Республикалық меншіктің кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 1468 қаулысы
«Мемлекеттік мүлік туралы» 2011 жылғы 1 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңы 114-бабының 1-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес республикалық мүлік «Шәкен Айманов атындағы «Қазақфильм» акционерлік қоғамының акцияларын төлеуге берілсін.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігімен бірлесіп, осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2013 жылғы 31 желтоқсандағы
№ 1468 қаулысына
қосымша
«Шәкен Айманов атындағы «Қазақфильм» акционерлік қоғамының
акцияларын төлеуге берілетін республикалық
мүліктің (ғимараттар)
ТІЗБЕСІ
Алматы қаласы Рысқұлова көшесі, 101 мекенжайында орналасқан жалпы
алаңы 5 927,5 м2 (ғимараты, гаражы мен кіреберісі) мүлік
Р/с
Жылжымайтын мүлік атауы
Орналасқан жері
Жалпы алаңы
2)
1
Кинопрокат ғимараты
Алматы қаласы, Рысқұлов көшесі, 101

О некоторых вопросах республиканской собственности
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2013 года № 1468
В соответствии с пунктом 1 статьи 114 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года «О государственном имуществе» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Передать в оплату акций акционерного общества «Казахфильм» имени Шакена Айманова» республиканское имущество согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан совместно с Министерством культуры и информации Республики Казахстан принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 31 декабря 2013 года № 1468
Перечень
республиканского имущества (здания),
передаваемого в оплату акций акционерного
общества «Казахфильм» им. Шакена Айманова»
Имущество (здания, гараж и проходная) общей площадью 5927,5 м2,
расположенное по адресу: город Алматы, улица Рыскулова, 101
№ п/п
Наименование объекта
Месторасположение
Передаваемая площадь (м2)
1
Здание кинопроката
г. Алматы, ул. Рыскулова, 101