"Елді аумақтық-кеңістікте дамытудың 2020 жылға дейінгі болжамды схемасын іске асыру жөніндегі 2012 - 2014 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 29 қарашадағы № 1389 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 17 сәуірдегі № 364 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Елді аумақтық-кеңістікте дамытудың 2020 жылға дейінгі болжамды схемасын іске асыру жөніндегі 2012 - 2014 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 29 қарашадағы № 1389 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 3, 73-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
234-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
«2. Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі Жоспардың орындалуын үйлестіруді қамтамасыз етсін.
3. Жауапты орталық және жергілікті атқарушы органдар Жоспарда көзделген іс-шаралардың іске асырылуын қамтамасыз етсін және жыл сайын 15 қаңтарға және 15 шілдеге Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігіне оның орындалу барысы туралы ақпарат берсін.
4. Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі жыл сайын 25 қаңтарға және 25 шілдеге Қазақстан Республикасының Үкіметіне Жоспардың орындалу барысы туралы ақпарат берсін.»;
6-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«6. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары Б.Ә. Сағынтаевқа жүктелсін.»;
көрсетілген қаулымен бекітілген Елді аумақтық-кеңістікте дамытудың 2020 жылға дейінгі болжамды схемасын іске асыру жөніндегі 2012 - 2014 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарында:
реттік нөмірі 3-жолдағы 4-баған мынадай редакцияда жазылсын:
«ӨДМ, облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкімдері, ККМ, АШМ, ҚОСРМ, ДСМ, БҒМ, Еңбекмині, Мәдениетмині, ЭБЖМ, ТЖМ, МГМ»;
реттік нөмір 10-жолдағы 3-бағанда «ЭДСМ» деген аббревиатура «ӨДМ» деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 11-жолда:
3-бағанда «ЭДСМ» деген аббревиатура «ӨДМ» деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
4-бағанда «ЖРБА» деген аббревиатура алынып тасталсын;
реттік нөмірі 12-жолдағы 4-бағанда «ЭДСМ» деген аббревиатура «ӨДМ» деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 14-жолдағы 3-бағанда «ЭДСМ» деген аббревиатура «ӨДМ» деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 15-жолдағы 3-бағанда «ЭДСМ» деген аббревиатура «ӨДМ» деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 18-жолда:
3-бағанда «ЭДСМ» деген аббревиатура «ӨДМ» деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
4-бағанда «Қаржымині» деген аббревиатура ЭБЖМ» деген аббревиатурамен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 ноября 2011 года № 1389 "Об утверждении Плана мероприятий на 2012 - 2014 годы по реализации Прогнозной схемы территориально-пространственного развития страны до 2020 года"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 апреля 2014 года № 364
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 ноября 2011 года № 1389 «Об утверждении Плана мероприятий на 2012 – 2014 годы по реализации Прогнозной схемы территориально-пространственного развития страны до 2020 года» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 3, ст. 73) следующие изменения и дополнения:
пункты 234 изложить в следующей редакции:
«2. Министерству регионального развития Республики Казахстан обеспечить координацию выполнения Плана.
3. Ответственным центральным и местным исполнительным органам обеспечить реализацию мероприятий, предусмотренных Планом, и представлять ежегодно к 15 января и 15 июля, в Министерство регионального развития Республики Казахстан информацию о ходе его выполнения.
4. Министерству регионального развития Республики Казахстан ежегодно к 25 января и 25 июля представлять в Правительство Республики Казахстан информацию о ходе выполнения Плана.»;
пункт 6 изложить в следующей редакции:
«6. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на Первого заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Сагинтаева Б.А.»;
в Плане мероприятий на 2012 – 2014 годы по реализации Прогнозной схемы территориально-пространственного развития страны до 2020 года, утвержденном указанным постановлением:
в строке, порядковый номер 3, графу 4 изложить в следующей редакции:
«МРР, акимы областей, городов Астаны и Алматы, МТК, МСХ, МОСВР, МЗ, МОН, МТСЗН, МК, МЭБП, МЧС, МНГ»;
в строке, порядковый номер 10, в графе 3 аббревиатуру «МЭРТ» заменить аббревиатурой «МРР»;
в строке, порядковый номер 11:
в графе 3 аббревиатуру «МЭРТ» заменить аббревиатурой «МРР»;
в графе 4 аббревиатуру «АУЗР» исключить;
в строке, порядковый номер 12, в графе 4 аббревиатуру «МЭРТ» заменить аббревиатурой «МРР»;
в строке, порядковый номер 14, в графе 3 аббревиатуру «МЭРТ» заменить аббревиатурой «МРР»;
в строке, порядковый номер 15, в графе 3 аббревиатуру «МЭРТ» заменить аббревиатурой «МРР»;
в строке, порядковый номер 18:
в графе 3 аббревиатуру «МЭРТ» заменить аббревиатурой «МРР»;
в графе 4 аббревиатуру «МФ» заменить аббревиатурой «МЭБП»;

реттік нөмірі 20-жолдағы 3-бағанда «ЭДСМ» деген аббревиатура «ӨДМ» деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
аббревиатуралардың толық жазылуы мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
«ӨДМ - Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі
ЭБЖМ - Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі
СДШІА - Қазақстан Республикасы Спорт және дене шынықтыру істері агенттігі
ҚОСРМ - Қазақстан Республикасы Қоршаған орта және су ресурстары министрлігі».
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов

в строке, порядковый номер 20, в графе 3 аббревиатуру «МЭРТ» заменить аббревиатурой «МРР»;
расшифровку аббревиатур дополнить строками следующего содержания:
«МРР – Министерство регионального развития Республики Казахстан
МЭБП – Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
АДСФК – Агентство Республики Казахстан по делам спорта и физической культуры
МОСВР – Министерство окружающей среды и водных ресурсов Республики Казахстан».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов