"Тауарлық және сұйытылған мұнай газын бөлшек саудада өткізудің, сондай-ақ коммуналдық-тұрмыстық және тұрмыстық тұтынушылардың газ тұтыну жүйелеріне және газ жабдығына техникалық қызмет көрсетудің үлгі шарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 4 шілдедегі № 907 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 3 қыркүйектегі № 913 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 3 сәуірдегі № 196 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 03.04.2015 № 196 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Тауарлық және сұйытылған мұнай газын бөлшек саудада өткізудің, сондай-ақ коммуналдық-тұрмыстық және тұрмыстық тұтынушылардың газ тұтыну жүйелеріне және газ жабдығына техникалық қызмет көрсетудің үлгі шарттарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 4 шілдедегі № 907 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 62, 852-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Тауарлық газды тұрмыстық тұтынушыларға бөлшек саудада өткізудің үлгі шартында:
мына:
«____________________________________________________________
(бөлшек саудада өткізуді жүзеге асыратын субъектінің атауы,
құрылтайшы құжаттар, мемлекеттік тіркеу туралы куәлігі,
берілген күні мен берген орган)»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«____________________________________________________________
(бөлшек саудада өткізуді жүзеге асыратын субъектінің атауы,
құрылтайшы құжаттар, мемлекеттік тіркеу/қайта тіркеу туралы
куәлігі* немесе анықтамасы, берілген күні мен берген орган)
Ескертпе:* «Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркеу және филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркеу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2012 жылғы 24 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңы қолданысқа енгізілгенге дейін берілген заңды тұлғаны (филиалды, өкілдікті) мемлекеттік (есептік) тіркеу (қайта тіркеу) туралы куәлік заңды тұлғаның қызметі тоқтатылғанға дейін жарамды болып табылады.»;
көрсетілген қаулымен бекітілген Сұйытылған мұнай газын бөлшек саудада өткізудің үлгі шартында:
мына:
«_____________________________________________________________
(бөлшек саудада өткізуді жүзеге асыратын субъектінің атауы,
құрылтайшы құжаттар, мемлекеттік тіркеу туралы куәлігі,
берілген күні мен берген орган)»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
« ____________________________________________________________
(бөлшек саудада өткізуді жүзеге асыратын субъектінің атауы,
құрылтайшы құжаттар, мемлекеттік тіркеу/қайта тіркеу туралы
куәлігі* немесе анықтамасы, берілген күні мен берген орган)
Ескертпе:* «Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркеу және филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркеу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2012 жылғы 24 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңы қолданысқа енгізілгенге дейін берілген заңды тұлғаны (филиалды, өкілдікті) мемлекеттік (есептік) тіркеу (қайта тіркеу) туралы куәлік заңды тұлғаның қызметі тоқтатылғанға дейін жарамды болып табылады.».

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 4 июля 2012 года № 907 "Об утверждении типовых договоров розничной реализации товарного и сжиженного нефтяного газа, а также технического обслуживания газопотребляющих систем и газового оборудования коммунально-бытовых и бытовых потребителей"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 сентября 2013 года № 913. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 3 апреля 2015 года № 196
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 03.04.2015 № 196 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 4 июля 2012 года № 907 «Об утверждении типовых договоров розничной реализации товарного и сжиженного нефтяного газа, а также технического обслуживания газопотребляющих систем и газового оборудования коммунально-бытовых и бытовых потребителей» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 62, ст. 852) следующие изменения:
1) в Типовом договоре розничной реализации товарного газа бытовым потребителям, утвержденном указанным постановлением:
строку: « _____________________________________________________
(наименование субъекта, осуществляющего розничную реализацию,
учредительные документы, свидетельство о государственной
регистрации, дата и орган выдачи)»
изложить в следующей редакции:
« _____________________________________________________________
(наименование субъекта, осуществляющего розничную реализацию,
учредительные документы, свидетельство* или справка о
государственной регистрации/перерегистрации, дата и орган
выдачи)
Примечание:* свидетельство о государственной (учетной)регистрации (перерегистрации) юридического лица (филиала, представительства), выданное до введения в действие Закона Республики Казахстан от 24 декабря 2012 года «О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам государственной регистрации юридических лиц и учетной регистрации филиалов и представительств», является действительным до прекращения деятельности юридического лица.»;
2) в Типовом договоре розничной реализации сжиженного нефтяного газа, утвержденном указанным постановлением:
строку « _____________________________________________________
(наименование субъекта, осуществляющего розничную реализацию,
учредительные документы, свидетельство о государственной
регистрации, дата и орган выдачи)»
изложить в следующей редакции:
« _____________________________________________________________
(наименование субъекта, осуществляющего розничную реализацию,
учредительные документы, свидетельство* или справка о
государственной регистрации/перерегистрации, дата и орган
выдачи)
Примечание:* свидетельство о государственной (учетной) регистрации (перерегистрации) юридического лица (филиала, представительства), выданное до введения в действие Закона Республики Казахстан от 24 декабря 2012 года «О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам государственной регистрации юридических лиц и учетной регистрации филиалов и представительств», является действительным до прекращения деятельности юридического лица.».

2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн еткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           С.Ахметов

2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов