Мемлекеттік мүлікті республикалық меншіктен коммуналдық меншікке берудің кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 13 ақпандағы № 87 қаулысы
«Мемлекеттік заңды тұлғаларға бекітіліп берілген мемлекеттік мүлікті мемлекеттік меншіктің бір түрінен екіншісіне беру қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 1 маусымдағы № 616 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес «Қазақстан Республикасы Президенті Іс Басқармасының Автошаруашылығы» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына бекітіліп берілген республикалық мүлікті Астана қаласының коммуналдық меншігіне беру жөнінде Астана қаласы әкімінің ұсынысы қабылдансын.
2. «Республикалық меншіктің кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 26 тамыздағы № 831 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы «және «Қазақстан Республикасы Президенті Іс басқармасының Автошаруашылығы» деген сөздер алынып тасталсын;
көрсетілген қаулыға 2-қосымшада:
«Қазақстан Республикасы Президенті Іс басқармасының Автошаруашылығы» РМК-дағы мүлік, оның ішінде: дана 132» деген 4-бөлім алынып тасталсын.
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті Астана қаласының әкімдігімен бірлесіп және Қазақстан Республикасы Президентінің Іс Басқармасы (келісім бойынша) заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыға қосымшада көрсетілген мүлікті қабылдау-беру жөнінде қажетті ұйымдастырушылық іс-шараларды жүзеге асырсын.

О некоторых вопросах передачи государственного имущества из республиканской собственности в коммунальную собственность
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 февраля 2014 года № 87
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 июня 2011 года № 616 «Об утверждении Правил передачи государственного имущества, закрепленного за государственными юридическими лицами, из одного вида государственной собственности в другой» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Принять предложение акима города Астаны о передаче республиканского имущества, закрепленного за республиканским государственным предприятием на праве хозяйственного ведения «Автохозяйство Управления Делами Президента Республики Казахстан» в коммунальную собственность города Астаны согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 августа 2013 года № 831 «О некоторых вопросах республиканской собственности» следующие изменения:
в пункте 1 слова «и «Автохозяйство Управления Делами Президента Республики Казахстан» исключить;
в приложении 2 к указанному постановлению:
раздел 4. «Имущество, находящееся в РГП «Автохозяйство Управления делами Президента Республики Казахстан, из них: штука 132» исключить.
3. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан совместно с акиматом города Астаны и Управлением Делами Президента Республики Казахстан (по согласованию) в установленном законодательством порядке осуществить необходимые организационные мероприятия по приему-передаче имущества, указанного в приложении к настоящему постановлению.