Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 12 қарашадағы № 1207 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) «Дәрiханалардың, дәрiхана қоймаларының санатын және құрылымын айқындау ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 26 қаңтардағы № 65 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 4, 36-құжат);
2) «Донорлық қан мен оның компоненттерiн Қазақстан Республикасынан тысқары жерлерге әкетуге рұқсат беру ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінiң 2005 жылғы 21 қазандағы № 1060 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 38, 540-құжат);
3) «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 6 маусымдағы № 582 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 1-тармағы.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 26.01.2015 № 18 қаулысымен.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов

О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 ноября 2013 года № 1207
Примечание РЦПИ!
В текст постановления внесены изменения на казахском языке, на русском языке текст не изменяется в соответствии с постановлением Правительства РК от 26.01.2015 № 18.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу:
1) постановление Правительства Республики Казахстан от 26 января 2005 года № 65 «Об утверждении Правил определения категории и структуры аптек, аптечных складов» (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 4, ст. 36);
2) постановление Правительства Республики Казахстан от 21 октября 2005 года № 1060 «Об утверждении Правил выдачи разрешения на вывоз донорской крови и ее компонентов за пределы Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 38, ст. 540).
3) пункт 1 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 6 июня 2013 года № 582 «О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов