"2013 - 2015 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 30 қарашадағы № 1520 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 29 қарашадағы № 1276 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі!
Осы қаулы 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «2013 – 2015 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 30 қарашадағы № 1520 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 11-қосымша осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2013 жылғы 29 қарашадағы
№ 1276 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2012 жылғы 30 қарашадағы
№ 1520 қаулысына
11-қосымша
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының
бюджеттерiне тұқым шаруашылығын қолдауға берiлетiн ағымдағы
нысаналы трансферттердiң сомасын қайта бөлу
Р/с
Облыстардың атауы
Сомасы, мың теңге
Барлығы

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2012 года № 1520 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2013 - 2015 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 ноября 2013 года № 1276
Примечание РЦПИ!
Вводится в действие с 1 января 2013 года.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2012 года № 1520 «О реализации Закона Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2013 – 2015 годы» следующее изменение:
приложение 11 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2013 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 ноября 2013 года № 1276
Приложение 11
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 30 ноября 2012 года № 1520
Перераспределение сумм целевых текущих трансфертов
областным бюджетам, бюджетам городов Астаны
и Алматы на поддержку семеноводства
№ п/п
Наименование областей
Сумма, тыс. тенге
Всего