"Қазақстан Республикасында көлеңкелі экономикаға қарсы іс-қимылдың 2013 - 2015 жылдарға арналған кешенді жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 27 ақпандағы № 190 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 8 қарашадағы № 1177 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 22 мамырдағы № 531 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 22.05.2014 № 531 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасында көлеңкелі экономикаға қарсы іс-қимылдың 2013 - 2015 жылдарға арналған кешенді жоспарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 27 ақпандағы № 190 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
2 және 3-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
«2. Орталық, жергілікті және өзге де мемлекеттік органдар, ұйымдар (келісім бойынша) Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігіне тоқсан сайын, есепті тоқсаннан кейінгі айдың 8-күніне дейін Кешенді жоспардың орындалу барысы туралы ақпарат беруді қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі есепті тоқсаннан кейінгі айдың 15-күніне дейін Қазақстан Республикасының Үкіметіне Кешенді жоспардың орындалу барысы туралы жиынтық ақпарат беруді қамтамасыз етсін.»;
мынадай мазмұндағы 3-1-тармақпен толықтырылсын:
«3-1. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесі Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігіне тоқсан сайын, есепті тоқсаннан кейінгі айдың 25-күніне дейін Кешенді жоспардың орындалу барысы туралы ақпарат беруді қамтамасыз етсін.»;
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасында көлеңкелі экономикаға қарсы іс-қимылдың 2013 - 2015 жылдарға арналған кешенді жоспарында:
«2013 - 2015 жылдарға арналған Қазақстан Республикасында көлеңкелі экономикаға қарсы іс-қимыл жоспары» деген 5-бөлімде:
реттік нөмірлері 3, 4, 6, 8, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 26, 27, 32, 33, 36, 37, 38, 41, 43, 48, 49, 50, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 80, 81, 83, 84, 85, 86, 87, 89, 91, 92, 96, 97, 98, 99, 100, 104, 105, 106, 107, 108, 112, 113, 114, 115, 116, 118, 119, 120, 122-жолдардың 6-бағанындағы «ПӘ» деген аббревиатура «ПМК» деген аббревиатурамен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов

О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 февраля 2013 года № 190 "Об утверждении Комплексного плана противодействия теневой экономике в Республике Казахстан на 2013 - 2015 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 ноября 2013 года № 1177. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 22 мая 2014 года № 531
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 22.05.2014 № 531.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 февраля 2013 года № 190 «Об утверждении Комплексного плана противодействия теневой экономике в Республике Казахстан на 2013 – 2015 годы» следующие изменения и дополнение:
пункты 2 и 3 изложить в следующей редакции:
«2. Центральным, местным и иным государственным органам, организациям (по согласованию) обеспечить представление информации о ходе исполнения Комплексного плана в Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан ежеквартально до 8 числа месяца, следующего за отчетным кварталом.
3. Министерству экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан обеспечить представление сводной информации о ходе исполнения Комплексного плана в Правительство Республики Казахстан до 15 числа месяца, следующего за отчетным кварталом.»;
дополнить пунктом 3-1 следующего содержания:
«3-1. Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан обеспечить ежеквартальное представление информации о ходе исполнения Комплексного плана в Администрацию Президента Республики Казахстан до 25 числа месяца, следующего за отчетным кварталом»;
в Комплексном плане противодействия теневой экономике в Республике Казахстан на 2013 – 2015 годы, утвержденном указанным постановлением:
в разделе 5. «План мероприятий противодействия теневой экономике в Республике Казахстан на 2013 – 2015 годы»:
в графе 6 строк, порядковые номера 3, 4, 6, 8, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 26, 27, 32, 33, 36, 37, 38, 41, 43, 48, 49, 50, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 80, 81, 83, 84, 85, 86, 87, 89, 91, 92, 96, 97, 98, 99, 100, 104, 105, 106, 107, 108, 112, 113, 114, 115, 116, 118, 119, 120, 122 аббревиатуру «АП» заменить аббревиатурой «КПМ».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов