Мемлекеттік сот орындаушыларын нысанды киіммен (погонсыз) қамтамасыз етудің заттай нормаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 25 сәуірдегі № 402 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 2 сәуірдегі № 180 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 02.04.2015 № 180 қаулысымен.
«Атқарушылық іс жүргізу және сот орындаушыларының мәртебесі туралы» 2010 жылғы 2 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 131-бабы 4-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении натуральных норм обеспечения государственных судебных исполнителей форменной одеждой (без погон)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 апреля 2014 года № 402. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 апреля 2015 года № 180
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 02.04.2015 № 180.
В соответствии с пунктом 4 статьи 131 Закона Республики Казахстан от 2 апреля 2010 года «Об исполнительном производстве и статусе судебных исполнителей» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ: