"Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет субъектілерін базалық қаржыландыру бойынша қаражат бөлу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 26 ақпандағы № 181 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 15 қарашадағы № 1236 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет субъектілерін базалық қаржыландыру бойынша қаражат бөлу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 26 ақпандағы № 181 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымша осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2013 жылғы 15 қарашадағы
№ 1236 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2013 жылғы 26 ақпандағы
№ 181 қаулысына
қосымша
Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет субъектілерін
базалық қаржыландыру бойынша қаражат бөлу
мың теңге
Р/с
Бюджеттік бағдарлама әкімшісінің атауы
2013 жыл
1
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2013 года № 181 "О распределении средств по базовому финансированию субъектов научной и (или) научно-технической деятельности"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 ноября 2013 года № 1236
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2013 года № 181 «О распределении средств по базовому финансированию субъектов научной и (или) научно-технической деятельности» следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       C. Ахметов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 15 ноября 2013 года № 1236
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 февраля 2013 года № 181
Распределение средств
по базовому финансированию субъектов научной и (или)
научно-технической деятельности
тыс. тенге
п/п
Наименование администратора бюджетной программы
2013 год
1
Министерство образования и науки Республики Казахстан