Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің "АП-162/5 мекемесі" республикалық мемлекеттік мекемесін тарату туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 16 мамырдағы № 502 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің «АП-162/5 мекемесі» республикалық мемлекеттік мекемесі таратылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Қылмыстық-атқару жүйесі комитеті Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетімен келісім бойынша заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. «Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң мәселелерi» туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 22 маусымдағы № 607 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 25, 311-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің мемлекеттік мекемелері – аумақтық бөлімшелерінің және оның қарамағындағы ұйымдардың тізбесінде:
«2. Мемлекеттік мекемелер» деген бөлімде:
реттік нөмірі 62-жол алынып тасталсын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                К. Мәсімов

О ликвидации республиканского государственного учреждения "Учреждение АП-162/5" Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства внутренних дел Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 мая 2014 года № 502
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Ликвидировать республиканское государственное учреждение «Учреждение АП-162/5» Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
2. Комитету уголовно-исполнительной системы Министерства внутренних дел Республики Казахстан по согласованию с Комитетом государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 июня 2005 года № 607 «Вопросы Министерства внутренних дел Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 25, ст. 311) следующее изменение:
в перечне государственных учреждений – территориальных подразделений Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства внутренних дел Республики Казахстан и организаций, находящихся в его ведении, утвержденном указанным постановлением:
в разделе «2. Государственные учреждения»:
строку, порядковый номер 62, исключить.
4. Настоящее постановление вводится в действие cо дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов