"Салық салу мәселелері жөнінде консультациялық кеңес құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы № 1314 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 10 қазандағы № 1080 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2016 жылғы 29 қыркүйектегі № 546 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Yкiметiнiң 29.09.2016 № 546 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Салық салу мәселелері жөнінде консультациялық кеңес құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы № 1314 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен құрылған Салық салу мәселелері жөніндегі консультациялық кеңес құрамына:
Қайыпжан - Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының
Нұржан Үсіпханұлы судьясы (келісім бойынша) енгізілсін;
көрсетілген құрамнан Ғалия Ақатайқызы Мақажанова, Ұзақбай Сүлейменұлы Қарабалин шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
С. Ахметов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2008 года № 1314 "О создании Консультационного совета по вопросам налогообложения"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 октября 2013 года № 1080. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 сентября 2016 года № 546
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 29.09.2016 № 546.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2008 года № 1314 "О создании Консультационного совета по вопросам налогообложения" следующие изменения:
ввести в состав Консультационного совета по вопросам налогообложения, образованный указанным постановлением:
Кайыпжана
Нуржана Усепхановича
-
судью Верховного Суда Республики Казахстан (по согласованию)
вывести из указанного состава: Макажанову Галию Акатаевну, Карабалина Узакбая Сулейменовича.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
С. Ахметов