках, имеющих важное стратегическое значение» (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 42, ст. 461).
377. Подпункт 1) пункта 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 5 декабря 2006 года № 1170 «О создании Республиканского государственного казенного предприятия «Межрегиональный профессиональный центр по подготовке и переподготовке кадров технического и обслуживающего труда для топливно-энергетической отрасли» Министерства образования и науки Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 46, ст. 494).
378. Подпункт 1) пункта 6 постановления Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2006 года № 1313 «О создании Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения «Дом Дружбы - Центр по исследованию проблем межэтнических отношений» Министерства культуры и информации Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 50, ст. 544).
379. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 января 2007 года № 61 «О реорганизации Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения «Институт экономических исследований» Министерства экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 2, ст. 26).
380. Подпункт 1) пункта 3 постановления Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2007 года № 144 «О реорганизации Республиканского государственного казенного предприятия «Атырауский осетровый рыбоводный завод» Комитета рыбного хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 6, ст. 73).
381. Подпункт 1) пункта 2 постановления Правительства Республики Казахстан от 28 марта 2007 года № 237 «О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 9 октября 2006 года № 967 и внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 9, ст. 111).
382. Подпункт 1) пункта 4 постановления Правительства Республики Казахстан от 27 апреля 2007 года № 340 «О принятии некоторых государственных предприятий в республиканскую собственность» (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 13, ст. 154).

383. «Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігі Спорт комитетінің «Бокстан олимпиадалық даярлау орталығы», «Күрес түрлері бойынша олимпиадалық даярлау орталығы», «Велосипед спортынан олимпиадалық даярлау орталығы», «Ауыр атлетикадан олимпиадалық даярлау орталығы» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорындарын құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 4 мамырдағы № 359 қаулысының 5-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 14, 162-құжат).
384. «Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің жекелеген ұйымдарын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 22 мамырдағы № 409 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 16, 183-құжат).
385. «Қазақстан Республикасы Ұлттық ғарыш агенттігінің мәселелері» туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 29 мамырдағы № 438 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 17, 191-құжат).
386. «Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігі Спорт комитетінің кейбір республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорындарының мәселелері» туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 6 шілдедегі № 579 қаулысының 5-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 24, 274-құжат).
387. «Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі «Ақмола қаржы-экономикалық колледжі» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 24 шілдедегі № 624 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 1-тармағы.
388. «Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің «Республикалық балаларды оңалту орталығы» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнын құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 21 тамыздағы № 723 қаулысының 5-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 31, 339-құжат).
389. «Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Ғылым комитетінің «Жер туралы ғылымдар, металлургия және кен байыту орталығы» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының кейбір еншілес мемлекеттік кәсіпорындарын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 21 тамыздағы № 724 қаулысының 5-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 31, 340-құжат).

383. Подпункт 1) пункта 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 4 мая 2007 года № 359 «О создании республиканских государственных казенных предприятий «Центр олимпийской подготовки по боксу», «Центр олимпийской подготовки по видам борьбы», «Центр олимпийской подготовки по велосипедному спорту», «Центр олимпийской подготовки по тяжелой атлетике» Комитета по спорту Министерства туризма и спорта Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 14, ст. 162).
384. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 22 мая 2007 года № 409 «О реорганизации отдельных организаций Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 16, ст. 183).
385. Пункт 3 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 мая 2007 года № 438 «Вопросы Национального космического агентства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 17, ст. 191).
386. Подпункт 1) пункта 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 6 июля 2007 года № 579 «Вопросы некоторых республиканских государственных казенных предприятий Комитета по спорту Министерства туризма и спорта Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 24, ст. 274).
387. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 июля 2007 года № 624 «О реорганизации Республиканского государственного казенного предприятия «Акмолинский финансово-экономический колледж» Министерства образования и науки Республики Казахстан».
388. Подпункт 1) пункта 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 21 августа 2007 года № 723 «О создании Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения «Республиканский детский реабилитационный центр» Министерства здравоохранения Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 31, ст. 339).
389. Подпункт 1) пункта 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 21 августа 2007 года № 724 «О реорганизации некоторых дочерних государственных предприятий республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения «Центр наук о Земле, металлургии и обогащения» Комитета науки Министерства образования и науки Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 31, ст. 340).

390. «Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 18 қыркүйектегі № 816 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің енгізілетін толықтырулар мен өзгерістердің 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 34, 382-құжат).
391. «Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитетінің «Қаржылық бұзушылықтарды зерттеу жөніндегі орталық» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорын құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 1 қазандағы № 868 қаулысының 5-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 36, 408-құжат).
392. «Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің «Бірлік» тәжірибе шаруашылығы» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнын Оңтүстік Қазақстан облысының коммуналдық меншігіне беру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 15 қазандағы № 949 қаулысының 3-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 38, 442-құжат).
393. «Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Ғылым комитетінің шаруашылық жүргізу құқығындағы кейбір республикалық мемлекеттік кәсіпорындарын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 17 қазандағы № 961 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 5-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 39, 451-құжат).
394. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 18 қазандағы № 964 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 40, 453-құжат).
395. «Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Төтенше жағдайларды және өнеркәсіптік қауіпсіздікті мемлекеттік бақылау комитетінің республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорындарын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 30 қарашадағы № 1154 қаулысының 5-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 45, 530-құжат).
396. «Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы Медициналық орталығының «Қазіргі заманғы медициналық технологияларды енгізу орталығы» мемлекеттік мекемесін қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 4 желтоқсандағы № 1174 қаулысының 5-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 46, 544-құжат).

390. Пункт 1 дополнений и изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 сентября 2007 года № 816 «О некоторых вопросах Министерства юстиции Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 34, ст. 382).
391. Пункт 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 1 октября 2007 года № 868 «О создании республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения «Центр по исследованию финансовых нарушений» Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета» (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 36, ст. 408).
392. Подпункт 1) пункта 3 постановления Правительства Республики Казахстан от 15 октября 2007 года № 949 «О передаче республиканского государственного казенного предприятия «Опытное хозяйство «Бирликский» Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в коммунальную собственность Южно-Казахстанской области» (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 38, ст. 442).
393. Пункт 5 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 17 октября 2007 года № 961 «О реорганизации некоторых республиканских государственных предприятий на праве хозяйственного ведения Комитета науки Министерст8ва образования и науки Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 39, ст. 451).
394. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 октября 2007 года № 964 «О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 40, ст. 453).
395. Подпункт 1) пункта 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2007 года № 1154 «О реорганизации республиканских государственных казенных предприятий Комитета по государственному контролю за чрезвычайными ситуациями и промышленной безопасностью Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 45, ст. 530).
396. Подпункт 1) пункта 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 4 декабря 2007 года № 1174 «О реорганизации государственного учреждения «Центр внедрения современных медицинских технологий» Медицинского центра Управления делами Президента Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 46, ст. 544).

397. «Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігінің кейбір мәселелері» туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 5 желтоқсандағы № 1180 қаулысының 4-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 46, 546-құжат).
398. «Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің «Өңдеу саласына арналған техникалық және қызмет көрсету еңбегінің кадрларын даярлау және қайта даярлау жөніндегі өңіраралық кәсіптік орталығы» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнын құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 21 желтоқсандағы № 1244 қаулысының 5-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 47, 567-құжат).
399. «Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі Тіл комитетінің «Республикалық мемлекеттік тілді жеделдетіп оқыту орталығы» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнын қайта атау туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 14 қаңтардағы № 12 қаулысының 3-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 1, 7-құжат).
400. «Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің «Республикалық біліктілікті растау және беру орталығы» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 15 қаңтардағы № 15 қаулысының 5-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 1, 10-құжат).
401. «Қазақстан Республикасы Ұлттық ғарыш агенттігінің «Астрофизикалық зерттеулер орталығы» республикалық мемлекеттік кәсіпорнын және оның еншілес мемлекеттік кәсіпорындарын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 22 қаңтардағы № 38 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 1, 18-құжат).
402. «Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігінің Инвестиция және өнеркәсіп комитеті «Кентаукеніштарату» республикалық мемлекеттік кәсіпорнының кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 28 қаңтардағы № 72 қаулысының 5-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 2, 34-құжат).
403. «Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің «Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университеті» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының «Жану проблемалары институты» шаруашылық жүргізу құқығындағы еншілес мемлекеттік кәсіпорнын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 7 ақпандағы № 119 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін толықтырулар мен өзгерістің 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 7, 68-құжат).

397. Подпункт 1) пункта 4 постановления Правительства Республики Казахстан от 5 декабря 2007 года № 1180 «Некоторые вопросы Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 46, ст. 546)
398. Подпункт 1) пункта 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 2007 года № 1244 «О создании Республиканского государственного казенного предприятия «Межрегиональный профессиональный центр по подготовке и переподготовке кадров технического и обслуживающего труда для обрабатывающей отрасли» Министерства образования и науки Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 47, ст. 567).
399. Подпункт 1) пункта 3 постановления Правительства Республики Казахстан от 14 января 2008 года № 12 «О переименовании Республиканского государственного казенного предприятия «Республиканский центр ускоренного обучения государственному языку» Комитета по языкам Министерства культуры и информации Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 1, ст. 7).
400. Подпункт 1) пункта 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 15 января 2008 года № 15 «О реорганизации Республиканского государственного казенного предприятия «Республиканский центр подтверждения и присвоения квалификации» Министерства образования и науки Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 1, ст. 10).
401. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 22 января 2008 года № 38 «О реорганизации Республиканского государственного предприятия «Центр астрофизических исследований» Национального космического агентства Республики Казахстан и его дочерних государственных предприятий» (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 1, ст. 18).
402. Подпункт 1) пункта 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 28 января 2008 года № 72 «О некоторых вопросах Республиканского государственного предприятия «Кентауликвидрудник» Комитета по инвестициям и промышленности Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 2, ст. 34).
403. Подпункт 1) дополнений и изменения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 февраля 2008 года № 119 «О реорганизации дочернего государственного предприятия на праве хозяйственного ведения «Институт проблем горения» Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения «Казахский национальный университет им. Аль-Фараби» Министерства образования и науки Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 7, ст. 68).

404. «Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің кейбір мәселелері» туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 28 ақпандағы № 205 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 11, 114-құжат).
405. «Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің «С.Д. Асфендияров атындағы Қазақ ұлттық медициналық университеті» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2008 жылғы 1 наурыздағы № 209 қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбір шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерістердің 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 12-13, 118-құжат).
406. «Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 5 наурыздағы № 222 қаулысының 3-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 12-13, 121-құжат).
407. «Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігі Спорт комитетінің «Нұркен Әбдіров атындағы спорт комбинаты» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны мен «Спорт ғимараттарының құрылысын салу жөніндегі дирекция» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 11 наурыздағы № 235 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 14, 126-құжат).
408. «Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің «Республикалық нейрохирургия ғылыми орталығы» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнын құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 19 наурыздағы № 268 қаулысының 5-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 15, 140-құжат).
409. «Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 28 наурыздағы № 300 қаулысына Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін толықтырулар мен өзгерістердің 2-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 18, 160-құжат).
410. «Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігі Құрылыс және тұрғын-үй коммуналдық шаруашылық істері комитетінің «Суарнажоба» Қазақ мемлекеттік ғылыми-зерттеу және жобалау-іздестіру институты» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 3 сәуірдегі № 317 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 19, 169-құжат).

404. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 февраля 2008 года № 205 «Некоторые вопросы Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 11, ст. 114).
405. Пункт 1 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 марта 2008 года № 209 «О реорганизации Республиканского государственного казенного предприятия «Казахский национальный медицинский университет имени С.Д. Асфендиярова» Министерства здравоохранения Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 12-13, ст. 118).
406. Подпункт 1) пункта 3 постановления Правительства Республики Казахстан от 5 марта 2008 года № 222 «О некоторых вопросах Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 12-13, ст. 121).
407. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 марта 2008 года № 235 «О реорганизации Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения «Спортивный комбинат имени Нуркена Абдирова» и Республиканского государственного казенного предприятия «Дирекция по строительству спортивных сооружений» Комитета по спорту Министерства туризма и спорта Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 14, ст. 126).
408. Подпункт 1) пункта 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 19 марта 2008 года № 268 «О создании Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения «Республиканский научный центр нейрохирургии» Министерства здравоохранения Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 15, ст. 140).
409. Пункт 2 дополнений и изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 марта 2008 года № 300 «О некоторых вопросах Министерства юстиции Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 18, ст. 160).
410. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 3 апреля 2008 года № 317 «О реорганизации Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения «Казахский государственный научно-исследовательский и проектно-изыскательский институт Водоканалпроект» Комитета по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 19, ст. 169).

411. «Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің қарамағындағы кейбір ұйымдарды қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2008 жылғы 8 сәуірдегі № 335 қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбір шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерістердің 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 19, 180-құжат).
412. «Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігі Техникалық реттеу және метрология комитетінің «Координатор» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнын құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 16 сәуірдегі № 352 қаулысының 5-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 21, 193-құжат).
413. «Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс агенттігінің «Телекоммуникация саласындағы техникалық сүйемелдеу және талдау орталығы» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнын құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 17 сәуірдегі № 362 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 21, 195-құжат).
414. «Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігіне ведомстволық бағынысты жекелеген ұйымдардың мәселелері» туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 18 сәуірдегі № 365 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 21, 196-құжат).
415. «Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 24 сәуірдегі № 387 қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбір шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерістердің 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 22, 205-құжат).
416. «Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің «Республикалық диагностикалық орталық» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнын құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 6 мамырдағы № 421 қаулысының 5-тармағының 1) тармақшасы.
417. «Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігінің кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 7 мамырдағы № 429 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 24, 229-құжат).

411. Пункт 1 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 8 апреля 2008 года № 335 «О реорганизации некоторых организаций, находящихся в ведении Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства юстиции Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 19, ст. 180).
412. Подпункт 1) пункта 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 16 апреля 2008 года № 352 «О создании Республиканского государственного казенного предприятия «Координатор» Комитета по техническому регулированию и метрологии Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 21, ст. 193).
413. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 17 апреля 2008 года № 362 «О создании Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения «Центр технического сопровождения и анализа в области телекоммуникаций» Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи» (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 21, ст. 195).
414. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 апреля 2008 года № 365 «Вопросы отдельных организаций, подведомственных Министерству образования и науки Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 21, ст. 196).
415. Пункт 1 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 2008 года № 387 «О некоторых вопросах Министерства финансов Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 22, ст. 205).
416. Подпункт 1) пункта 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 6 мая 2008 года № 421 «О создании Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения «Республиканский диагностический центр» Министерства здравоохранения Республики Казахстан».
417. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 мая 2008 года № 429 «О некоторых вопросах Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 24, ст. 229).

418. «Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің «Ш.Есенов атындағы Ақтау мемлекеттік университеті» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнын қайта атау туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 26 мамырдағы № 502 қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбір шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерістердің 1-тармағы.
419. «Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Су ресурстары комитетінің «Суавтоматика» ғылыми-өндірістік орталығы» республикалық мемлекеттік кәсіпорнын қайта атау туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 30 мамырдағы № 522 қаулысының 5-тармағының 1) тармақшасы.
420. «Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігінің кейбір мәселелері» туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 26 маусымдағы № 610 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырудың 2-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 31, 316-құжат).
421. «Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің «Қазақ ұлттық аграрлық университеті» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 17 шілдедегі № 698 қаулысының 3-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 33, 345-құжат).
422. «Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігі Өнеркәсіп комитетінің «Машина жасауды болжау жөніндегі ғылыми-зерттеу орталығы» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнын тарату туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 4 тамыздағы № 735 қаулысының 3-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 35, 365-құжат)
423. «Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің «Қазақ мемлекеттік қыздар педагогикалық институты» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнын қайта атау туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 11 қыркүйектегі № 847 қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбір шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерістердің 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 38, 412-құжат).
424. «Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің «Машина жасау саласына арналған техникалық және қызмет көрсету еңбегінің кадрларын даярлау және қайта даярлау жөніндегі өңіраралық кәсіптік орталық» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнын құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 22 желтоқсандағы № 1196 қаулысының 5-тармағының 1) тармақшасы.

418. Пункт 1 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 мая 2008 года № 502 «О переименовании Республиканского государственного казенного предприятия «Актауский государственный университет имени Ш. Есенова» Министерства образования и науки Республики Казахстан».
419. Подпункт 1) пункта 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 30 мая 2008 года № 522 «О переименовании Республиканского государственного предприятия «Научно-производственный центр «Суавтоматика» Комитета по водным ресурсам Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан».
420. Пункт 2 изменений и дополнения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 июня 2008 года № 610 «Некоторые вопросы Министерства культуры и информации Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 31, ст. 316).
421. Подпункт 1) пункта 3 постановления Правительства Республики Казахстан от 17 июля 2008 года № 698 «О реорганизации республиканского государственного казенного предприятия «Казахский национальный аграрный университет» Министерства образования и науки Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 33, ст. 345).
422. Подпункт 1) пункта 3 постановления Правительства Республики Казахстан от 4 августа 2008 года № 735 «О ликвидации республиканского государственного казенного предприятия «Научно-исследовательский центр по прогнозированию машиностроения» Комитета промышленности Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 35, ст. 365).
423. Пункт 1 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 сентября 2008 года № 847 «О переименовании Республиканского государственного казенного предприятия «Казахский государственный женский педагогический институт» Министерства образования и науки Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 38, ст. 412).
424. Подпункт 1) пункта 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 2008 года № 1196 «О создании Республиканского государственного казенного предприятия «Межрегиональный профессиональный центр по подготовке и переподготовке кадров технического и обслуживающего труда для машиностроительной отрасли» Министерства образования и науки Республики Казахстан».

425. «Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің Ақпарат және сынақ орталығы» мемлекеттік мекемесін және «Еуразия мемлекеттік қызметшілерді оқыту орталығы» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы № 1305 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 47, 530-құжат).
426. «Қазақстан Республикасының Президенті жанындағы Мемлекеттік басқару академиясы» мемлекеттік мекемесін қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы № 1306 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін толықтырулар мен өзгерістердің 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 47, 531-құжат).
427. «Қазақстан Республикасының санитарлық-эпидемиологиялық қызметінің кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 20 қаңтардағы № 23 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін толықтырулар мен өзгерістердің 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 3-4, 12-құжат).
428. «Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің жекелеген ведомстволық бағыныстағы ұйымдарын қайта ұйымдастыру және қайта атау туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 19 ақпандағы № 188 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 2, 77-құжат).
429. «Қазақстан Республикасы Президенті Іс басқармасының жекелеген ұйымдарын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 12 наурыздағы № 289 қаулысының 4-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 14, 103-құжат).
430. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 12 наурыздағы № 294 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 15, 107-құжат).
431. «Аяқталмаған құрылыс объектісін және кейбір мемлекеттік кәсіпорындарды республикалық меншіктен Алматы қаласының коммуналдық меншігіне беру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 13 наурыздағы № 300 қаулысының 3-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 15, 110-құжат).

425. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2008 года № 1305 «О реорганизации государственного учреждения «Центр информации и тестирования Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы» и республиканского государственного казенного предприятия «Евразийский центр обучения государственных служащих» (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 47, ст. 530).
426. Пункт 1 дополнений и изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2008 года № 1306 «О реорганизации государственного учреждения «Академия государственного управления при Президенте Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 47, ст. 531).
427. Пункт 1 дополнений и изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 января 2009 года № 23 «О некоторых вопросах санитарно-эпидемиологической службы Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 3-4, ст. 12).
428. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 февраля 2009 года № 188 «О реорганизации и переименовании отдельных подведомственных организаций Министерства здравоохранения Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 2, ст. 77).
429. Подпункт 1) пункта 4 постановления Правительства Республики Казахстан от 12 марта 2009 года № 289 «О реорганизации отдельных организаций Управления делами Президента Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 14, ст. 103).
430. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 марта 2009 года № 294 «О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 15, ст. 107).
431. Подпункт 1) пункта 3 постановления Правительства Республики Казахстан от 13 марта 2009 года № 300 «О передаче незавершенного объекта строительства и некоторых государственных предприятий из республиканской собственности в коммунальную собственность города Алматы» (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 15, ст. 110).

432. «Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 14 мамырдағы № 708 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 1-тармағы.
433. «Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Төтенше жағдайларды және өнеркәсіптік қауіпсіздікті мемлекеттік бақылау комитетінің «Өнеркәсіп қауіпсіздігі проблемалары жөніндегі ұлттық ғылыми-зерттеу орталығы» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 25 мамырдағы № 772 қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбір шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерістердің 1-тармағы.
434. «Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің «Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университеті» республикалық мемлекеттік кәсіпорнының кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 18 маусымдағы № 935 қаулысының 4-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 30, 275-құжат).
435. «Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы Медициналық орталығының Базалық дәріханасы» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 20 маусымдағы № 956 қаулысының 3-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 31, 282-құжат).
436. «Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің «Оңтүстік Қазақстан мемлекеттік медицина академиясы» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 8 шілдедегі № 1037 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 32, 301-құжат).
437. «Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің «Отан соғысының мүгедектеріне арналған республикалық клиникалық госпиталь» республикалық мемлекеттік мекемесін қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 23 шілдедегі № 1121 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін толықтыру мен өзгерістердің 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 33, 320-құжат).
438. «Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің жекелеген ведомстволық бағыныстағы ұйымдарын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 11 қыркүйектегі № 1352 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін толықтырулар мен өзгерістердің 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 38, 369-құжат).

432. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 14 мая 2009 года № 708 «О некоторых вопросах Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан».
433. Пункт 1 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 мая 2009 года № 772 «О некоторых вопросах республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения «Национальный научно-исследовательский центр по проблемам промышленной безопасности» Комитета по государственному контролю за чрезвычайными ситуациями и промышленной безопасностью Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан».
434. Подпункт 1) пункта 4 постановления Правительства Республики Казахстан от 18 июня 2009 года № 935 «О некоторых вопросах Республиканского государственного предприятия «Казахский национальный университет имени Аль-Фараби» Министерства образования и науки Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 30, ст. 275).
435. Подпункт 1) пункта 3 постановления Правительства Республики Казахстан от 20 июня 2009 года № 956 «О реорганизации республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения «Базовая аптека Медицинского центра Управления делами Президента Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 31, ст. 282).
436. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 8 июля 2009 года № 1037 «О некоторых вопросах республиканского государственного казенного предприятия Южно-Казахстанская государственная медицинская академия Министерства здравоохранения Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 32, ст. 301).
437. Пункт 1 дополнений и изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 июля 2009 года № 1121 «О реорганизации государственного учреждения «Республиканский клинический госпиталь для инвалидов Отечественной войны» Министерства здравоохранения Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 33, ст. 320).
438. Пункт 1 дополнений и изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 сентября 2009 года № 1352 «О реорганизации отдельных подведомственных организаций Министерства здравоохранения Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 38, ст. 369).

439. «Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің «Республикалық психиатрия, психотерапия және наркология ғылыми-практикалық орталығы» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 11 қыркүйектегі № 1353 қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбір шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерістердің 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 38, 370-құжат).
440. «Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің жекелеген ведомстволық бағыныстағы ұйымдарын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 11 қыркүйектегі № 1354 қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбір шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерістердің 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 38, 371-құжат).
441. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне толықтырулардың мен өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 14 қыркүйектегі № 1369 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін толықтырулар мен өзгерістердің 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 38, 375-құжат).
442. «Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің «Республикалық ветеринариялық зертхана» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 21 қарашадағы № 1908 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 56, 472-құжат).
443. «Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің шаруашылық жүргізу құқығындағы «Республикалық ақпараттық талдау орталығы» республикалық мемлекеттік кәсіпорнын құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 4 желтоқсандағы № 2017 қаулысының 5-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 57, 492-құжат).
444. «Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы Медициналық орталығының «Қарлығаш» балабақшасы» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнын құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 2156 қаулысының 5-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 60, 533-құжат).
445. «Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің «Республикалық эпизоотияға қарсы отряд» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнын тарату және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің «Республикалық эпизоотияға қарсы отряд» мемлекеттік мекемесін филиалдарымен бірге құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 2158 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 1, 3-құжат).

439. Пункт 1 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 сентября 2009 года № 1353 «О реорганизации республиканского государственного казенного предприятия «Республиканский научно-практический центр психиатрии, психотерапии и наркологии» Министерства здравоохранения Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 38, ст. 370).
440. Пункт 1 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 сентября 2009 года № 1354 «О реорганизации отдельных подведомственных организаций Министерства здравоохранения Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 38, ст. 371).
441. Пункт 1 дополнений и изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 14 сентября 2009 года № 1369 «О внесении дополнений и изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 38, ст. 375).
442. Пункт 1 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 ноября 2009 года № 1908 «О реорганизации Республиканского государственного казенного предприятия «Республиканская ветеринарная лаборатория» Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 56, ст. 472).
443. Подпункт 1) пункта 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 4 декабря 2009 года № 2017 «О создании Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения «Республиканский информационно-аналитический центр» Министерства здравоохранения Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 57, ст. 492).
444. Подпункт 1) пункта 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 2009 года № 2156 «О создании Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения «Детский сад «Қарлығаш» Медицинского центра Управления делами Президента Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 60, ст. 533).
445. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 2009 года № 2158 «О ликвидации Республиканского государственного казенного предприятия «Республиканский противоэпизоотический отряд» Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан и создании Государственного учреждения «Республиканский противоэпизоотический отряд» Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан с филиалами» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 1, ст. 3).

446. «Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі Мәдениет комитетінің «Есік» мемлекеттік тарихи-мәдени қорық-мұражайы» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнын құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 30 қаңтардағы № 43 қаулысы 5-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 8, 99-құжат).
447. «Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің мәселелері» туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 8 ақпандағы № 77 қаулысының 5-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 11-12, 121-құжат).
448. «Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Ғылым комитетінің республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорындарының кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 11 ақпандағы № 84 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 13-14, 126-құжат).
449. «Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Ғылым комитетінің республикалық мемлекеттік кәсіпорындарының кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 1 наурыздағы № 151 қаулысының 7-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 20-21, 156-құжат).
450. «Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігі Спорт комитетінің Атыс спорты түрлерінен олимпиадалық даярлау орталығы республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнын құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 11 наурыздағы № 196 қаулысының 4-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 24, 196-құжат).
451. «Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 30 наурыздағы № 245 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін толықтырулар мен өзгерістердің 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 25-26, 196-құжат)
452. «Қазақстан Республикасы Мәдениет министрлігінің кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 31 наурыздағы № 252 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 2-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 25-26, 198-құжат).
453. «Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігінің кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 14 мамырдағы № 416 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырудың 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 33, 263-құжат).

446. Подпункт 1) пункта 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 30 января 2010 года № 43 «О создании Республиканского государственного казенного предприятия «Государственный историко-культурный заповедник-музей «Иссык» Комитета культуры Министерства культуры и информации Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 8, ст. 99).
447. Подпункт 1) пункта 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 8 февраля 2010 года № 77 «Вопросы Министерства образования и науки Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 11-12, ст. 121).
448. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 февраля 2010 года № 84 «О некоторых вопросах республиканских государственных казенных предприятий Комитета науки Министерства образования и науки Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 13-14, ст. 126).
449. Подпункт 1) пункта 7 постановления Правительства Республики Казахстан от 1 марта 2010 года № 151 «О некоторых вопросах республиканских государственных предприятий Комитета науки Министерства образования и науки Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 20-21, ст. 156).
450. Подпункт 1) пункта 4 постановления Правительства Республики Казахстан от 11 марта 2010 года № 196 «О создании Республиканского государственного казенного предприятия «Центр олимпийской подготовки по видам стрельбы» Комитета по спорту Министерства туризма и спорта Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 24, ст. 196).
451. Пункт 1 дополнений и изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 марта 2010 года № 245 «О вопросах Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 25-26, ст. 196).
452. Пункт 2 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2010 года № 252 «О некоторых вопросах Министерства культуры Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 25-26, ст. 198).
453. Пункт 1 изменений и дополнения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 14 мая 2010 года № 416 «О некоторых вопросах Министерства индустрии и новых технологий Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 33, ст. 263).

454. «Қазақстан Республикасы Байланыс және ақпарат министрлігінің мәселелері» туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 18 мамырдағы № 427 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 2-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 34, 268-құжат).
455. «Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің «Қазақ республикалық санитарлық-эпидемиологиялық станциясы» мемлекеттік мекемесін қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 25 мамырдағы № 462 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін толықтыру мен өзгерістердің 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 35, 277-құжат)
456. «Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігі Спорт комитетінің «Ат спортынан республикалық балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнын құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 21 маусымдағы № 631 қаулысының 4-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 39, 346-құжат).
457. «Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің шаруашылық жүргізу құқығындағы кейбір республикалық мемлекеттік кәсіпорындарды қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 28 маусымдағы № 658 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 39, 353-құжат).
458. «Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттігінің мәселелері» туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 30 маусымдағы № 668 қаулысының 4-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 40, 359-құжат).
459. «Қызылорда облысы әкімдігінің «Қызылордасушаруашылығы» шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнын республикалық меншікке қабылдау туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 28 қарашадағы № 1260 қаулысының 4-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 2, 33-құжат).
460. «Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Республикалық құқықтық ақпарат орталығы» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2011 жылғы 21 қаңтардағы № 22 қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбір шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерістердің 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 14, 169-құжат).

454. Пункт 2 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 мая 2010 года № 427 «Вопросы Министерства связи и информации Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 34, ст. 268).
455. Пункт 1 дополнения и изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 мая 2010 года № 462 «О реорганизации Государственного учреждения «Казахская республиканская санитарно-эпидемиологическая станция» Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 35, ст. 277).
456. Подпункт 1) пункта 4 постановления Правительства Республики Казахстан от 21 июня 2010 года № 631 «О создании Республиканского государственного казенного предприятия «Республиканская детско-юношеская спортивная школа по конному спорту» Комитета по спорту Министерства туризма и спорта Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 39, ст. 346).
457. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 июня 2010 года № 658 «О реорганизации некоторых республиканских государственных предприятий на праве хозяйственного ведения Министерства здравоохранения Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 39, ст. 353).
458. Подпункт 1) пункта 4 постановления Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2010 года № 668 «Вопросы Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 40, ст. 359).
459. Подпункт 1) пункта 4 постановления Правительства Республики Казахстан от 28 ноября 2010 года № 1260 «О принятии в республиканскую собственность коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения «Кызылордаводхоз» акимата Кызылординской области» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 2, ст. 33).
460. Пункт 1 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 января 2011 года № 22 «О реорганизации Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения «Республиканский центр правовой информации Министерства юстиции Республики Казахстан» ( САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 14, ст. 169).

461. «Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің «Қазавиақұтқару» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 31 қаңтардағы № 49 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 16, 186-құжат).
462. «Қазақстан Республикасы санитариялық-эпидемиологиялық қызметінің кейбір мәселелері» туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 2 ақпандағы № 72 қаулысының 3-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 17, 198-құжат).
463. «Астана қаласының денсаулық сақтау басқармасы» мемлекеттік мекемесінің «Қан орталығы» шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнын Астана қаласының коммуналдық меншігінен республикалық меншікке қабылдау туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 10 ақпандағы № 111 қаулысының 5-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 18, 222-құжат).
464. «Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің мәселелері» туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 14 ақпандағы № 133 қаулысының 4-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 20, 242-құжат).
465. «Қазақстан Республикасы Президенті Іс басқармасының «Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігі мен Үкіметінің әкімшілік ғимараттары дирекциясы» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 18 ақпандағы № 154 қаулысының 4-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 20, 250-құжат).
466. «Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Азаматтық авиация комитетінің «Қазаэрожоба» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының «Ұшу қауіпсіздігін қамтамасыз ету орталығы» шаруашылық жүргізу құқығындағы еншілес мемлекеттік кәсіпорнын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 28 ақпандағы № 195 қаулысының 5-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 22, 274-275-құжат).
467. «Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің мәселелері» туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 28 ақпандағы № 196 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін толықтыру мен өзгерістердің 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 22, 275-құжат).

461. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 января 2011 года № 49 «О реорганизации Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения «Казавиаспас» Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 16, ст. 186).
462. Подпункт 1) пункта 3 постановления Правительства Республики Казахстан от 2 февраля 2011 года № 72 «Некоторые вопросы санитарно-эпидемиологической службы Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 17, ст. 198).
463. Подпункт 1) пункта 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 10 февраля 2011 года № 111 «О принятии Государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения «Центр крови» Государственного учреждения «Управление здравоохранения города Астаны» из коммунальной собственности города Астаны в республиканскую собственность» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 18, ст. 222).
464. Подпункт 1) пункта 4 постановления Правительства Республики Казахстан от 14 февраля 2011 года № 133 «Вопросы Министерства здравоохранения Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 20, ст. 242).
465. Подпункт 1) пункта 4 постановления Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2011 года № 154 «О реорганизации Республиканского государственного казенного предприятия «Дирекция административных зданий Администрации Президента и Правительства Республики Казахстан» Управления делами Президента Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 20, ст. 250).
466. Подпункт 1) пункта 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 28 февраля 2011 года № 195 «О реорганизации дочернего государственного предприятия на праве хозяйственного ведения «Центр по обеспечению безопасности полетов» Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения «Казаэропроект» Комитета гражданской авиации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 22, ст. 274).
467. Пункт 1 дополнения и изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 февраля 2011 года № 196 «Вопросы Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 22, ст. 275).

468. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 11 наурыздағы № 246 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 26, 307-құжат).
469. «Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрлігінің «Арнайы бағдарламалардың ғылыми-әдістемелік орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнын тарату және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2011 жылғы 19 мамырдағы № 544 қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбір шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерістердің 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 39, 480-құжат).
470. «Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігінің "Уранкеніштарату" республикалық мемлекеттік кәсіпорнын тарату туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 30 мамырдағы № 602 қаулысының 3-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 40, 511-құжат).
471. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу және «Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің «Ақпараттық-өндірістік орталық» республикалық мемлекеттік кәсіпорнының кейбір мәселелері» туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 14 желтоқсандағы № 1317 қаулысының күші жойылды деп тану туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 30 маусымдағы № 736 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 2-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 44, 586-құжат).
472. «Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігі Спорт Комитетінің «Сарыарқа» республикалық велотрегі» және «Алатау» шаңғы және биатлон стадиондарының кешені» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорындарды құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 2 шілдедегі № 757 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін толықтырулардың 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 45, 603-құжат).
473. «Қазақстан Республикасының қылмыстық-атқару жүйесін одан әрі жетілдірудің кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 2 тамыздағы № 900 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 1-тармағы.

468. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 марта 2011 года № 246 «О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 26, ст. 307).
469. Пункт 1 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительством Республики Казахстан от 19 мая 2011 года № 544 «О ликвидации республиканского государственного казенного предприятия «Научно-методический центр специальных программ» Министерства экономического развития и торговли Республики Казахстан и внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 39, ст. 480).
470. Подпункт 1) пункта 3 постановления Правительства Республики Казахстан от 30 мая 2011 года № 602 «О ликвидации Республиканского государственного предприятия «Уранликвидрудник» Министерства индустрии и новых технологий Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 40, ст. 511).
471. Пункт 2 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2011 года № 736 «О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 14 декабря 2004 года № 1317 «Некоторые вопросы Республиканского государственного предприятия «Информационно-производственный центр» Министерства внутренних дел Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 44, ст. 586).
472. Пункт 1 дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2011 года № 757 «О создании Республиканских государственных казенных предприятий «Республиканский велотрек «Сарыарка» и «Комплекс лыжных и биатлонных стадионов «Алатау» Комитета по спорту Министерства туризма и спорта Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 45, ст. 603).
473. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 августа 2011 года № 900 «О некоторых вопросах дальнейшего совершенствования уголовно-исполнительной системы Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 51, ст. 695).

474. «Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің Өрт қауіпсіздігі және азаматтық қорғаныс арнайы ғылыми-зерттеу орталығы шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 23 тамыздағы № 941 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 1-тармағы.
475. «Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігі Техникалық реттеу және метрология комитетінің «Координатор» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 12 қыркүйектегі № 1041 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы 2011 ж., № 53, 757-құжат).
476. «Қазақстан Республикасы Ұлттық ғарыш агенттігі "Инфракос" республикалық мемлекеттік кәсіпорнының "Инфракос-Экос" еншілес мемлекеттік кәсіпорнын қайта ұйымдастыру туралы және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 29 қыркүйектегі № 1112 қаулысының 5-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 55, 786-құжат).
477. «Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің «Төтенше жағдайлар және азаматтық қорғаныс саласындағы басшы құрамның біліктілігін арттыру республикалық курсы» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 5 қарашадағы № 1299 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 1-тармағы.
478. «Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің Шаруашылық басқармасы» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 26 желтоқсандағы № 1598 қаулысының 5-тармағының 1) тармақшасы.
479. «Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің Шаруашылық басқармасы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнын тарату туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 30 желтоқсандағы № 1688 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы 2012 ж., № 16, 257-құжат).

474. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 августа 2011 года № 941 «О реорганизации Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения «Специальный научно-исследовательский центр пожарной безопасности и гражданской обороны» Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 52, ст. 718).
475. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 сентября 2011 года № 1041 «О реорганизации Республиканского государственного казенного предприятия «Координатор» Комитета технического регулирования и метрологии Министерства индустрии и новых технологий Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 53, ст. 757).
476. Подпункт 1) пункта 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 29 сентября 2011 года № 1112 «О реорганизации дочернего государственного предприятия «Инфракос-Экос» Республиканского государственного предприятия «Инфракос» Национального космического агентства Республики Казахстан и о внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 55, ст. 786).
477. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 ноября 2011 года № 1299 «О реорганизации Республиканского государственного казенного предприятия «Республиканские курсы повышения квалификации руководящего состава в области чрезвычайных ситуаций и гражданской обороны» Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан».
478. Подпункт 1) пункта 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2011 года № 1598 «О реорганизации Республиканского государственного казенного предприятия «Хозяйственное управление Министерства иностранных дел Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 10, ст. 195).
479. Пункт 1 изменения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2011 года № 1688 «О ликвидации Республиканского государственного казенного предприятия «Хозяйственное управление Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 16, ст. 257).

480. «Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты әкімшілік ғимаратының дирекциясы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 19 қаңтардағы № 106 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 1-тармағы.
481. «Жекелеген мемлекеттік кәсіпорындарды коммуналдық меншіктен республикалық меншікке берудің кейбір мәселелері және Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің "Өрлеу" біліктілікті арттыру ұлттық орталығы" акционерлік қоғамын құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 17 ақпандағы № 232 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 34, 434-құжат).
482. «Қазақстан Республикасы Спорт және дене шынықтыру істері агенттігінің мәселелері» туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 20 ақпандағы № 244 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 34, 439-құжат).
483. «Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 11 наурыздағы № 314 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 2-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 36, 482-құжат).
484. «Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігінің кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 12 наурыздағы № 319 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 2-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 36, 485-құжат).
485. «Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Азаматтық авиация комитетінің "Қазаэрожоба" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 30 наурыздағы № 379 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 38, 519-құжат).
486. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 6 сәуірдегі № 421 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 42, 553-құжат).

480. Пункт 1 изменения и дополнения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 января 2012 года № 106 «О реорганизации Республиканского государственного казенного предприятия «Дирекция административного здания Верховного Суда Республики Казахстан».
481. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 17 февраля 2012 года № 232 «О некоторых вопросах передачи отдельных государственных предприятий из коммунальной собственности в республиканскую собственность и создании акционерного общества «Национальный центр повышения квалификации «Өрлеу» Министерства образования и науки Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 34, ст. 434).
482. Пункт 1 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 февраля 2012 года № 244 «Вопросы Агентства Республики Казахстан по делам спорта и физической культуры» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 34, ст. 439).
483. Пункт 2 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 марта 2012 года № 314 «О некоторых вопросах Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 36, ст. 482).
484. Пункт 2 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 марта 2012 года № 319 «О некоторых вопросах Министерства культуры и информации Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 36, ст. 485).
485. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 марта 2012 года № 379 «О реорганизации Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения «Казаэропроект» Комитета гражданской авиации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 38, ст. 519).
486. Пункт 1 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 6 апреля 2012 года № 421 «О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 42, ст. 553).

487. «Қазақстан Республикасы Спорт және дене шынықтыру істері агенттігінің "Қазіргі бессайыстан және су спорты түрлерінен олимпиадалық даярлау орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнын құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 9 сәуірдегі № 435 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 42, 559-құжат).
488. «Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің кейбір мәселелері» туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 26 сәуірдегі № 520 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 45, 608-құжат).
489. «Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Азаматтық авиация комитетінің "Мемлекеттiк авиациялық орталық" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 27 сәуірдегі № 538 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 46, 620-құжат).
490. «Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы Медициналық орталығының жекелеген кәсіпорындарын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 3 мамырдағы № 571 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 1-тармағы.
491. «Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің "Марат Оспанов атындағы Батыс Қазақстан мемлекеттік медицина университеті" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 8 мамырдағы № 593 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 48, 660-құжат).
492. «Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің "Ақпараттық-тұсаукесер орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 16 мамырдағы № 626 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 50, № 680-құжат).

487. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 апреля 2012 года № 435 «О создании Республиканского государственного казенного предприятия «Центр олимпийской подготовки по современному пятиборью и водным видам спорта» Агентства Республики Казахстан по делам спорта и физической культуры» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 42, ст. 559).
488. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 апреля 2012 года № 520 «Некоторые вопросы Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 45, ст. 608).
489. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 27 апреля 2012 года № 538 «О реорганизации Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения «Государственный авиационный центр» Комитета гражданской авиации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 46, ст. 620).
490. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 3 мая 2012 года № 571 «О реорганизации отдельных предприятий Медицинского центра Управления делами Президента Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 48, ст. 643).
491. Пункт 1 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 8 мая 2012 года № 593 «О реорганизации Республиканского государственного казенного предприятия «Западно-Казахстанский государственный медицинский университет имени Марата Оспанова» Министерства здравоохранения Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 48, ст. 660).
492. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 мая 2012 года № 626 «О реорганизации Республиканского государственного казенного предприятия «Информационно-презентационный центр» Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 50, ст. 680).

493. «Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігі Өнеркәсіп комитетінің «Инфекцияға қарсы препараттар орталығы» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2012 жылғы 31 мамырдағы № 706 қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметiнің кейбiр шешімдерiне енгiзiлетiн өзгерістер мен толықтырулардың 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 54, № 726-құжат).
494. «Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Ғылым комитетінің "Философия және саясаттану институты" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнын қайта атау туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 мамырдағы № 710 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 54, № 728-құжат).
495. «Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Ғылым комитетінің "Математика, информатика және механика институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 12 маусымдағы № 786 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 57, № 778-құжат).
496. «Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттiгiнiң "Жер ресурстары және жерге орналастыру мемлекеттiк ғылыми-өндiрiстiк орталығы (МемжерҒӨО)" республикалық мемлекеттiк кәсiпорнын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 30 маусымдағы № 890 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 1-тармағы.
497. «Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі Ақпарат және мұрағат комитетінің «Талдау және ақпарат орталығы» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнын құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 9 шілдедегі № 925 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгеріс пен толықтырулардың 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 62, 861-құжат).
498. «Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігінің "Қазақ экология және климат ғылыми-зерттеу институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 26 шілдедегі № 978 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 64, 890-құжат).

493. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 мая 2012 года № 706 «О реорганизации Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Научный центр противоинфекционных препаратов" Комитета промышленности Министерства индустрии и новых технологий Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 54, ст. 726).
494. Пункт 1 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 мая 2012 года № 710 «О переименовании Республиканского государственного казенного предприятия «Институт философии и политологии» Комитета науки Министерства образования и науки Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 54, ст. 728).
495. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 июня 2012 года № 786 «О некоторых вопросах Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения «Институт математики, информатики и механики» Комитета науки Министерства образования и науки Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 57, ст. 778).
496. Пункт 1 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2012 года № 890 «О реорганизации Республиканского государственного предприятия «Государственный научно-производственный центр земельных ресурсов и землеустройства (ГосНПЦзем)» Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 61, ст. 841).
497. Пункт 1 изменения и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 июля 2012 года № 925 «О создании Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Центр анализа и информации" Комитета информации и архивов Министерства культуры и информации Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 62, ст. 861).
498. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 июля 2012 года № 978 «О реорганизации Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения «Казахский научно-исследовательский институт экологии и климата» Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 64, ст. 890).

499. «Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігінің "Қазақ ғылыми-зерттеу және жобалау-эксперименталдық сейсмика төзімді құрылыс пен сәулет институты (ҚазҒЗСТҚСИ)" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнын және Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық icтерi агенттiгiнiң "Қазақ ғылыми-зерттеу және жобалау-эксперименталдық сейсмика төзiмдi құрылыс пен сәулет институты (КазҒЗСТҚСИ)" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттiк кәсiпорнының Оңтүстік Қазақстан еншілес мемлекеттік кәсіпорнын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 30 шілдедегі № 992 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 64, 898-құжат).
500. «Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің "Ұлттық аккредиттеу орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 тамыздағы № 1110 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 67, 975-құжат).
501. «Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің "Республикалық техникалық және кәсіптік білім беруді дамытудың және біліктілікті берудің ғылыми-әдістемелік орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 5 қыркүйектегі № 1144 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 69, 1000-құжат).
502. «Қазақстан Республикасы Атом энергиясы агенттігінің республикалық мемлекеттік кәсіпорындарының мәселелері» туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 12 қарашадағы № 1433 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 79, 1159-құжат).
503. «Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің қарамағындағы республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорындарды қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 20 қарашадағы № 1465 қаулысының 5-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 79, 1159-құжат).

499. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 июля 2012 года № 992 «О реорганизации Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения «Казахский научно-исследовательский и проектно-экспериментальный институт сейсмостойкого строительства и архитектуры (КазНИИССА)» Агентства Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства и Южно-Казахстанского дочернего государственного предприятия республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения «Казахский научно-исследовательский и проектно-экспериментальный институт сейсмостойкого строительства и архитектуры (КазНИИССА)» Агентства Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 64, ст. 898).
500. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года № 1110 «О реорганизации республиканского государственного казенного предприятия «Национальный аккредитационный центр» Министерства образования и науки Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 67, ст. 975).
501. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 сентября 2012 года № 1144 «О реорганизации Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения «Республиканский научно-методический центр развития технического и профессионального образования и присвоения квалификации» Министерства образовании и науки Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан 2012 г., № 69, ст. 1000).
502. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 ноября 2012 года № 1433 «Вопросы республиканских государственных предприятий Агентства Республики Казахстан по атомной энергии» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 79, ст. 1159).
503. Подпункт 1) пункта 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 20 ноября 2012 года № 1465 «О реорганизации республиканских государственных казенных предприятий, находящихся в ведении Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 79, ст. 1176).

504. «Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің "Павлодар қаласындағы өңірлік кардиохирургиялық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнын құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 20 қарашадағы № 1467 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін толықтырулардың 1-тармағы.
505. «Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің "Ақтау халықаралық теңіз сауда порты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 4 желтоқсандағы № 1539 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 1-тармағы.
506. Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 24 желтоқсандағы № 1669 «Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің "Кеме қатынасының тіркелімі" республикалық мемлекеттік мекемесінің кейбір мәселелері туралы» қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 1-тармағы.
507. «Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің "Республикалық санитариялық авиация орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнын құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 28 желтоқсандағы № 1724 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін толықтырулардың 1-тармағы.
508. «Мемлекеттік техникалық қызметтің кейбір мәселелерi туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 28 қаңтардағы № 49 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 1-тармағы.
509. «Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Зияткерлік меншік құқығы комитетінің «Ұлттық зияткерлік меншік институты» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 4 ақпандағы № 84 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 1-тармағы.
510. «Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігінің мәселелері» туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 8 ақпандағы № 109 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгеріс пен толықтырулардың 1-тармағы.

504. Пункт 1 дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 ноября 2012 года № 1467 «О создании Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения «Региональный кардиохирургический центр в городе Павлодаре» Министерства здравоохранения Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 80, ст. 1181).
505. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 декабря 2012 года № 1539 «О реорганизации Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения «Актауский международный морской торговый порт» Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан».
506. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2012 года № 1669 «О некоторых вопросах республиканского государственного учреждения «Регистр судоходства» Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан».
507. Пункт 1 дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2012 года № 1724 «О создании Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения «Республиканский центр санитарной авиации» Министерства здравоохранения Республики Казахстан».
508. Пункт 1 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 января 2013 года № 49 «О некоторых вопросах государственной технической службы».
509. Пункт 1 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 февраля 2013 года № 84 «О реорганизации республиканского государственного казенного предприятия "Национальный институт интеллектуальной собственности" Комитета по правам интеллектуальной собственности Министерства юстиции Республики Казахстан».
510. Пункт 1 изменения и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 8 февраля 2013 года № 109 «Вопросы Министерства регионального развития Республики Казахстан».

511. «Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігінің мәселелері» туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 25 ақпандағы № 172 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 1-тармағы.
512. «Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлiгiнiң кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 26 ақпандағы № 186 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 1-тармағы.
513. «Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлiгiнiң «Достық үйi - Этносаралық қатынастар проблемаларын зерттеу орталығы» шаруашылық жүргiзу құқығындағы республикалық мемлекеттiк кәсiпорнын тарату және Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлiгiнiң «Достық үйi - Этносаралық қатынастар орталығы» республикалық мемлекеттiк мекемесiн құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 29 сәуірдегі № 403 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер мен толықтырулардың 1-тармағы.
514. «Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Ғылым комитетінің "Информатика және басқару проблемалары институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнын қайта атау туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 8 мамырдағы № 465 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 1-тармағы.
515. «Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің жекелеген республикалық мемлекеттік ұйымдарын қайта ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 29 мамырдағы № 529 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 1-тармағы.
516. «Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 2 шілдедегі № 668 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 1-тармағы.

511. Пункт 1 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 февраля 2013 года № 172 «Вопросы Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан».
512. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2013 года № 186 «О некоторых вопросах Министерства индустрии и новых технологий Республики Казахстан».
513. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 2013 года № 403 «О ликвидации Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Дом Дружбы - Центр по исследованию проблем межэтнических отношений" Министерства культуры и информации Республики Казахстан и создании республиканского государственного учреждения "Дом Дружбы - Центр межэтнических отношений" Министерства культуры и информации Республики Казахстан».
514. Пункт 1 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 8 мая 2013 года № 465 «О переименовании Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Институт проблем информатики и управления" Комитета науки Министерства образования и науки Республики Казахстан».
515. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 мая 2013 года № 529 «О реорганизации отдельных республиканских государственных предприятий Министерства образования и науки Республики Казахстан».
516. Пункт 1 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2013 года № 668 «Вопросы Министерства здравоохранения Республики Казахстан».