"Сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын ерекше маңызды топтық және оқшау жүйелердiң тiзбесiн бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 13 желтоқсандағы № 1265 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 12 мамырдағы № 479 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2015 жылғы 31 қазандағы № 870 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкiметiнiң 31.10.2015 № 870 (алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын ерекше маңызды топтық және оқшау жүйелердің тізбесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 13 желтоқсандағы № 1265 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., № 46, 520-құжат) мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген сумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын ерекше маңызды топтық және оқшау жүйелердің тізбесінде:
«Топтық жүйелер» деген 1-бөлімде:
«Ақмола облысы» деген кіші бөлім мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 2-2-жолмен толықтырылсын:
«2-2 «Дамса – Научный – Степное» топтық су құбыры»;
«Оңтүстік Қазақстан облысы» деген кіші бөлім мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 34-3-жолмен толықтырылсын:
«34-3 «Жетісай» топтық су құбыры»;
«Солтүстік Қазақстан облысы» деген кіші бөлім мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 42-1-жолмен толықтырылсын:
«42-1 «Краснознаменск» топтық су құбыры»;
«Жамбыл облысы» деген кіші бөліммен және мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 43-3-жолмен толықтырылсын:
«43-3 «Ынтымақ» топтық су құбыры»;
«Оқшау жүйелер» деген 2-бөлімде:
«Атырау облысы» деген кіші бөлім мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 92-1, 92-2, 92-3, 92-4, 92-5, 92-6, 92-7, 92-8, 92-9, 92-10-жолдармен толықтырылсын:
«92-1 «Дендер» оқшау су құбыры;
92-2 «Есбол» оқшау су құбыры;
92-3 «Сарытоғай» оқшау су құбыры;
92-4 «Яманка» оқшау су құбыры;
92-5 «Забурын» оқшау су құбыры;
92-6 «Береке» оқшау су құбыры;
92-7 «Алға» оқшау су құбыры;
92-8 «Сельхозтехника» оқшау су құбыры;
92-9 «Х.Ергалиев» оқшау су құбыры;
92-10 «Өркен» оқшау су құбыры»:
«Батыс Қазақстан облысы» деген кіші бөлім мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 123-10, 123-11, 123-12, 123-13, 123-14, 123-15, 123-16, 123-17, 123-18, 123-19-жолдармен толықтырылсын:
«123-10 «Төңкеріс» оқшау су құбыры;
123-11 «Көнеккеткен» оқшау су құбыры;

О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 2003 года № 1265 "Об утверждении Перечня особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками водоснабжения"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 мая 2014 года № 479. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 октября 2015 года № 870
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 31.10.2015 № 870 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 2003 года № 1265 «Об утверждении Перечня особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками водоснабжения» (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 46, ст. 520) следующие дополнения:
в перечне особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками водоснабжения, утвержденном указанным постановлением:
в разделе 1. «Групповые системы»:
подраздел «Акмолинская область» дополнить строкой, порядковый номер 2-2, следующего содержания:
«2-2 Групповой водопровод Дамса – Научный – Степное»;
подраздел «Южно-Казахстанская область» дополнить строкой, порядковый номер 34-3, следующего содержания:
«34-3 «Жетисайский групповой водопровод»;
подраздел «Северо-Казахстанская область» дополнить строкой, порядковый номер 42-1, следующего содержания:
«42-1 Краснознаменский групповой водопровод»;
дополнить подразделом «Жамбылская область» и строкой,
порядковый номер 43-3, следующего содержания:
«43-3 «Ынтымакский групповой водопровод»;
в разделе 2. «Локальные системы»:
подраздел «Атырауская область» дополнить строками, порядковые номера 92-1, 92-2, 92-3, 92-4, 92-5, 92-6, 92-7, 92-8, 92-9, 92-10, следующего содержания:
«92-1 Локальный водопровод «Дендер»;
92-2 Локальный водопровод «Есбол»;
92-3 Локальный водопровод «Сарытогай»;
92-4 Локальный водопровод «Яманка»;
92-5 Локальный водопровод «Забурын»;
92-6 Локальный водопровод «Береке»;
92-7 Локальный водопровод «Алга»;
92-8 Локальный водопровод «Сельхозтехника»;
92-9 Локальный водопровод «Х. Ергалиев»;
92-10 Локальный водопровод «Оркен»»;
подраздел «Западно-Казахстанская область» дополнить строками, порядковые номера 123-10, 123-11, 123-12, 123-13, 123-14, 123-15, 123-16, 123-17, 123-18, 123-19, следующего содержания:
«123-10 Локальный водопровод «Тонкерис»;
123-11 Локальный водопровод «Конеккеткен»;

123-12 «Жайық» оқшау су құбыры;
123-13 «Долинное» оқшау су құбыры;
123-14 «Ұзынкөл» оқшау су құбыры;
123-15 «Сары-өмір» оқшау су құбыры;
123-16 «Покатиловка» оқшау су құбыры;
123-17 «Ақсуат» оқшау су құбыры;
123-18 «Қөскөл» оқшау су құбыры;
123-19 «Қоржын» оқшау су құбыры»:
«Қарағанды облысы» деген кіші бөлім мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 156-1, 156-2, 156-3-жолдармен толықтырылсын:
«156-1 «Заречное» оқшау су құбыры;
«156-2 «Тассуат» оқшау су құбыры;
«156-3 «Шахтер» оқшау су құбыры»:
«Қостанай облысы» деген кіші бөлім мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 177-1, 177-2, 177-3, 177-4, 177-5, 177-6, 177-7, 177-8, 177-9, 177-10, 177-11, 177-12-жолдармен толықтырылсын:
«177-1 «Збан» оқшау су құбыры;
177-2 «Қарасу» оқшау су құбыры;
177-3 «Ақшығанақ» оқшау су құбыры;
177-4 «Приозерный» оқшау су құбыры;
177-5 «Фурманов» оқшау су құбыры;
177-6 «Жамбыл» оқшау су құбыры;
177-7 «Тауш» оқшау су құбыры;
177-8 «Көкалат» оқшау су құбыры;
177-9 «Аят» оқшау су құбыры;
177-10 «Зааят» оқшау су құбыры;
177-11 «Құмкешу» оқшау су құбыры;
177-12 «Елизаветинка» оқшау су құбыры»:
«Қызылорда облысы» деген кіші бөлім мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 198-5, 198-6, 198-7, 198-8, 198-9, 198-10, 198-11, 198-12, 198-13, 198-14, 198-15, 198-16, 198-17, 198-18, 198-19, 198-20, 198-21, 198-22, 198-23, 198-24, 198-25, 198-26, 198-27, 198-28, 198-29, 198-30, 198-31, 198-32, 198-33, 198-34, 198-35, 198-36, 198-37, 198-38, 198-39, 198-40, 198-41, 198-42, 198-43, 198-44, 198-45-жолдармен толықтырылсын:
«198-5 «Қалжан Ахун» оқшау су құбыры;
198-6 «Сәкен Сейфуллин» оқшау су құбыры;
198-7 «Құндызды» оқшау су құбыры;
198-8 «А. Тоқмағамбетов» оқшау су құбыры;
198-9 «Шаған» оқшау су құбыры;
198-10 «Ақжарма» оқшау су құбыры;
198-11 «Іңкардария» оқшау су құбыры;
198-12 «Н. Ілиясов» оқшау су құбыры;
198-13 «Шіркейлі» оқшау су құбыры;
198-14 «Қоғалыкөл» оқшау су құбыры;
198-15 «Айдарлы» оқшау су құбыры;
198-16 «Жетікөл» оқшау су құбыры;
198-17 «Амангелді» оқшау су құбыры;
198-18 «Бесарық» оқшау су құбыры;
198-19 «Белкөл» оқшау су құбыры;
198-20 «Бірқазан» оқшау су құбыры;
198-21 «Абай» оқшау су құбыры;
198-22 «Досан» оқшау су құбыры;
198-23 «Қарауылтөбе» оқшау су құбыры;
198-24 «Ақжарма» оқшау су құбыры;
198-25 «Наурыз» оқшау су құбыры;
198-26 «Талсуат» оқшау су құбыры;
198-27 «Қараөзек» оқшау су құбыры;
198-28 «Айнакөл» оқшау су құбыры;

123-12 Локальный водопровод «Яик»;
123-13 Локальный водопровод «Долинное»;
123-14 Локальный водопровод «Узынколь»;
123-15 Локальный водопровод «Сары-омир»;
123-16 Локальный водопровод «Покатиловка»;
123-17 Локальный водопровод «Аксуат»;
123-18 Локальный водопровод «Косколь»;
123-19 Локальный водопровод «Коржын»»;
подраздел «Карагандинская область» дополнить строкой, порядковые номера 156-1, 156-2,156-3, следующего содержания:
«156-1 Локальный водопровод «Заречное»;
«156-2 Локальный водопровод «Тассуат»;
«156-3 Локальный водопровод «Шахтер»»;
подраздел «Костанайская область» дополнить строками, порядковые номера 177-1, 177-2, 177-3, 177-4, 177-5, 177-6, 177-7, 177-8, 177-9, 177-10, 177-11, 177-12, следующего содержания:
«177-1 Локальный водопровод «Збан»;
177-2 Локальный водопровод «Карасу»;
177-3 Локальный водопровод «Акшиганак»;
177-4 Локальный водопровод «Приозерный»;
177-5 Локальный водопровод «Фурманово»;
177-6 Локальный водопровод «Жамбылский»;
177-7 Локальный водопровод «Тауш»;
177-8 Локальный водопровод «Кокалат»;
177-9 Локальный водопровод «Аятский»;
177-10 Локальный водопровод «Зааятский»;
177-11 Локальный водопровод «Кумкешу»;
177-12 Локальный водопровод «Елизаветинка»»;
подраздел «Кызылординская область» дополнить строками, порядковые номера 198-5, 198-6, 198-7, 198-8, 198-9, 198-10, 198-11, 198-12, 198-13, 198-14, 198-15, 198-16, 198-17, 198-18, 198-19, 198-20, 198-21, 198-22, 198-23, 198-24, 198-25, 198-26, 198-27, 198-28, 198-29, 198-30, 198-31, 198-32, 198-33, 198-34, 198-35, 198-36, 198-37, 198-38, 198-39, 198-40, 198-41, 198-42, 198-43, 198-44, 198-45, следующего содержания:
«198-5 Локальный водопровод «Калжан-Ахун»;
198-6 Локальный водопровод «Сакен Сейфуллин»;
198-7 Локальный водопровод «Кундызды»;
198-8 Локальный водопровод «А. Токмаганбетов»;
198-9 Локальный водопровод «Шаган»;
198-10 Локальный водопровод «Акжарма»;
198-11 Локальный водопровод «Инкардария»;
198-12 Локальный водопровод «Н. Илиясов»;
198-13 Локальный водопровод «Ширкейли»;
198-14 Локальный водопровод «Когалыкол»;
198-15 Локальный водопровод «Айдарлы»;
198-16 Локальный водопровод «Жетикол»;
198-17 Локальный водопровод «Аманкелди»;
198-18 Локальный водопровод «Бесарык»;
198-19 Локальный водопровод «Белкуль»;
198-20 Локальный водопровод «Бирказан»;
198-21 Локальный водопровод «Абай»;
198-22 Локальный водопровод «Досан»;
198-23 Локальный водопровод «Караултобе»;
198-24 Локальный водопровод «Акжарма»;
198-25 Локальный водопровод «Наурыз»;
198-26 Локальный водопровод «Талсуат»;
198-27 Локальный водопровод «Караозек»;
198-28 Локальный водопровод «Айнаколь»;

198-29 «Аққұм» оқшау су құбыры;
198-30 «Аққыр» оқшау су құбыры;
198-31 «Ақсу» оқшау су құбыры;
198-32 «Аламасек» оқшау су құбыры;
198-33 «Бұқарбай батыр» оқшау су құбыры;
198-34 «Еңбек» оқшау су құбыры;
198-35 «Жаңадария» оқшау су құбыры;
198-36 «Қаракеткен» оқшау су құбыры;
198-37 «Жаңаталап» оқшау су құбыры;
198-38 «Мақпалкөл» оқшау су құбыры;
198-39 «Мәдениет» оқшау су құбыры;
198-40 «Мырзабай ахун» оқшау су құбыры;
198-41 «Таң» оқшау су құбыры;
198-42 «Шәменов» оқшау су құбыры;
198-43 «Досбол би» оқшау су құбыры;
198-44 «Ақсуат» оқшау су құбыры»;
198-45 «Майлытоғай» оқшау су құбыры»:
«Маңғыстау облысы» деген кіші бөлім мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 216-4, 216-5, 216-6, 216-7, 216-8, 216-9, 216-10, 216-11, 216-12, 216-13, 216-14, 216-15, 216-16-жолдармен толықтырылсын:
«216-4 «Теңге» оқшау су құбыры;
216-5 «Қызылсай» оқшау су құбыры;
216-6 «Рахат» оқшау су құбыры;
216-7 «Жетібай» оқшау су құбыры;
216-8 «Мұнайшы» оқшау су құбыры;
216-9 «Сенек» оқшау су құбыры;
216-10 «Бостан» оқшау су құбыры;
216-11 «Құланды» оқшау су құбыры;
216-12 «Сазды» оқшау су құбыры;
216-13 «Үштаған» оқшау су құбыры;
216-14 «Таушық» оқшау су құбыры;
216-15 «Форт-Шевченко» оқшау су құбыры;
216-16 «Қызыл Өзен» оқшау су құбыры»:
«Солтүстік Қазақстан облысы» деген кіші бөлім мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 229-2, 229-3, 229-4, 229-5, 229-6, 229-7, 229-8, 229-9, 229-10, 229-11, 229-12, 229-13, 229-14, 229-15, 229-16-жолдармен толықтырылсын:
«229-2 «Богдановка» оқшау су құбыры;
229-3 «Амангелді» оқшау су құбыры;
229-4 «Железное» оқшау су құбыры;
229-5 «Кладбинка» оқшау су құбыры;
229-6 «Петровка» оқшау су құбыры;
229-7 «Рождественка» оқшау су құбыры;
229-8 «Садовка» оқшау су құбыры;
229-9 «Балуан» оқшау су құбыры;
229-10 «Семиполка» оқшау су құбыры;
229-11 «Жалтыр» оқшау су құбыры;
229-12 «Ақсу» оқшау су құбыры;
229-13 «Жаңасу» оқшау су құбыры;
229-14 «Новопокровка» оқшау су құбыры;
229-15 «Кривощеково» оқшау су құбыры;
229-16 «Ақжан» оқшау су құбыры»:
«Шығыс Қазақстан облысы» деген кіші бөлім мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 240-11-1, 240-11-2, 240-11-3, 240-11-4, 240-11-5, 240-11-6, 240-11-7, 240-11-8, 240-11-9, 240-11-10, 240-11-11, 240-11-12, 240-11-13, 240-11-14, 240-11-15, 240-11-16, 240-11-17, 240-11-18, 240-11-19, 240-11-20, 240-11-21, 240-11-22, 240-11-23, 240-11-24, 240-11-25, 240-11-26, 240-11-27-жолдармен толықтырылсын:

198-29 Локальный водопровод «Аккум»;
198-30 Локальный водопровод «Аккыр»;
198-31 Локальный водопровод «Аксу»;
198-32 Локальный водопровод «Аламасек»;
198-33 Локальный водопровод «Бухарбай батыр»;
198-34 Локальный водопровод «Енбек»;
198-35 Локальный водопровод «Жанадария»;
198-36 Локальный водопровод «Каракеткен»;
198-37 Локальный водопровод «Жанаталап»;
198-38 Локальный водопровод «Макпалкол»;
198-39 Локальный водопровод «Мадениет»;
198-40 Локальный водопровод «Мырзабай ахун»;
198-41 Локальный водопровод «Тан»;
198-42 Локальный водопровод «Шаменов»;
198-43 Локальный водопровод «Досбол би»;
198-44 Локальный водопровод «Аксуат»;
198-45 Локальный водопровод «Майлытогай»»;
подраздел «Мангистауская область» дополнить строками, порядковые номера 216-4, 216-5, 216-6, 216-7, 216-8, 216-9, 216-10, 216-11, 216-12, 216-13, 216-14, 216-15, 216-16, следующего содержания:
«216-4 Локальный водопровод «Тенге»;
216-5 Локальный водопровод «Кызылсай»;
216-6 Локальный водопровод «Рахат»;
216-7 Локальный водопровод «Жетибай»;
216-8 Локальный водопровод «Мунайшы»;
216-9 Локальный водопровод «Сенек»;
216-10 Локальный водопровод «Бостан»;
216-11 Локальный водопровод «Куланды»;
216-12 Локальный водопровод «Сазды»;
216-13 Локальный водопровод «Уштаган»;
216-14 Локальный водопровод «Таушык»;
216-15 Локальный водопровод «Форт-Шевченко»;
216-16 Локальный водопровод «Кызыл Узень»»;
подраздел «Северо-Казахстанская область» дополнить строками, порядковые номера 229-2, 229-3, 229-4, 229-5, 229-6, 229-7, 229-8, 229-9, 229-10, 229-11, 229-12, 229-13, 229-14, 229-15, 229-16, следующего содержания:
«229-2 Локальный водопровод «Богдановка»;
229-3 Локальный водопровод «Амангельды»;
229-4 Локальный водопровод «Железное»;
229-5 Локальный водопровод «Кладбинка»;
229-6 Локальный водопровод «Петровка»;
229-7 Локальный водопровод «Рождественка»;
229-8 Локальный водопровод «Садовка»;
229-9 Локальный водопровод «Балуан»;
229-10 Локальный водопровод «Семиполка»;
229-11 Локальный водопровод «Жалтыр»;
229-12 Локальный водопровод «Аксу»;
229-13 Локальный водопровод «Жанасу»;
229-14 Локальный водопровод «Новопокровка»;
229-15 Локальный водопровод «Кривощеково»;
229-16 Локальный водопровод «Акжан»»;
подраздел «Восточно-Казахстанская область» дополнить строками, порядковые номера 240-11-1, 240-11-2, 240-11-3, 240-11-4, 240-11-5, 240-11-6, 240-11-7, 240-11-8, 240-11-9, 240-11-10, 240-11-11, 240-11-12, 240-11-13, 240-11-14, 240-11-15, 240-11-16, 240-11-17, 240-11-18, 240-11-19, 240-11-20, 240-11-21, 240-11-22, 240-11- 23, 240-11- 24, 240-11-25, 240-11-26, 240-11-27, следующего содержания:

«240-11-1 «Жамбыл» оқшау» оқшау су құбыры;
240-11-2 «Жалаңаш» оқшау су құбыры;
240-11-3 «Ахметбұлақ» оқшау су құбыры;
240-11-4 «Байғотас» оқшау су құбыры;
240-11-5 «Рассыпное» оқшау су құбыры;
240-11-6 «Волчанка» оқшау су құбыры;
240-11-7 «Березовка» оқшау су құбыры;
240-11-8 «Кандыковка» оқшау су құбыры;
240-11-9 «Крюковка» оқшау су құбыры;
240-11-10 «Вер-Уба» оқшау су құбыры;
240-11-11 «Ново-Убинка» оқшау су құбыры;
240-11-12 «Суықбұлақ» оқшау су құбыры;
240-11-13 «Жайма» оқшау су құбыры;
240-11-14 «Новопокровка» оқшау су құбыры;
240-11-15 «Қарағайлы» оқшау су құбыры;
240-11-16 «Белтерек» оқшау су құбыры;
240-11-17 «Ақжал» оқшау су құбыры;
240-11-18 «Жаңғыз-Төбе» оқшау су құбыры;
240-11-19 «Беген» оқшау су құбыры»»;
240-11-20 «Таврическое» оқшау су құбыры»;
240-11-21 «Қарабұлақ» оқшау су құбыры»;
240-11-22 «Кеңсай» оқшау су құбыры»;
240-11-23 «Жарсу» оқшау су құбыры»;
240-11-24 «Сартерек» оқшау су құбыры»;
240-11-25 «Біржан» оқшау су құбыры»;
240-11-26 «Дайыр» оқшау су құбыры»;
240-11-27 «Айнабұлақ» оқшау су құбыры»:
«Ақмола облысы» деген кіші бөлім мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 240-35-1, 240-35-2, 240-35-3, 240-35-4, 240-35-5, 240-35-6, 240-35-7, 240-35-8, 240-35-9, 240-35-10, 240-35-11, 240-35-12, 240-35-13, 240-35-14, 240-35-15, 240-35-16, 240-35-17, 240-35-18, 240-35-19, 240-35-20, 240-35-21, 240-35-22, 240-35-23, 240-35-24, 240-35-25, 240-35-26, 240-35-27, 240-35-28, 240-35-29, 240-35-30, 240-35-31, 240-35-32, 240-35-33, 240-35-34, 240-35-35, 240-35-36, 240-35-37, 240-35-38, 240-35-39, 240-35-40, 240-35-41, 240-35-42, 240-35-43, 240-35-44, 240-35-45, 240-35-46, 240-35-47, 240-35-48, 240-35-49, 240-35-50, 240-35-51, 240-35-52-жолдармен толықтырылсын:
«240-35-1 «Жұмай» оқшау су құбыры;
240-35-2 «Садырбай» оқшау су құбыры;
240-35-3 «Ұялы» оқшау су құбыры;
240-35-4 «Үшсарт» оқшау су құбыры;
240-35-5 «Талапкер» оқшау су құбыры;
240-35-6 «Қоянды» оқшау су құбыры;
240-35-7 «Приречное» оқшау су құбыры;
240-35-8 «Қажымұқан» оқшау су құбыры;
240-35-9 «Мортық» оқшау су құбыры;
240-35-10 «Қызылсуат» оқшау су құбыры;
240-35-11 «Жаңажол» оқшау су құбыры;
240-35-12 «Шұбар» оқшау су құбыры;
240-35-13 «Жайнақ» оқшау су құбыры;
240-35-14 «Қаратомар» оқшау су құбыры;
240-35-15 «Красноярка» оқшау су құбыры;
240-35-16 «Жалғызқұдық» оқшау су құбыры;
240-35-17 «Сарыколь» оқшау су құбыры;
240-35-18 «Жақсы» оқшау су құбыры;

«240-11-1 Локальный водопровод «Жамбыл»;
240-11-2 Локальный водопровод «Жаланаш»;
240-11-3 Локальный водопровод «Ахметбулак»;
240-11-4 Локальный водопровод «Байготас»;
240-11-5 Локальный водопровод «Рассыпное»;
240-11-6 Локальный водопровод «Волчанка»;
240-11-7 Локальный водопровод «Березовка»;
240-11-8 Локальный водопровод «Кандыковка»;
240-11-9 Локальный водопровод «Крюковка»;
240-11-10 Локальный водопровод «Вер-Уба»;
240-11-11 Локальный водопровод «Ново-Убинка»;
240-11-12 Локальный водопровод «Суукбулак»;
240-11-13 Локальный водопровод «Жайма»;
240-11-14 Локальный водопровод «Новопокровка»;
240-11-15 Локальный водопровод «Карагайлы»;
240-11-16 Локальный водопровод «Белтерек»;
240-11-17 Локальный водопровод «Акжал»;
240-11-18 Локальный водопровод «Жангиз-Тобе»;
240-11-19 Локальный водопровод «Бегень»;
240-11-20 Локальный водопровод «Таврическое»;
240-11-21 Локальный водопровод «Карабулак»;
240-11-22 Локальный водопровод «Кенсай»;
240-11-23 Локальный водопровод «Жарсу»;
240-11-24 Локальный водопровод «Сартерек»;
240-11-25 Локальный водопровод «Биржан»;
240-11-26 Локальный водопровод «Дайыр»;
240-11-27 Локальный водопровод «Айнабулак»»:
подраздел «Акмолинская область» дополнить строками, порядковые номера 240-35-1, 240-35-2, 240-35-3, 240-35-4, 240-35-5, 240-35-6, 240-35-7, 240-35-8, 240-35-9, 240-35-10, 240-35-11, 240-35-12, 240-35-13, 240-35-14, 240-35-15, 240-35-16, 240-35-17, 240-35-18, 240-35-19, 240-35-20, 240-35-21, 240-35-22, 240-35-23, 240-35-24, 240-35-25, 240-35-26, 240-35-27, 240-35-28, 240-35-29, 240-35-30, 240-35-31, 240-35-32, 240-35-33, 240-35-34, 240-35-35, 240-35-36, 240-35-37, 240-35-38, 240-35-39, 240-35-40, 240-35-41, 240-35-42, 240-35-43, 240-35-44, 240-35-45, 240-35-46, 240-35-47, 240-35-48, 240-35-49, 240-35-50, 240-35-51, следующего содержания:
«240-35-1 Локальный водопровод «Жумай»;
240-35-2 Локальный водопровод «Садырбай»;
240-35-3 Локальный водопровод «Уялы»;
240-35-4 Локальный водопровод «Ушсарт»;
240-35-5 Локальный водопровод «Талапкер»;
240-35-6 Локальный водопровод «Коянды»;
240-35-7 Локальный водопровод «Приречное»;
240-35-8 Локальный водопровод «Кажимукан»;
240-35-9 Локальный водопровод «Мортык»;
240-35-10 Локальный водопровод «Кызылсуат»;
240-35-11 Локальный водопровод «Жанажол»;
240-35-12 Локальный водопровод «Шубары»;
240-35-13 Локальный водопровод «Жайнак»;
240-35-14 Локальный водопровод «Каратомар»;
240-35-15 Локальный водопровод «Красноярка»;
240-35-16 Локальный водопровод «Жалгызкудук»;
240-35-17 Локальный водопровод «Сарыколь»;
240-35-18 Локальный водопровод «Жаксы»;

240-35-19 «Перекатное» оқшау су құбыры;
240-35-20 «Новокиенское» оқшау су құбыры;
240-35-21 «Кийминское» оқшау су құбыры;
240-35-22 «Киев» оқшау су құбыры;
240-35-23 «Беловод» оқшау су құбыры;
240-35-24 «Тарасов» оқшау су құбыры;
240-35-25 «Чапаев» оқшау су құбыры;
240-35-26 «Подгорное» оқшау су құбыры;
240-35-27 «Белағаш» оқшау су құбыры;
240-35-28 «Тасты-Талды» оқшау су құбыры;
240-35-29 «Ақбұлақ» оқшау су құбыры;
240-35-30 «Ақжар» оқшау су құбыры;
240-35-31 «Анар» оқшау су құбыры;
240-35-32 «Арнасай» оқшау су құбыры;
240-35-33 «Белояр» оқшау су құбыры;
240-35-34 «Донецкое» оқшау су құбыры;
240-35-35 «Константиновка» оқшау су құбыры;
240-35-36 «Михайловка» оқшау су құбыры;
240-35-37 «Николаевка» оқшау су құбыры;
240-35-38 «Шортанды» оқшау су құбыры;
240-35-39 «Ольгинка» оқшау су құбыры;
240-35-40 «Ақтасты» оқшау су құбыры;
240-35-41 «Аршалы» оқшау су құбыры;
240-35-42 «Бұлақсай» оқшау су құбыры;
240-35-43 «Байдалы» оқшау су құбыры;
240-35-44 «Берсуат» оқшау су құбыры;
240-35-45 «Бабатай» оқшау су құбыры;
240-35-46 «Сары-Оба» оқшау су құбыры;
240-35-47 «Қойкелді» оқшау су құбыры;
240-35-48 «Волгодоновка» оқшау су құбыры;
240-35-49 «Жалтыркөл» оқшау су құбыры;
240-35-50 «Жібек Жолы» оқшау су құбыры;
240-35-51 «Шөптікөл» оқшау су құбыры»:
«Оңтүстік Қазақстан облысы» деген кіші бөлім мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 240-57, 240-58, 240-59, 240-59, 240-60, 240-61, 240-62, 240-63, 240-64, 240-65, 240-66, 240-67, 240-68, 240-69, 240-70, 240-71, 240-72, 240-73, 240-74, 240-75, 240-76, 240-77, 240-78, 240-79, 240-80, 240-81, 240-82, 240-83, 240-84, 240-85, 240-86, 240-87, 240-88, 240-89, 240-90, 240-91, 240-92, 240-93, 240-94, 240-95, 240-96, 240-97, 240-98, 240-99, 240-100, 240-101, 240-102, 240-103, 240-104-жолдармен толықтырылсын:
«240-57 «Кентау» оқшау» оқшау су құбыры;
240-58 «Байылдыр» оқшау су құбыры;
240-59 «Хантағы» оқшау су құбыры;
240-60 «Шеңгелді» оқшау су құбыры;
240-61 «Балтакөл» оқшау су құбыры;
240-62 «Қолкұдық» оқшау су құбыры;
240-63 «Үштам» оқшау су құбыры;
240-64 «Қалдаяқов» оқшау су құбыры;
240-65 «Жаңа Шілік» оқшау су құбыры;
240-66 «Ескі Шілік» оқшау су құбыры;
240-67 «Ақтөбе» оқшау су құбыры;
240-68 «Жүйнек» оқшау су құбыры;
240-69 «Шыпан» оқшау су құбыры;
240-70 «Бабай қорған» оқшау су құбыры;
240-71 «Абай» оқшау су құбыры;
240-72 «Құмайлықас» оқшау су құбыры;

240-35-19 Локальный водопровод «Перекатное»;
240-35-20 Локальный водопровод «Новокиенское»;
240-35-21 Локальный водопровод «Кийминское»;
240-35-22 Локальное водопровод «Киевское»;
240-35-23 Локальный водопровод «Беловодское»;
240-35-24 Локальный водопровод «Тарасовское»;
240-35-25 Локальный водопровод «Чапаевское»;
240-35-26 Локальный водопровод «Подгорное»;
240-35-27 Локальный водопровод «Белагашское»;
240-35-28 Локальный водопровод «Тасты – Талды»;
240-35-29 Локальный водопровод «Акбулак»;
240-35-30 Локальный водопровод «Акжар»;
240-35-31 Локальный водопровод «Анар»;
240-35-32 Локальный водопровод «Арнасай»;
240-35-33 Локальный водопровод «Белоярка»;
240-35-34 Локальный водопровод «Донецкое»;
240-35-35 Локальный водопровод «Константиновка»;
240-35-36 Локальный водопровод «Михайловка»;
240-35-37 Локальный водопровод «Николаевка»;
240-35-38 Локальный водопровод «Шортанды»;
240-35-39 Локальный водопровод «Ольгинка»;
240-35-40 Локальный водопровод «Актасты»;
240-35-41 Локальный водопровод «Аршалы»;
240-35-42 Локальный водопровод «Булаксай»;
240-35-43 Локальный водопровод «Байдалы»;
240-35-44 Локальный водопровод «Берсуат»;
240-35-45 Локальный водопровод «Бабатай»;
240-35-46 Локальный водопровод «Сары – Оба;»
240-35-47 Локальный водопровод «Койгельды»;
240-35-48 Локальный водопровод «Волгодоновка»;
240-35-49 Локальный водопровод «Жалтырколь»;
240-35-50 Локальный водопровод «Жибек Жолы»;
240-35-51 Локальный водопровод «Шоптыкуль»»;
подраздел «Южно-Казахстанская область» дополнить строками, порядковые номера 240-57, 240-58, 240-59, 240-60, 240-61, 240-62, 240-63, 240-64, 240-65, 240-66, 240-67, 240-68, 240-69, 240-70, 240-71, 240-72, 240-73, 240-74, 240-75, 240-76, 240-77, 240-78, 240-79, 240-80, 240-81, 240-82, 240-83, 240-84, 240-85, 240-86, 240-87, 240-88, 240-89, 240-90, 240-91, 240-92, 240-93, 240-94, 240-95, 240-96, 240-97, 240-98, 240-99, 240-100, 240-101, 240-102, 240-103, 240-104, следующего содержания:
«240-57 Локальный водопровод «Кентау»;
240-58 Локальный водопровод «Байылдыр»;
240-59 Локальный водопровод «Хантаги»;
240-60 Локальный водопровод «Шенгельди»;
240-61 Локальный водопровод «Балтакол»;
240-62 Локальный водопровод «Колкудык»;
240-63 Локальный водопровод «Уштам»;
240-64 Локальный водопровод «Калдаяков»;
240-65 Локальный водопровод «Жана Шилик»;
240-66 Локальный водопровод «Ески Шилик»;
240-67 Локальный водопровод «Актобе»;
240-68 Локальный водопровод «Жуйнек»;
240-69 Локальный водопровод «Шыпан»;
240-70 Локальный водопровод «Бабай корган»;
240-71 Локальный водопровод «Абай»;
240-72 Локальный водопровод «Кумайлыкас»;

240-73 «Аша» оқшау су құбыры;
240-74 «Қосмезгіл» оқшау су құбыры;
240-75 «Достық» оқшау су құбыры;
240-76 «С.Қожанов» оқшау су құбыры;
240-77 «Бостандық» оқшау су құбыры;
240-78 «Қосқорған» оқшау су құбыры;
240-79 «Құмтиын» оқшау су құбыры;
240-80 «Еңбекші диқан» оқшау су құбыры;
240-81 «Жаңажол» оқшау су құбыры;
240-82 «Үлгілі» оқшау су құбыры;
240-83 «Сырлысай» оқшау су құбыры;
240-84 «Сынтас» оқшау су құбыры;
240-85 «Қарабау» оқшау су құбыры;
240-86 «Қызылқия» оқшау су құбыры;
240-87 «Айнатас» оқшау су құбыры;
240-88 «Ынталы» оқшау су құбыры;
240-89 «Тұрбат» оқшау су құбыры;
240-90 «Еңбек» оқшау су құбыры;
240-91 «Қызылдиқан» оқшау су құбыры;
240-92 «Өндіріс» оқшау су құбыры;
240-93 «Бақабұлақ» оқшау су құбыры;
240-94 «Ащыбұлақ» оқшау су құбыры;
240-95 «Кезеңбұлақ» оқшау су құбыры;
240-96 «Рабат» оқшау су құбыры;
240-97 «Амангелді» оқшау су құбыры;
240-98 «Атбұлақ» оқшау су құбыры;
240-99 «Еңбекші» оқшау су құбыры;
240-100 «Қыдыр Мәмбетұлы» оқшау су құбыры;
240-101«Қызылдала» оқшау су құбыры;
240-102 «Қызылбұлақ» оқшау су құбыры;
240-103 «Шанақ» оқшау су құбыры;
240-104 «Ақжар» оқшау су құбыры»:
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов

240-73 Локальный водопровод «Аша»;
240-74 Локальный водопровод «Космезгил»;
240-75 Локальный водопровод «Достык»;
240-76 Локальный водопровод «С. Кожанов»;
240-77 Локальный водопровод «Бостандык»;
240-78 Локальный водопровод «Коскорган»;
240-79 Локальный водопровод «Кумтиын»;
240-80 Локальный водопровод «Енбекши дикан»;
240-81 Локальный водопровод «Жанажол»;
240-82 Локальный водопровод «Улгили»;
240-83 Локальный водопровод «Сырлысай»;
240-84 Локальный водопровод «Сынтас»;
240-85 Локальный водопровод «Карабау»;
240-86 Локальный водопровод «Кызылкия»
240-87 Локальный водопровод «Айнатас»;
240-88 Локальный водопровод «Ынталы»;
240-89 Локальный водопровод «Турбат»;
240-90 Локальный водопровод «Енбек»;
240-91 Локальный водопровод «Кызылдихан»;
240-92 Локальный водопровод «Ондирис»;
240-93 Локальный водопровод «Бакабулак»;
240-94 Локальный водопровод «Ашыбулак»;
240-95 Локальный водопровод «Кезенбулак»;
240-96 Локальный водопровод «Рабат»;
240-97 Локальный водопровод «Аманкелди»;
240-98 Локальный водопровод «Атбулак»;
240-99 Локальный водопровод «Енбекши»;
240-100 Локальный водопровод «Кыдыр Мамбетулы»;
240-101 Локальный водопровод «Кызылдала»;
240-102 Локальный водопровод «Кызылбулак»;
240-103 Локальный водопровод «Шанак»;
240-104 Локальный водопровод «Акжар».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов