Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 20 желтоқсандағы № 1383 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулар бекітілсін.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министр                                      С. Ахметов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2013 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 1383 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне
енгізілетін өзгерістер мен толықтырулар
1. «Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің кейбір мәселелері» туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 6 сәуірдегі № 310 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 14, 168-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі туралы ережеде:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«1. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі – агроөнеркәсіптік кешен саласында (балық аулауды қоспағанда) басшылық жасауды, сондай-ақ заңнамада көзделген шектерде өзінің құзыретіне жатқызылған қызмет саласында (бұдан әрі – реттелетін сала) мемлекеттік органдарды салааралық үйлестіруді жүзеге асыратын орталық атқарушы орган.»;
16-тармақта:
орталық аппаратта:
мынадай мазмұндағы 2-1) тармақшамен толықтырылсын:
«2-1) мынадай салаларда жергілікті атқарушы органдарды үйлестіруді және әдістемелік басшылық жасауды жүзеге асырады:
тұқым шаруашылығы;
асыл тұқымды мал шаруашылығы;
өсімдіктер карантині;
астық нарығы;
өсімдіктерді қорғау;
ветеринария;
мақта саласын дамыту;
агроөнеркәсіптік кешенді дамыту;»;
3) тармақша алынып тасталсын;
18), 21) және 24) тармақшалар мынадай редакцияда жазылсын:
«18) экспорттаушы елдердің құзыретті органдары импортталған асыл тұқымды өнімге (материалға) берген асыл тұқымдық куәлікті немесе оған балама құжатты тану тәртібі туралы ережені әзірлейді және бекітеді;»;
«21) жеке және заңды тұлғалардың бюджет қаражаты есебінен сатып алынған асыл тұқымды малды пайдалану тәртібін әзірлейді;»;
«24) асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау тәртібін әзірлейді;»;
мынадай мазмұндағы 24-1) тармақшамен толықтырылсын:
«24-1) оларға қатысты өсімдіктер карантині жөніндегі іс-шаралар белгіленетін және жүзеге асырылатын карантиндік объектілер тізбесін анықтайды;»;
25) тармақша алынып тасталсын;

О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 декабря 2013 года № 1383
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые изменения и дополнения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                        С. Ахметов
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 20 декабря 2013 года № 1383
Изменения и дополнения,
которые вносятся в некоторые решения Правительства
Республики Казахстан
1. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 6 апреля 2005 года № 310 «Некоторые вопросы Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 14, ст. 168):
в Положении о Министерстве сельского хозяйства Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан – центральный исполнительный орган, осуществляющий руководство в области агропромышленного комплекса (за исключением рыболовства), а также в пределах, предусмотренных законодательством, межотраслевую координацию государственных органов в сфере деятельности, отнесенной к его компетенции (далее – регулируемая сфера).»;
в пункте 16:
в центральном аппарате:
дополнить подпунктом 2-1) следующего содержания:
«2-1) осуществляет координацию и методическое руководство местных исполнительных органов в области:
семеноводства;
племенного животноводства;
карантина растений;
зернового рынка;
защиты растений;
ветеринарии;
развития хлопковой отрасли;
развития агропромышленного комплекса;»;
подпункт 3) исключить;
подпункты 18), 21) и 24) изложить в следующей редакции:
«18) разрабатывает и утверждает положение о порядке признания племенного свидетельства или эквивалентного ему документа, выданного на импортированную племенную продукцию (материал) компетентными органами стран-экспортеров;»;
«21) разрабатывает порядок использования физическими и юридическими лицами племенных животных, приобретенных за счет бюджетных средств;»;
«24) разрабатывает порядок субсидирования развития племенного животноводства;»;
дополнить подпунктом 24-1) следующего содержания:
«24-1) определяет перечень карантинных объектов, по отношению к которым устанавливаются и осуществляются мероприятия по карантину растений;»;
подпункт 25) исключить;

мынадай мазмұндағы 29-1) тармақшамен толықтырылсын:
«29-1) өсімдіктер карантині жөніндегі іс-шараларды жүзеге асыру тәртібін, тәсілдерін регламенттейтін әдістерді, әдістемелерді және ұсынымдарды бекітеді;»;
33) тармақша алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 49-1) және 49-2) тармақшалармен толықтырылсын:
«49-1) астықтың сатып алынатын бағасын белгілеу жөніндегі ұсыныстар енгізеді;
49-2) ішкі нарықты реттеу мақсатында мемлекеттік астық ресурстарын пайдалану туралы шешімдер қабылдайды;»;
56), 60) және 63) тармақшалар алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 63-1) тармақшамен толықтырылсын:
«63-1) өсімдіктерді қорғау саласында халықаралық ұйымдармен және мемлекеттік органдармен ынтымақтастықты жүзеге асырады және халықаралық бағдарламаларды іске асыруға қатысады;»;
67) тармақша алынып тасталсын;
72) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
«72) фитосанитариялық іс-шараларды жүзеге асыру тәртібін, тәсілдерін регламенттейтін, зерттеулер нәтижесінде әзірленген әдістерді, әдістемелерді, ұсынымдарды бекітеді, өсімдіктерді қорғау саласында қолданбалы ғылыми зерттеулер жүргізуді ұйымдастырады, үйлестіреді және бақылайды, сондай-ақ өсімдіктерді қорғау жөніндегі мамандарды қайта даярлау және олардың біліктілігін көтеру бойынша оқыту бағдарламаларын (оқу бағдарламаларын) келіседі;»;
74) және 77) тармақшалар алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 79-1) тармақшамен толықтырылсын:
«79-1) Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен ветеринария саласындағы халықаралық ұйымдарда Қазақстан Республикасын білдіреді, сондай-ақ олармен ынтымақтастықты ұйымдастырады;»;
88) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
«88) орны ауыстырылатын (тасымалданатын) объектілердің және биологиялық материалдың сынамаларын іріктеу қағидаларын бекітеді;»;
109) және 118) тармақшалар алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 130-1) және 130-2) тармақшалармен толықтырылсын:
«130-1) жергілікті атқарушы органдардан ауыл шаруашылығы өсімдіктерінің тұқым шаруашылығы саласындағы қажетті ақпаратты сұратады;
130-3) республика бойынша тұқым теңгерімін жасайды;»;
138) және 139) тармақшалар мынадай редакцияда жазылсын:
«138) тұқым шаруашылығы саласында аттестатталған әрбір субъекті үшін бірегей тұқымдар бойынша субсидиялауға жататын тұқымдардың әрбір түрі бойынша жыл сайынғы квоталарды жергілікті атқарушы органдармен келісім бойынша айқындайды;
139) әрбір әкімшілік-аумақтық бірлік үшін элиталық тұқымдар бойынша субсидиялауға жататын тұқымдардың әрбір түрі бойынша жыл сайынғы квоталарды жергілікті атқарушы органдармен келісім бойынша айқындайды;»;
140) және 144) тармақшалар алынып тасталсын;

дополнить подпунктом 29-1) следующего содержания:
«29-1) утверждает методы, методики, рекомендации, регламентирующие порядок, способы осуществления мероприятий по карантину растений;»;
подпункт 33) исключить;
дополнить подпунктами 49-1) и 49-2) следующего содержания:
«49-1) вносит предложения по установлению закупочной цены зерна;
49-2) принимает решения об использовании государственных ресурсов зерна в целях регулирования внутреннего рынка;»;
подпункты 56), 60) и 63) исключить;
дополнить подпунктом 63-1) следующего содержания:
«63-1) осуществляет сотрудничество с международными организациями и государственными органами и участвует в реализации международных программ в области защиты растений;»;
подпункт 67) исключить;
подпункт 72) изложить в следующей редакции:
«72) утверждает разработанные в результате исследований методы, методики, рекомендации, регламентирующие порядок, способы осуществления фитосанитарных мероприятий, организует, координирует и контролирует проведение прикладных научных исследований в области защиты растений, а также согласовывает программы обучения (учебных программ) по подготовке и повышению квалификации специалистов по защите растений;»;
подпункты 74) и 77) исключить;
дополнить подпунктом 79-1) следующего содержания:
«79-1) представляет Республику Казахстан в международных организациях в области ветеринарии в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан, а также организует сотрудничество с ними;»;
подпункт 88) изложить в следующей редакции:
«88) утверждает правила отбора проб перемещаемых (перевозимых) объектов и биологического материала;»;
подпункты 109) и 118) исключить;
дополнить подпунктами 130-1) и 130-2) следующего содержания:
«130-1) запрашивает необходимую информацию в области семеноводства сельскохозяйственных растений от местных исполнительных органов;
130-2) составляет баланс семян по республике;»;
подпункты 138) и 139) изложить в следующей редакции:
«138) определяет по согласованию с местными исполнительными органами ежегодные квоты по каждому виду семян, подлежащих субсидированию по оригинальным семенам, - для каждого аттестованного субъекта в области семеноводства;
139) определяет по согласованию с местными исполнительными органами ежегодные квоты по каждому виду семян, подлежащих субсидированию по элитным семенам, - для каждой административно-территориальной единицы;»;
подпункты 140) и 144) исключить;

мынадай мазмұндағы 146-1), 146-2), 146-3), 146-4), 146-5), 146-6), 146-7), 146-8), 146-9) және 146-10) тармақшалармен толықтырылсын:
«146-1) стандарттау жөніндегі техникалық комитеттерді, сәйкестігін растау жөніндегі органдарды және сәйкестігін міндетті растауға жататын өнім жөніндегі зертханаларды құру бойынша ұсыныстар дайындауды жүзеге асырады;
146-2) техникалық регламенттердің жобаларын әзірлеу, Министрліктің құзыретіне кіретін мәселелер бойынша ұсыныстар дайындау үшін сараптамалық кеңестер құрады;
146-3) стандарттар мен өзге де құжаттарды әзірлеу және оларды халықаралық нормалармен және талаптармен үндестіру жөніндегі жоспарларды дайындау мен іске асыруды жүзеге асырады;
146-4) техникалық регламенттердің және олармен өзара байланысты стандарттардың ғылыми-техникалық деңгейін талдауды жүзеге асырады;
146-5) Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен техникалық регламенттерді немесе техникалық регламенттерге өзгерістерді және (немесе) толықтыруларды әзірлеу, стандарттау жөніндегі нормативтік құжаттарды өзекті ету және оларды біріздендіру туралы ұсыныстар дайындауды және уәкілетті органға енгізуді жүзеге асырады;
146-6) техникалық регламенттерді және ұлттық стандарттарды әзірлеу бойынша жұмыстарды ұйымдастыруды жүзеге асырады;
146-7) құзыретіне кіретін мәселелер бойынша техникалық регламенттердің, стандарттардың және өзге де құжаттардың қорларын жүргізуді жүзеге асырады;
146-8) үкіметтік емес стандарттарды әзірлеуге қатысуды жүзеге асырады;
146-9) үкіметтік емес стандарттар базасында ұлттық стандарттарды әзірлеуге бастамашылық етуді жүзеге асырады;
146-10) стандарттарды, нормативтерді, нұсқаулықтары, әдістемелер мен ұсынымдары әзірлеу арқылы агроөнеркәсіптік кешенді нормативтік-әдістемелік қамтамасыз етуді жүзеге асырады;»;
154), 155), 156) және 158) тармақшалар алынып тасталсын;
162) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
«162) агроөнеркәсіптік кешенді дамыту мониторингін жүргізеді;»;
163) және 165) тармақшалар алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 166-1) және 166-2) тармақшалармен толықтырылсын:
«166-1) суармалы жерлердің мелиоративтік жай-күйінің мониторингін және оны бағалауды мамандандырылған мемлекеттік мекемелердің жүргізуін ұйымдастырады;
166-2) ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау қағидаларын әзірлейді;»;
167) тармақша алынып тасталсын;
189) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
«189) мақта саласындағы мемлекеттік инспектор туралы ережені әзірлейді және бекітеді;»;
205) тармақша алынып тасталсын;
208) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
«208) тамақ өнімдерінің қауіпсіздігін айқындау бойынша оларға ветеринариялық-санитариялық сараптама жүргізу тәртібін бекітеді;»;

дополнить подпунктами 146-1), 146-2), 146-3), 146-4), 146-5), 146-6), 146-7), 146-8), 146-9) и 146-10) следующего содержания:
«146-1) осуществляет подготовку предложений по созданию технических комитетов по стандартизации, органов по подтверждению соответствия и лабораторий по продукции, подлежащей обязательному подтверждению соответствия;
146-2) создает экспертные советы для разработки проектов технических регламентов, подготовки предложений по вопросам, входящим в компетенцию Министерства;
146-3) осуществляет подготовку и реализацию планов по разработке стандартов и иных документов и их гармонизации с международными нормами и требованиями;
146-4) осуществляет анализ научно-технического уровня технических регламентов и взаимосвязанных с ними стандартов;
146-5) осуществляет подготовку и внесение в уполномоченный орган в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан, предложений о разработке технических регламентов или изменений и (или) дополнений в технические регламенты, актуализации и унификации нормативных документов по стандартизации;
146-6) осуществляет организацию работ по разработке технических регламентов и национальных стандартов;
146-7) осуществляет ведение фондов технических регламентов, стандартов и иных документов по вопросам, входящим в их компетенцию;
146-8) осуществляет участие в разработке неправительственных стандартов;
146-9) осуществляет инициирование разработки национальных стандартов на базе неправительственных стандартов;
146-10) осуществляет нормативно-методическое обеспечение агропромышленного комплекса посредством разработки стандартов, нормативов, инструкций, методик и рекомендаций;»;
подпункты 154), 155), 156) и 158) исключить;
подпункт 162) изложить в следующей редакции:
«162) проводит мониторинг развития агропромышленного комплекса;»;
подпункты 163) и 165) исключить;
дополнить подпунктами 166-1) и 166-2) следующего содержания:
«166-1) организует проведение специализированными государственными учреждениями мониторинга и оценки мелиоративного состояния орошаемых земель;
166-2) разрабатывает правила субсидирования стоимости услуг по подаче воды сельскохозяйственным товаропроизводителям;»;
подпункт 167) исключить;
подпункт 189) изложить в следующей редакции:
«189) разрабатывает и утверждает положение о государственном инспекторе хлопковой отрасли;»;
подпункт 205) исключить;
подпункт 208) изложить в следующей редакции:
«208) утверждает порядок проведения ветеринарно-санитарной экспертизы пищевой продукции по определению ее безопасности;»;

мынадай мазмұндағы 214-1), 219-1), 227-1), 228-1) және 228-2) тармақшалармен толықтырылсын:
«214-1) биоотын өндіру зауытын салуға техникалық-экономикалық негіздеменің салалық сараптамасын жүргізеді;»;
«219-1) биоотын өндіру паспортын әзірлеу және бекіту тәртібін белгілейді;»;
«227-1) Министрлік реттейтін салада акционері мемлекет болып табылатын ұлттық басқарушы холдингтердің, ұлттық холдингтердің, ұлттық компаниялардың даму стратегияларының және даму жоспарларының орындалуын бақылауды және талдауды жүзеге асырады;»;
«228-1) облыстардың жергілікті атқарушы органдарымен бірге ауыл шаруашылығы өнімін өндірушілерге жеткізу үшін қажет мұнай өнімдерінің көлемін айқындайды;
228-2) мұнай өнімдерін ауыл шаруашылығы өнімін өндірушілерге жеткізу көлемдері туралы ұсыныстарды мұнай өнімдерін өндіру саласындағы уәкілетті органға енгізеді;»;
238) тармақша алынып тасталсын;
17-тармақта:
1) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
«1) мынадай салаларда мемлекеттік саясатты іске асырады:
агроөнеркәсіптік кешен;
асыл тұқымды мал шаруашылығы;
тұқым шаруашылығы;
өсімдік шаруашылығы;
мақта саласы;
бал ара шаруашылығы;
ветеринариялық-санитариялық бақылауға және қадағалауға жататын тамақ өнімдерінің қауіпсіздігі;
биоотын өндірісін мемлекеттік реттеу;»;
6) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
«6) ғылыми ұйымдармен бірлесе отырып, асыл тұқымдық орталықтардағы асыл тұқымды тұқымдық малдың тұқымдық, сапалық және сандық құрамын айқындайды;»;
мынадай мазмұндағы 8-1) тармақшамен толықтырылсын:
«8-1) экспортшы елдер құзыретті органдары импортталған асыл тұқымды өнімге материалға) берген асыл тұқымдық куәлікті немесе оған балама құжатты тануды жүзеге асырады;»;
12) және 14) тармақшалар мынадай редакцияда жазылсын:
«12) асыл тұқымды мал шаруашылығы саласындағы субъектілердегі, бюджеттен субсидия алған жеке және заңды тұлғалардағы селекциялық және асыл тұқымдық жұмыстың жай-күйіне, оны есепке алуға және оның есептілігіне мемлекеттік бақылауды жүзеге асырады;»;
«14) бюджет қаражаты есебінен сатып алынған асыл тұқымды малды жеке және заңды тұлғалардың пайдалануы тәртібіне мемлекеттік бақылауды жүзеге асырады;»;
18), 19), 42), 43), 48) және 69) тармақшалар алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 73-1) тармақшамен толықтырылсын:
«73-1) пестицидтер (улы химикаттар) тізімін әзірлейді, бекітеді және жүргізеді;»;
90), 91), 93), 96), 99), 100), 101), 102), 103), 104), 105), 106) 107), 108), 109), 110), 111), 112), 113), 118), 119), 120), 121), 122), 123), 124), 125), 127), 128), 130), 131), 132), 139), 140), 141), 142), 143) және 144) тармақшалар алынып тасталсын;
145) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
«145) мақта өңдеу ұйымдарының мақта қолхаттарын беру, олардың айналымы, жою және өтеу қағидаларын сақтауына бақылауды жүзеге асырады;»;
146), 147), 148), 152), 157), 159) және 160) тармақшалар алынып тасталсын;

дополнить подпунктами 214-1), 219-1), 227-1), 228-1) и 228-2) следующего содержания:
«214-1) проводит отраслевую экспертизу технико-экономического обоснования на строительство завода по производству биотоплива;»;
«219-1) устанавливает порядок разработки и утверждения паспорта производства биотоплива;»;
«227-1) осуществляет контроль и анализ выполнения стратегий развития и планов развития национальных управляющих холдингов, национальных холдингов, национальных компаний, акционером которых является государство, в регулируемой Министерством отрасли;»;
«228-1) совместно с местными исполнительными органами областей определяет объемы нефтепродуктов, необходимые для поставок производителям сельскохозяйственной продукции;
«228-2) вносит предложения уполномоченному органу в области производства нефтепродуктов об объемах поставок нефтепродуктов производителям сельскохозяйственной продукции;»;
подпункт 238) исключить;
в пункте 17:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
«1) реализует государственную политику в области:
агропромышленного комплекса;
племенного животноводства;
семеноводства;
растениеводства;
хлопковой отрасли;
пчеловодства;
безопасности пищевой продукции, подлежащей ветеринарно-санитарному контролю и надзору;
государственного регулирования производства биотоплива;»;
подпункт 6) изложить в следующей редакции:
«6) определяет породный, качественный и количественный состав племенных животных производителей в племенных центрах совместно с научными организациями;»;
дополнить подпунктом 8-1) следующего содержания:
«8-1) осуществляет признание племенного свидетельства или эквивалентного ему документа, выданного на импортированную племенную продукцию (материал) компетентными органами стран-экспортеров;»;
подпункты 12) и 14) изложить в следующей редакции:
«12) осуществлять государственный контроль за состоянием селекционной и племенной работы, ее учета и отчетности у субъектов в области племенного животноводства, физических и юридических лиц, получивших бюджетные субсидии;»;
«14) осуществлять государственный контроль за порядком использования физическими и юридическими лицами племенных животных, приобретенных за счет бюджетных средств;»;
подпункты 18), 19), 42), 43), 48) и 69) исключить;
дополнить подпунктом 73-1) следующего содержания:
«73-1) разрабатывает, утверждает и ведет список пестицидов (ядохимикатов);»;
подпункты 90), 91), 93), 96), 99), 100), 101), 102), 103), 104), 105), 106) 107), 108), 109), 110), 111), 112), 113), 118), 119), 120), 121), 122), 123), 124), 125), 127), 128), 130), 131), 132), 139), 140), 141), 142), 143) и 144) исключить;
подпункт 145) изложить в следующей редакции:
«145) осуществляет контроль за соблюдением хлопкоперерабатывающими организациями правил выдачи, обращения, аннулирования и погашения хлопковых расписок;»;
подпункты 146), 147), 148), 152), 157), 159) и 160) исключить;

мынадай мазмұндағы 160-1), 160-2) тармақшалармен толықтырылсын:
«160-1) Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес кедендік аумақта/аумақтан тыс және ішкі тұтыну үшін тауарларды қайта өңдеу шарттары туралы құжатты береді;
160-2) Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес тауарларды қайта өңдеу шарттары туралы қорытынды береді;»;
161) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
«161) ветеринариялық іс-шараларды жүзеге асыру жөніндегі ұсынымдар мен әдістемелік нұсқауларды бекітеді;»;
164) және 173) тармақшалар алынып тасталсын;
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің және оның ведомстволарының қарамағындағы ұйымдардың тізбесінде:
1-бөлімнің реттік нөмірі 1 «Республикалық мемлекеттік кәсіпорындар» деген жолы алынып тасталсын;
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің және оның ведомстволарының қарамағындағы аумақтық органдардың тізбесінде:
81 және 295-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
«81. «Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің Семей қалалық аумақтық инспекциясы» мемлекеттік мекемесі.»;
«295. «Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Семей қалалық аумақтық инспекциясы» мемлекеттік мекемесі.».
2. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 30.01.2016 № 43 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
3. Күші жойылды - ҚР Үкiметiнiң 31.10.2015 № 870 (алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзіледі) қаулысымен.
4. Күші жойылды - ҚР Үкiметiнiң 31.10.2015 № 870 (алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзіледі) қаулысымен.
5. Күші жойылды - ҚР Үкiметiнiң 31.10.2015 № 870 (алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзіледі) қаулысымен.
6. Күші жойылды - ҚР Үкiметiнiң 31.10.2015 № 870 (алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзіледі) қаулысымен.
7. Күші жойылды - ҚР Үкiметiнiң 31.10.2015 № 870 (алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2013 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 1383 қаулысына
1-қосымша
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 30.01.2016 № 43 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2013 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 1383 қаулысына
2-қосымша
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 30.01.2016 № 43 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2013 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 1383 қаулысына
3-қосымша
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 30.01.2016 № 43 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2013 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 1383 қаулысына
4-қосымша
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 30.01.2016 № 43 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2013 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 1383 қаулысына
5-қосымша
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкiметiнiң 31.10.2015 № 870 (алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2013 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 1383 қаулысына
6-қосымша
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкiметiнiң 31.10.2015 № 870 (алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2013 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 1383 қаулысына
7-қосымша
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкiметiнiң 31.10.2015 № 870 (алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2013 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 1383 қаулысына
8-қосымша
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкiметiнiң 31.10.2015 № 870 (алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2013 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 1383 қаулысына
9-қосымша
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкiметiнiң 31.10.2015 № 870 (алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2013 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 1383 қаулысына
10-қосымша
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкiметiнiң 31.10.2015 № 870 (алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2013 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 1383 қаулысына
11-қосымша
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкiметiнiң 31.10.2015 № 870 (алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2013 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 1383 қаулысына
12-қосымша
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкiметiнiң 31.10.2015 № 870 (алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2013 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 1383 қаулысына
13-қосымша
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкiметiнiң 31.10.2015 № 870 (алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзіледі) қаулысымен.

дополнить подпунктами 160-1), 160-2) следующего содержания:
«160-1) выдает документ об условиях переработки товаров на/вне таможенной территории и переработки для внутреннего потребления в соответствии с законодательством Республики Казахстан;
160-2) выдает заключение об условиях переработки товаров в соответствии с законодательством Республики Казахстан;»;
подпункт 161) изложить в следующей редакции:
«161) утверждает рекомендации и методические указания по осуществлению ветеринарных мероприятий;»;
подпункты 164) и 173) исключить;
в перечне организаций, находящихся в ведении Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан и его ведомств:
строку, порядковый номер 1 раздела 1 «Республиканские государственные предприятия» исключить;
в перечне территориальных органов, находящихся в ведении Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан и его ведомств:
пункты 81 и 295 изложить в следующей редакции:
«81. Государственное учреждение «Семейская городская территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан».»;
«295. Государственное учреждение «Семейская городская территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан».».
2. Утратил силу постановлением Правительства РК от 30.01.2016 № 43 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Утратил силу постановлением Правительства РК от 31.10.2015   № 870 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
4. Утратил силу постановлением Правительства РК от 31.10.2015   № 870 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
5. Утратил силу постановлением Правительства РК от 31.10.2015   № 870 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
6. Утратил силу постановлением Правительства РК от 31.10.2015   № 870 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
7. Утратил силу постановлением Правительства РК от 31.10.2015   № 870 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 20 декабря 2013 года № 1383
Сноска. Приложение 1 утратило силу постановлением Правительства РК от 30.01.2016 № 43 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 20 декабря 2013 года № 1383
Сноска. Приложение 2 утратило силу постановлением Правительства РК от 30.01.2016 № 43 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 3
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 20 декабря 2013 года № 1383
Сноска. Приложение 3 утратило силу постановлением Правительства РК от 30.01.2016 № 43 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 4
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 20 декабря 2013 года № 1383
Сноска. Приложение 4 утратило силу постановлением Правительства РК от 30.01.2016 № 43 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 5
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 20 декабря 2013 года № 1383
Сноска. Приложение 5 утратило силу постановлением Правительства РК от 31.10.2015 № 870 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 6
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 20 декабря  2013 года № 1383
Сноска. Приложение 6 утратило силу постановлением Правительства РК от 31.10.2015 № 870 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 7
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 20 декабря 2013 года № 1383
Сноска. Приложение 7 утратило силу постановлением Правительства РК от 31.10.2015 № 870 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 8
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 20 декабря 2013 года № 1383
Сноска. Приложение 8 утратило силу постановлением Правительства РК от 31.10.2015 № 870 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 9
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 20 декабря 2013 года № 1383
Сноска. Приложение 9 утратило силу постановлением Правительства РК от 31.10.2015 № 870 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 10
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 20 декабря 2013 года № 1383
Сноска. Приложение 10 утратило силу постановлением Правительства РК от 31.10.2015 № 870 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 11
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 20 декабря 2013 года № 1383
Сноска. Приложение 11 утратило силу постановлением Правительства РК от 31.10.2015 № 870 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 12
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 20 декабря 2013 года 1383
Сноска. Приложение 12 утратило силу постановлением Правительства РК от 31.10.2015 № 870 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 13
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 20 декабря 2013 года 1383
Сноска. Приложение 13 утратило силу постановлением Правительства РК от 31.10.2015 № 870 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).