Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 26 тамыздағы № 846 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                      С. Ахметов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2013 жылғы 26 тамыздағы
№ 846 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. «Радиоэлектронды құралдар мен жоғары жиілікті құрылғыларды тіркеу» мемлекеттік қызмет көрсету стандартын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 1 қыркүйектегі № 868 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 50, 458-құжат).
2. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 1 қыркүйектегі № 868 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 29 сәуірдегі № 470 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 36, 436-құжат).
3. «Радиоэлектронды құралдар мен жоғары жиілікті құрылғыларды тіркеу» мемлекеттік қызмет көрсету стандартын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 1 қыркүйектегі № 868 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 27 тамыздағы № 1088 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 67, 965-құжат).

О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 августа 2013 года № 846
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Премьер-министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 августа 2013 года № 846
Перечень
утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 сентября 2010 года № 868 «Об утверждении стандарта государственной услуги «Регистрация радиоэлектронных средств и высокочастотных устройств» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 50, ст. 458).
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 2011 года № 470 «О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 сентября 2010 года № 868» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 36, ст. 436).
3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 августа 2012 года № 1088 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 сентября 2010 года № 868 «Об утверждении стандарта государственной услуги "Регистрация радиоэлектронных средств и высокочастотных устройств» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 67, ст. 965).