"Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 24 сәуірдегі № 387 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 22 қазандағы № 1133 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң кейбiр мәселелерi туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2008 жылғы 24 сәуiрдегi № 387 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 22, 205-құжат) мынадай өзгерістер енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi туралы ережеде:
16-тармақта:
орталық аппараттың функцияларында:
5) тармақша алынып тасталсын;
ведомстволардың функцияларында:
108) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
«108) объектілерді концессияға беру, бюджеттік кредиттер ұсыну, концессиялық жобаларды, мемлекеттік кепілдіктер мен мемлекет кепілгерліктерін, мемлекеттің байланысты гранттары мен активтерін қоса қаржыландыру шарттары мен рәсімдерінің сақталуын бақылауды жүзеге асыру, сондай-ақ оларды пайдаланудың Қазақстан Республикасы заңнамасына сәйкестігін бақылау;»;
164)165) тармақшалар мынадай редакцияда жазылсын:
«164) өз құзыреті шегінде республикалық меншікке жататын концессия объектілері бойынша концессия шарттарының мониторингін жүзеге асыру және мониторинг нәтижелерін мемлекеттік жоспарлау жөніндегі уәкілетті органға жіберу;
165) концессия шарттарының негізінде құрылған объектілерді республикалық меншікке қабылдау;»;
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 2008 года № 387 "О некоторых вопросах Министерства финансов Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 октября 2013 года № 1133
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 2008 года № 387 «О некоторых вопросах Министерства финансов Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 22, ст. 205) следующие изменения:
в Положении о Министерстве финансов Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в пункте 16:
в функции центрального аппарата:
подпункт 5) исключить;
в функции ведомств:
подпункт 108) изложить в следующей редакции:
«108) осуществление контроля за соблюдением условий и процедур передачи объектов в концессию, предоставления бюджетных кредитов, софинансирования концессионных проектов, государственных гарантий и поручительств государства, связанных грантов и активов государства, а также контроль на соответствие законодательству Республики Казахстан их использования;»;
подпункты 164)165) изложить в следующей редакции:
«164) осуществление мониторинга договоров концессии по объектам концессии, относящимся к республиканской собственности, в пределах своей компетенции и направление результатов мониторинга в уполномоченный орган по государственному планированию;
165) принятие созданных на основе договоров концессии объектов в республиканскую собственность;».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов